Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr Sosulski 1 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
2. Eldar ABIDOV 43
3. Toby CARTER 43
4. Peter NYIRI 43
5. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI 2 AZS AWF WARSZAWA 23.11.2000
6. Leon SCHLAFFER 43
7. Samuel MCLELLAN 43
8. Kvetoslav REINHARD 43
9. Marek WEISS 38 KKSZ KONIN 10.05.2001
10. Mikołaj GÓRSKI 3 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.09.2000
11. Alex FOSTER 43
12. Norbert NAZARUK 43 UKS 13 BIAŁYSTOK 30.01.2000
13. Sherif Khaled Mohamed MOHAMED 43
14. Thomas BRIOT 43
15. Stanislav PYSANKO 43
16. Krzysztof KOPTAS 4 DRAGON ŁÓDŹ 12.06.2000
17. Archie WATT 43 01.02.2001
18. Maciej BIELAWSKI 5 DRAGON ŁÓDŹ 24.10.2000
19. Bjorn HOFMANN 43
20. Tomas POTUCEK 43
21. Zachary KLEIN 43
22. Jakub CHOJNACKI 32 KKSZ KONIN 17.10.2000
23. William JOLLEY 43
24. Michał RYCZKOWSKI 6 DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
25. Daniil KAPUSTIN 43
26. Danila DYACHENKO 43
27. Luke HAYNES 43
28. Hubert Glasner 7 KKSZ KONIN 18.07.2000
29. Jack STAMPER WATLING 43
30. Krystian WASZAK 8 KKSZ KONIN 15.01.2000
31. Joe POCKNELL 43
32. Guillaume TOUCHE 43
33. Daniil VIOLENTIJ 43
34. Catalin PRALA 43
35. Andrei SUSLOV 43
36. Kristof NAGY 43
37. Sam BOORNE 43
38. Robert ZIOMEK 9 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.12.2000
39. Thomas WOODLAND 43
40. Krystian PTAK 10 KKSZ KONIN 14.07.2000
41. Matthew PEASE 43
42. Cesare BARBA 43
43. Mark ALVARES PERES 43
44. Alexandru BAIASU 43
45. Mateusz MICHOŃ 36 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20.11.2001
46. Vlad GRADISTEANU 43
47. Dominik WOŹNIAK 11 KKSZ KONIN 13.04.2000
48. Jakub MOBIUS 43
49. James EDWARDS 43
50. Marton TOTH 43
51. Marcin Lipiński 12 AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
52. Aleksei MAISTRENKO 43
53. Bendeguz HUNYADY 43
54. Szymon WOJTASIK 13 KKSZ KONIN 27.06.2000
55. Dmitry GABENOV 43
56. Louis HAAG 43
57. Hassan EL HADIDY 43
58. Iaroslav SIDOROV 43
59. Jan PLOSKA 29 KOLEJARZ 24 KATOWICE 16.08.2001
60. Jakub Broniszewski 14 MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
61. Piotr Szczepanik 15 MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
62. Georgii DROZHKO 43
63. Krisztian RABB 43
64. Barnaby HALLIWELL 43
65. Mykhaylo SAFYANIK 43
66. Daniel WESTHEAD 43
67. Bartłomiej KLUGE 27 DRAGON ŁÓDŹ 15.05.2001
68. Łukasz FILIPEK 16 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 09.08.2000
69. Roland PAPAI 43
70. Carlos RIVEROS TERUEL 43
71. Drew THORNLEY 43
72. Matei MUNTEANU 43
73. Franciszek Nowak 17 AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
74. Eduard WINTERGOLLER 43
75. Piotr MAIK 18 AZS AWF POZNAŃ 04.03.2000
76. Matyas BAAKEN 43
77. Ksawery Czajkowski 24 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
78. Mikołaj TYLA 19 KOLEJARZ 24 KATOWICE 29.07.2001
79. Pavel HLEBNIKOV 43
80. Benedek TOTH 43
81. Levin WAGNER 43
82. Bertie HOLDSWORTH 43
83. Vladislav AREFYEV 43
84. Michał BATOGOWSKI 23 KS KARABELA 27.03.2000
85. Mihailo YAROSHENKO 43
86. Jakub KOWALSKI 20 KKSZ KONIN 25.04.2000
87. Rares AILINCA 43
88. Balazs KAISER 43
89. Lucas ACHKAR 43
90. Uludzislau SHAIMARDANAU 43

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Danila DYACHENKO zakwalifikowano
2. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001 zakwalifikowano
3. Balazs KAISER zakwalifikowano
4. Bertie HOLDSWORTH zakwalifikowano
5. Mikołaj GÓRSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.09.2000 zakwalifikowano
6. Vlad GRADISTEANU zakwalifikowano
6. Archie WATT 01.02.2001 zakwalifikowano
6. Andrei SUSLOV zakwalifikowano
9. Aleksei MAISTRENKO zakwalifikowano
10. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI AZS AWF WARSZAWA 23.11.2000 zakwalifikowano
10. Drew THORNLEY zakwalifikowano
12. William JOLLEY zakwalifikowano
13. Dmitry GABENOV zakwalifikowano
14. Roland PAPAI zakwalifikowano
15. Iaroslav SIDOROV zakwalifikowano
16. Peter NYIRI zakwalifikowano
17. Toby CARTER zakwalifikowano
18. Matyas BAAKEN zakwalifikowano
19. Alex FOSTER zakwalifikowano
20. Daniil VIOLENTIJ zakwalifikowano
20. Louis HAAG zakwalifikowano
22. Leon SCHLAFFER zakwalifikowano
23. Pavel HLEBNIKOV zakwalifikowano
24. Benedek TOTH zakwalifikowano
25. Mark ALVARES PERES zakwalifikowano
26. James EDWARDS zakwalifikowano
27. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001 zakwalifikowano
27. Krzysztof KOPTAS DRAGON ŁÓDŹ 12.06.2000 zakwalifikowano
29. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000 zakwalifikowano
30. Zachary KLEIN zakwalifikowano
31. Barnaby HALLIWELL zakwalifikowano
32. Tomas POTUCEK zakwalifikowano
32. Ksawery Czajkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001 zakwalifikowano
32. Rares AILINCA zakwalifikowano
35. Joe POCKNELL zakwalifikowano
36. Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000 zakwalifikowano
37. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000 zakwalifikowano
38. Jan PLOSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 16.08.2001 zakwalifikowano
39. Luke HAYNES zakwalifikowano
40. Samuel MCLELLAN zakwalifikowano
41. Maciej BIELAWSKI DRAGON ŁÓDŹ 24.10.2000 zakwalifikowano
42. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000 zakwalifikowano
43. Mikołaj TYLA KOLEJARZ 24 KATOWICE 29.07.2001 zakwalifikowano
44. Piotr MAIK AZS AWF POZNAŃ 04.03.2000 zakwalifikowano
45. Dominik WOŹNIAK KKSZ KONIN 13.04.2000 zakwalifikowano
46. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000 zakwalifikowano
47. Levin WAGNER zakwalifikowano
47. Jakub CHOJNACKI KKSZ KONIN 17.10.2000 zakwalifikowano
49. Bjorn HOFMANN zakwalifikowano
49. Sam BOORNE zakwalifikowano
51. Krystian PTAK KKSZ KONIN 14.07.2000 zakwalifikowano
52. Jakub MOBIUS zakwalifikowano
53. Mateusz MICHOŃ ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20.11.2001 zakwalifikowano
54. Alexandru BAIASU zakwalifikowano
55. Georgii DROZHKO zakwalifikowano
56. Carlos RIVEROS TERUEL zakwalifikowano
57. Kristof NAGY zakwalifikowano
58. Michał BATOGOWSKI KS KARABELA 27.03.2000 zakwalifikowano
59. Catalin PRALA zakwalifikowano
60. Eduard WINTERGOLLER zakwalifikowano
61. Mihailo YAROSHENKO zakwalifikowano
62. Matthew PEASE zakwalifikowano
63. Uludzislau SHAIMARDANAU zakwalifikowano
64. Hassan EL HADIDY zakwalifikowano
65. Eldar ABIDOV zakwalifikowano
66. Jack STAMPER WATLING zakwalifikowano
67. Daniil KAPUSTIN zakwalifikowano
68. Cesare BARBA zakwalifikowano
69. Guillaume TOUCHE zakwalifikowano
70. Thomas WOODLAND zakwalifikowano
71. Daniel WESTHEAD zakwalifikowano
72. Lucas ACHKAR zakwalifikowano
73. Vladislav AREFYEV zakwalifikowano
74. Bartłomiej KLUGE DRAGON ŁÓDŹ 15.05.2001 zakwalifikowano
74. Matei MUNTEANU zakwalifikowano
76. Thomas BRIOT zakwalifikowano
77. Krystian WASZAK KKSZ KONIN 15.01.2000 zakwalifikowano
78. Robert ZIOMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.12.2000 zakwalifikowano
79. Stanislav PYSANKO zakwalifikowano
80. Mykhaylo SAFYANIK zakwalifikowano
81. Bendeguz HUNYADY zakwalifikowano
82. Marton TOTH zakwalifikowano
82. Łukasz FILIPEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 09.08.2000 zakwalifikowano
84. Norbert NAZARUK UKS 13 BIAŁYSTOK 30.01.2000 zakwalifikowano
85. Jakub KOWALSKI KKSZ KONIN 25.04.2000 zakwalifikowano
85. Krisztian RABB zakwalifikowano
87. Szymon WOJTASIK KKSZ KONIN 27.06.2000 zakwalifikowano
88. Marek WEISS KKSZ KONIN 10.05.2001 zakwalifikowano
89. Kvetoslav REINHARD zakwalifikowano
90. Sherif Khaled Mohamed MOHAMED zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Matyas BAAKEN
2. Aleksei MAISTRENKO
3. Joe POCKNELL
3. Daniil VIOLENTIJ
5. Danila DYACHENKO
6. Vlad GRADISTEANU
7. Louis HAAG
8. Marcin Lipiński AZS AWF KATOWICE 05.02.2000
9. Jakub Broniszewski MUKS VICTOR WARSZAWA 05.05.2001
10. Bertie HOLDSWORTH
11. Jędrzej DŁUŻNIEWSKI AZS AWF WARSZAWA 23.11.2000
12. Peter NYIRI
13. James EDWARDS
14. Hubert Glasner KKSZ KONIN 18.07.2000
15. Piotr Szczepanik MUKS VICTOR WARSZAWA 11.12.2000
16. Lucas ACHKAR
17. Balazs KAISER
18. Mikołaj GÓRSKI ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 27.09.2000
19. William JOLLEY
20. Dmitry GABENOV
21. Iaroslav SIDOROV
22. Toby CARTER
23. Leon SCHLAFFER
24. Benedek TOTH
25. Mark ALVARES PERES
26. Franciszek Nowak AZS AWF WARSZAWA 06.05.2001
27. Barnaby HALLIWELL
28. Rares AILINCA
29. Piotr Sosulski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 01.04.2000
30. Georgii DROZHKO
31. Michał BATOGOWSKI KS KARABELA 27.03.2000
32. Robert ZIOMEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30.12.2000
33. Andrei SUSLOV
33. Archie WATT 01.02.2001
35. Drew THORNLEY
36. Roland PAPAI
37. Alex FOSTER
38. Pavel HLEBNIKOV
39. Krzysztof KOPTAS DRAGON ŁÓDŹ 12.06.2000
40. Michał RYCZKOWSKI DRAGON ŁÓDŹ 25.02.2000
41. Zachary KLEIN
42. Ksawery Czajkowski ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 11.10.2001
42. Tomas POTUCEK
44. Jan PLOSKA KOLEJARZ 24 KATOWICE 16.08.2001
45. Luke HAYNES
46. Maciej BIELAWSKI DRAGON ŁÓDŹ 24.10.2000
47. Mikołaj TYLA KOLEJARZ 24 KATOWICE 29.07.2001
48. Dominik WOŹNIAK KKSZ KONIN 13.04.2000
49. Levin WAGNER
50. Sam BOORNE
51. Catalin PRALA
52. Mihailo YAROSHENKO
53. Matthew PEASE
54. Uludzislau SHAIMARDANAU
55. Eldar ABIDOV
56. Guillaume TOUCHE
57. Vladislav AREFYEV
58. Matei MUNTEANU
59. Thomas BRIOT
60. Krystian WASZAK KKSZ KONIN 15.01.2000
61. Mykhaylo SAFYANIK
62. Bendeguz HUNYADY
63. Krisztian RABB
64. Kvetoslav REINHARD
65. Samuel MCLELLAN
66. Piotr MAIK AZS AWF POZNAŃ 04.03.2000
67. Jakub CHOJNACKI KKSZ KONIN 17.10.2000
68. Bjorn HOFMANN
69. Krystian PTAK KKSZ KONIN 14.07.2000
70. Jakub MOBIUS
71. Mateusz MICHOŃ ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 20.11.2001
72. Alexandru BAIASU
73. Carlos RIVEROS TERUEL
74. Kristof NAGY
75. Eduard WINTERGOLLER
76. Hassan EL HADIDY
77. Jack STAMPER WATLING
78. Daniil KAPUSTIN
79. Cesare BARBA
80. Thomas WOODLAND
81. Daniel WESTHEAD
82. Bartłomiej KLUGE DRAGON ŁÓDŹ 15.05.2001
83. Stanislav PYSANKO
84. Marton TOTH
84. Łukasz FILIPEK ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 09.08.2000
86. Norbert NAZARUK UKS 13 BIAŁYSTOK 30.01.2000
87. Jakub KOWALSKI KKSZ KONIN 25.04.2000
88. Szymon WOJTASIK KKSZ KONIN 27.06.2000
89. Marek WEISS KKSZ KONIN 10.05.2001
90. Sherif Khaled Mohamed MOHAMED

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy