Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Ariana FARMANFARMAIAN 51
2. Milena MITSIK 153
3. Dziyana DVURECHANSKAYA 51
4. Barbara BRYCH 1 AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
5. Maria JAWORSKA 49 AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001
6. Daria ROSIECKA 51 AZS AWF WROCŁAW 08.05.2000
7. Aleksandra Pernach 2 AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
8. Jasmine HEAPS 51
9. Tereza JASNA 51
10. Kseniya TAMASHEUSKAYA 51
11. Poyraz EROL 51
12. Ewa Kawencka 3 PIAST GLIWICE 06.01.2000
13. Alexandra POWELL 51
14. Anna COUFALOVA 51
15. Dominika Pawłowska 4 AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
16. Talida Teodora ENACHE 51
17. Maia HENDERSON ROE 51
18. Maria BYSTROŃSKA 5 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.04.2000
19. Katrina DUNGAY 51
20. Amalya NADAV VALENTIN 51
21. Martyna JAKUBOWSKA 51 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
22. Charlotte GROLLMISCH 51
23. Lior SAADON 51
24. Anna MUSIAŁ 6 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
25. Alisa SHVETS 51
26. Agata KNAPIK 7 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
27. Dominika PRZYBYSŁAWSKA 42 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
28. Constanze LANDTE 51
29. Anna ZUMROVA 51
30. Agata WRÓBLEWSKA 8 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
31. Wiktoria WROŃSKA 41 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
32. Anastasia MIADZVEDZIAVA 51
33. Annabel COURT 51
34. Zuzana ONDROUSKOVA 51
35. Paulina ŚLIWIŃSKA 9 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
36. Sarah SPICE 51
37. Zsofia PEREMICZKI 51
38. Karolina KALETA 40 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001
39. Chantall HAUSLER 51
40. Katarzyna TURKIEWICZ 51 WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
41. Klaudia WILAMOWSKA 10 SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
42. Vlada KHADANOVICH 51
43. Kristina FIDLEROVA 51
44. Julia MICHALAK 39 MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
45. Anastasiya ZELENCOVA 51
46. Magdalena PESULOVA 51
47. Barbara ROŻNIECKA 11 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
48. Laura SHEFFIELD 51
49. Aleksandra JAROSZEK 38 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
50. Shira ZLOOF 51
51. Katerina CERVENKOVA 51
52. Dar HECHT 51
53. Olga Strzelczyk 12 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
54. Taylor ASHBY 51
55. Anita FUCHS 36 KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
56. Agata RAZGOVA 51
57. Katarzyna KNAPIK 13 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
58. Giorgia GIORDANO 51
59. Regina BURSOVA 51
60. Julia Kwiecień 14 PIAST GLIWICE 30.07.2001
61. Aleksandra OBAL 35 PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
62. Alex STEWART 51
63. Maayan FARKASH 51
64. Yasmin Bertin DROR 51
65. Charlotte SUMMERS 51
66. Dominika Denes 34 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
67. Wiktoria CZEKAJSKA 15 KSz WARSZAWIANKA 19.04.2000
68. Ewa DĘBICKA 16 MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
69. Douce DE BOISGELIN 51
70. Anna Zsofia MATE 51
71. Andreea HODOROGEA 51
72. Paulina SKIBA 33 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
73. Elena PARMAR 51
74. Zuzanna SULEJ 32 KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
75. Aleksandra NYCZ 17 PIAST GLIWICE 18.04.2000
76. Valeriia DUNETS 51
77. Ulyana REUTSKAYA 51
78. Kamila KRUPA 31 KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001
79. Karolina PIETROSZEK 18 MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
80. Ines CHUNG HALPERN 51
81. Magdalena KORNIKOVA 51
82. Flora TOTH 51
83. Mihaela LEONTE 51
84. Weronika MARUCHA 19 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
85. Ainoha VOGEL 51
86. Sabine CROZIER 51
87. Maria IVANOVA 51
88. Klaudia FORCZEK 20 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
89. Veronika SATAVOVA 51
90. Patrycja Uryga 28 PIAST GLIWICE 23.10.2000
91. Julia MICHALESKUL 21 PIAST GLIWICE 30.01.2000
92. Diana BEZDITKO 51
93. Varvara GRECHUKHINA 51
94. Ewa STEBEL 27 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
95. Anna BRAUNE 51
96. Sonja ROSKOVA 51
97. Alicja TULISZKA 23 SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2000
98. Melany PFEIFER 51
99. Maria BUNAKOVA 51
100. Tereza KEJVALOVA 51
101. Zuzanna Pamuła 24 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
102. Valentyna KOMANKOVA 51
103. Keren KLAINE 51
104. Zuzanna BYTOMSKA 25 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
105. Elena PALANO 51
106. Ksenia BRIK 51

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001 zakwalifikowano
2. Dar HECHT zakwalifikowano
3. Constanze LANDTE zakwalifikowano
4. Anastasiya ZELENCOVA zakwalifikowano
5. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000 zakwalifikowano
6. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000 zakwalifikowano
7. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000 zakwalifikowano
8. Charlotte SUMMERS zakwalifikowano
9. Mihaela LEONTE zakwalifikowano
10. Maria BYSTROŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.04.2000 zakwalifikowano
11. Talida Teodora ENACHE zakwalifikowano
12. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001 zakwalifikowano
12. Anna BRAUNE zakwalifikowano
14. Ainoha VOGEL zakwalifikowano
14. Anna Zsofia MATE zakwalifikowano
16. Anna MUSIAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000 zakwalifikowano
17. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000 zakwalifikowano
18. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
19. Milena MITSIK zakwalifikowano
20. Laura SHEFFIELD zakwalifikowano
21. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
22. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001 zakwalifikowano
23. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000 zakwalifikowano
24. Anna COUFALOVA zakwalifikowano
25. Alex STEWART zakwalifikowano
25. Kseniya TAMASHEUSKAYA zakwalifikowano
27. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000 zakwalifikowano
28. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000 zakwalifikowano
29. Charlotte GROLLMISCH zakwalifikowano
29. Elena PARMAR zakwalifikowano
31. Elena PALANO zakwalifikowano
31. Tereza JASNA zakwalifikowano
33. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000 zakwalifikowano
33. Sonja ROSKOVA zakwalifikowano
35. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000 zakwalifikowano
36. Varvara GRECHUKHINA zakwalifikowano
37. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001 zakwalifikowano
38. Kamila KRUPA KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001 zakwalifikowano
39. Diana BEZDITKO zakwalifikowano
40. Zsofia PEREMICZKI zakwalifikowano
41. Katerina CERVENKOVA zakwalifikowano
42. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
43. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000 zakwalifikowano
44. Regina BURSOVA zakwalifikowano
45. Taylor ASHBY zakwalifikowano
46. Anastasia MIADZVEDZIAVA zakwalifikowano
47. Katrina DUNGAY zakwalifikowano
48. Zuzana ONDROUSKOVA zakwalifikowano
49. Chantall HAUSLER zakwalifikowano
50. Amalya NADAV VALENTIN zakwalifikowano
51. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001 zakwalifikowano
52. Melany PFEIFER zakwalifikowano
53. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000 zakwalifikowano
54. Lior SAADON zakwalifikowano
55. Valeriia DUNETS zakwalifikowano
56. Yasmin Bertin DROR zakwalifikowano
57. Alexandra POWELL zakwalifikowano
58. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000 zakwalifikowano
59. Jasmine HEAPS zakwalifikowano
60. Magdalena KORNIKOVA zakwalifikowano
61. Maria IVANOVA zakwalifikowano
61. Flora TOTH zakwalifikowano
63. Wiktoria CZEKAJSKA KSz WARSZAWIANKA 19.04.2000 zakwalifikowano
64. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 zakwalifikowano
64. Julia MICHALESKUL PIAST GLIWICE 30.01.2000 zakwalifikowano
66. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000 zakwalifikowano
66. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001 zakwalifikowano
68. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001 zakwalifikowano
69. Alicja TULISZKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2000 zakwalifikowano
70. Ewa STEBEL T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000 zakwalifikowano
70. Maayan FARKASH zakwalifikowano
72. Sarah SPICE zakwalifikowano
73. Annabel COURT zakwalifikowano
74. Dziyana DVURECHANSKAYA zakwalifikowano
75. Kristina FIDLEROVA zakwalifikowano
76. Vlada KHADANOVICH zakwalifikowano
77. Shira ZLOOF zakwalifikowano
78. Agata RAZGOVA zakwalifikowano
79. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001 zakwalifikowano
80. Maria JAWORSKA AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001 zakwalifikowano
81. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001 zakwalifikowano
82. Andreea HODOROGEA zakwalifikowano
83. Keren KLAINE zakwalifikowano
83. Maia HENDERSON ROE zakwalifikowano
85. Douce DE BOISGELIN zakwalifikowano
86. Valentyna KOMANKOVA zakwalifikowano
87. Alisa SHVETS zakwalifikowano
87. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001 zakwalifikowano
89. Maria BUNAKOVA zakwalifikowano
90. Sabine CROZIER zakwalifikowano
91. Anna ZUMROVA zakwalifikowano
92. Poyraz EROL zakwalifikowano
93. Ulyana REUTSKAYA zakwalifikowano
94. Daria ROSIECKA AZS AWF WROCŁAW 08.05.2000 zakwalifikowano
95. Ksenia BRIK zakwalifikowano
96. Veronika SATAVOVA zakwalifikowano
97. Tereza KEJVALOVA zakwalifikowano
98. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001 zakwalifikowano
99. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001 zakwalifikowano
100. Ines CHUNG HALPERN zakwalifikowano
101. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000 zakwalifikowano
102. Magdalena PESULOVA zakwalifikowano
103. Giorgia GIORDANO zakwalifikowano
104. Ariana FARMANFARMAIAN zakwalifikowano
105. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001 zakwalifikowano
106. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Laura SHEFFIELD
2. Dar HECHT
3. Barbara BRYCH AZS AWF KRAKÓW 04.12.2000
3. Anna COUFALOVA
5. Aleksandra Pernach AZS AWF KRAKÓW 25.09.2000
6. Maria BYSTROŃSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 06.04.2000
7. Milena MITSIK
8. Aleksandra NYCZ PIAST GLIWICE 18.04.2000
9. Constanze LANDTE
10. Patrycja Uryga PIAST GLIWICE 23.10.2000
11. Julia Kwiecień PIAST GLIWICE 30.07.2001
12. Anna Zsofia MATE
13. Barbara ROŻNIECKA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 01.03.2000
14. Varvara GRECHUKHINA
15. Lior SAADON
16. Alexandra POWELL
17. Agata WRÓBLEWSKA AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28.03.2001
18. Anastasiya ZELENCOVA
19. Mihaela LEONTE
20. Anna BRAUNE
21. Ainoha VOGEL
22. Anna MUSIAŁ PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 15.04.2000
23. Anita FUCHS KS SZPADA WROCŁAW. 01.08.2001
24. Kseniya TAMASHEUSKAYA
25. Klaudia FORCZEK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 21.08.2000
26. Elena PARMAR
27. Elena PALANO
28. Weronika MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.11.2001
29. Zsofia PEREMICZKI
30. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
31. Andreea HODOROGEA
32. Douce DE BOISGELIN
33. Charlotte SUMMERS
34. Talida Teodora ENACHE
35. Katarzyna KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
36. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
37. Paulina ŚLIWIŃSKA DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 30.06.2000
38. Agata KNAPIK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.11.2000
39. Charlotte GROLLMISCH
40. Tereza JASNA
41. Sonja ROSKOVA
42. Ewa Kawencka PIAST GLIWICE 06.01.2000
43. Katerina CERVENKOVA
44. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
45. Taylor ASHBY
46. Anastasia MIADZVEDZIAVA
47. Chantall HAUSLER
48. Amalya NADAV VALENTIN
49. Julia MICHALAK MUSZKIETER GLIWICE 19.04.2001
50. Melany PFEIFER
51. Valeriia DUNETS
52. Yasmin Bertin DROR
53. Dominika Pawłowska AZS AWF WARSZAWA 05.01.2000
54. Jasmine HEAPS
55. Magdalena KORNIKOVA
56. Maria IVANOVA
56. Flora TOTH
58. Wiktoria CZEKAJSKA KSz WARSZAWIANKA 19.04.2000
59. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
60. Vlada KHADANOVICH
61. Aleksandra OBAL PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 19.02.2001
62. Sabine CROZIER
63. Anna ZUMROVA
64. Ariana FARMANFARMAIAN
65. Alex STEWART
66. Kamila KRUPA KS SZPADA WROCŁAW. 26.02.2001
67. Diana BEZDITKO
68. Regina BURSOVA
69. Katrina DUNGAY
70. Zuzana ONDROUSKOVA
71. Karolina PIETROSZEK MKS KUSY SZCZECIN 20.06.2000
72. Julia MICHALESKUL PIAST GLIWICE 30.01.2000
73. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
73. Dominika Denes AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12.07.2001
75. Zuzanna SULEJ KSz WARSZAWIANKA 10.10.2001
76. Alicja TULISZKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 03.03.2000
77. Ewa STEBEL T.S. GÓRNIK RADLIN 10.01.2000
77. Maayan FARKASH
79. Sarah SPICE
80. Annabel COURT
81. Dziyana DVURECHANSKAYA
82. Kristina FIDLEROVA
83. Shira ZLOOF
84. Agata RAZGOVA
85. Wiktoria WROŃSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 06.04.2001
86. Maria JAWORSKA AZS AWF WROCŁAW 05.01.2001
87. Keren KLAINE
87. Maia HENDERSON ROE
89. Valentyna KOMANKOVA
90. Alisa SHVETS
90. Ewa DĘBICKA MUSZKIETER GLIWICE 13.11.2001
92. Maria BUNAKOVA
93. Poyraz EROL
94. Ulyana REUTSKAYA
95. Daria ROSIECKA AZS AWF WROCŁAW 08.05.2000
96. Ksenia BRIK
97. Veronika SATAVOVA
98. Tereza KEJVALOVA
99. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
100. Zuzanna BYTOMSKA ZERWIKAPTUR KRAKÓW 15.05.2001
101. Ines CHUNG HALPERN
102. Klaudia WILAMOWSKA SKS FLESZ ŚWIDNICA 16.08.2000
103. Magdalena PESULOVA
104. Giorgia GIORDANO
105. Katarzyna TURKIEWICZ WROCŁAWIANIE. 11.01.2001
106. Karolina KALETA UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.02.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy