Turniej

Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 20.03.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jakub CIERLUK 1 AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
2. Albin ELMFELDT 42
3. Jose Antolin NEUMANN 42
4. Enzo PINEIRA 42
5. Bartłomiej Zbierada 42 PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
6. Daniil FEDOROV 42
7. Michael KOTHIERINGER 42
8. Filip BORATYN 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
9. Artis TABORS 42
10. Fulop BENYUS 42
11. Jan Jurkiewicz 3 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
12. Artem KOLESCHUK 42
13. Malte WESTESSON 42
14. Paweł MOJSIEWICZ 42 AZS AWF WARSZAWA 04.08.2001
15. Aleksandr ABUBAKIROV 42
16. Dylan MORRISON 42
17. Michał CHTIOUI 4 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
18. Erik BALDAUF 42
19. Eimer AHLSTEDT 42
20. Timofei GORSHKOV 42
21. Tom LOHR 42
22. Krisztian RAIS 42
23. Filip Iżycki 5 AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
24. Jakub MEIXNER 42
25. Julius NEUDECK 42
26. Jan Zakrzewski 6 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
27. Niels BOSMAN 42
28. Fredrik GREN 42
29. Levin KHAIT 42
30. Michał OLEKSY 42 MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
31. Matyas MAIOR 42
32. Kosma KOZIELEWSKI 7 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
33. Semen BULOVA 42
34. Frantisek SILHAN 42
35. Tommaso LOMBARDI 42
36. Matej BOHDAL 42
37. Cuk VELJKO 42
38. Arthur BERNE 42
39. Marton LELKES 42
40. Maciej Bem 8 AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
41. Markus PRAUS 42
42. Patryk MARTYNIAK 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
43. Ferenc TOROK 42
44. Stanisław CZEMARMAZOWICZ 42 WROCŁAWIANIE. 18.02.2000
45. Fritz RAUSCHENBACH 42
46. Madalin CHIRNOGEANU 42
47. Ignacy SZYPULSKI 10 IKS WARSZAWA 31.03.2000
48. Hugo ISAKSSON 42
49. Cheuk Ying Robert LAW 42
50. Duncan MORRISON 42
51. Mate BERNAT 42
52. Kerem ERCAN 42
53. Bartłomiej SZURLEJ 42 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
54. Paul STOCKMANN 42
55. Bartosz GOC 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
56. Vladimir VERIGIN 42
57. Gabriel HAMANN 42
58. Max LIPPOLD 42
59. Vivien PROTIERE 42
60. Jakub SZCZUROWSKI 12 AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
61. Silviu ROSU 42
62. Cornelius KREBS 42
63. Georgy NIKOLAEV 42
64. Kamil LOBA 13 BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
65. Dmitro PYLYPENKO 42
66. Kacper Szczypiński 14 AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
67. Robbie BROWN 42
68. Daniel TESARIK 42
69. Jan Eric ZANDER 42
70. Marvin FORST 42
71. Mikołaj MROZEK 15 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
72. Alexandru PARVA 42
73. Alexander LUDWIG 42
74. Erik KOROM 42
75. Plastow LUCA 42
76. Szilard NAGY 42
77. Maurice DEGLER 42
78. Edwin POP 42
79. Jakub Dołżycki 16 AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
80. Tymoteusz KORNACKI 37 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.04.2001
81. Mateusz Bołąkowski 17 MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
82. Ivan VLASOV 42
83. Igor IURIN 42
84. Daan WEBER 42
85. Jasper BALDAUF 42
86. Marc MULLER 42
87. Jan BRZEZIŃSKI 18 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
88. Viktor BRAGIN 42
89. Edmund HOWLETT 42
90. Noah DAHMS 42
91. Andrej IGNATENKO 42
92. Michał Fredrych 19 AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
93. Julius HAUPT 42
94. Ignat DANILICHEV 42
95. Denisz NEHEZ 42
96. Cesar BIAUSQUE 42
97. Artem KATKOV 42
98. Jonas WINTERBERG POULSEN 42
99. Stanisław KRAJEWSKI 33 UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
100. Douglas ASHBY 42
101. Kacper Seyfried 21 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
102. Felix PETRINI 42
103. Simon CHREN 42
104. Benjamin STEZAKER 42
105. Moritz MEISEL 42
106. Kuba Januszewski 30 MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
107. Vince BEKE 42
108. Aleksander KRUŻEWSKI 32 IKS WARSZAWA 08.09.2001
109. Maximilian DEERING 42
110. Mateusz KLIMEK 23 MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
111. Timofey BORISOV 42
112. Antoni ZUZAŃSKI 24 UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
113. Moritz RENNER 42
114. Brij GAUTAM 42
115. Andrei CIOBANICA 42
116. Wiktor STACHERA 25 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
117. Witold FRĄCEK 28 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
118. Petr VOLKONSKII 42
119. Jing Zhe YEO 42
120. Julian GOERN 42
121. Alexander PAPADOPOULOS 42
122. Robert KONIG 42
123. Mateja NEDELJKOVIC 42

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Silviu ROSU zakwalifikowano
2. Daniil FEDOROV zakwalifikowano
3. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000 zakwalifikowano
4. Alexandru PARVA zakwalifikowano
5. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000 zakwalifikowano
6. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000 zakwalifikowano
7. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000 zakwalifikowano
8. Moritz RENNER zakwalifikowano
8. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000 zakwalifikowano
10. Markus PRAUS zakwalifikowano
11. Jing Zhe YEO zakwalifikowano
11. Vince BEKE zakwalifikowano
13. Mateja NEDELJKOVIC zakwalifikowano
14. Douglas ASHBY zakwalifikowano
15. Madalin CHIRNOGEANU zakwalifikowano
16. Igor IURIN zakwalifikowano
17. Enzo PINEIRA zakwalifikowano
18. Kerem ERCAN zakwalifikowano
19. Tom LOHR zakwalifikowano
20. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000 zakwalifikowano
21. Julius NEUDECK zakwalifikowano
22. Tommaso LOMBARDI zakwalifikowano
23. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001 zakwalifikowano
23. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000 zakwalifikowano
25. Andrej IGNATENKO zakwalifikowano
26. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001 zakwalifikowano
27. Cheuk Ying Robert LAW zakwalifikowano
27. Jose Antolin NEUMANN zakwalifikowano
29. Artem KOLESCHUK zakwalifikowano
30. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000 zakwalifikowano
31. Niels BOSMAN zakwalifikowano
31. Dylan MORRISON zakwalifikowano
33. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001 zakwalifikowano
33. Marvin FORST zakwalifikowano
35. Eimer AHLSTEDT zakwalifikowano
36. Hugo ISAKSSON zakwalifikowano
37. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000 zakwalifikowano
38. Edwin POP zakwalifikowano
39. Vladimir VERIGIN zakwalifikowano
39. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001 zakwalifikowano
41. Ivan VLASOV zakwalifikowano
42. Jakub SZCZUROWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000 zakwalifikowano
43. Gabriel HAMANN zakwalifikowano
44. Maximilian DEERING zakwalifikowano
45. Benjamin STEZAKER zakwalifikowano
46. Petr VOLKONSKII zakwalifikowano
47. Felix PETRINI zakwalifikowano
47. Brij GAUTAM zakwalifikowano
49. Max LIPPOLD zakwalifikowano
50. Robert KONIG zakwalifikowano
51. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001 zakwalifikowano
52. Michael KOTHIERINGER zakwalifikowano
53. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000 zakwalifikowano
54. Paul STOCKMANN zakwalifikowano
55. Ignat DANILICHEV zakwalifikowano
55. Viktor BRAGIN zakwalifikowano
57. Edmund HOWLETT zakwalifikowano
58. Erik KOROM zakwalifikowano
59. Malte WESTESSON zakwalifikowano
60. Jasper BALDAUF zakwalifikowano
61. Aleksandr ABUBAKIROV zakwalifikowano
61. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001 zakwalifikowano
63. Krisztian RAIS zakwalifikowano
64. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000 zakwalifikowano
65. Marc MULLER zakwalifikowano
66. Matyas MAIOR zakwalifikowano
67. Ferenc TOROK zakwalifikowano
68. Cuk VELJKO zakwalifikowano
69. Maurice DEGLER zakwalifikowano
70. Cornelius KREBS zakwalifikowano
71. Denisz NEHEZ zakwalifikowano
72. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000 zakwalifikowano
73. Jonas WINTERBERG POULSEN zakwalifikowano
74. Artem KATKOV zakwalifikowano
75. Simon CHREN zakwalifikowano
76. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001 zakwalifikowano
77. Cesar BIAUSQUE zakwalifikowano
78. Timofey BORISOV zakwalifikowano
79. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001 zakwalifikowano
80. Duncan MORRISON zakwalifikowano
81. Frantisek SILHAN zakwalifikowano
82. Timofei GORSHKOV zakwalifikowano
83. Alexander LUDWIG zakwalifikowano
84. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000 zakwalifikowano
85. Daniel TESARIK zakwalifikowano
86. Szilard NAGY zakwalifikowano
87. Levin KHAIT zakwalifikowano
88. Julius HAUPT zakwalifikowano
89. Georgy NIKOLAEV zakwalifikowano
90. Stanisław CZEMARMAZOWICZ WROCŁAWIANIE. 18.02.2000 zakwalifikowano
91. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000 zakwalifikowano
92. Robbie BROWN zakwalifikowano
93. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001 zakwalifikowano
94. Albin ELMFELDT zakwalifikowano
95. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000 zakwalifikowano
96. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000 zakwalifikowano
97. Noah DAHMS zakwalifikowano
98. Dmitro PYLYPENKO zakwalifikowano
99. Andrei CIOBANICA zakwalifikowano
100. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000 zakwalifikowano
101. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001 zakwalifikowano
102. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000 zakwalifikowano
102. Julian GOERN zakwalifikowano
104. Moritz MEISEL zakwalifikowano
105. Alexander PAPADOPOULOS zakwalifikowano
106. Vivien PROTIERE zakwalifikowano
107. Matej BOHDAL zakwalifikowano
108. Jan Eric ZANDER zakwalifikowano
109. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000 zakwalifikowano
110. Fritz RAUSCHENBACH zakwalifikowano
111. Fredrik GREN zakwalifikowano
112. Fulop BENYUS zakwalifikowano
112. Marton LELKES zakwalifikowano
112. Erik BALDAUF zakwalifikowano
115. Plastow LUCA zakwalifikowano
116. Mate BERNAT zakwalifikowano
117. Daan WEBER zakwalifikowano
117. Tymoteusz KORNACKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.04.2001 zakwalifikowano
119. Paweł MOJSIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 04.08.2001 zakwalifikowano
120. Jakub MEIXNER zakwalifikowano
121. Artis TABORS zakwalifikowano
121. Semen BULOVA zakwalifikowano
123. Arthur BERNE zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tommaso LOMBARDI
2. Vladimir VERIGIN
3. Matyas MAIOR
3. Patryk MARTYNIAK KS AZS AWFIS GDAŃSK. 01.09.2000
5. Silviu ROSU
6. Markus PRAUS
7. Douglas ASHBY
8. Artem KOLESCHUK
9. Jan Jurkiewicz TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.10.2000
10. Jing Zhe YEO
11. Enzo PINEIRA
12. Kerem ERCAN
13. Edwin POP
14. Jakub Dołżycki AZS AWF POZNAŃ 07.09.2001
15. Jonas WINTERBERG POULSEN
16. Jan Zakrzewski AZS AWF WARSZAWA 12.01.2000
17. Alexandru PARVA
18. Filip Iżycki AZS AWF WARSZAWA 01.01.2000
19. Kosma KOZIELEWSKI UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 21.10.2000
20. Moritz RENNER
21. Vince BEKE
22. Mateja NEDELJKOVIC
23. Igor IURIN
24. Julius NEUDECK
25. Ignacy SZYPULSKI IKS WARSZAWA 31.03.2000
25. Kacper Szczypiński AZS AWF POZNAŃ 09.01.2001
27. Cheuk Ying Robert LAW
28. Jakub CIERLUK AZS AWF POZNAŃ 01.06.2000
29. Marvin FORST
29. Jan BRZEZIŃSKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 21.04.2001
31. Petr VOLKONSKII
32. Robert KONIG
33. Daniil FEDOROV
34. Mateusz KLIMEK MKS KUSY SZCZECIN 27.07.2000
35. Tom LOHR
36. Filip BORATYN WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 22.05.2000
37. Andrej IGNATENKO
38. Mikołaj MROZEK UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.01.2001
39. Dylan MORRISON
39. Niels BOSMAN
41. Eimer AHLSTEDT
42. Hugo ISAKSSON
43. Kamil LOBA BUDOWLANI TORUŃ 09.05.2000
44. Jakub SZCZUROWSKI AZS AWF WARSZAWA 24.10.2000
45. Maximilian DEERING
46. Felix PETRINI
46. Brij GAUTAM
48. Max LIPPOLD
49. Stanisław KRAJEWSKI UKS ATENA GDAŃSK 27.03.2001
50. Michael KOTHIERINGER
51. Michał CHTIOUI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.10.2000
52. Paul STOCKMANN
53. Ignat DANILICHEV
54. Edmund HOWLETT
55. Erik KOROM
56. Malte WESTESSON
57. Aleksandr ABUBAKIROV
57. Maciej Bem AZS AWF POZNAŃ 31.03.2001
59. Marc MULLER
60. Maurice DEGLER
61. Szilard NAGY
62. Julius HAUPT
63. Kacper Seyfried KS AZS AWFIS GDAŃSK. 29.02.2000
64. Erik BALDAUF
65. Madalin CHIRNOGEANU
66. Jose Antolin NEUMANN
67. Ivan VLASOV
68. Gabriel HAMANN
69. Benjamin STEZAKER
70. Viktor BRAGIN
71. Jasper BALDAUF
72. Krisztian RAIS
73. Michał Fredrych AZS AWF POZNAŃ 21.01.2000
74. Ferenc TOROK
75. Cuk VELJKO
76. Cornelius KREBS
77. Denisz NEHEZ
78. Wiktor STACHERA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 11.05.2000
79. Artem KATKOV
80. Simon CHREN
81. Kuba Januszewski MKS KUSY SZCZECIN 28.07.2001
82. Cesar BIAUSQUE
83. Timofey BORISOV
84. Antoni ZUZAŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 17.12.2001
85. Duncan MORRISON
86. Frantisek SILHAN
87. Timofei GORSHKOV
88. Alexander LUDWIG
89. Daniel TESARIK
90. Levin KHAIT
91. Georgy NIKOLAEV
92. Stanisław CZEMARMAZOWICZ WROCŁAWIANIE. 18.02.2000
93. Bartosz GOC KS AZS AWFIS GDAŃSK. 15.01.2000
94. Robbie BROWN
95. Mateusz Bołąkowski MKS KUSY SZCZECIN 24.07.2001
96. Albin ELMFELDT
97. Bartłomiej Zbierada PKSZERM WARSZAWA 08.03.2000
98. Michał OLEKSY MKS KUSY SZCZECIN 06.08.2000
99. Noah DAHMS
100. Dmitro PYLYPENKO
101. Andrei CIOBANICA
102. Witold FRĄCEK WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 28.05.2000
103. Aleksander KRUŻEWSKI IKS WARSZAWA 08.09.2001
104. Julian GOERN
105. Moritz MEISEL
106. Alexander PAPADOPOULOS
107. Vivien PROTIERE
108. Matej BOHDAL
109. Jan Eric ZANDER
110. Bartłomiej SZURLEJ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 19.09.2000
111. Fritz RAUSCHENBACH
112. Fredrik GREN
113. Fulop BENYUS
113. Marton LELKES
115. Plastow LUCA
116. Mate BERNAT
117. Daan WEBER
117. Tymoteusz KORNACKI WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 14.04.2001
119. Paweł MOJSIEWICZ AZS AWF WARSZAWA 04.08.2001
120. Jakub MEIXNER
121. Artis TABORS
121. Semen BULOVA
123. Arthur BERNE

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy