Turniej

Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.11.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Iga SMORGOWICZ 51 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
2. Sara ROMPCZYK 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
3. Laura SZCZECHOWSKA 22 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
4. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
5. Martyna TOMASZEWSKA 44 ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.10.2005
6. Dominika WYTYK 51 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
7. Oliwia Kulpaczyńska 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
8. Barbara MICHALSKA 26 UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
9. Maja MICHNIEWICZ 46 UKS RONDO SZCZECIN 09.04.2005
10. Simona KOŃCZYŁO 42 WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
11. OLIWIA KOWALSKA 2 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
12. Magdalena DĄBECKA 47 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
13. Amelia OLSZEWSKA 3 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
14. Weronika TRACZ 27 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
15. Antonina Bartol 21 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
16. Linda FALKIEWICZ 51 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.03.2006
17. Weronika SKOCZYLAS 43 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
18. Natalia JAROSIEWICZ 51 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
19. Adrianna WIERZCHOWSKA 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
20. Maja SZATARSKA 4 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
21. Marika KOŃCZYŁO 41 WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
22. Oliwia STACHULAK 20 BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
23. Emilia ADRIANEK 48 UKS RONDO SZCZECIN 27.01.2005
24. Alicja TOMASZEWSKA 39 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
25. Karolina FUDALA 18 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
26. Antonina KWIATKOWSKA 29 AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
27. Natalia Woźniak 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
28. Maja BRZOZOWSKA 50 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
29. Lena LANGA 30 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
30. Zuzanna CISOWSKA 17 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
31. Amelia CIEŚLICKA 40 WROCŁAWIANIE. 17.08.2005
32. Julia Wiśniewska 49 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
33. Daniela SZPEJNA 6 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
34. Lena PIĄTKOWSKA 16 UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
35. Gabriela SINKOVICH 51
36. Julia MULAK 38 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
37. Lena CICHOROWSKA 31 D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
38. Lena JERZ 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
39. Róża WYKLAND 23 UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
40. Gabriela MIĘTKA 15 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
41. Anna ŚWIĄTKOWSKA 37 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
42. Konstancja KANAS 8 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
43. Hera LIPNIECE 51
44. Daria FILIPOWICZ 36 UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
45. Helena NACHERIANE 51
46. Aleksandra Nowakowska 14 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
47. Julia GRACZYK 25 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
48. Sonia Turbo 9 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
49. Blanka WRONA 51 WROCŁAWIANIE. 12.04.2004
50. Katarzyna BEKALARCZYK 12 UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
51. Zuzanna BORKOWSKA 10 KS "ALEX" 02.04.2004
52. Pola LAMENT 51 UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006
53. Aleksandra LEWUSZ 32 POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004
54. Wiktoria KASPRZYK 51 AZS AWF POZNAŃ 16.01.2005
55. Karolina LEWANDOWSKA 11 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
56. Zuzanna KĘDZIORA 34 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
57. Julia JAKUBOWSKA 33 AZS AWF POZNAŃ 16.03.2004
58. Matylda WINIECKA 13 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
59. Zuzanna WALCZYK 51 ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004 zakwalifikowano
2. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004 zakwalifikowano
3. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004 zakwalifikowano
4. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
5. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
6. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
7. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
8. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004 zakwalifikowano
9. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
10. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
11. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004 zakwalifikowano
12. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
13. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
14. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
15. Gabriela SINKOVICH zakwalifikowano
16. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004 zakwalifikowano
17. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
18. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
19. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005 zakwalifikowano
19. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
21. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005 zakwalifikowano
22. Helena NACHERIANE zakwalifikowano
23. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004 zakwalifikowano
24. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005 zakwalifikowano
24. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004 zakwalifikowano
24. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
24. Aleksandra LEWUSZ POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004 zakwalifikowano
28. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005 zakwalifikowano
29. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
30. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006 zakwalifikowano
31. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005 zakwalifikowano
32. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
33. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004 zakwalifikowano
34. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005 zakwalifikowano
35. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004 zakwalifikowano
36. Amelia CIEŚLICKA WROCŁAWIANIE. 17.08.2005 zakwalifikowano
37. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
38. Hera LIPNIECE zakwalifikowano
39. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 zakwalifikowano
40. Pola LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006 zakwalifikowano
40. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
40. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 zakwalifikowano
43. Marika KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004 zakwalifikowano
44. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006 zakwalifikowano
45. Julia JAKUBOWSKA AZS AWF POZNAŃ 16.03.2004 zakwalifikowano
46. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005 zakwalifikowano
47. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005 zakwalifikowano
48. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005 zakwalifikowano
49. Martyna TOMASZEWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.10.2005 zakwalifikowano
50. Maja MICHNIEWICZ UKS RONDO SZCZECIN 09.04.2005 zakwalifikowano
51. Emilia ADRIANEK UKS RONDO SZCZECIN 27.01.2005 zakwalifikowano
52. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
53. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005 zakwalifikowano
54. Simona KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004 zakwalifikowano
55. Wiktoria KASPRZYK AZS AWF POZNAŃ 16.01.2005 zakwalifikowano
56. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
57. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007 zakwalifikowano
58. Blanka WRONA WROCŁAWIANIE. 12.04.2004 zakwalifikowano
59. Linda FALKIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.03.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
3. Maja SZATARSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 28.04.2004
3. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
5. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
6. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
7. Daniela SZPEJNA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 05.12.2004
8. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
9. Katarzyna BEKALARCZYK UKS ATENA GDAŃSK 25.10.2004
10. Konstancja KANAS WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 02.03.2004
11. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
12. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
13. Zuzanna BORKOWSKA KS "ALEX" 02.04.2004
14. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
15. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
16. Karolina LEWANDOWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 11.01.2004
17. Gabriela SINKOVICH
18. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
19. Róża WYKLAND UKS ATENA GDAŃSK 19.03.2005
19. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
21. Barbara MICHALSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.01.2005
22. Helena NACHERIANE
23. Lena CICHOROWSKA D' ARTAGNAN URSYNÓW 22.12.2004
24. Daria FILIPOWICZ UKS ATENA GDAŃSK 24.05.2005
24. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
24. Aleksandra LEWUSZ POLONIA 1912 LESZNO 02.04.2004
27. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
28. Iga SMORGOWICZ FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 03.01.2006
29. Lena LANGA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 13.07.2005
30. Zuzanna CISOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.12.2004
31. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
32. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
33. Oliwia STACHULAK BUDOWLANI TORUŃ 24.07.2004
34. Magdalena DĄBECKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 04.01.2005
35. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
36. Zuzanna KĘDZIORA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.04.2005
37. Maja BRZOZOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 04.08.2004
38. Amelia CIEŚLICKA WROCŁAWIANIE. 17.08.2005
39. Hera LIPNIECE
40. Pola LAMENT UKS ATENA GDAŃSK 19.01.2006
40. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
40. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
43. Marika KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
44. Natalia JAROSIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.03.2006
45. Julia JAKUBOWSKA AZS AWF POZNAŃ 16.03.2004
46. Antonina KWIATKOWSKA AZS AWF WARSZAWA 24.08.2005
47. Alicja TOMASZEWSKA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 19.12.2005
48. Lena PIĄTKOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 02.05.2005
49. Martyna TOMASZEWSKA ZJEDNOCZENI PABIANICE 08.10.2005
50. Maja MICHNIEWICZ UKS RONDO SZCZECIN 09.04.2005
51. Emilia ADRIANEK UKS RONDO SZCZECIN 27.01.2005
52. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
53. Anna ŚWIĄTKOWSKA UKS 35 BIELAWY TORUŃ 19.01.2005
54. Simona KOŃCZYŁO WROCŁAWIANIE. 08.11.2004
55. Wiktoria KASPRZYK AZS AWF POZNAŃ 16.01.2005
56. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
57. Zuzanna WALCZYK ZJEDNOCZENI PABIANICE 17.08.2007
58. Blanka WRONA WROCŁAWIANIE. 12.04.2004
59. Linda FALKIEWICZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.03.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy