Turniej

Nazwa: Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 06.06.2015

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GINTER Anna 29 IKS LESZNO 14.09.2003
2. CZORNIK Wiktoria 41 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 13.11.2002
3. SZMIT Laura 9 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
4. Daniewska Michalina 27 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
5. Sroka Aleksandra 31 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003
6. JÓŹWIAK Zuzanna 3 AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
7. Jabłonowska Kaja 12 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
8. SZLAFKA Malgorzata 43 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 20.06.2002
9. WINKEL Emilia 33 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28.03.2002
10. KOŁODZIEJCZYK Malwina 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
11. Wasilczuk Karolina 17 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
12. Liszka Aleksandra 25 AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
13. BUDAI Boglarky 11
14. KUBACZYK Klaudia 36 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003
15. Brzezińska Zofia 16 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
16. Dębicka Oliwia 30 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
17. SOŁTYS Julia 37 AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
18. LACHMAN Antonina 8 AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
19. ŻELECHOWSKA Oliwia 13 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
20. WIERZCHOWSKA Barbara 40 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
21. GYORGY Eszter 22
22. ISEVCAN Balca 14 AKADEMIA INTEGRACJI
23. WIECZOREK Aleksandra 4 AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
24. Kręc Emilia 23 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002
25. GRZELCZYK Wiktoria 39 UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 20.03.2002
26. Oklińska Marta 20 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
27. GOŁEMBSKA Katarzyna 44 POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
28. SZEMPLIŃSKA Natalia 24 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
29. MOND Amanda 2 AKADEMIA INTEGRACJI
30. NAPIERKOWSKA Aleksandra 7 AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
31. KLÓJ Aleksandra 38 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.2003
32. CSEFALVAYOVA Rebeka 21
33. KOŁYSZKO Emilia 27 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.02.2002
34. BODA Barbara 6
35. ZACHAREWICZ Ewa 18 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
36. ZIOBROWSKA Natalia 32 WROCŁAWIANIE 21.04.2002
37. KISIELEWSKA Alicja 19 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
38. Dejczer Natasza 33 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
39. HANSEN Andrea 10
40. BAN Zofia 35 AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
41. HYŻYK Oliwia 26 IKS LESZNO 25.06.2002
42. WYWIAŁ Zuzanna 15 WROCŁAWIANIE 13.03.2002
43. Sobczak-Domańska Maja 5 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
44. FARKAS Katalin 42

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
2. MOND Amanda AKADEMIA INTEGRACJI zakwalifikowano
3. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002 zakwalifikowano
4. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002 zakwalifikowano
5. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
6. BODA Barbara zakwalifikowano
7. NAPIERKOWSKA Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002 zakwalifikowano
8. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003 zakwalifikowano
9. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
10. HANSEN Andrea zakwalifikowano
11. BUDAI Boglarky zakwalifikowano
12. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
13. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
14. ISEVCAN Balca AKADEMIA INTEGRACJI zakwalifikowano
15. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002 zakwalifikowano
16. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
17. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
18. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
19. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
20. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
21. CSEFALVAYOVA Rebeka zakwalifikowano
22. GYORGY Eszter zakwalifikowano
23. Kręc Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002 zakwalifikowano
24. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
25. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003 zakwalifikowano
26. HYŻYK Oliwia IKS LESZNO 25.06.2002 zakwalifikowano
27. KOŁYSZKO Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.02.2002 zakwalifikowano
27. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
29. GINTER Anna IKS LESZNO 14.09.2003 zakwalifikowano
30. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
31. Sroka Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003 zakwalifikowano
32. ZIOBROWSKA Natalia WROCŁAWIANIE 21.04.2002 zakwalifikowano
33. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano
33. WINKEL Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28.03.2002 zakwalifikowano
35. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003 zakwalifikowano
36. KUBACZYK Klaudia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003 zakwalifikowano
37. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003 zakwalifikowano
38. KLÓJ Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.2003 zakwalifikowano
39. GRZELCZYK Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 20.03.2002 zakwalifikowano
40. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
41. CZORNIK Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 13.11.2002 zakwalifikowano
42. FARKAS Katalin zakwalifikowano
43. SZLAFKA Malgorzata UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 20.06.2002 zakwalifikowano
44. GOŁEMBSKA Katarzyna POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. LACHMAN Antonina AZS AWF POZNAŃ 18.01.2003
2. JÓŹWIAK Zuzanna AZS AWF POZNAŃ 29.07.2002
3. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
3. WYWIAŁ Zuzanna WROCŁAWIANIE 13.03.2002
5. BODA Barbara
6. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
7. KOŁYSZKO Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10.02.2002
8. Jabłonowska Kaja MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
9. MOND Amanda AKADEMIA INTEGRACJI
10. HANSEN Andrea
11. WIECZOREK Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 31.08.2002
12. BUDAI Boglarky
13. NAPIERKOWSKA Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 24.06.2002
14. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
15. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
16. Oklińska Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
17. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
18. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
19. Sobczak-Domańska Maja MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
20. GYORGY Eszter
21. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
22. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
23. HYŻYK Oliwia IKS LESZNO 25.06.2002
24. ISEVCAN Balca AKADEMIA INTEGRACJI
25. Kręc Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 05.01.2002
26. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
27. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
28. ZIOBROWSKA Natalia WROCŁAWIANIE 21.04.2002
29. BAN Zofia AZS AWF WARSZAWA 07.02.2003
30. CSEFALVAYOVA Rebeka
31. KLÓJ Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 03.03.2003
32. Liszka Aleksandra AZS AWF POZNAŃ 06.09.2003
33. Sroka Aleksandra WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16.12.2003
34. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
35. GINTER Anna IKS LESZNO 14.09.2003
36. SOŁTYS Julia AZS AWF WARSZAWA 12.01.2003
37. KUBACZYK Klaudia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27.05.2003
38. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
39. WINKEL Emilia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28.03.2002
40. FARKAS Katalin
41. GRZELCZYK Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 20.03.2002
42. CZORNIK Wiktoria UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 13.11.2002
43. GOŁEMBSKA Katarzyna POLONIA 1912 LESZNO 16.11.2003
44. SZLAFKA Malgorzata UKS WOŁODYJOWSKI ŚREM 20.06.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content