Nazwa: Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.10.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Lenkiewicz Zuzanna | 31 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
2. | MAY Zuzanna | 67 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.09.2004 |
3. | Bartosz Roksana | 4 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
4. | ZIĘBACZ Wiktoria | 24 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
5. | KULICHOVA Veronika | 56 | AKADEMIA INTEGRACJI | |
6. | Woźniak Nikola | 51 | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
7. | MIKULEWICH Anna | 9 | ||
8. | WILK Oliwia | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
9. | Rowińska Emilia | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
10. | ZIELIŃSKA Marta | 23 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 |
11. | TARASIUK Marcelina | 36 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
12. | KARBOWA Wiktoria | 33 | KKSZ KONIN | 29.12.2003 |
13. | KOZŁOWSKA Aniela | 16 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
14. | BECHNOVA Karolina | 28 | ||
15. | ANDRYSZEWSKA Marta | 32 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
16. | KISLIAK Alisa | 55 | ||
17. | NOWICKA Małgorzata | 12 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
18. | NOWACKA Karolina | 39 | KKSZ KONIN | 14.03.2002 |
19. | MALISZEWSKA Weronika | 4 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
20. | DZIĘCIELAK Martyna | 42 | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
21. | JOPEK Wiktoria | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
22. | ŚWIERC Zuzanna | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
23. | Buselt Zuzanna | 46 | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
24. | KONDRUSIK Nina | 57 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
25. | SZWEDA Aleksandra | 38 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
26. | OGNEVA Anastasia | 26 | AKADEMIA INTEGRACJI | |
27. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 19 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
28. | FIGUŁA Anastazja | 54 | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
29. | KUZNOWICZ Oliwia | 45 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2004 |
30. | KITAICHIK Victoria | 22 | AKADEMIA INTEGRACJI | |
31. | HOFFMANN Magdalena | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 |
32. | Bieniasz Weronika | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
33. | ŻYZNOWSKA Antonina | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 |
34. | Kozieł Klaudia | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
35. | CZUCHRA Anna | 63 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 |
36. | Porada Paulina | 10 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
37. | TYMA Justyna | 39 | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 |
38. | Gałecka Natalia | 2 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
39. | Cieślar Julia | 8 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
40. | PERLOVSKA Jeva | 29 | ||
41. | AKULO Katsyaryna | 41 | ||
42. | Zając Ewa | 18 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
43. | MULARSKA Wiktoria | 21 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
44. | GONTARZ Alicja | 34 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 19.11.2004 |
45. | ŚWITAŁA Jagoda | 7 | UKS SZABLA BRZOZA | 18.01.2002 |
46. | LOBATSH Katsyaryna | 27 | ||
47. | PIOTROWICZ Aleksandra | 34 | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.2003 |
48. | WŁOSEK Amelia | 53 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.07.2003 |
49. | MALAZHAVAYA Alisia | 13 | ||
50. | SVOBODOVA Michaela | 13 | AKADEMIA INTEGRACJI | |
51. | PIOTROWSKA Oliwia | 47 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.2004 |
52. | HADJ BACHIR Aischa | 30 | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
53. | Malgrem Klaudia | 13 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
2. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
2. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
4. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 | zakwalifikowano |
4. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
6. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 | zakwalifikowano |
7. | ŚWITAŁA Jagoda | UKS SZABLA BRZOZA | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 | zakwalifikowano |
9. | MIKULEWICH Anna | zakwalifikowano | ||
10. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
11. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 | zakwalifikowano |
12. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
13. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
13. | MALAZHAVAYA Alisia | zakwalifikowano | ||
13. | SVOBODOVA Michaela | AKADEMIA INTEGRACJI | zakwalifikowano | |
16. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
17. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 | zakwalifikowano |
18. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
19. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
19. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
21. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
22. | KITAICHIK Victoria | AKADEMIA INTEGRACJI | zakwalifikowano | |
23. | ZIELIŃSKA Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
24. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
25. | HOFFMANN Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
26. | OGNEVA Anastasia | AKADEMIA INTEGRACJI | zakwalifikowano | |
27. | LOBATSH Katsyaryna | zakwalifikowano | ||
28. | BECHNOVA Karolina | zakwalifikowano | ||
29. | PERLOVSKA Jeva | zakwalifikowano | ||
30. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 | zakwalifikowano |
31. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 | zakwalifikowano |
32. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 | zakwalifikowano |
33. | KARBOWA Wiktoria | KKSZ KONIN | 29.12.2003 | zakwalifikowano |
34. | GONTARZ Alicja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
34. | PIOTROWICZ Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.2003 | zakwalifikowano |
36. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 | zakwalifikowano |
38. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
39. | TYMA Justyna | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 | zakwalifikowano |
39. | NOWACKA Karolina | KKSZ KONIN | 14.03.2002 | zakwalifikowano |
41. | AKULO Katsyaryna | zakwalifikowano | ||
42. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
43. | ŻYZNOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
45. | KUZNOWICZ Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2004 | zakwalifikowano |
46. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 | zakwalifikowano |
47. | PIOTROWSKA Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.2004 | zakwalifikowano |
51. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 | zakwalifikowano |
53. | WŁOSEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.07.2003 | zakwalifikowano |
54. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 | zakwalifikowano |
55. | KISLIAK Alisa | zakwalifikowano | ||
56. | KULICHOVA Veronika | AKADEMIA INTEGRACJI | zakwalifikowano | |
57. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 | zakwalifikowano |
63. | CZUCHRA Anna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
67. | MAY Zuzanna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.09.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
2. | MIKULEWICH Anna | ||
3. | Porada Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
3. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
5. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
6. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
7. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
8. | Cieślar Julia | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.03.2002 |
9. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
10. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
11. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
12. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
13. | MALAZHAVAYA Alisia | ||
14. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
14. | ZIĘBACZ Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 17.03.2002 |
16. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
17. | KITAICHIK Victoria | AKADEMIA INTEGRACJI | |
18. | ZIELIŃSKA Marta | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.08.2004 |
19. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
20. | BECHNOVA Karolina | ||
21. | SVOBODOVA Michaela | AKADEMIA INTEGRACJI | |
22. | PERLOVSKA Jeva | ||
23. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
24. | OGNEVA Anastasia | AKADEMIA INTEGRACJI | |
25. | Lenkiewicz Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 22.08.2004 |
26. | ŚWITAŁA Jagoda | UKS SZABLA BRZOZA | 18.01.2002 |
27. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
28. | HADJ BACHIR Aischa | KKSZ KONIN | 02.02.2002 |
29. | GONTARZ Alicja | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 19.11.2004 |
30. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
31. | ŻYZNOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.02.2003 |
32. | AKULO Katsyaryna | ||
33. | Kozieł Klaudia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 18.02.2003 |
34. | KARBOWA Wiktoria | KKSZ KONIN | 29.12.2003 |
35. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
36. | LOBATSH Katsyaryna | ||
37. | HOFFMANN Magdalena | AZS AWF POZNAŃ | 06.08.2003 |
38. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
39. | TYMA Justyna | AZS AWF POZNAŃ | 22.12.2003 |
40. | NOWACKA Karolina | KKSZ KONIN | 14.03.2002 |
41. | Woźniak Nikola | KKSZ KONIN | 03.07.2003 |
42. | WŁOSEK Amelia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 08.07.2003 |
43. | FIGUŁA Anastazja | AZS AWF POZNAŃ | 30.05.2003 |
44. | KULICHOVA Veronika | AKADEMIA INTEGRACJI | |
46. | Buselt Zuzanna | KKSZ KONIN | 06.05.2004 |
48. | DZIĘCIELAK Martyna | KKSZ KONIN | 31.01.2003 |
49. | KONDRUSIK Nina | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 24.05.2004 |
50. | KISLIAK Alisa | ||
51. | KUZNOWICZ Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2004 |
52. | CZUCHRA Anna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 |
53. | MAY Zuzanna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.09.2004 |
54. | PIOTROWSKA Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.2004 |
55. | PIOTROWICZ Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 30.06.2003 |