Turniej

Nazwa: IX Turniej \"O Puchar Rajców Gdańskich\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.03.2015

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. CZARKOWSKA Agata 10 UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
2. BUCZYŁO Oliwia 24 UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
3. OKLIŃSKA Marta 14 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
4. Daniewska Michalina 20 AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
5. MURAWSKA Karolina 1 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
6. SZMIT Laura 21 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
7. ARCISZEWSKA Oliwia 9 D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
8. WITKIEWICZ Joanna 11 UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
9. Brzezińska Zofia 2 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
10. VARABYEVA Aliaksandra 27 09.11.2001
11. ŻELECHOWSKA Oliwia 25 UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
12. KOŁODZIEJCZYK Malwina 19 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
13. WINIARSKA Katarzyna 3 UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
14. SZEMPLIŃSKA Natalia 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
15. POPEL Ankita 27 25.10.2003
16. Dejczer Natasza 8 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002
17. BESSMAN Julia 4 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
18. KISIELEWSKA Alicja 22 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
19. WIERZCHOWSKA Barbara 18 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
20. GABRIEL Aniela 12 UKS ATENA GDAŃSK 04.08.2001
21. RÓŻYCKA Magda 7 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
22. KOZUBOWSKA Julia 13 UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
23. Dębicka Oliwia 23 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
24. Wasilczuk Karolina 5 AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
25. ZACHAREWICZ Ewa 16 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
26. Kluszczyńska Sandra 6 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001 zakwalifikowano
2. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002 zakwalifikowano
3. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001 zakwalifikowano
4. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003 zakwalifikowano
5. ARCISZEWSKA Oliwia D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001 zakwalifikowano
6. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001 zakwalifikowano
7. Kluszczyńska Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001 zakwalifikowano
8. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003 zakwalifikowano
9. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003 zakwalifikowano
10. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003 zakwalifikowano
11. RÓŻYCKA Magda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001 zakwalifikowano
12. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002 zakwalifikowano
13. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003 zakwalifikowano
14. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003 zakwalifikowano
15. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003 zakwalifikowano
16. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003 zakwalifikowano
17. VARABYEVA Aliaksandra 09.11.2001 zakwalifikowano
18. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003 zakwalifikowano
19. GABRIEL Aniela UKS ATENA GDAŃSK 04.08.2001 zakwalifikowano
20. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002 zakwalifikowano
21. POPEL Ankita 25.10.2003 zakwalifikowano
22. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003 zakwalifikowano
23. WITKIEWICZ Joanna UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002 zakwalifikowano
24. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003 zakwalifikowano
25. KOZUBOWSKA Julia UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002 zakwalifikowano
26. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002 zakwalifikowano

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Kluszczyńska Sandra D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.02.2001
2. KOŁODZIEJCZYK Malwina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.11.2003
3. OKLIŃSKA Marta UKS DE LA SALLE GDAŃSK 02.06.2003
3. RÓŻYCKA Magda UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 13.01.2001
5. MURAWSKA Karolina UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.03.2001
6. BESSMAN Julia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 09.03.2001
7. ARCISZEWSKA Oliwia D' ARTAGNAN URSYNÓW 01.04.2001
8. SZMIT Laura UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27.06.2003
9. Brzezińska Zofia WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21.05.2002
10. KISIELEWSKA Alicja KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.09.2003
11. WINIARSKA Katarzyna UKS ATENA GDAŃSK 30.03.2001
12. Dębicka Oliwia KS AZS AWFIS GDAŃSK 15.03.2003
13. CZARKOWSKA Agata UKS ATENA GDAŃSK 25.03.2002
14. VARABYEVA Aliaksandra 09.11.2001
15. GABRIEL Aniela UKS ATENA GDAŃSK 04.08.2001
16. WITKIEWICZ Joanna UKS ATENA GDAŃSK 11.05.2002
17. ZACHAREWICZ Ewa KS AZS AWFIS GDAŃSK 17.02.2003
18. Daniewska Michalina AZS AWF WARSZAWA 21.09.2003
19. SZEMPLIŃSKA Natalia UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.01.2003
20. WIERZCHOWSKA Barbara UKS DE LA SALLE GDAŃSK 08.04.2003
21. Wasilczuk Karolina AZS AWF WARSZAWA 16.07.2002
22. POPEL Ankita 25.10.2003
23. BUCZYŁO Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 10.11.2003
24. ŻELECHOWSKA Oliwia UKS ATENA GDAŃSK 08.08.2003
25. KOZUBOWSKA Julia UKS ATENA GDAŃSK 11.12.2002
26. Dejczer Natasza UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30.03.2002

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content