Nazwa: VI Turniej \"Otwarte Mistrzostwa Gdańska we florecie\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.04.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SOLIWODA Oliwia | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 |
2. | PLICHTA Dominika | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 |
3. | Kulpaczyńska Oliwia | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
4. | ŻURAWSKA Karolina | 1 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
5. | ŁOPUSZYŃSKA Rozalia | 26 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.01.2004 |
6. | SZATARSKA Maja | 2 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
7. | WÓJCIK Martyna | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2004 |
8. | PIĄTKOWSKA Lena | 17 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
9. | WINIECKA Matylda | 13 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
10. | LEWANDOWSKA Karolina | 12 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
11. | WYKLAND Róża | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
12. | GRACZYK Julia | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
13. | SZPEJNA Daniela | 3 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
14. | NAKLICKA Laura | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.02.2005 |
15. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | 26 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 19.01.2005 |
16. | BAJKÓW Agata | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 |
17. | BEKALARCZYK Katarzyna | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
18. | MICHALSKA Barbara | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
19. | KOWALSKA OLIWIA | 4 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
20. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 24 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
21. | LANGA Lena | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 |
22. | ŚREDNIAWA Maja | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.03.2005 |
23. | CISOWSKA Zuzanna | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
24. | BORKOWSKA Zuzanna | 5 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
25. | Turbo Sonia | 10 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
26. | JERZ Lena | 6 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
27. | FILIPOWICZ Daria | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
28. | FUDALA Karolina | 25 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
29. | TOMASZEWSKA Alicja | 26 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 19.12.2005 |
30. | OLSZEWSKA Amelia | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
31. | LEWANDOWSKA NATALIA | 21 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
32. | ZIEMIANOWICZ Dagmara | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.2005 |
33. | OLSZÓWKA Jagoda | 9 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
34. | MICHAŁEK Paulina | 7 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 |
35. | STELMACH Weronika | 26 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.04.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
2. | MICHAŁEK Paulina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 | zakwalifikowano |
3. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 | zakwalifikowano |
4. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
5. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
6. | PLICHTA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
8. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
9. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
9. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 | zakwalifikowano |
11. | STELMACH Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.04.2004 | zakwalifikowano |
12. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
13. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
14. | WÓJCIK Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2004 | zakwalifikowano |
15. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
16. | NAKLICKA Laura | MKS KUSY SZCZECIN | 17.02.2005 | zakwalifikowano |
17. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
18. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
19. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
20. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | zakwalifikowano |
21. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 | zakwalifikowano |
22. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 | zakwalifikowano |
23. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
24. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
25. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 | zakwalifikowano |
26. | LANGA Lena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 | zakwalifikowano |
27. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 | zakwalifikowano |
28. | SOLIWODA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
29. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
30. | ŁOPUSZYŃSKA Rozalia | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
32. | BAJKÓW Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 | zakwalifikowano |
33. | TOMASZEWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 19.12.2005 | zakwalifikowano |
34. | ŚREDNIAWA Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
35. | ZIEMIANOWICZ Dagmara | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
2. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
3. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
3. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
5. | MICHAŁEK Paulina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 |
6. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
7. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
8. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
9. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
10. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
11. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
12. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
13. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
14. | WÓJCIK Martyna | UKS ATENA GDAŃSK | 09.11.2004 |
15. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
16. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
17. | PLICHTA Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 01.01.2004 |
18. | STELMACH Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.04.2004 |
19. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
20. | NAKLICKA Laura | MKS KUSY SZCZECIN | 17.02.2005 |
21. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
22. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
23. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
24. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
25. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
26. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
27. | LANGA Lena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 |
28. | SOLIWODA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 |
29. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
30. | ŁOPUSZYŃSKA Rozalia | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 14.01.2004 |
31. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 19.01.2005 |
32. | BAJKÓW Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 |
33. | TOMASZEWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 19.12.2005 |
34. | ŚREDNIAWA Maja | UKS ATENA GDAŃSK | 13.03.2005 |
35. | ZIEMIANOWICZ Dagmara | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.2005 |