Nazwa: VI Turniej \"Kaszubska Jesień\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.09.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SMORGOWICZ Iga | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 03.01.2006 |
2. | LEWANDOWSKA NATALIA | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
3. | TOMASZEWSKA Alicja | 15 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 19.12.2005 |
4. | WINIECKA Matylda | 1 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
5. | KOLASKA Aniela | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
6. | UŁASIUK Weronika | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.07.2006 |
7. | DĄBROWSKA Liliana | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.08.2006 |
8. | KĘDZIORA Zuzanna | 16 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
9. | PIĄTKOWSKA Lena | 2 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
10. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | 14 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 19.01.2005 |
11. | ROMPCZYK Karolina | 18 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 |
12. | ZIEMIANOWICZ Dagmara | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.2005 |
13. | LAMENT Pola | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2006 |
14. | FUDALA Karolina | 3 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
15. | SŁABIŃSKI Julia | 13 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.06.2005 |
16. | POUL Vivien | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.11.2006 |
17. | Kulpaczyńska Oliwia | 4 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
18. | FILIPOWICZ Daria | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
19. | JAKUBOWSKA Marta | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
20. | SKOCZYLAS Weronika | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
21. | BAJKÓW Agata | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 |
22. | SZCZECHOWSKA Laura | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
23. | Wiśniewska Julia | 21 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
24. | WILKE Laura | 22 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
25. | BEKALARCZYK Monika | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
26. | GRACZYK Julia | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
27. | LEWY Maria | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 12.04.2006 |
28. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 9 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
29. | LANGA Lena | 17 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 |
30. | HAŁUSZKIEWICZ Dominika | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.2005 |
31. | WYKLAND Róża | 7 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
32. | KELAK Patrycja | 22 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.03.2006 |
33. | DĄBECKA Magdalena | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.01.2005 |
34. | KWIATKOWSKA Antonina | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 24.08.2005 |
35. | JAROSIEWICZ Natalia | 22 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
2. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
3. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 | zakwalifikowano |
4. | LANGA Lena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 | zakwalifikowano |
5. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 | zakwalifikowano |
6. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
7. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
8. | SŁABIŃSKI Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 19.06.2005 | zakwalifikowano |
8. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 | zakwalifikowano |
10. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
11. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
12. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
13. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 | zakwalifikowano |
14. | HAŁUSZKIEWICZ Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.2005 | zakwalifikowano |
15. | KWIATKOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.08.2005 | zakwalifikowano |
16. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
17. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
18. | LAMENT Pola | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2006 | zakwalifikowano |
19. | ROMPCZYK Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
19. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
19. | BAJKÓW Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 | zakwalifikowano |
22. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 19.01.2005 | zakwalifikowano |
23. | DĄBECKA Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.01.2005 | zakwalifikowano |
24. | TOMASZEWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 19.12.2005 | zakwalifikowano |
24. | UŁASIUK Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 15.07.2006 | zakwalifikowano |
26. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
27. | SMORGOWICZ Iga | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 03.01.2006 | zakwalifikowano |
28. | KOLASKA Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
29. | LEWY Maria | UKS ATENA GDAŃSK | 12.04.2006 | zakwalifikowano |
30. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
31. | KELAK Patrycja | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.03.2006 | zakwalifikowano |
32. | ZIEMIANOWICZ Dagmara | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.2005 | zakwalifikowano |
33. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 | zakwalifikowano |
34. | DĄBROWSKA Liliana | UKS ATENA GDAŃSK | 15.08.2006 | zakwalifikowano |
35. | POUL Vivien | UKS ATENA GDAŃSK | 11.11.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
2. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
3. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
3. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
5. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
6. | LANGA Lena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 13.07.2005 |
7. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
8. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
9. | SŁABIŃSKI Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 19.06.2005 |
10. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
11. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
12. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
13. | HAŁUSZKIEWICZ Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.2005 |
14. | KWIATKOWSKA Antonina | AZS AWF WARSZAWA | 24.08.2005 |
15. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
16. | ŚWIĄTKOWSKA Anna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 19.01.2005 |
17. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
18. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
19. | LAMENT Pola | UKS ATENA GDAŃSK | 19.01.2006 |
20. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
20. | ROMPCZYK Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 |
20. | BAJKÓW Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 |
23. | DĄBECKA Magdalena | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.01.2005 |
24. | TOMASZEWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 19.12.2005 |
24. | UŁASIUK Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 15.07.2006 |
26. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
27. | SMORGOWICZ Iga | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 03.01.2006 |
28. | KOLASKA Aniela | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
29. | LEWY Maria | UKS ATENA GDAŃSK | 12.04.2006 |
30. | KELAK Patrycja | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.03.2006 |
31. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
32. | POUL Vivien | UKS ATENA GDAŃSK | 11.11.2006 |
33. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
34. | ZIEMIANOWICZ Dagmara | UKS ATENA GDAŃSK | 07.12.2005 |
35. | DĄBROWSKA Liliana | UKS ATENA GDAŃSK | 15.08.2006 |