Nazwa: V Turniej \"O puchar Prezydenta Gdańska\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 24.10.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | PODRALSKI Adam | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
2. | SKRZYPKOWSKI Mateusz | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.06.2004 |
3. | Mach Oskar | 27 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
4. | CZERWIŃSKI Iwo | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
5. | BOHDAN Bartosz | 16 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
6. | SUCHODOLSKI Wojciech | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
7. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
8. | MLICKI Szymon | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
9. | NIZIO Bartłomiej | 13 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
10. | LESZYŃSKI Karol | 27 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
11. | KORZENIEWSKI Stanisław | 17 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
12. | SŁOMIŃSKI Kacper | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
13. | Łopatniuk Krzysztof | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
14. | HAŁADUDA Kacper | 3 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
15. | CHTIOUI Adam | 12 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
16. | Kotek Jakub | 27 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
17. | KAŚKÓW Piotr | 19 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
18. | DOWNAR Wiktor | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
19. | Berestek Jeremi | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
20. | Pichłacz Szymon | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
21. | ASZYK Jakub | 27 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.02.2002 |
22. | POLIDOWSKI Wojciech | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
23. | ŻEROMSKI Mateusz | 20 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2003 |
24. | KUL Maksymilian | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 07.02.2003 |
25. | WILKE Oskar | 27 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
26. | Pawski Alan | 10 | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
27. | MECH Filip | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 |
28. | STERNAU Stanisław | 27 | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 |
29. | LIJEWSKI Wiktor | 24 | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
30. | JĘDROSZKOWIAK Eryk | 21 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.06.2002 |
31. | CHMIELEWSKI Ryszard | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
32. | JAKUBOWSKI Adam | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
33. | LANGA Emil | 27 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
34. | SACHARCZUK Bartosz | 27 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
35. | PACZYŃSKI Mateusz | 22 | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2003 |
36. | KOGUC Filip | 7 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
2. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
3. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
4. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
5. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 | zakwalifikowano |
6. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 | zakwalifikowano |
9. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
10. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 | zakwalifikowano |
11. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
12. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 | zakwalifikowano |
13. | MECH Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 | zakwalifikowano |
14. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 | zakwalifikowano |
15. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
16. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
17. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
18. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
19. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
20. | ŻEROMSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2003 | zakwalifikowano |
21. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
22. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
23. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
25. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 | zakwalifikowano |
26. | PACZYŃSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
27. | STERNAU Stanisław | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 | zakwalifikowano |
28. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
29. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
30. | SKRZYPKOWSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
31. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
32. | ASZYK Jakub | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.02.2002 | zakwalifikowano |
33. | KUL Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
34. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
35. | JĘDROSZKOWIAK Eryk | POLONIA 1912 LESZNO | 06.06.2002 | zakwalifikowano |
36. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MLICKI Szymon | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2002 |
2. | Pichłacz Szymon | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2002 |
3. | KOGUC Filip | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 02.05.2002 |
3. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
5. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
6. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
7. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
8. | Pawski Alan | AZS AWF POZNAŃ | 27.09.2002 |
9. | CZERWIŃSKI Iwo | AZS AWF WARSZAWA | 17.03.2002 |
10. | POLIDOWSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 03.08.2002 |
11. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
12. | PODRALSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 25.01.2002 |
13. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
14. | MECH Filip | UKS ATENA GDAŃSK | 30.05.2002 |
15. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
16. | Kotek Jakub | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.01.2004 |
17. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
18. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
19. | LIJEWSKI Wiktor | UKS ATENA GDAŃSK | 18.02.2003 |
20. | ŻEROMSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.05.2003 |
21. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
22. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
23. | Łopatniuk Krzysztof | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 05.01.2004 |
24. | LESZYŃSKI Karol | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 22.10.2004 |
25. | WILKE Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.06.2004 |
26. | PACZYŃSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 03.03.2003 |
27. | STERNAU Stanisław | UKS ATENA GDAŃSK | 06.10.2004 |
28. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
29. | Berestek Jeremi | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2002 |
30. | SKRZYPKOWSKI Mateusz | UKS ATENA GDAŃSK | 08.06.2004 |
31. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
32. | ASZYK Jakub | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 27.02.2002 |
33. | KUL Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 07.02.2003 |
34. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
35. | JĘDROSZKOWIAK Eryk | POLONIA 1912 LESZNO | 06.06.2002 |
36. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |