Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy - Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.09.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GRUCZMAN Amelia | 8 | AKADEMIA INTEGRACJI | 30.04.2005 |
2. | ŻOŁNOWSKA Barbara | 8 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | |
3. | NIEWADZI Zofia | 8 | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
4. | PIWOWARCZYK Amelia | 8 | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
5. | KLASIK Alicja | 1 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
6. | STASIUKIEWICZ Julia | 8 | AKADEMIA INTEGRACJI | 20.10.2005 |
7. | Osadnik Maja | 2 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
8. | WIERNICKA Zofia | 8 | KS ZAWISZA CZARNY | 28.09.2005 |
9. | BURAS Natalia | 8 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.09.2005 |
10. | WITA Patrycja | 7 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
11. | HANDYDRAJ Julia | 8 | KS ZAWISZA CZARNY | 07.08.2005 |
12. | MICHALCZYK Marta | 3 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
13. | LĘZAK Katarzyna | 8 | AKADEMIA INTEGRACJI | 23.03.2005 |
14. | WIESNER Zuzanna | 8 | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
15. | Korkus Emilia | 8 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
16. | Zarek Zuzanna | 6 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
17. | ABRACHAMCZYK Sara | 8 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
18. | Tatoj Anna | 4 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
19. | KLIMEK Adrianna | 8 | KS ZAWISZA CZARNY | 08.07.2004 |
20. | KOBYLNICKA Michalina | 5 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
21. | IZDEBSKA Wiktoria | 8 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
2. | LĘZAK Katarzyna | AKADEMIA INTEGRACJI | 23.03.2005 | zakwalifikowano |
3. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
4. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
5. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
6. | STASIUKIEWICZ Julia | AKADEMIA INTEGRACJI | 20.10.2005 | zakwalifikowano |
7. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 | zakwalifikowano |
8. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
9. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
10. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 | zakwalifikowano |
11. | KLIMEK Adrianna | KS ZAWISZA CZARNY | 08.07.2004 | zakwalifikowano |
12. | BURAS Natalia | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.09.2005 | zakwalifikowano |
13. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 | zakwalifikowano |
14. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
15. | GRUCZMAN Amelia | AKADEMIA INTEGRACJI | 30.04.2005 | zakwalifikowano |
16. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 | zakwalifikowano |
17. | WIERNICKA Zofia | KS ZAWISZA CZARNY | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
18. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
19. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 | zakwalifikowano |
20. | ŻOŁNOWSKA Barbara | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | zakwalifikowano | |
21. | HANDYDRAJ Julia | KS ZAWISZA CZARNY | 07.08.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
2. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
3. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
3. | LĘZAK Katarzyna | AKADEMIA INTEGRACJI | 23.03.2005 |
5. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
6. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
7. | PIWOWARCZYK Amelia | UKS TOPÓR KRZESZOWICE | 27.08.2005 |
8. | KLIMEK Adrianna | KS ZAWISZA CZARNY | 08.07.2004 |
9. | STASIUKIEWICZ Julia | AKADEMIA INTEGRACJI | 20.10.2005 |
10. | NIEWADZI Zofia | KS OLIMP LUBIN | 24.03.2005 |
11. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
12. | BURAS Natalia | UKS MDK OLIMP LUBIN | 14.09.2005 |
13. | WIESNER Zuzanna | MUSZKIETER GLIWICE | 27.07.2005 |
14. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
15. | GRUCZMAN Amelia | AKADEMIA INTEGRACJI | 30.04.2005 |
16. | IZDEBSKA Wiktoria | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 03.05.2005 |
17. | WIERNICKA Zofia | KS ZAWISZA CZARNY | 28.09.2005 |
18. | WITA Patrycja | T.S. GÓRNIK RADLIN | 15.07.2004 |
19. | ABRACHAMCZYK Sara | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.02.2006 |
20. | ŻOŁNOWSKA Barbara | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | |
21. | HANDYDRAJ Julia | KS ZAWISZA CZARNY | 07.08.2005 |