Nazwa: Międzynarodowy Turniej Szermierczy - Kmicic Cup
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 19.09.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | SAUER Julia | 14 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
2. | JAWORSKA Alicja | 15 | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
3. | WISTUŃ Karolina | 15 | AKADEMIA INTEGRACJI | |
4. | BOCHENEK Wiktoria | 15 | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
5. | STASZULONEK Karolina | 1 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
6. | WIECZOREK Anna | 15 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
7. | Olejnicka Dominika | 15 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
8. | ROSKOSZ Anna | 15 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
9. | Ziętek Patrycja | 2 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
10. | KOWALSKA Daria | 13 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
11. | OLCHOWIK Michalina | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
12. | Zgryźniak Kinga | 15 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
13. | Pękała Beata | 3 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
14. | PIRSZTUK Barbara | 15 | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
15. | PIEJAK Zofia | 15 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
16. | KIRCHOF Katarzyna | 15 | AKADEMIA INTEGRACJI | 18.01.2002 |
17. | ANTCZAK Tatiana | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 03.12.2003 |
18. | TOKARSKA Klaudia | 12 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
19. | ZACHOROWSKA Aleksandra | 15 | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
20. | Kuśmierz Zuzanna | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
21. | SZULC Małgorzata | 4 | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
22. | KRAUSE Marta | 15 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
23. | STYPIŃSKI Kinga | 15 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
24. | DULJASZ Magdalena | 15 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12.11.2003 |
25. | WOLLNIK Karolina | 9 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.05.2002 |
26. | Wiktor Weronika | 5 | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
27. | JENDRZEJ Hanna | 15 | AKADEMIA INTEGRACJI | 23.08.2003 |
28. | NOWAK Zuzanna | 15 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
29. | STYPIŃSKI Olga | 15 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
30. | Frystacka Patrycja | 15 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
31. | KUŚKA Aleksandra | 6 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
32. | OLSZEWSKA Marcelina | 10 | BUDOWLANI TORUŃ | 16.02.2002 |
33. | MAJGIER Klara | 15 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
34. | Budzyń Maja | 15 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
35. | SZYMANOWSKA Karolina | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
36. | BRAWAŃSKA Helena | 7 | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
37. | MAJGIER Bernadeta | 15 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
38. | RAKOCZY Natalia | 8 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
39. | Gwóźdź Julia | 15 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
40. | LEŚNIEWSKA Marta | 15 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
2. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
4. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 | zakwalifikowano |
5. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
6. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
7. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
8. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
9. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
10. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
11. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
12. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
13. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 | zakwalifikowano |
14. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
15. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 | zakwalifikowano |
16. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
17. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
18. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
19. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 | zakwalifikowano |
20. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
21. | WISTUŃ Karolina | AKADEMIA INTEGRACJI | zakwalifikowano | |
22. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
23. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
24. | KIRCHOF Katarzyna | AKADEMIA INTEGRACJI | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
25. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
26. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
27. | ANTCZAK Tatiana | KSz WARSZAWIANKA | 03.12.2003 | zakwalifikowano |
28. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
29. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
30. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
31. | DULJASZ Magdalena | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
31. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
33. | WOLLNIK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.05.2002 | zakwalifikowano |
33. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
35. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
36. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
37. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
38. | OLSZEWSKA Marcelina | BUDOWLANI TORUŃ | 16.02.2002 | zakwalifikowano |
39. | JENDRZEJ Hanna | AKADEMIA INTEGRACJI | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
40. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
2. | Wiktor Weronika | AZS AWF KATOWICE | 18.05.2002 |
3. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
3. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
5. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
6. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
7. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
8. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
9. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
10. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
11. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
12. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
13. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
14. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
15. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
16. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
17. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
18. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
19. | ZACHOROWSKA Aleksandra | PIAST GLIWICE | 19.06.2002 |
20. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
21. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
22. | WISTUŃ Karolina | AKADEMIA INTEGRACJI | |
23. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
24. | KIRCHOF Katarzyna | AKADEMIA INTEGRACJI | 18.01.2002 |
25. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
26. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
27. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
28. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
29. | DULJASZ Magdalena | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12.11.2003 |
30. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
31. | OLSZEWSKA Marcelina | BUDOWLANI TORUŃ | 16.02.2002 |
32. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
33. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
34. | ANTCZAK Tatiana | KSz WARSZAWIANKA | 03.12.2003 |
35. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
36. | WOLLNIK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.05.2002 |
37. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
38. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
39. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
40. | JENDRZEJ Hanna | AKADEMIA INTEGRACJI | 23.08.2003 |