Nazwa: \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.11.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MARUCHA Weronika | 14 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
2. | MICHALESKUL Julia | 15 | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 |
3. | LULEWICZ Nina | 27 | MUSZKIETER GLIWICE | 15.08.2001 |
4. | BRYCH Barbara | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
5. | JAKUBOWSKA Martyna | 27 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
6. | OWCZAREK Jagoda | 27 | WARTA ŚREM | 24.06.2001 |
7. | TULISZKA Alicja | 17 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.03.2000 |
8. | DĘBICKA Ewa | 13 | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
9. | HADENOVICH Vlada | 27 | ||
10. | SZAŁACIŃSKA Zofia | 27 | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
11. | Pernach Aleksandra | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
12. | DURECHENSKAYA Dziyana | 27 | ||
13. | SKIBA Paulina | 26 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 |
14. | Kawencka Ewa | 3 | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
15. | Pamuła Zuzanna | 18 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
16. | Kwiecień Julia | 12 | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
17. | MIKHALEWICH Angelina | 27 | ||
18. | GRABOWSKA Anna | 27 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 |
19. | Strzelczyk Olga | 11 | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
20. | SULEJ Zuzanna | 25 | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
21. | MUSIAŁ Anna | 4 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
22. | BYTOMSKA Zuzanna | 19 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.05.2001 |
23. | Pawłowska Dominika | 5 | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
24. | WROŃSKA Wiktoria | 27 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.04.2001 |
25. | PALUBINSKAYA Kseniya | 27 | ||
26. | KNAPIK Agata | 10 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
27. | KNAPIK Katarzyna | 6 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
28. | WNĘTKOWSKA Wiktoria | 23 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.07.2000 |
29. | BILIŃSKA Agnieszka | 20 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
30. | MARTSULEVICH Veronika | 27 | ||
31. | WILAMOWSKA Klaudia | 9 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
32. | ROŻNIECKA Barbara | 8 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
33. | ŚLIWIŃSKA Paulina | 7 | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
34. | Uryga Patrycja | 22 | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
35. | VEBER Elizaveta | 27 | ||
36. | STEBEL Ewa | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.01.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 | zakwalifikowano |
2. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 | zakwalifikowano |
3. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 | zakwalifikowano |
4. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 | zakwalifikowano |
5. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
6. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 | zakwalifikowano |
7. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 | zakwalifikowano |
8. | BYTOMSKA Zuzanna | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
9. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 | zakwalifikowano |
10. | HADENOVICH Vlada | zakwalifikowano | ||
11. | VEBER Elizaveta | zakwalifikowano | ||
12. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 | zakwalifikowano |
13. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
14. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 | zakwalifikowano |
15. | MARTSULEVICH Veronika | zakwalifikowano | ||
16. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 | zakwalifikowano |
17. | MIKHALEWICH Angelina | zakwalifikowano | ||
18. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 | zakwalifikowano |
19. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 | zakwalifikowano |
20. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 | zakwalifikowano |
21. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 | zakwalifikowano |
22. | DURECHENSKAYA Dziyana | zakwalifikowano | ||
23. | STEBEL Ewa | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.01.2000 | zakwalifikowano |
24. | SKIBA Paulina | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 | zakwalifikowano |
25. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 | zakwalifikowano |
26. | LULEWICZ Nina | MUSZKIETER GLIWICE | 15.08.2001 | zakwalifikowano |
27. | MICHALESKUL Julia | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 | zakwalifikowano |
28. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 | zakwalifikowano |
29. | GRABOWSKA Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 | zakwalifikowano |
30. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 | zakwalifikowano |
31. | PALUBINSKAYA Kseniya | zakwalifikowano | ||
32. | WNĘTKOWSKA Wiktoria | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.07.2000 | zakwalifikowano |
33. | WROŃSKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.04.2001 | zakwalifikowano |
33. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 | zakwalifikowano |
35. | OWCZAREK Jagoda | WARTA ŚREM | 24.06.2001 | zakwalifikowano |
36. | TULISZKA Alicja | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.03.2000 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | BRYCH Barbara | AZS AWF KRAKÓW | 04.12.2000 |
2. | Pernach Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 25.09.2000 |
3. | Pawłowska Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 05.01.2000 |
3. | Kawencka Ewa | PIAST GLIWICE | 06.01.2000 |
5. | KNAPIK Katarzyna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
6. | MARUCHA Weronika | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 30.11.2001 |
7. | BYTOMSKA Zuzanna | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 15.05.2001 |
8. | HADENOVICH Vlada | ||
9. | WILAMOWSKA Klaudia | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 16.08.2000 |
10. | ŚLIWIŃSKA Paulina | DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW | 30.06.2000 |
11. | VEBER Elizaveta | ||
12. | Kwiecień Julia | PIAST GLIWICE | 30.07.2001 |
13. | KNAPIK Agata | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 02.11.2000 |
14. | MUSIAŁ Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 15.04.2000 |
15. | Strzelczyk Olga | UKS PIAST LEGNICA | 20.04.2000 |
16. | SULEJ Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 10.10.2001 |
17. | ROŻNIECKA Barbara | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 01.03.2000 |
18. | Uryga Patrycja | PIAST GLIWICE | 23.10.2000 |
19. | MARTSULEVICH Veronika | ||
20. | MIKHALEWICH Angelina | ||
21. | SZAŁACIŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 12.06.2001 |
22. | DURECHENSKAYA Dziyana | ||
23. | STEBEL Ewa | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.01.2000 |
24. | SKIBA Paulina | UKS MDK OLIMP LUBIN | 24.11.2000 |
25. | Pamuła Zuzanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 28.01.2000 |
26. | LULEWICZ Nina | MUSZKIETER GLIWICE | 15.08.2001 |
27. | MICHALESKUL Julia | PIAST GLIWICE | 30.01.2000 |
28. | BILIŃSKA Agnieszka | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 03.02.2000 |
29. | DĘBICKA Ewa | MUSZKIETER GLIWICE | 13.11.2001 |
30. | WROŃSKA Wiktoria | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.04.2001 |
30. | JAKUBOWSKA Martyna | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 27.12.2000 |
32. | TULISZKA Alicja | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 03.03.2000 |
33. | GRABOWSKA Anna | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | 24.03.2000 |
34. | PALUBINSKAYA Kseniya | ||
35. | WNĘTKOWSKA Wiktoria | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 21.07.2000 |
36. | OWCZAREK Jagoda | WARTA ŚREM | 24.06.2001 |