Nazwa: \"Gwiazdka ze szpadą\"
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 29.11.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Olejnicka Dominika | 60 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
2. | Zgryźniak Kinga | 31 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
3. | STASZULONEK Karolina | 1 | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
4. | SABALSKA Ewelina | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
5. | STYPIŃSKI Kinga | 62 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
6. | HALLO Sofia | 66 | ||
7. | SAUER Julia | 29 | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
8. | Gwóźdź Julia | 2 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
9. | WŁOCZKA Oliwia | 3 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
10. | Frystacka Patrycja | 33 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
11. | TROJANOWSKA Julia | 58 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
12. | KOWALSKA Daria | 28 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
13. | GORZELAK Julia | 57 | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.2003 |
14. | Ziętek Patrycja | 4 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
15. | KIRCHOF Katarzyna | 66 | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
16. | RUSEK Maja | 27 | BUDOWLANI TORUŃ | 10.04.2002 |
17. | MUSZER Maria | 66 | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 |
18. | ZIÓŁKOWSKA Weronika | 5 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.01.2002 |
19. | ŁAPKIEWICZ Julia | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
20. | BOCHENEK Wiktoria | 26 | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
21. | TOKARSKA Klaudia | 25 | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
22. | Pękała Beata | 6 | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
23. | MYUSHKAVETS Dariya | 66 | ||
24. | DULJASZ Magdalena | 66 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12.11.2003 |
25. | TOMASZEK Weronika | 23 | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
26. | ROSKOSZ Anna | 37 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
27. | DZIAKEVICH Katsiaryna | 66 | ||
28. | SZYMANOWSKA Karolina | 54 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
29. | SZULC Małgorzata | 7 | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
30. | LASZKIEWICZ Aleksandra | 8 | KS SZPADA WROCŁAW | 10.01.2002 |
31. | Kuśmierz Zuzanna | 24 | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
32. | PIEJAK Zofia | 51 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
33. | MAJGIER Bernadeta | 38 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
34. | JENDRZEJ Hanna | 66 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
35. | MAJGIER Klara | 40 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
36. | TUTAK Alina | 53 | MUSZKIETER GLIWICE | 18.02.2003 |
37. | PINES Anna | 9 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
38. | WOLLNIK Karolina | 22 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.05.2002 |
39. | HOJDYS Dominika | 66 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.01.2003 |
40. | MURY Julia | 52 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
41. | Budzyń Maja | 39 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
42. | KUŚKA Aleksandra | 10 | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
43. | ŁUCZAK Maja | 66 | UKS 46 ŁÓDŹ | 24.05.2002 |
44. | GONDEK Julia | 11 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 17.07.2002 |
45. | TOMASZEWSKA Natalia | 41 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
46. | MALCZOK Karolina | 49 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
47. | NOWAK Zuzanna | 66 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
48. | PIOTROWSKA Aleksandra | 42 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
49. | SADOWSKA Paulina | 66 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |
50. | OSTROWSKA Alicja | 50 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
51. | PIEKARSKA Helena | 12 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
52. | NAWRAT Oliwia | 19 | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2002 |
53. | JAREK Michalina | 66 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.11.2002 |
54. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | 48 | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
55. | WOJTANOWSKA Julia | 13 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 13.09.2002 |
56. | KOTULSKA Agata | 43 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
57. | JANELLI Zofia | 18 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
58. | Majchrzak Julia | 66 | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
59. | LEŚNIEWSKA Marta | 66 | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
60. | KRAUSE Marta | 46 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
61. | WIECZOREK Anna | 44 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
62. | RAKOCZY Natalia | 17 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
63. | BRAWAŃSKA Helena | 15 | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
64. | CHYTROWSKA Maria | 45 | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
65. | MIESZAŁA Wiktoria | 47 | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
66. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 | zakwalifikowano |
2. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 | zakwalifikowano |
3. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 | zakwalifikowano |
4. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
5. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 | zakwalifikowano |
6. | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.01.2002 | zakwalifikowano |
7. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 | zakwalifikowano |
8. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
10. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 | zakwalifikowano |
10. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 | zakwalifikowano |
12. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
13. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 | zakwalifikowano |
14. | DZIAKEVICH Katsiaryna | zakwalifikowano | ||
15. | MYUSHKAVETS Dariya | zakwalifikowano | ||
16. | GONDEK Julia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 17.07.2002 | zakwalifikowano |
17. | LASZKIEWICZ Aleksandra | KS SZPADA WROCŁAW | 10.01.2002 | zakwalifikowano |
18. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
19. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
20. | GORZELAK Julia | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.2003 | zakwalifikowano |
20. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
22. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
23. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
24. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 | zakwalifikowano |
24. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
26. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
27. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 | zakwalifikowano |
28. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
29. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 | zakwalifikowano |
30. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
31. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
31. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
33. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 | zakwalifikowano |
34. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 | zakwalifikowano |
35. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
36. | JAREK Michalina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.11.2002 | zakwalifikowano |
37. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
37. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 | zakwalifikowano |
39. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 | zakwalifikowano |
40. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
41. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
42. | WOJTANOWSKA Julia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 13.09.2002 | zakwalifikowano |
43. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 | zakwalifikowano |
44. | HALLO Sofia | zakwalifikowano | ||
45. | DULJASZ Magdalena | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12.11.2003 | zakwalifikowano |
46. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
47. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 | zakwalifikowano |
48. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
49. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
50. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
51. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
52. | WOLLNIK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.05.2002 | zakwalifikowano |
53. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 | zakwalifikowano |
54. | NAWRAT Oliwia | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2002 | zakwalifikowano |
55. | TUTAK Alina | MUSZKIETER GLIWICE | 18.02.2003 | zakwalifikowano |
55. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
57. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
58. | ŁUCZAK Maja | UKS 46 ŁÓDŹ | 24.05.2002 | zakwalifikowano |
59. | MUSZER Maria | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
60. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 | zakwalifikowano |
61. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 | zakwalifikowano |
62. | RUSEK Maja | BUDOWLANI TORUŃ | 10.04.2002 | zakwalifikowano |
63. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
64. | HOJDYS Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.01.2003 | zakwalifikowano |
64. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 | zakwalifikowano |
66. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | WŁOCZKA Oliwia | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2002 |
2. | Pękała Beata | RMKS RYBNIK | 28.06.2002 |
3. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
3. | Ziętek Patrycja | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 17.04.2002 |
5. | Gwóźdź Julia | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 29.08.2002 |
6. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
7. | STASZULONEK Karolina | PIAST GLIWICE | 26.03.2002 |
8. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
9. | ZIÓŁKOWSKA Weronika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 19.01.2002 |
10. | JANELLI Zofia | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 25.12.2002 |
11. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
12. | SZULC Małgorzata | RMKS RYBNIK | 09.07.2002 |
13. | MYUSHKAVETS Dariya | ||
14. | LASZKIEWICZ Aleksandra | KS SZPADA WROCŁAW | 10.01.2002 |
15. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
16. | PINES Anna | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 11.02.2002 |
17. | KUŚKA Aleksandra | UKS TRÓJKA RADLIN | 30.04.2002 |
18. | RAKOCZY Natalia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 06.11.2002 |
19. | DZIAKEVICH Katsiaryna | ||
20. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
21. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
22. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
23. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
24. | TOMASZEK Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 16.04.2002 |
25. | TOKARSKA Klaudia | TORUŃ - RIPOSTA | 15.08.2002 |
26. | KOWALSKA Daria | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2002 |
27. | BOCHENEK Wiktoria | AZS AWF KRAKÓW | 24.06.2002 |
28. | Kuśmierz Zuzanna | KSz WARSZAWIANKA | 04.11.2002 |
29. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
30. | WOJTANOWSKA Julia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 13.09.2002 |
31. | HALLO Sofia | ||
32. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
33. | GONDEK Julia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 17.07.2002 |
34. | GORZELAK Julia | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.2003 |
35. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
36. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
37. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
38. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
39. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
40. | LEŚNIEWSKA Marta | KSz WARSZAWIANKA | 06.02.2002 |
41. | JAREK Michalina | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 06.11.2002 |
42. | PIEKARSKA Helena | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 24.02.2002 |
43. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
44. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
45. | KŁOPOTOWSKA Klaudia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.03.2002 |
46. | DULJASZ Magdalena | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 12.11.2003 |
47. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
48. | SAUER Julia | UKS TRÓJKA RADLIN | 22.12.2002 |
49. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
50. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
51. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
52. | WOLLNIK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.05.2002 |
53. | BRAWAŃSKA Helena | RMKS RYBNIK | 03.06.2002 |
54. | NAWRAT Oliwia | UKS TRÓJKA RADLIN | 11.06.2002 |
55. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
55. | TUTAK Alina | MUSZKIETER GLIWICE | 18.02.2003 |
57. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
58. | ŁUCZAK Maja | UKS 46 ŁÓDŹ | 24.05.2002 |
59. | MUSZER Maria | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 |
60. | Majchrzak Julia | KSz WARSZAWIANKA | 15.05.2002 |
61. | KIRCHOF Katarzyna | UKS 46 ŁÓDŹ | 18.01.2002 |
62. | RUSEK Maja | BUDOWLANI TORUŃ | 10.04.2002 |
63. | HOJDYS Dominika | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 23.01.2003 |
64. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
65. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
66. | SADOWSKA Paulina | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 08.06.2002 |