Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 14.09.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | 36 | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
2. | HAUSMAN Marta | 1 | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
3. | WASILEWSKA Barbara | 37 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
4. | REDER Tatiana | 20 | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.1992 |
5. | MIĘTKA Barbara | 38 | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
6. | NIKONOROW Anna | 0 | IKS WARSZAWA | 20.06.1993 |
7. | STANIEK Katarzyna | 23 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1992 |
8. | ŚWITALSKA Agata | 17 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 |
9. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | 35 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
10. | Jelińska Martyna | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
11. | GOC Karina | 39 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.1993 |
12. | BARON Karolina | 18 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
13. | PTAK Roma | 33 | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |
14. | KUROWSKA Dominika | 3 | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
15. | WYGANOWSKA Agata | 0 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1994 |
16. | Hofman Karolina | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.1994 |
17. | LESZKOWICZ Monika | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 09.10.1993 |
18. | SZYPUŁOWSKA Joanna | 15 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.01.1993 |
19. | KUCHARSKA Katarzyna | 41 | POLONIA 1912 LESZNO | 06.01.1993 |
20. | MASŁOWSKA Dagmara | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 26.03.1992 |
21. | MAJSZCZYK Zuzanna | 0 | IKS WARSZAWA | 18.07.1994 |
22. | MADAJCZYK Zuzanna | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
23. | THIEM Marta | 5 | BUDOWLANI TORUŃ | 13.09.1993 |
24. | PTAK Halina | 22 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
25. | LEWAŃCZYK Laura | 26 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
26. | KOSYCARZ Kinga | 32 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1994 |
27. | KORNELUK Anna | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.03.1993 |
28. | BIERNAT Karolina | 6 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 |
29. | Bruździńska Natalia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
30. | PACHUCKA Karolina | 25 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.09.1994 |
31. | MAJEWSKA Zuzanna | 12 | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 |
32. | KELLER Sandra | 31 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.04.1993 |
33. | CIESIELSKA Marta | 7 | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
34. | STRASZ Gabriela | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 29.12.1993 |
35. | BOCHENEK Magdalena | 27 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
36. | SOBCZAK Zuzanna | 8 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
37. | PLUCIŃSKA Matylda | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 05.08.1993 |
38. | LASIC Aleksandra | 30 | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
39. | OPOLSKA Aleksandra | 28 | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
40. | GOŹDZIELEWSKA Ewelina | 0 | UKS ATENA GDAŃSK | 29.12.1994 |
41. | SARNOWSKA Patrycja | 9 | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
42. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 | zakwalifikowano |
2. | THIEM Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 13.09.1993 | zakwalifikowano |
3. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 | zakwalifikowano |
4. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 | zakwalifikowano |
5. | KORNELUK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.03.1993 | zakwalifikowano |
6. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 | zakwalifikowano |
7. | REDER Tatiana | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
8. | WYGANOWSKA Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1994 | zakwalifikowano |
9. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 | zakwalifikowano |
10. | BIERNAT Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 | zakwalifikowano |
11. | SZYPUŁOWSKA Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.01.1993 | zakwalifikowano |
11. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 | zakwalifikowano |
13. | MAJEWSKA Zuzanna | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 | zakwalifikowano |
14. | PLUCIŃSKA Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 05.08.1993 | zakwalifikowano |
15. | MASŁOWSKA Dagmara | AZS AWF POZNAŃ | 26.03.1992 | zakwalifikowano |
16. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 | zakwalifikowano |
17. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 | zakwalifikowano |
18. | ŚWITALSKA Agata | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 | zakwalifikowano |
19. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 | zakwalifikowano |
20. | STANIEK Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1992 | zakwalifikowano |
21. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 | zakwalifikowano |
22. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 | zakwalifikowano |
23. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 | zakwalifikowano |
24. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 | zakwalifikowano |
25. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 | zakwalifikowano |
26. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 | zakwalifikowano |
27. | GOC Karina | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.1993 | zakwalifikowano |
28. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 | zakwalifikowano |
29. | Hofman Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.1994 | zakwalifikowano |
30. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 | zakwalifikowano |
30. | NIKONOROW Anna | IKS WARSZAWA | 20.06.1993 | zakwalifikowano |
32. | KELLER Sandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.04.1993 | zakwalifikowano |
33. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 | zakwalifikowano |
34. | PACHUCKA Karolina | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
35. | MAJSZCZYK Zuzanna | IKS WARSZAWA | 18.07.1994 | zakwalifikowano |
36. | LESZKOWICZ Monika | MKS KUSY SZCZECIN | 09.10.1993 | zakwalifikowano |
37. | STRASZ Gabriela | AZS AWF WARSZAWA | 29.12.1993 | zakwalifikowano |
38. | KUCHARSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 06.01.1993 | zakwalifikowano |
39. | KOSYCARZ Kinga | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1994 | zakwalifikowano |
40. | GOŹDZIELEWSKA Ewelina | UKS ATENA GDAŃSK | 29.12.1994 | zakwalifikowano |
41. | PTAK Roma | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 | zakwalifikowano |
42. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Jelińska Martyna | AZS AWF POZNAŃ | 05.05.1992 |
2. | HAUSMAN Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 21.05.1992 |
3. | GOŁĘBIOWSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 04.06.1994 |
3. | BIERNAT Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 24.04.1992 |
5. | THIEM Marta | BUDOWLANI TORUŃ | 13.09.1993 |
6. | CIESIELSKA Marta | AZS AWF POZNAŃ | 08.04.1992 |
7. | SARNOWSKA Patrycja | BUDOWLANI TORUŃ | 09.03.1992 |
8. | PRZYBYŁOWICZ Martyna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 10.09.1994 |
9. | SZYPUŁOWSKA Joanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 07.01.1993 |
10. | MAJEWSKA Zuzanna | MKS KUSY SZCZECIN | 11.07.1993 |
11. | PLUCIŃSKA Matylda | AZS AWF POZNAŃ | 05.08.1993 |
12. | MASŁOWSKA Dagmara | AZS AWF POZNAŃ | 26.03.1992 |
13. | KUROWSKA Dominika | WROCŁAWIANIE | 28.05.1992 |
14. | OPOLSKA Aleksandra | AZS AWF WARSZAWA | 29.05.1993 |
15. | PTAK Halina | MKS KUSY SZCZECIN | 13.12.1993 |
16. | LASIC Aleksandra | UKS FLORET Ruda Śląska | 04.01.1994 |
17. | KORNELUK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 16.03.1993 |
18. | REDER Tatiana | AZS AWF POZNAŃ | 02.03.1992 |
19. | WYGANOWSKA Agata | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 09.12.1994 |
20. | BOCHENEK Magdalena | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.1993 |
21. | MADAJCZYK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 10.12.1993 |
22. | ŚWITALSKA Agata | MKS KUSY SZCZECIN | 16.02.1993 |
23. | WASILEWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28.05.1994 |
24. | STANIEK Katarzyna | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.1992 |
25. | BARON Karolina | BUDOWLANI TORUŃ | 20.08.1993 |
26. | SOBCZAK Zuzanna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 29.06.1993 |
27. | GOC Karina | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.1993 |
28. | Hofman Karolina | MKS KUSY SZCZECIN | 22.05.1994 |
29. | GOSPODAROWICZ Aleksandra | WROCŁAWIANIE | 23.07.1993 |
30. | KELLER Sandra | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 05.04.1993 |
31. | PACHUCKA Karolina | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.09.1994 |
32. | MIĘTKA Barbara | WROCŁAWIANIE | 21.10.1994 |
33. | Bruździńska Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 02.04.1993 |
34. | NIKONOROW Anna | IKS WARSZAWA | 20.06.1993 |
35. | LEWAŃCZYK Laura | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 01.01.1993 |
36. | MAJSZCZYK Zuzanna | IKS WARSZAWA | 18.07.1994 |
37. | LESZKOWICZ Monika | MKS KUSY SZCZECIN | 09.10.1993 |
38. | STRASZ Gabriela | AZS AWF WARSZAWA | 29.12.1993 |
39. | KUCHARSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 06.01.1993 |
40. | KOSYCARZ Kinga | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.02.1994 |
41. | GOŹDZIELEWSKA Ewelina | UKS ATENA GDAŃSK | 29.12.1994 |
42. | PTAK Roma | AZS AWF POZNAŃ | 28.07.1994 |