Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 10.10.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GODLEWSKI Mateusz | 22 | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
2. | BAJEK Kacper | 47 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 |
3. | RYCZKOWSKI Paweł | 17 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
4. | Ziarnowski Rafał | 27 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
5. | Broniszewski Jakub | 15 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
6. | ZANDECKI Michał | 18 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
7. | KOPTAS Krzysztof | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
8. | Kaczkowski Krzysztof | 3 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
9. | PICHORSKI Mikołaj | 36 | AZS AWF POZNAŃ | 09.08.2001 |
10. | WYSOCKI Krystian | 23 | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
11. | Białecki Cezary | 24 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
12. | MAIK Piotr | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 04.03.2000 |
13. | KORZYŃSKI Wojciech | 5 | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
14. | PATYNA Jakub | 44 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 |
15. | CHOJNACKI Jakub | 42 | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
16. | Knez Mateusz | 1 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
17. | BIELAWSKI Maciej | 33 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
18. | WEISS Marek | 43 | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
19. | ZAMOROWSKI Tomasz | 34 | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1999 |
20. | Sosulski Piotr | 9 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
21. | Lademann Karol | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
22. | GÓRSKI Mikołaj | 20 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.09.2000 |
23. | WASZAK Krystian | 41 | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
24. | Prokopowicz Mateusz | 10 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
25. | WESOŁY Jakub | 29 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
26. | Borkiewicz Krystian | 12 | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
27. | RYCZKOWSKI Michał | 19 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
28. | SZULC Ignacy | 30 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 23.08.1998 |
29. | MICHOŃ Mateusz | 39 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.11.2001 |
30. | KURZYNA Piotr | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
31. | QUINTERO Jose | 7 | 06.11.1996 | |
32. | Lipiński Marcin | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
33. | Troć Jędrzej | 49 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
34. | Szczepanik Piotr | 37 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
35. | DZWONIARSKI Adrian | 13 | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
36. | KRUSZEWSKI Jan | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
37. | ESCOBAR Jonal | 11 | 04.07.1997 | |
38. | KIRPITSHOU Kirill | 8 | ||
39. | PTAK Krystian | 31 | KKSZ KONIN | 14.07.2000 |
40. | KISIEL Michał | 40 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
41. | POGORZELSKI Kacper | 38 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.10.1998 |
42. | WITKOWSKI Stefan | 21 | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 |
43. | ŁAKOMY Grzegorz | 35 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |
44. | POZIEMSKI Jakub | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
45. | JASKULSKI Patryk | 25 | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
46. | KUBIAK Mikołaj | 46 | DRAGON ŁÓDŹ | 11.07.2001 |
47. | KNAPIK Jakub | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 | zakwalifikowano |
2. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 | zakwalifikowano |
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 | zakwalifikowano |
4. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
5. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 | zakwalifikowano |
6. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 | zakwalifikowano |
7. | QUINTERO Jose | 06.11.1996 | zakwalifikowano | |
8. | KIRPITSHOU Kirill | zakwalifikowano | ||
9. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
10. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
11. | ESCOBAR Jonal | 04.07.1997 | zakwalifikowano | |
12. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | zakwalifikowano |
13. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
14. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
15. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 | zakwalifikowano |
16. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 | zakwalifikowano |
17. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 | zakwalifikowano |
18. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
19. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
20. | GÓRSKI Mikołaj | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.09.2000 | zakwalifikowano |
21. | WITKOWSKI Stefan | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 | zakwalifikowano |
22. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 | zakwalifikowano |
23. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
24. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
25. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 | zakwalifikowano |
26. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 | zakwalifikowano |
27. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
28. | MAIK Piotr | AZS AWF POZNAŃ | 04.03.2000 | zakwalifikowano |
29. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 | zakwalifikowano |
30. | SZULC Ignacy | KU AZS-UAM POZNAŃ | 23.08.1998 | zakwalifikowano |
31. | PTAK Krystian | KKSZ KONIN | 14.07.2000 | zakwalifikowano |
32. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 | zakwalifikowano |
33. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 | zakwalifikowano |
34. | ZAMOROWSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1999 | zakwalifikowano |
35. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 | zakwalifikowano |
36. | PICHORSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 09.08.2001 | zakwalifikowano |
37. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 | zakwalifikowano |
38. | POGORZELSKI Kacper | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.10.1998 | zakwalifikowano |
39. | MICHOŃ Mateusz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.11.2001 | zakwalifikowano |
40. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 | zakwalifikowano |
41. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
42. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
43. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 | zakwalifikowano |
44. | PATYNA Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 | zakwalifikowano |
46. | KUBIAK Mikołaj | DRAGON ŁÓDŹ | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
47. | BAJEK Kacper | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 | zakwalifikowano |
49. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | QUINTERO Jose | 06.11.1996 | |
2. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
3. | KIRPITSHOU Kirill | ||
3. | Kaczkowski Krzysztof | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.10.1997 |
5. | KURZYNA Piotr | UKS 13 BIAŁYSTOK | 20.08.1998 |
6. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
7. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
8. | KISIEL Michał | MUKS VICTOR WARSZAWA | 03.10.1997 |
9. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
10. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
11. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
12. | POZIEMSKI Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 04.11.1996 |
13. | ESCOBAR Jonal | 04.07.1997 | |
14. | GODLEWSKI Mateusz | KKSZ KONIN | 18.04.1997 |
15. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
16. | KRUSZEWSKI Jan | AZS AWF WARSZAWA | 30.07.1998 |
17. | Knez Mateusz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 10.04.1997 |
18. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
19. | DZWONIARSKI Adrian | KKSZ KONIN | 28.10.1997 |
20. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
21. | WITKOWSKI Stefan | AZS AWF KATOWICE | 10.11.1996 |
22. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
23. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
24. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
25. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
26. | GÓRSKI Mikołaj | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 27.09.2000 |
27. | RYCZKOWSKI Paweł | DRAGON ŁÓDŹ | 14.02.1998 |
28. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
29. | WESOŁY Jakub | DRAGON ŁÓDŹ | 17.05.1998 |
30. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
31. | Szczepanik Piotr | MUKS VICTOR WARSZAWA | 11.12.2000 |
32. | PTAK Krystian | KKSZ KONIN | 14.07.2000 |
33. | JASKULSKI Patryk | KKSZ KONIN | 06.09.1997 |
34. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
35. | MAIK Piotr | AZS AWF POZNAŃ | 04.03.2000 |
36. | ZAMOROWSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1999 |
37. | SZULC Ignacy | KU AZS-UAM POZNAŃ | 23.08.1998 |
38. | ŁAKOMY Grzegorz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.08.1999 |
39. | PICHORSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 09.08.2001 |
40. | POGORZELSKI Kacper | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.10.1998 |
41. | PATYNA Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 13.05.1997 |
42. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
43. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
44. | MICHOŃ Mateusz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.11.2001 |
45. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
46. | KUBIAK Mikołaj | DRAGON ŁÓDŹ | 11.07.2001 |
47. | BAJEK Kacper | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 |