Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 05.09.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Malgrem Klaudia | 35 | KS KARABELA | 11.11.2003 |
2. | Bartosz Roksana | 17 | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
3. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | 8 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 |
4. | Nowinowska Natalia | 25 | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
5. | TARASIUK Marcelina | 60 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |
6. | Szulc Barbara | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
7. | OUDEJANS Maria | 39 | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
8. | WYSOCKA Natalia | 31 | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
9. | Seredyńska Blanka | 49 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
10. | Łukasik Anna | 18 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
11. | Gałecka Natalia | 40 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
12. | SIMIŃSKA Wiktoria | 32 | KKSZ KONIN | 04.10.2000 |
13. | KUKLOVA Natalie | 41 | AKADEMIA INTEGRACJI | |
14. | GŁOWACKA Izabela | 28 | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
15. | LODA Aleksandra | 52 | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2000 |
16. | ŚWIERC Zuzanna | 53 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
17. | PRZYBYLSKA Wiktoria | 22 | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
18. | Kurzyna Urszula | 3 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
19. | Porada Zuzanna | 48 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
20. | JOPEK Wiktoria | 62 | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
21. | LODA Joanna | 33 | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2000 |
22. | WALERIAŃCZYK Weronika | 36 | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
23. | Okine Marta | 1 | KS KARABELA | 08.11.2000 |
24. | MALAZHAVAYA Alisia | 45 | ||
25. | JANUSZEWSKA Klaudia | 63 | KKSZ KONIN | 22.09.2000 |
26. | Płoska Grażyna | 55 | KS KARABELA | 06.08.2000 |
27. | MALISZEWSKA Weronika | 20 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
28. | Bieniasz Weronika | 51 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
29. | ZAWODNIAK Małgorzata | 4 | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
30. | GRABOWSKA Zuzanna | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.02.2001 |
31. | GĄDZIK Karolina | 25 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
32. | JANUSZEWSKA Karolina | 65 | KKSZ KONIN | 22.09.2000 |
33. | ZIOMEK Marta | 23 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
34. | SZWEDA Aleksandra | 59 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
35. | Papuzińska Alicja | 15 | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
36. | Mieczkowska Gabriela | 2 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
37. | NOWICKA Małgorzata | 27 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
38. | JERCZYŃSKA Eliza | 54 | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2001 |
39. | CHOJNACKA Paulina | 8 | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
40. | ŁAPIŃSKA Emilia | 37 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 |
41. | STREJCZYK Sandra | 15 | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 |
42. | ANDRYSZEWSKA Marta | 47 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
43. | Fic Michalina | 10 | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
44. | JOTEL Patrycja | 21 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 |
45. | MULARSKA Wiktoria | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
46. | DOMAŃSKA Lidia | 7 | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
47. | JACKOWSKA Maria | 57 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 |
48. | Rowińska Emilia | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
49. | BARTNIK Liliana | 24 | KKSZ KONIN | 21.12.2001 |
50. | WILK Oliwia | 46 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
51. | RUTECKA Nikola | 50 | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
52. | OLEJKO Daria | 44 | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
53. | Zając Ewa | 67 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
54. | GORGOLEWSKA Marta | 4 | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
55. | CERNAJOVA Adela | 66 | ||
56. | SUSZCZYŃSKA Kinga | 43 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
57. | ROMAŃCZYK Aleksandra | 14 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 | zakwalifikowano |
2. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 | zakwalifikowano |
3. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 | zakwalifikowano |
4. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 | zakwalifikowano |
4. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 | zakwalifikowano |
7. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 | zakwalifikowano |
8. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 | zakwalifikowano |
8. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 | zakwalifikowano |
10. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 | zakwalifikowano |
12. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 | zakwalifikowano |
13. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
14. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 | zakwalifikowano |
15. | STREJCZYK Sandra | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 | zakwalifikowano |
15. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 | zakwalifikowano |
17. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 | zakwalifikowano |
18. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 | zakwalifikowano |
20. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 | zakwalifikowano |
21. | JOTEL Patrycja | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 | zakwalifikowano |
22. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 | zakwalifikowano |
23. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
24. | BARTNIK Liliana | KKSZ KONIN | 21.12.2001 | zakwalifikowano |
25. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 | zakwalifikowano |
25. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 | zakwalifikowano |
27. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 | zakwalifikowano |
28. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
29. | GRABOWSKA Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.02.2001 | zakwalifikowano |
31. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 | zakwalifikowano |
32. | SIMIŃSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 04.10.2000 | zakwalifikowano |
33. | LODA Joanna | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2000 | zakwalifikowano |
34. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 | zakwalifikowano |
35. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 | zakwalifikowano |
36. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 | zakwalifikowano |
37. | ŁAPIŃSKA Emilia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 | zakwalifikowano |
39. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 | zakwalifikowano |
40. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
41. | KUKLOVA Natalie | AKADEMIA INTEGRACJI | zakwalifikowano | |
43. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
44. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 | zakwalifikowano |
45. | MALAZHAVAYA Alisia | zakwalifikowano | ||
46. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 | zakwalifikowano |
47. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 | zakwalifikowano |
48. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 | zakwalifikowano |
49. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 | zakwalifikowano |
50. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 | zakwalifikowano |
51. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 | zakwalifikowano |
52. | LODA Aleksandra | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2000 | zakwalifikowano |
53. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 | zakwalifikowano |
54. | JERCZYŃSKA Eliza | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
55. | Płoska Grażyna | KS KARABELA | 06.08.2000 | zakwalifikowano |
57. | JACKOWSKA Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 | zakwalifikowano |
59. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
60. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 | zakwalifikowano |
62. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 | zakwalifikowano |
63. | JANUSZEWSKA Klaudia | KKSZ KONIN | 22.09.2000 | zakwalifikowano |
65. | JANUSZEWSKA Karolina | KKSZ KONIN | 22.09.2000 | zakwalifikowano |
66. | CERNAJOVA Adela | zakwalifikowano | ||
67. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | DOMAŃSKA Lidia | DRAGON ŁÓDŹ | 26.06.1999 |
2. | Łukasik Anna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.12.1999 |
3. | Fic Michalina | KKSZ KONIN | 08.02.1999 |
5. | Kurzyna Urszula | UKS 13 BIAŁYSTOK | 29.12.2000 |
6. | ZAWODNIAK Małgorzata | KKSZ KONIN | 16.02.2000 |
6. | Mieczkowska Gabriela | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.11.2000 |
8. | Rowińska Emilia | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2002 |
9. | GORGOLEWSKA Marta | KKSZ KONIN | 15.10.2000 |
10. | Okine Marta | KS KARABELA | 08.11.2000 |
11. | Papuzińska Alicja | KKSZ KONIN | 01.08.2001 |
12. | Bartosz Roksana | DRAGON ŁÓDŹ | 30.01.2002 |
13. | ROMAŃCZYK Aleksandra | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 06.01.2001 |
14. | Szulc Barbara | O.Ś. AZS POZNAŃ | 02.05.2001 |
15. | Nowinowska Natalia | KKSZ KONIN | 21.11.1999 |
16. | ANDRYSZEWSKA Marta | UKS 13 BIAŁYSTOK | 21.03.2002 |
17. | CHOJNACKA Paulina | KKSZ KONIN | 28.06.1999 |
18. | STREJCZYK Sandra | AZS AWF KATOWICE | 23.05.2000 |
20. | JOTEL Patrycja | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 11.08.2000 |
21. | BARTNIK Liliana | KKSZ KONIN | 21.12.2001 |
22. | LODA Joanna | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2000 |
23. | PRZYBYLSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 07.07.2000 |
24. | ZIOMEK Marta | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
25. | GĄDZIK Karolina | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 01.12.2001 |
26. | GŁOWACKA Izabela | KKSZ KONIN | 11.07.2001 |
27. | WALERIAŃCZYK Weronika | KKSZ KONIN | 02.03.2001 |
29. | WYSOCKA Natalia | KKSZ KONIN | 13.05.2001 |
30. | Malgrem Klaudia | KS KARABELA | 11.11.2003 |
31. | Porada Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 25.04.2004 |
32. | SUSZCZYŃSKA Kinga | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.03.2003 |
34. | MIKOŁAJCZYK Zuzanna | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 09.07.2000 |
35. | MALISZEWSKA Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 13.06.2002 |
36. | NOWICKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 11.11.2002 |
37. | ŁAPIŃSKA Emilia | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.06.1999 |
38. | SIMIŃSKA Wiktoria | KKSZ KONIN | 04.10.2000 |
39. | Gałecka Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
40. | MULARSKA Wiktoria | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 04.08.2002 |
41. | Seredyńska Blanka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2000 |
42. | OUDEJANS Maria | AZS AWF WARSZAWA | 07.09.2001 |
43. | RUTECKA Nikola | KKSZ KONIN | 18.04.2000 |
44. | KUKLOVA Natalie | AKADEMIA INTEGRACJI | |
45. | GRABOWSKA Zuzanna | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 22.02.2001 |
46. | MALAZHAVAYA Alisia | ||
48. | LODA Aleksandra | UKS SZABLA BRZOZA | 13.07.2000 |
49. | ŚWIERC Zuzanna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.01.2002 |
50. | JACKOWSKA Maria | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.11.2001 |
51. | OLEJKO Daria | UKS SZABLA BRZOZA | 20.03.2001 |
53. | CERNAJOVA Adela | ||
54. | SZWEDA Aleksandra | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 15.05.2004 |
55. | Płoska Grażyna | KS KARABELA | 06.08.2000 |
56. | Zając Ewa | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.04.2003 |
58. | JANUSZEWSKA Klaudia | KKSZ KONIN | 22.09.2000 |
59. | JANUSZEWSKA Karolina | KKSZ KONIN | 22.09.2000 |
60. | JERCZYŃSKA Eliza | UKS SZABLA BRZOZA | 25.06.2001 |
61. | WILK Oliwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.02.2004 |
62. | Bieniasz Weronika | UKS 13 BIAŁYSTOK | 15.01.2002 |
63. | JOPEK Wiktoria | AZS AWF POZNAŃ | 07.12.2003 |
64. | TARASIUK Marcelina | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.01.2003 |