Nazwa: Puchar Polski II
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 11.11.2015
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | ZAMOROWSKI Tomasz | 30 | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1999 |
2. | Lademann Karol | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
3. | JAMRÓZ Szymon | 46 | KKSZ KONIN | 23.10.2000 |
4. | Dzierniejko Jakub | 57 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
5. | JAROSZEWICZ Michał | 67 | UKS SZABLA BRZOZA | 14.02.2002 |
6. | TYLA Mikołaj | 31 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.07.2001 |
7. | SYKULSKI Wiktor | 58 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
8. | Białecki Cezary | 2 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
9. | BATOGOWSKI Michał | 28 | KS KARABELA | 27.03.2000 |
10. | PŁUSA Dominik | 45 | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
11. | ZIOMEK Robert | 27 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
12. | CHOJNACKI Jakub | 42 | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
13. | Prokopowicz Mateusz | 3 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
14. | JURKIEWICZ Mikołaj | 58 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 |
15. | RYCZKOWSKI Michał | 26 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
16. | Nowak Franciszek | 29 | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
17. | WOŹNIAK Miłosz | 61 | KKSZ KONIN | 02.05.2001 |
18. | NAZARUK Norbert | 56 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.2000 |
19. | RUSZCZYK Bartosz | 67 | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
20. | WOŹNIAK Dominik | 24 | KKSZ KONIN | 13.04.2000 |
21. | Sosulski Piotr | 4 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
22. | Bończak Miłosz | 32 | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
23. | MAIK Piotr | 25 | AZS AWF POZNAŃ | 04.03.2000 |
24. | KLUGE Bartłomiej | 33 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 |
25. | KOMENDA Aleksander | 55 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 04.11.2002 |
26. | Borkiewicz Krystian | 5 | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
27. | 60 | |||
28. | NOWAKOWSKI Michał | 67 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.01.2002 |
29. | PACHLA Filip | 62 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 |
30. | CZARNIECKI Łukasz | 67 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.02.2003 |
31. | Troć Jędrzej | 23 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
32. | KORZYŃSKI Wojciech | 6 | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
33. | WEISS Marek | 34 | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
34. | Mikołajczyk Bartosz | 7 | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
35. | BIELAWSKI Maciej | 22 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
36. | TOMASZEK Maciej | 53 | KKSZ KONIN | 15.04.2000 |
37. | MACIASZEK Daniel | 35 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.05.2001 |
38. | KIERZNOWSKI Juliusz | 63 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.06.2002 |
39. | Stasiak Olaf | 64 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
40. | PAŹDZIOR Paweł | 21 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 01.08.2000 |
41. | GRUSZCZYŃSKI Adam | 40 | KKSZ KONIN | 09.12.2000 |
42. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
43. | KUĆ Janusz | 36 | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 |
44. | ŁĘTOWSKI Kacper | 52 | KKSZ KONIN | 09.11.2001 |
45. | PELIŃSKI Oskar | 67 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
46. | PICHORSKI Mikołaj | 38 | AZS AWF POZNAŃ | 09.08.2001 |
47. | Glasner Hubert | 20 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
48. | NOWIK Rafał | 65 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2001 |
49. | STĘPIEŃ Hubert | 9 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 |
50. | BAJEK Kacper | 51 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 |
51. | Czajkowski Ksawery | 39 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2001 |
52. | Gałecki Rafał | 66 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
53. | KOZANECKI Tymon | 67 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 |
54. | WASZAK Krystian | 10 | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
55. | FILIPEK Łukasz | 19 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 09.08.2000 |
56. | LICHENIAK Maciej | 67 | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
57. | JAWOREK Jakub | 67 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.06.2001 |
58. | KOPTAS Krzysztof | 18 | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
59. | Szreder Michał | 37 | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
60. | Broniszewski Jakub | 11 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
61. | MACIEJEWSKI Stanisław | 49 | AZS AWF POZNAŃ | 25.02.2001 |
62. | KNAPIK Jakub | 17 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
63. | KUSAK Filip | 67 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 |
64. | ZANDECKI Michał | 12 | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
65. | BRZOSTOWSKI Aleksander | 67 | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 |
66. | Hryciuk Szymon | 41 | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
67. | MICHOŃ Mateusz | 48 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.11.2001 |
68. | Ziarnowski Rafał | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
69. | SADOWSKI Juliusz | 43 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.02.2002 |
70. | ZAJĄC Kacper | 67 | AZS AWF KATOWICE | 01.04.2002 |
71. | SEWERYNEK Konrad | 47 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 26.02.2001 |
72. | WOJTASIK Szymon | 16 | KKSZ KONIN | 27.06.2000 |
73. | WYSOCKI Krystian | 15 | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
74. | PLOSKA Jan | 44 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.08.2001 |
75. | Rychta Krzysztof | 67 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
76. | KUBIAK Mikołaj | 49 | DRAGON ŁÓDŹ | 11.07.2001 |
77. | Lipiński Marcin | 14 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 | zakwalifikowano |
2. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 | zakwalifikowano |
3. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 | zakwalifikowano |
3. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
3. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 | zakwalifikowano |
6. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 | zakwalifikowano |
7. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 | zakwalifikowano |
8. | PLOSKA Jan | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.08.2001 | zakwalifikowano |
9. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 | zakwalifikowano |
9. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
11. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 | zakwalifikowano |
12. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
13. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 | zakwalifikowano |
14. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 | zakwalifikowano |
15. | STĘPIEŃ Hubert | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 | zakwalifikowano |
16. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 | zakwalifikowano |
17. | GRUSZCZYŃSKI Adam | KKSZ KONIN | 09.12.2000 | zakwalifikowano |
18. | WOŹNIAK Dominik | KKSZ KONIN | 13.04.2000 | zakwalifikowano |
19. | FILIPEK Łukasz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 09.08.2000 | zakwalifikowano |
20. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 | zakwalifikowano |
21. | PICHORSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 09.08.2001 | zakwalifikowano |
22. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 | zakwalifikowano |
22. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
22. | TYLA Mikołaj | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.07.2001 | zakwalifikowano |
25. | KLUGE Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
26. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 | zakwalifikowano |
27. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 | zakwalifikowano |
28. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 | zakwalifikowano |
29. | WOJTASIK Szymon | KKSZ KONIN | 27.06.2000 | zakwalifikowano |
30. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 | zakwalifikowano |
31. | MAIK Piotr | AZS AWF POZNAŃ | 04.03.2000 | zakwalifikowano |
32. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | zakwalifikowano |
33. | BAJEK Kacper | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 | zakwalifikowano |
33. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 | zakwalifikowano |
35. | KUĆ Janusz | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 | zakwalifikowano |
36. | ZIOMEK Robert | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 | zakwalifikowano |
37. | PACHLA Filip | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 | zakwalifikowano |
38. | MACIASZEK Daniel | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.05.2001 | zakwalifikowano |
39. | JAMRÓZ Szymon | KKSZ KONIN | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
40. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 | zakwalifikowano |
41. | SEWERYNEK Konrad | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 26.02.2001 | zakwalifikowano |
42. | ZAJĄC Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.04.2002 | zakwalifikowano |
43. | MICHOŃ Mateusz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.11.2001 | zakwalifikowano |
44. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 | zakwalifikowano |
45. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 | zakwalifikowano |
46. | TOMASZEK Maciej | KKSZ KONIN | 15.04.2000 | zakwalifikowano |
47. | ZAMOROWSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1999 | zakwalifikowano |
48. | zakwalifikowano | |||
49. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
50. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 | zakwalifikowano |
51. | PŁUSA Dominik | KKSZ KONIN | 06.11.2001 | zakwalifikowano |
52. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
53. | BRZOSTOWSKI Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 | zakwalifikowano |
54. | WOŹNIAK Miłosz | KKSZ KONIN | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
55. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 | zakwalifikowano |
56. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 | zakwalifikowano |
57. | Czajkowski Ksawery | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2001 | zakwalifikowano |
58. | JAWOREK Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
59. | KIERZNOWSKI Juliusz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.06.2002 | zakwalifikowano |
60. | NOWAKOWSKI Michał | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.01.2002 | zakwalifikowano |
61. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
62. | KOMENDA Aleksander | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 04.11.2002 | zakwalifikowano |
63. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
63. | JURKIEWICZ Mikołaj | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 | zakwalifikowano |
65. | KOZANECKI Tymon | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
66. | LICHENIAK Maciej | KKSZ KONIN | 06.11.2001 | zakwalifikowano |
67. | PAŹDZIOR Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 01.08.2000 | zakwalifikowano |
68. | SADOWSKI Juliusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.02.2002 | zakwalifikowano |
69. | KUBIAK Mikołaj | DRAGON ŁÓDŹ | 11.07.2001 | zakwalifikowano |
70. | CZARNIECKI Łukasz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.02.2003 | zakwalifikowano |
71. | MACIEJEWSKI Stanisław | AZS AWF POZNAŃ | 25.02.2001 | zakwalifikowano |
72. | KUSAK Filip | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 | zakwalifikowano |
73. | ŁĘTOWSKI Kacper | KKSZ KONIN | 09.11.2001 | zakwalifikowano |
74. | NAZARUK Norbert | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.2000 | zakwalifikowano |
74. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
76. | JAROSZEWICZ Michał | UKS SZABLA BRZOZA | 14.02.2002 | zakwalifikowano |
77. | NOWIK Rafał | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Lademann Karol | AZS AWF WARSZAWA | 14.06.1999 |
2. | Prokopowicz Mateusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.08.1999 |
3. | Białecki Cezary | MUKS VICTOR WARSZAWA | 13.06.1999 |
3. | Sosulski Piotr | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 01.04.2000 |
5. | KORZYŃSKI Wojciech | DRAGON ŁÓDŹ | 07.04.1999 |
6. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
7. | ZANDECKI Michał | KKSZ KONIN | 23.02.1999 |
8. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
9. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
10. | Borkiewicz Krystian | KKSZ KONIN | 01.07.1999 |
11. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 |
12. | STĘPIEŃ Hubert | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.11.1999 |
13. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
14. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
15. | WYSOCKI Krystian | KKSZ KONIN | 09.04.1999 |
16. | Lipiński Marcin | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 05.02.2000 |
17. | Mikołajczyk Bartosz | KKSZ KONIN | 18.01.1999 |
18. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
19. | GRUSZCZYŃSKI Adam | KKSZ KONIN | 09.12.2000 |
20. | WOŹNIAK Dominik | KKSZ KONIN | 13.04.2000 |
21. | FILIPEK Łukasz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 09.08.2000 |
22. | Hryciuk Szymon | AZS AWF KATOWICE | 24.08.2002 |
23. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
23. | TYLA Mikołaj | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 29.07.2001 |
25. | Troć Jędrzej | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.03.1999 |
26. | Ziarnowski Rafał | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 10.11.1999 |
27. | WOJTASIK Szymon | KKSZ KONIN | 27.06.2000 |
28. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
29. | Bończak Miłosz | AZS AWF KATOWICE | 07.11.1999 |
30. | KUĆ Janusz | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 |
31. | KNAPIK Jakub | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.06.1999 |
32. | Czajkowski Ksawery | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 11.10.2001 |
33. | PLOSKA Jan | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 16.08.2001 |
34. | PICHORSKI Mikołaj | AZS AWF POZNAŃ | 09.08.2001 |
35. | KLUGE Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 |
36. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
37. | MAIK Piotr | AZS AWF POZNAŃ | 04.03.2000 |
38. | BAJEK Kacper | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.07.2000 |
39. | ZIOMEK Robert | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.12.2000 |
40. | PACHLA Filip | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 |
41. | MACIASZEK Daniel | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 22.05.2001 |
42. | JAMRÓZ Szymon | KKSZ KONIN | 23.10.2000 |
43. | SEWERYNEK Konrad | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 26.02.2001 |
44. | ZAJĄC Kacper | AZS AWF KATOWICE | 01.04.2002 |
45. | MICHOŃ Mateusz | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 20.11.2001 |
46. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
47. | TOMASZEK Maciej | KKSZ KONIN | 15.04.2000 |
48. | ZAMOROWSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 12.09.1999 |
49. | |||
50. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
51. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
52. | PŁUSA Dominik | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
53. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
54. | BRZOSTOWSKI Aleksander | DRAGON ŁÓDŹ | 27.08.2002 |
55. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
56. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
57. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
58. | JURKIEWICZ Mikołaj | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 |
58. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
60. | PAŹDZIOR Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 01.08.2000 |
61. | KUBIAK Mikołaj | DRAGON ŁÓDŹ | 11.07.2001 |
62. | CZARNIECKI Łukasz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.02.2003 |
63. | MACIEJEWSKI Stanisław | AZS AWF POZNAŃ | 25.02.2001 |
64. | NAZARUK Norbert | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.01.2000 |
65. | WOŹNIAK Miłosz | KKSZ KONIN | 02.05.2001 |
66. | JAWOREK Jakub | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 25.06.2001 |
67. | KIERZNOWSKI Juliusz | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 12.06.2002 |
68. | NOWAKOWSKI Michał | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 14.01.2002 |
69. | KOMENDA Aleksander | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 04.11.2002 |
70. | KOZANECKI Tymon | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 |
71. | LICHENIAK Maciej | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
72. | SADOWSKI Juliusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.02.2002 |
73. | KUSAK Filip | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 |
74. | ŁĘTOWSKI Kacper | KKSZ KONIN | 09.11.2001 |
75. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
76. | JAROSZEWICZ Michał | UKS SZABLA BRZOZA | 14.02.2002 |
77. | NOWIK Rafał | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2001 |