Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.11.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Hanna DEPTA 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
2. Maria Zaborowska 1 KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006
3. Kinga GAŁĄZKA 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 05.06.2007
4. Hanna Posadzy 1 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
5. Maryia Vysotskaya 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
6. Amelia Moszonka 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
7. Liliana Porwoł 1 RMKS RYBNIK 24.05.2006
8. Alicja GOCZAŁ 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
9. Katarzyna SZUMSKA 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 13.03.2006
10. Dominika Nelza 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
11. Kalina LIPOV 1 PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
12. Magda Ratyna 1 PIAST GLIWICE 01.03.2007
13. Antonina Halemba 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
14. Kaja PATOLETA 1 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
15. Aniela DZIAMAN 1 MKS KUSY SZCZECIN
16. Magdalena Brzuchalska 1 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
17. Dominika RADZIK 1 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
18. Lena PAJĘCKA 1 AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
19. Weronika DZIACHAN 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 22.01.2007
20. Ulyana MACHYNSKAYA 1

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
2. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
3. Ulyana MACHYNSKAYA zakwalifikowano
4. Maria Zaborowska KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006 zakwalifikowano
5. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
6. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007 zakwalifikowano
7. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006 zakwalifikowano
8. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007 zakwalifikowano
9. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
10. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
11. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007 zakwalifikowano
12. Katarzyna SZUMSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 13.03.2006 zakwalifikowano
12. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
14. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007 zakwalifikowano
15. Kinga GAŁĄZKA UKS GRYFEK SZCZECIN 05.06.2007 zakwalifikowano
16. Aniela DZIAMAN MKS KUSY SZCZECIN zakwalifikowano
17. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano
18. Kalina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007 zakwalifikowano
19. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007 zakwalifikowano
20. Weronika DZIACHAN UKS GRYFEK SZCZECIN 22.01.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Magda Ratyna PIAST GLIWICE 01.03.2007
2. Ulyana MACHYNSKAYA
3. Antonina Halemba UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
3. Magdalena Brzuchalska MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
5. Maria Zaborowska KSz WARSZAWIANKA 18.01.2006
6. Liliana Porwoł RMKS RYBNIK 24.05.2006
7. Kaja PATOLETA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 27.09.2007
8. Kalina LIPOV PKSZERM WARSZAWA 06.10.2007
9. Alicja GOCZAŁ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
10. Dominika RADZIK MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2007
11. Hanna DEPTA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 21.12.2006
12. Maryia Vysotskaya UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 25.04.2007
13. Katarzyna SZUMSKA UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 13.03.2006
13. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
15. Aniela DZIAMAN MKS KUSY SZCZECIN
16. Amelia Moszonka SKS FLESZ ŚWIDNICA 13.06.2007
17. Lena PAJĘCKA AZS AWF WROCŁAW 25.10.2007
18. Kinga GAŁĄZKA UKS GRYFEK SZCZECIN 05.06.2007
19. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
20. Weronika DZIACHAN UKS GRYFEK SZCZECIN 22.01.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy