Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 08.11.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Albert JAWORSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.09.2006
2. Igor DEREBECKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.12.2006
3. Błażej Bednarski 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
4. Bartosz WALASEK 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 10.02.2006
5. Tymon Zarek 1 UKS START OPOLE 25.04.2007
6. Adam LIZAK 1 MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
7. Tymoteusz TRZCIŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006
8. Franciszek WOJCIECHOWSKI 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.05.2007
9. Szymon WODNIAK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
10. Szymow LEW 1 UKS GRYFEK SZCZECIN
11. Antoni Bednarski 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
12. Franciszek HAPEK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
13. Aleksander Ziajowski 1 PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
14. Kamil KARWACKI 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 09.06.2007
15. Szymon MODRZEWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2006
16. Filip KROCHMALSKI 1 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
17. Ludomir Długokęcki 1 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
18. Wojciech TOMASZEWSKI 1 UKS GRYFEK SZCZECIN 21.06.2007
19. Błażej LITWIN 1 UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
20. Mikołaj STASZCZUK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006
21. Daniel TURBO 1 MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
22. Julian SIEWIŃSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 02.07.2007
23. Krzysztof WEISE 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.05.2006
24. Mateusz KAWCZYK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
25. Jacek Łęski 1 PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
26. Wojciech ŻURAWSKI 1 UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 10.04.2007
27. Adam KOZŁOWSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
28. Aleksander HAMERSKI 1 MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
29. Mateusz MARUCHA 1 SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2006
30. Madoks FILEK 1 KS SZPADA WADOWICE 03.02.2007
31. Tadeusz Wąsik 1 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
32. Auton VADALAZSKI 1 AKADEMIA INTEGRACJI

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Bartosz WALASEK UKS GRYFEK SZCZECIN 10.02.2006 zakwalifikowano
2. Tymoteusz TRZCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006 zakwalifikowano
3. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
4. Krzysztof WEISE SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.05.2006 zakwalifikowano
5. Mateusz MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2006 zakwalifikowano
6. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006 zakwalifikowano
7. Auton VADALAZSKI AKADEMIA INTEGRACJI zakwalifikowano
8. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
9. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007 zakwalifikowano
9. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
11. Kamil KARWACKI UKS GRYFEK SZCZECIN 09.06.2007 zakwalifikowano
11. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
13. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006 zakwalifikowano
14. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006 zakwalifikowano
15. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006 zakwalifikowano
16. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006 zakwalifikowano
17. Albert JAWORSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.09.2006 zakwalifikowano
18. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
19. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007 zakwalifikowano
20. Wojciech ŻURAWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 10.04.2007 zakwalifikowano
21. Franciszek WOJCIECHOWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.05.2007 zakwalifikowano
22. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007 zakwalifikowano
23. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006 zakwalifikowano
24. Szymon MODRZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2006 zakwalifikowano
25. Szymow LEW UKS GRYFEK SZCZECIN zakwalifikowano
26. Mikołaj STASZCZUK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006 zakwalifikowano
27. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007 zakwalifikowano
28. Madoks FILEK KS SZPADA WADOWICE 03.02.2007 zakwalifikowano
29. Wojciech TOMASZEWSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 21.06.2007 zakwalifikowano
30. Igor DEREBECKI MKS KUSY SZCZECIN 04.12.2006 zakwalifikowano
31. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
32. Julian SIEWIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 02.07.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
2. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
3. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
3. Jacek Łęski PKSZERM WARSZAWA 16.05.2006
5. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
6. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
7. Błażej LITWIN UKS MDK OLIMP LUBIN 09.01.2006
8. Błażej Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 29.04.2006
9. Bartosz WALASEK UKS GRYFEK SZCZECIN 10.02.2006
10. Tymoteusz TRZCIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 06.01.2006
11. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
12. Krzysztof WEISE SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.05.2006
13. Mateusz MARUCHA SKS FLESZ ŚWIDNICA 23.06.2006
14. Auton VADALAZSKI AKADEMIA INTEGRACJI
15. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
16. Kamil KARWACKI UKS GRYFEK SZCZECIN 09.06.2007
17. Aleksander Ziajowski PKSZERM WARSZAWA 08.02.2007
18. Aleksander HAMERSKI MKS KUSY SZCZECIN 25.08.2006
19. Albert JAWORSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.09.2006
20. Daniel TURBO MKS KUSY SZCZECIN 10.02.2007
21. Wojciech ŻURAWSKI UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI 10.04.2007
22. Franciszek WOJCIECHOWSKI SKS FLESZ ŚWIDNICA 12.05.2007
23. Antoni Bednarski SKS FLESZ ŚWIDNICA 17.12.2007
24. Szymon MODRZEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 16.12.2006
25. Szymow LEW UKS GRYFEK SZCZECIN
26. Mikołaj STASZCZUK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006
27. Adam LIZAK MKS KUSY SZCZECIN 20.08.2007
28. Madoks FILEK KS SZPADA WADOWICE 03.02.2007
29. Wojciech TOMASZEWSKI UKS GRYFEK SZCZECIN 21.06.2007
30. Igor DEREBECKI MKS KUSY SZCZECIN 04.12.2006
31. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
32. Julian SIEWIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 02.07.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy