Turniej

Nazwa: Puchar Ziem Północnych
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 07.11.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Laura SIERADZAN 5 MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001
2. Paulina DARDA 5 MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
3. Aleksandra WALASEK 5 MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
4. Dominika PRZYBYSŁAWSKA 5 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
5. Olga Strzelczyk 1 UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
6. Jagoda OWCZAREK 5 WARTA ŚREM 24.06.2001
7. Zuzanna Pamuła 4 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
8. Paulina CZEBOTAR 5 MKS KUSY SZCZECIN 12.06.2001
9. Oliwia WSZOŁA 5 MKS KUSY SZCZECIN 10.12.2001
10. Magdalena RYBAK 5 MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
11. Martyna JAKUBOWSKA 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
12. Paulina SKIBA 3 UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
13. Julia PIASECKA 5 WARTA ŚREM 17.09.2001

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000 zakwalifikowano
2. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000 zakwalifikowano
3. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000 zakwalifikowano
4. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000 zakwalifikowano
5. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000 zakwalifikowano
6. Magdalena RYBAK MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000 zakwalifikowano
7. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001 zakwalifikowano
8. Julia PIASECKA WARTA ŚREM 17.09.2001 zakwalifikowano
9. Laura SIERADZAN MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001 zakwalifikowano
10. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001 zakwalifikowano
11. Oliwia WSZOŁA MKS KUSY SZCZECIN 10.12.2001 zakwalifikowano
12. Paulina CZEBOTAR MKS KUSY SZCZECIN 12.06.2001 zakwalifikowano
13. Jagoda OWCZAREK WARTA ŚREM 24.06.2001 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Paulina DARDA MKS KUSY SZCZECIN 28.03.2000
2. Paulina SKIBA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.11.2000
3. Olga Strzelczyk UKS PIAST LEGNICA 20.04.2000
3. Martyna JAKUBOWSKA WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 27.12.2000
5. Zuzanna Pamuła UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2000
6. Magdalena RYBAK MKS KUSY SZCZECIN 23.01.2000
7. Laura SIERADZAN MKS KUSY SZCZECIN 30.11.2001
8. Dominika PRZYBYSŁAWSKA UKS MDK OLIMP LUBIN 24.10.2001
9. Aleksandra WALASEK MKS KUSY SZCZECIN 09.07.2001
10. Julia PIASECKA WARTA ŚREM 17.09.2001
11. Oliwia WSZOŁA MKS KUSY SZCZECIN 10.12.2001
12. Paulina CZEBOTAR MKS KUSY SZCZECIN 12.06.2001
13. Jagoda OWCZAREK WARTA ŚREM 24.06.2001

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy