Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie kobiet 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2020
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Bartol Antonina | 11 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
2. | BESSMAN Gabriela | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
3. | BINKO Aleksandra | 12 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
4. | BORODZIUK Helena | 61 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 |
5. | BYZEWSKA Alicja | 45 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
6. | DOERING Olga | 53 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 16.10.2008 |
7. | DOMAGAŁA MARIA | 50 | AZS AWF POZNAŃ | 20.12.2007 |
8. | DOPIERAŁA Apolonia | 65 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.2008 |
9. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | 39 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
10. | DUDZIUK Julia | 38 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
11. | FUDALA Karolina | 41 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
12. | GAŁĘSKA Roksana | 67 | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 |
13. | GATZ Zuzanna | 51 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2006 |
14. | Góralczyk Zuzanna | 47 | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
15. | GRACZYK Julia | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
16. | JAKUBIAK Zofia | 33 | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 |
17. | JAKUBOWSKA Marta | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
18. | JASZCZOŁT Nadia | 13 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
19. | JERZ Lena | 3 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
20. | KAPAŁA Emilia | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
21. | Komarnicka Lena | 37 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
22. | KOWALSKA OLIWIA | 18 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
23. | KOWALSKA Luiza | 29 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
24. | KOWALSKA KINGA | 59 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
25. | KRAWCZAK Maja | 63 | MKS KUSY SZCZECIN | 15.03.2006 |
26. | Kulpaczyńska Oliwia | 5 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
27. | KUŚ Natasza | 36 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
28. | Lelewska Julia | 62 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.09.2008 |
29. | LEWANDOWSKA NATALIA | 49 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
30. | Lidzbarska Oliwia | 64 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.04.2008 |
31. | ŁOPUSZKO Marta | 60 | MKS KUSY SZCZECIN | 21.09.2006 |
32. | MAKOWSKA Karolina | 43 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2008 |
33. | MIELCAREK Martyna | 57 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 |
34. | MIĘTKA Gabriela | 10 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
35. | Mikulicka Zofia | 55 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.11.2008 |
36. | MULAK Julia | 28 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 |
37. | Nelza Dominika | 23 | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
38. | Nowakowska Aleksandra | 4 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
39. | NOWAKOWSKA Aleksandra | 42 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
40. | OLSZEWSKA Amelia | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
41. | OLSZÓWKA Jagoda | 40 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
42. | Płaza Małgorzata | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
43. | Płaza Zofia | 25 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
44. | Posadzy Hanna | 52 | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 |
45. | ROMPCZYK Sara | 66 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
46. | SKOCZYLAS Weronika | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
47. | Sorbian Wiktoria | 46 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 |
48. | SZCZECHOWSKA Laura | 8 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
49. | SZEFERA Emilia | 44 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
50. | Ścieszyńska Liliana | 54 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 |
51. | TRACZ Weronika | 17 | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 |
52. | Trzcińska Natalia | 34 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
53. | Turbo Sonia | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
54. | Urban Maja | 26 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
55. | WAKUŁA Klaudia | 56 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2008 |
56. | Wanaks Aurelia | 30 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 |
57. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
58. | WILKE Laura | 14 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
59. | WINIECKA Matylda | 32 | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
60. | Wiśniewska Julia | 20 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
61. | Włosińska Oliwia | 58 | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 |
62. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
63. | WOJTAS Hanna | 19 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
64. | WOJTAS Zofia | 48 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.08.2008 |
65. | Woźniak Natalia | 6 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
66. | WYTYK Dominika | 22 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
67. | ŻURAWSKA Karolina | 1 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
2. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
3. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 | zakwalifikowano |
3. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
5. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
6. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 | zakwalifikowano |
7. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
8. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
9. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
10. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
11. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
12. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
13. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | zakwalifikowano |
14. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
15. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 | zakwalifikowano |
16. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 | zakwalifikowano |
17. | Sorbian Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 | zakwalifikowano |
18. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
19. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 | zakwalifikowano |
20. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 | zakwalifikowano |
20. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 | zakwalifikowano |
22. | MAKOWSKA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2008 | zakwalifikowano |
23. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
24. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 | zakwalifikowano |
25. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
26. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 | zakwalifikowano |
27. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
28. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 | zakwalifikowano |
29. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 | zakwalifikowano |
30. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
31. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 | zakwalifikowano |
32. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 | zakwalifikowano |
33. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
33. | MIELCAREK Martyna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 | zakwalifikowano |
35. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 | zakwalifikowano |
36. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | zakwalifikowano |
37. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 | zakwalifikowano |
38. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 | zakwalifikowano |
39. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 | zakwalifikowano |
40. | WOJTAS Zofia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.08.2008 | zakwalifikowano |
41. | GATZ Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2006 | zakwalifikowano |
42. | Ścieszyńska Liliana | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 | zakwalifikowano |
43. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 | zakwalifikowano |
44. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 | zakwalifikowano |
45. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 | zakwalifikowano |
46. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 | zakwalifikowano |
47. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 | zakwalifikowano |
48. | WAKUŁA Klaudia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2008 | zakwalifikowano |
49. | DOMAGAŁA MARIA | AZS AWF POZNAŃ | 20.12.2007 | zakwalifikowano |
50. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 | zakwalifikowano |
51. | Wanaks Aurelia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 | zakwalifikowano |
52. | Posadzy Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 | zakwalifikowano |
53. | MULAK Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 | zakwalifikowano |
54. | JAKUBIAK Zofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 | zakwalifikowano |
55. | GAŁĘSKA Roksana | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 | wyeliminowano |
56. | TRACZ Weronika | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 | wyeliminowano |
57. | Lidzbarska Oliwia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.04.2008 | wyeliminowano |
57. | BORODZIUK Helena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 | wyeliminowano |
59. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 | wyeliminowano |
60. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 | wyeliminowano |
61. | Lelewska Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.09.2008 | wyeliminowano |
62. | ŁOPUSZKO Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 21.09.2006 | wyeliminowano |
63. | Mikulicka Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.11.2008 | wyeliminowano |
64. | Włosińska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 | wyeliminowano |
65. | KRAWCZAK Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 15.03.2006 | wyeliminowano |
65. | DOERING Olga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 16.10.2008 | wyeliminowano |
67. | DOPIERAŁA Apolonia | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.2008 | wyeliminowano |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
2. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
3. | SZCZECHOWSKA Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 16.07.2005 |
3. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
5. | GRACZYK Julia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.02.2005 |
6. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
7. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
8. | KUŚ Natasza | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 28.05.2007 |
9. | Płaza Małgorzata | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
10. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
11. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
12. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
13. | WOJTAS Hanna | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.03.2007 |
14. | Sorbian Wiktoria | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.01.2007 |
15. | Turbo Sonia | MKS KUSY SZCZECIN | 22.01.2004 |
16. | MAKOWSKA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 28.04.2008 |
17. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
18. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
19. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
20. | Płaza Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 07.08.2006 |
21. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
22. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
23. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
24. | NOWAKOWSKA Aleksandra | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 03.05.2007 |
25. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
26. | BYZEWSKA Alicja | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 23.08.2007 |
27. | JASZCZOŁT Nadia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 05.05.2006 |
28. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
29. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
30. | DOROSZKIEWICZ Wiktoria | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.03.2007 |
31. | GATZ Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2006 |
32. | LEWANDOWSKA NATALIA | UKS ATENA GDAŃSK | 21.09.2005 |
33. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
34. | Nelza Dominika | MKS KUSY SZCZECIN | 16.03.2007 |
35. | KOWALSKA Luiza | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 03.09.2006 |
36. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
37. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
37. | MIELCAREK Martyna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 26.01.2007 |
39. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
40. | Trzcińska Natalia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 11.08.2007 |
41. | DUDZIUK Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 09.08.2007 |
42. | KOWALSKA KINGA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 25.03.2009 |
43. | WOJTAS Zofia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 04.08.2008 |
44. | Ścieszyńska Liliana | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 07.09.2007 |
45. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
46. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
47. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
48. | WAKUŁA Klaudia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 17.01.2008 |
49. | DOMAGAŁA MARIA | AZS AWF POZNAŃ | 20.12.2007 |
50. | WINIECKA Matylda | MKS KUSY SZCZECIN | 27.02.2005 |
51. | Wanaks Aurelia | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 01.05.2005 |
52. | Posadzy Hanna | MKS KUSY SZCZECIN | 05.02.2007 |
53. | MULAK Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 |
54. | JAKUBIAK Zofia | UKS FENIKS JABŁONNA | 17.01.2004 |
55. | GAŁĘSKA Roksana | AZS AWF POZNAŃ | 02.04.2006 |
56. | TRACZ Weronika | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 |
57. | Lidzbarska Oliwia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 02.04.2008 |
57. | BORODZIUK Helena | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 29.11.2007 |
59. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
60. | Komarnicka Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 12.06.2007 |
61. | Lelewska Julia | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 25.09.2008 |
62. | ŁOPUSZKO Marta | MKS KUSY SZCZECIN | 21.09.2006 |
63. | Mikulicka Zofia | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.11.2008 |
64. | Włosińska Oliwia | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2007 |
65. | KRAWCZAK Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 15.03.2006 |
65. | DOERING Olga | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 16.10.2008 |
67. | DOPIERAŁA Apolonia | MKS KUSY SZCZECIN | 21.01.2008 |