Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie kobiet 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Antonina Bartol 11 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
2. Gabriela BESSMAN 31 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
3. Aleksandra BINKO 12 IKS LESZNO 20.06.2006
4. Helena BORODZIUK 61 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007
5. Alicja BYZEWSKA 45 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
6. Olga DOERING 53 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 16.10.2008
7. Maria DOMAGAŁA 50 AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
8. Apolonia DOPIERAŁA 65 MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008
9. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 39 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
10. Julia DUDZIUK 38 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
11. Karolina FUDALA 41 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
12. Roksana GAŁĘSKA 67 AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006
13. Zuzanna GATZ 51 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
14. Zuzanna Góralczyk 47 AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
15. Julia GRACZYK 7 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
16. Zofia JAKUBIAK 33 UKS FENIKS JABŁONNA 17.01.2004
17. Marta JAKUBOWSKA 9 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
18. Nadia JASZCZOŁT 13 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
19. Lena JERZ 3 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
20. Emilia KAPAŁA 27 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
21. Lena Komarnicka 37 D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
22. OLIWIA KOWALSKA 18 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
23. Luiza KOWALSKA 29 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
24. KINGA KOWALSKA 59 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
25. Maja KRAWCZAK 63 MKS KUSY SZCZECIN 15.03.2006
26. Oliwia Kulpaczyńska 5 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
27. Natasza KUŚ 36 D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
28. Julia Lelewska 62 UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
29. NATALIA LEWANDOWSKA 49 UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
30. Oliwia Lidzbarska 64 UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
31. Marta ŁOPUSZKO 60 MKS KUSY SZCZECIN 21.09.2006
32. Karolina MAKOWSKA 43 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
33. Martyna MIELCAREK 57 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
34. Gabriela MIĘTKA 10 POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
35. Zofia Mikulicka 55 D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
36. Julia MULAK 28 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
37. Dominika Nelza 23 MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
38. Aleksandra Nowakowska 4 AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
39. Aleksandra Nowakowska 42 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
40. Amelia OLSZEWSKA 2 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
41. Jagoda OLSZÓWKA 40 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
42. Małgorzata Płaza 24 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
43. Zofia Płaza 25 D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
44. Hanna Posadzy 52 MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
45. Sara ROMPCZYK 66 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
46. Weronika SKOCZYLAS 16 AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
47. Wiktoria Sorbian 46 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
48. Laura SZCZECHOWSKA 8 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
49. Emilia SZEFERA 44 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
50. Liliana Ścieszyńska 54 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
51. Weronika TRACZ 17 WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
52. Natalia Trzcińska 34 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
53. Sonia Turbo 21 MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
54. Maja Urban 26 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
55. Klaudia WAKUŁA 56 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
56. Aurelia Wanaks 30 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
57. Adrianna WIERZCHOWSKA 15 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
58. Laura WILKE 14 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
59. Matylda WINIECKA 32 MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
60. Julia Wiśniewska 20 AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
61. Oliwia Włosińska 58 AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
62. Zuzanna WOJEWÓDZKA 35 AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
63. Hanna WOJTAS 19 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
64. Zofia WOJTAS 48 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
65. Natalia Woźniak 6 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
66. Dominika WYTYK 22 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
67. Karolina ŻURAWSKA 1 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004 zakwalifikowano
2. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004 zakwalifikowano
3. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005 zakwalifikowano
3. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004 zakwalifikowano
5. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
6. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005 zakwalifikowano
7. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004 zakwalifikowano
8. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006 zakwalifikowano
9. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005 zakwalifikowano
10. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005 zakwalifikowano
11. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007 zakwalifikowano
12. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005 zakwalifikowano
13. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005 zakwalifikowano
14. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004 zakwalifikowano
15. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007 zakwalifikowano
16. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006 zakwalifikowano
17. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007 zakwalifikowano
18. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006 zakwalifikowano
19. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007 zakwalifikowano
20. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007 zakwalifikowano
20. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004 zakwalifikowano
22. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008 zakwalifikowano
23. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004 zakwalifikowano
24. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006 zakwalifikowano
25. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006 zakwalifikowano
26. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007 zakwalifikowano
27. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006 zakwalifikowano
28. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007 zakwalifikowano
29. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006 zakwalifikowano
30. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006 zakwalifikowano
31. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006 zakwalifikowano
32. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006 zakwalifikowano
33. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005 zakwalifikowano
33. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007 zakwalifikowano
35. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 zakwalifikowano
36. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004 zakwalifikowano
37. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007 zakwalifikowano
38. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007 zakwalifikowano
39. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009 zakwalifikowano
40. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008 zakwalifikowano
41. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006 zakwalifikowano
42. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007 zakwalifikowano
43. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004 zakwalifikowano
44. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007 zakwalifikowano
45. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005 zakwalifikowano
46. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005 zakwalifikowano
47. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006 zakwalifikowano
48. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008 zakwalifikowano
49. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007 zakwalifikowano
50. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005 zakwalifikowano
51. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005 zakwalifikowano
52. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007 zakwalifikowano
53. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004 zakwalifikowano
54. Zofia JAKUBIAK UKS FENIKS JABŁONNA 17.01.2004 zakwalifikowano
55. Roksana GAŁĘSKA AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006 wyeliminowano
56. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005 wyeliminowano
57. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008 wyeliminowano
57. Helena BORODZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007 wyeliminowano
59. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004 wyeliminowano
60. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007 wyeliminowano
61. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008 wyeliminowano
62. Marta ŁOPUSZKO MKS KUSY SZCZECIN 21.09.2006 wyeliminowano
63. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008 wyeliminowano
64. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007 wyeliminowano
65. Maja KRAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 15.03.2006 wyeliminowano
65. Olga DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 16.10.2008 wyeliminowano
67. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Karolina ŻURAWSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.09.2004
2. Amelia OLSZEWSKA KS AZS AWFIS GDAŃSK. 20.12.2004
3. Lena JERZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 15.07.2004
3. Laura SZCZECHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16.07.2005
5. Julia GRACZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14.02.2005
6. Aleksandra Nowakowska AZS AWF POZNAŃ 24.01.2005
7. Oliwia Kulpaczyńska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 18.04.2005
8. Natasza KUŚ D' ARTAGNAN URSYNÓW 28.05.2007
9. Małgorzata Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
10. Natalia Woźniak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 25.10.2004
11. Marta JAKUBOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 30.10.2006
12. Gabriela MIĘTKA POLONIA 1912 LESZNO 26.02.2004
13. Hanna WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 15.03.2007
14. Wiktoria Sorbian D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.01.2007
15. Sonia Turbo MKS KUSY SZCZECIN 22.01.2004
16. Karolina MAKOWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 28.04.2008
17. Zuzanna WOJEWÓDZKA AZS AWF POZNAŃ 24.10.2007
18. Adrianna WIERZCHOWSKA UKS DE LA SALLE GDAŃSK 25.11.2005
19. Antonina Bartol WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 10.11.2005
20. Zofia Płaza D' ARTAGNAN URSYNÓW 07.08.2006
21. Weronika SKOCZYLAS AZS AWF WARSZAWA 13.01.2006
22. OLIWIA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 04.09.2004
23. Julia Wiśniewska AZS AWF WARSZAWA 22.02.2006
24. Aleksandra Nowakowska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 03.05.2007
25. Aleksandra BINKO IKS LESZNO 20.06.2006
26. Alicja BYZEWSKA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 23.08.2007
27. Nadia JASZCZOŁT TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 05.05.2006
28. Emilia KAPAŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 21.09.2006
29. Laura WILKE UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 24.08.2006
30. Wiktoria DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
31. Zuzanna GATZ UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2006
32. NATALIA LEWANDOWSKA UKS ATENA GDAŃSK 21.09.2005
33. Emilia SZEFERA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 01.01.2007
34. Dominika Nelza MKS KUSY SZCZECIN 16.03.2007
35. Luiza KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 03.09.2006
36. Gabriela BESSMAN UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28.03.2006
37. Martyna MIELCAREK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 26.01.2007
37. Dominika WYTYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 11.07.2005
39. Jagoda OLSZÓWKA UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 17.12.2004
40. Natalia Trzcińska UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 11.08.2007
41. Julia DUDZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.08.2007
42. KINGA KOWALSKA TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.03.2009
43. Zofia WOJTAS UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 04.08.2008
44. Liliana Ścieszyńska UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 07.09.2007
45. Maja Urban WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 23.10.2004
46. Karolina FUDALA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 08.03.2005
47. Zuzanna Góralczyk AZS AWF POZNAŃ 04.06.2006
48. Klaudia WAKUŁA UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 17.01.2008
49. Maria DOMAGAŁA AZS AWF POZNAŃ 20.12.2007
50. Matylda WINIECKA MKS KUSY SZCZECIN 27.02.2005
51. Aurelia Wanaks UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 01.05.2005
52. Hanna Posadzy MKS KUSY SZCZECIN 05.02.2007
53. Julia MULAK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22.06.2004
54. Zofia JAKUBIAK UKS FENIKS JABŁONNA 17.01.2004
55. Roksana GAŁĘSKA AZS AWF POZNAŃ 02.04.2006
56. Weronika TRACZ WROCŁAWIANIE. 05.10.2005
57. Oliwia Lidzbarska UKS ATENA GDAŃSK 02.04.2008
57. Helena BORODZIUK UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 29.11.2007
59. Sara ROMPCZYK UKS DE LA SALLE GDAŃSK 31.05.2004
60. Lena Komarnicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 12.06.2007
61. Julia Lelewska UKS ATENA GDAŃSK 25.09.2008
62. Marta ŁOPUSZKO MKS KUSY SZCZECIN 21.09.2006
63. Zofia Mikulicka D' ARTAGNAN URSYNÓW 16.11.2008
64. Oliwia Włosińska AZS AWF WARSZAWA 17.08.2007
65. Maja KRAWCZAK MKS KUSY SZCZECIN 15.03.2006
65. Olga DOERING TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 16.10.2008
67. Apolonia DOPIERAŁA MKS KUSY SZCZECIN 21.01.2008

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy