Nazwa: Puchar Polski I
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy (J)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 26.09.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | DRÓŻDŻ Kinga | 35 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
2. | WALCZAK Eliza | 29 | KKSZ KONIN | 31.08.1992 |
3. | MAZUR Barbara | 14 | AZS AWF POZNAŃ | 08.11.1990 |
4. | WALCZAK Karolina | 24 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
5. | KOWNACKA Marta | 15 | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1990 |
6. | OSTOJSKA Matylda | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
7. | TRZMIELEWSKA Angelika | 35 | KKSZ KONIN | 17.07.1992 |
8. | Grzegorek Małgorzata | 16 | KS KARABELA | 20.04.1994 |
9. | Wątor Angelika | 30 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
10. | KĘDZIORA Katarzyna | 2 | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
11. | WAGNER Paulina | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 |
12. | TONIARZ Paulina | 19 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 16.12.1990 |
13. | HORNIK Luiza | 18 | AZS AWF KATOWICE | 28.09.1991 |
14. | MARCHWICKA Marta | 31 | DRAGON ŁÓDŹ | 14.09.1992 |
15. | BABIŃSKA Beata | 12 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.12.1990 |
16. | MEJER Magdalena | 3 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 |
17. | Puda Marta | 4 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
18. | TOMCZUK Katarzyna | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
19. | MALIŃSKA Martyna | 17 | KKSZ KONIN | 03.07.1992 |
20. | GUCKA Karolina | 11 | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1991 |
21. | SULIK Agnieszka | 28 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.02.1992 |
22. | RAK Katarzyna | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
23. | KALICKA Agata | 35 | AZS AWF POZNAŃ | 25.06.1991 |
24. | KŁODAWSKA Kaja | 5 | DRAGON ŁÓDŹ | 02.03.1990 |
25. | WARSZAWSKA Pamela | 33 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
26. | KULIKOWSKA Laura | 35 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
27. | MIMIER Luiza | 25 | KKSZ KONIN | 01.05.1991 |
28. | Komisarczyk Martyna | 20 | KS KARABELA | 10.02.1992 |
29. | BIJAK Sylwia | 34 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
30. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | 6 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 |
31. | MACIEJEWSKA Weronika | 22 | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
32. | TUREK Natalia | 27 | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 |
33. | STEFAŃSKA Marta | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 |
34. | WRONA Żaneta | 35 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.03.1992 |
35. | KAŁKA Paulina | 26 | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 |
36. | GRONIECKA Małgorzata | 7 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 |
37. | RZEPKA Marika | 23 | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
38. | PASTERNAK Magdalena | 9 | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 | zakwalifikowano |
2. | MEJER Magdalena | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 | zakwalifikowano |
3. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 | zakwalifikowano |
4. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 | zakwalifikowano |
5. | TUREK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 | zakwalifikowano |
6. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 | zakwalifikowano |
7. | BABIŃSKA Beata | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.12.1990 | zakwalifikowano |
8. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 | zakwalifikowano |
9. | GRONIECKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 | zakwalifikowano |
10. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 | zakwalifikowano |
11. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 | zakwalifikowano |
12. | KŁODAWSKA Kaja | DRAGON ŁÓDŹ | 02.03.1990 | zakwalifikowano |
13. | KAŁKA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 | zakwalifikowano |
14. | KOWNACKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1990 | zakwalifikowano |
14. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 | zakwalifikowano |
16. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 | zakwalifikowano |
17. | MAZUR Barbara | AZS AWF POZNAŃ | 08.11.1990 | zakwalifikowano |
18. | HORNIK Luiza | AZS AWF KATOWICE | 28.09.1991 | zakwalifikowano |
19. | STEFAŃSKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 | zakwalifikowano |
20. | SULIK Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.02.1992 | zakwalifikowano |
21. | TONIARZ Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 16.12.1990 | zakwalifikowano |
22. | WAGNER Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 | zakwalifikowano |
23. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 | zakwalifikowano |
24. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 | zakwalifikowano |
25. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 | zakwalifikowano |
26. | WALCZAK Eliza | KKSZ KONIN | 31.08.1992 | zakwalifikowano |
27. | TRZMIELEWSKA Angelika | KKSZ KONIN | 17.07.1992 | zakwalifikowano |
28. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 | zakwalifikowano |
29. | GUCKA Karolina | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1991 | zakwalifikowano |
30. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 | zakwalifikowano |
31. | MIMIER Luiza | KKSZ KONIN | 01.05.1991 | zakwalifikowano |
32. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 | zakwalifikowano |
33. | KALICKA Agata | AZS AWF POZNAŃ | 25.06.1991 | zakwalifikowano |
34. | MARCHWICKA Marta | DRAGON ŁÓDŹ | 14.09.1992 | zakwalifikowano |
35. | WRONA Żaneta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.03.1992 | zakwalifikowano |
36. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 | zakwalifikowano |
37. | MALIŃSKA Martyna | KKSZ KONIN | 03.07.1992 | zakwalifikowano |
38. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KĘDZIORA Katarzyna | KKSZ KONIN | 23.10.1990 |
2. | OSTOJSKA Matylda | AZS AWF WARSZAWA | 11.05.1990 |
3. | BABIŃSKA Beata | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.12.1990 |
3. | KŁODAWSKA Kaja | DRAGON ŁÓDŹ | 02.03.1990 |
5. | MEJER Magdalena | KU AZS-UAM POZNAŃ | 12.09.1989 |
6. | Puda Marta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 13.01.1991 |
7. | RAK Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 26.01.1991 |
8. | RZEPKA Marika | KKSZ KONIN | 31.01.1992 |
9. | SZCZYPIŃSKA Katarzyna | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 05.10.1989 |
10. | Grzegorek Małgorzata | KS KARABELA | 20.04.1994 |
11. | HORNIK Luiza | AZS AWF KATOWICE | 28.09.1991 |
12. | STEFAŃSKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 07.10.1990 |
13. | SULIK Agnieszka | UKS 13 BIAŁYSTOK | 04.02.1992 |
14. | WAGNER Paulina | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 |
15. | Komisarczyk Martyna | KS KARABELA | 10.02.1992 |
16. | MACIEJEWSKA Weronika | KKSZ KONIN | 23.07.1992 |
17. | TUREK Natalia | AZS AWF WARSZAWA | 07.07.1990 |
18. | PASTERNAK Magdalena | AZS AWF KATOWICE | 03.05.1991 |
19. | GRONIECKA Małgorzata | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 29.05.1989 |
20. | TOMCZUK Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 13.04.1994 |
21. | KAŁKA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 06.03.1992 |
22. | Wątor Angelika | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.1994 |
22. | KOWNACKA Marta | AZS AWF WARSZAWA | 25.08.1990 |
24. | MAZUR Barbara | AZS AWF POZNAŃ | 08.11.1990 |
25. | TONIARZ Paulina | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 16.12.1990 |
26. | WALCZAK Karolina | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 14.09.1993 |
27. | WALCZAK Eliza | KKSZ KONIN | 31.08.1992 |
28. | GUCKA Karolina | AZS AWF KATOWICE | 01.03.1991 |
29. | WARSZAWSKA Pamela | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 29.11.1993 |
30. | KALICKA Agata | AZS AWF POZNAŃ | 25.06.1991 |
31. | MARCHWICKA Marta | DRAGON ŁÓDŹ | 14.09.1992 |
32. | BIJAK Sylwia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 27.10.1993 |
33. | TRZMIELEWSKA Angelika | KKSZ KONIN | 17.07.1992 |
34. | MIMIER Luiza | KKSZ KONIN | 01.05.1991 |
35. | KULIKOWSKA Laura | UKS 13 BIAŁYSTOK | 12.08.1994 |
36. | WRONA Żaneta | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 02.03.1992 |
37. | DRÓŻDŻ Kinga | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 06.09.1994 |
38. | MALIŃSKA Martyna | KKSZ KONIN | 03.07.1992 |