Turniej

Nazwa: Turniej Szermierczy o Puchar Bytomia 2015
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.09.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Jeremi Sławek 1 UKS START OPOLE 07.08.2006
2. Łukasz SŁAWIŃSKI 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
3. Madoks FILEK 1 KS SZPADA WADOWICE 03.02.2007
4. Ignacy BOLESTA 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 25.03.2006
5. Szymon Wojciechowski 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
6. Mateusz KAWCZYK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
7. Stanisław Bulandra 1 AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
8. Tomasz ADAMUS 1 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2007
9. Mikołaj STASZCZUK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006
10. Stefan KOC 1 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
11. Szymon HODÓR 1 RMKS RYBNIK 19.09.2007
12. Jeremi Kaczmarczyk 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
13. Kajetan CIARKOWSKI 1 PIAST GLIWICE 21.08.2006
14. Szymon WODNIAK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
15. Jakub KURZYŃSKI 1 RMKS RYBNIK 19.02.2006
16. Szymon WALKOWIAK 1 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
17. Igor Lewandowski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
18. Dawid BAJ 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
19. Jan WAWRZYNIAK 1 KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
20. Franciszek HAPEK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006 zakwalifikowano
2. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006 zakwalifikowano
3. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
4. Mikołaj STASZCZUK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006 zakwalifikowano
5. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006 zakwalifikowano
6. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006 zakwalifikowano
7. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
8. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
9. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006 zakwalifikowano
10. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006 zakwalifikowano
11. Madoks FILEK KS SZPADA WADOWICE 03.02.2007 zakwalifikowano
12. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
13. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
14. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
15. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008 zakwalifikowano
16. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
17. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
18. Tomasz ADAMUS UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2007 zakwalifikowano
19. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
20. Ignacy BOLESTA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.03.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Jan WAWRZYNIAK KS ZAWISZA CZARNY 03.03.2006
2. Jeremi Sławek UKS START OPOLE 07.08.2006
3. Szymon Wojciechowski WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 09.08.2006
3. Szymon WODNIAK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 22.08.2006
5. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006
6. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
7. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
8. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
9. Mikołaj STASZCZUK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 14.07.2006
10. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
11. Mateusz KAWCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 27.09.2006
12. Madoks FILEK KS SZPADA WADOWICE 03.02.2007
13. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
14. Stanisław Bulandra AZS AWF KATOWICE 04.09.2008
15. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006
16. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
17. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
18. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
19. Tomasz ADAMUS UKS KOSYNIER GLIWICE 14.07.2007
20. Ignacy BOLESTA UKS ZAWISZA KATOWICE 25.03.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy