Turniej

Nazwa: Turniej Szermierczy o Puchar Bytomia 2015
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.09.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Igor FORYŚ 1 MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
2. Mikołaj WESOŁOWSKI 1 PIAST GLIWICE 23.09.2004
3. Franciszek Zieliński 1 KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
4. Adam Sojka 1 RMKS RYBNIK 20.12.2005
5. Kamil ŁASZEWSKI 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 14.07.2005
6. Paweł WOJAK 1 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
7. Krzysztof Domowicz 1 AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
8. Jakub KUREK 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
9. Dawid MADURA 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
10. Paweł KLYTTA 1 PIAST GLIWICE 28.01.2005
11. Hubert Łagan 1 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
12. Mikołaj KOSTKA 1 RMKS RYBNIK 01.12.2004
13. Jan OLBRYŚ 1 AKS MIKOŁÓW 04.10.2005
14. Jan Skalski 1 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
15. Szymon KSIĘŻAREK 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 08.12.2005
16. Jakub CHRZANOWSKI 1 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
17. Piotr PATYK 1 RMKS RYBNIK 23.07.2005
18. Stanisław KONDERA 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
19. Wojciech Rzyczniak 1 PIAST GLIWICE 26.05.2004
20. Stanisław Dziura 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
21. Marek CIASTEK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
22. Bartosz PIOTROWSKI 1 KS ZAWISZA CZARNY 16.01.2004
23. Jakub Szóstek 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
24. Paweł MIKOŁAJCZYK 1 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005
25. Stanisław KLAMUT 1 MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
26. Antoni ŚCIBICH 1 RMKS RYBNIK 17.03.2005
27. Kamil Olejniczak 1 PIAST GLIWICE 29.10.2004
28. Mikołaj ZIMON 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 05.06.2005
29. Szymon KACZYŃSKI 1 RMKS RYBNIK 24.06.2005
30. Dawid MŁYNEK 1 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.11.2004
31. Krzysztof Bezuch 1 RMKS RYBNIK 18.05.2004
32. Michał Mróz 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
33. Miłosz DROZD 1 MDK NR 1 BYTOM 09.09.2004
34. Kordian KLIMAS 1 AKS MIKOŁÓW 25.09.2004
35. Dominik Kwaśnik 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
36. Daniel HUDEK 1 RMKS RYBNIK 17.07.2005
37. Paweł SPANDEL 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
38. Jakub SIEJKA 1 AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
39. Jan Zachorowski 1 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
40. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004 zakwalifikowano
2. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004 zakwalifikowano
3. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004 zakwalifikowano
4. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004 zakwalifikowano
5. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004 zakwalifikowano
6. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
7. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004 zakwalifikowano
8. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
9. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
10. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004 zakwalifikowano
11. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
12. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004 zakwalifikowano
13. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004 zakwalifikowano
14. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
15. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
16. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004 zakwalifikowano
17. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004 zakwalifikowano
18. Mikołaj KOSTKA RMKS RYBNIK 01.12.2004 zakwalifikowano
19. Bartosz PIOTROWSKI KS ZAWISZA CZARNY 16.01.2004 zakwalifikowano
20. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004 zakwalifikowano
21. Szymon KACZYŃSKI RMKS RYBNIK 24.06.2005 zakwalifikowano
22. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
23. Miłosz DROZD MDK NR 1 BYTOM 09.09.2004 zakwalifikowano
24. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005 zakwalifikowano
25. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005 zakwalifikowano
26. Jan OLBRYŚ AKS MIKOŁÓW 04.10.2005 zakwalifikowano
27. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
28. Szymon KSIĘŻAREK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.12.2005 zakwalifikowano
29. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
30. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
31. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 zakwalifikowano
32. Dawid MŁYNEK UKS ZAWISZA KATOWICE 07.11.2004 zakwalifikowano
33. Kordian KLIMAS AKS MIKOŁÓW 25.09.2004 zakwalifikowano
34. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
34. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005 zakwalifikowano
36. Kamil ŁASZEWSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 14.07.2005 zakwalifikowano
37. Mikołaj ZIMON UKS ZAWISZA KATOWICE 05.06.2005 zakwalifikowano
38. Paweł MIKOŁAJCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005 zakwalifikowano
39. Daniel HUDEK RMKS RYBNIK 17.07.2005 zakwalifikowano
40. Piotr PATYK RMKS RYBNIK 23.07.2005 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Stanisław KLAMUT MKS GRYF MIELEC 03.01.2004
2. Stanisław Dziura PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 23.09.2004
3. Krzysztof Bezuch RMKS RYBNIK 18.05.2004
3. Mikołaj WESOŁOWSKI PIAST GLIWICE 23.09.2004
5. Jakub KUREK T.S. GÓRNIK RADLIN 05.06.2004
6. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
7. Wojciech Rzyczniak PIAST GLIWICE 26.05.2004
8. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
9. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
10. Dominik Kwaśnik PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
11. Kamil Olejniczak PIAST GLIWICE 29.10.2004
12. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
13. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
14. Krzysztof Domowicz AZS AWF KRAKÓW 07.01.2004
15. Szymon KACZYŃSKI RMKS RYBNIK 24.06.2005
16. Miłosz DROZD MDK NR 1 BYTOM 09.09.2004
17. Michał Mróz PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 03.08.2004
18. Jakub SIEJKA AKS MIKOŁÓW 03.11.2004
19. Dawid MADURA PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 05.05.2004
20. Mikołaj KOSTKA RMKS RYBNIK 01.12.2004
21. Bartosz PIOTROWSKI KS ZAWISZA CZARNY 16.01.2004
22. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
23. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
24. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
25. Stanisław KONDERA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.09.2005
26. Jan OLBRYŚ AKS MIKOŁÓW 04.10.2005
27. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
28. Szymon KSIĘŻAREK UKS ZAWISZA KATOWICE 08.12.2005
29. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
30. Kordian KLIMAS AKS MIKOŁÓW 25.09.2004
31. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
31. Franciszek Zieliński KS SZPADA WADOWICE 08.04.2005
33. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
34. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
35. Dawid MŁYNEK UKS ZAWISZA KATOWICE 07.11.2004
36. Kamil ŁASZEWSKI UKS ZAWISZA KATOWICE 14.07.2005
37. Mikołaj ZIMON UKS ZAWISZA KATOWICE 05.06.2005
38. Paweł MIKOŁAJCZYK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 13.07.2005
39. Daniel HUDEK RMKS RYBNIK 17.07.2005
40. Piotr PATYK RMKS RYBNIK 23.07.2005

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy