Turniej

Nazwa: Turniej Szermierczy o Puchar Bytomia 2015
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 27.09.2015


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Piotr Migas 8 PIAST GLIWICE 13.04.2002
2. Wojciech ŚMIEJA 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
3. Paweł Urban 11 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
4. Mikołaj RADOSZ 1 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
5. Szymon PALUCH 9 MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002
6. Antoni Antoniak 11 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
7. Radosław Jędrzejczyk 11 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
8. Maksylilian KABULAK 11 PKS MILENIUM SKAWINA 10.09.2003
9. Jan BULANDRA 7 AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
10. Robert Buśko 2 AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
11. Dariusz KONIECZNY 11 UKS START OPOLE 22.06.2003
12. Szymon Przybyła 10 MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
13. MACIEJ KAŹMIERSKI 11 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
14. Jakub GOC 11 UKS VICTORIA GAJ 11.01.2003
15. Dominik Sojka 6 RMKS RYBNIK 02.12.2002
16. Paweł KWIJAS 11 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.04.2003
17. Paweł PŁOTCZYK 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
18. Przemysław Cnotalski 3 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
19. Szymon Tarachanowicz 11 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
20. Mirosław GOŃDA 11 MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
21. Sebastian MANDRYSZ 5 RMKS RYBNIK 12.07.2002
22. Andrej OPANASENKO 11 04.06.2003
23. Miłosz MAZURKIEWICZ 11 AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
24. Dominik GŁOWACKI 4 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
25. Filip BYTOMSKI 11 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
26. Piotr Urban 11 AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002 zakwalifikowano
2. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
3. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
4. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
5. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003 zakwalifikowano
6. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
6. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002 zakwalifikowano
8. Andrej OPANASENKO 04.06.2003 zakwalifikowano
9. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003 zakwalifikowano
10. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
11. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
12. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
13. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002 zakwalifikowano
14. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
15. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
16. Dariusz KONIECZNY UKS START OPOLE 22.06.2003 zakwalifikowano
17. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003 zakwalifikowano
18. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
19. Szymon PALUCH MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002 zakwalifikowano
20. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
21. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003 zakwalifikowano
22. Maksylilian KABULAK PKS MILENIUM SKAWINA 10.09.2003 zakwalifikowano
23. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
24. Paweł KWIJAS BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.04.2003 zakwalifikowano
25. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002 zakwalifikowano
26. Jakub GOC UKS VICTORIA GAJ 11.01.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Robert Buśko AZS AWF KATOWICE 07.04.2002
2. Andrej OPANASENKO 04.06.2003
3. Piotr Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
3. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
5. Jan BULANDRA AZS AWF KATOWICE 26.06.2002
6. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
7. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
8. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
9. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
10. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
11. Paweł Urban AZS AWF KRAKÓW 21.02.2003
12. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
13. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
14. Mirosław GOŃDA MDK NR 1 BYTOM 08.10.2003
15. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
16. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
17. Wojciech ŚMIEJA T.S. GÓRNIK RADLIN 18.08.2003
18. Piotr Migas PIAST GLIWICE 13.04.2002
19. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
20. Dariusz KONIECZNY UKS START OPOLE 22.06.2003
21. Szymon PALUCH MDK NR 1 BYTOM 22.04.2002
22. Miłosz MAZURKIEWICZ AZS AWF KATOWICE 04.06.2003
23. Maksylilian KABULAK PKS MILENIUM SKAWINA 10.09.2003
24. Paweł KWIJAS BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.04.2003
25. Szymon Przybyła MUSZKIETER GLIWICE 30.09.2002
26. Jakub GOC UKS VICTORIA GAJ 11.01.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy