Nazwa: II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 11.10.2008
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | KARCZEWSKA Anna | 29 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 10.10.1997 |
2. | MISIOR Edyta | 22 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.05.1997 |
3. | JURGA Malwina | 13 | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 |
4. | SZYMCZAK Anna | 1 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
5. | STANISŁAWSKA Luiza | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
6. | PIOTROWSKA Monika | 23 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.01.1997 |
7. | SALAMON Aleksandra | 19 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.07.1997 |
8. | SAWKO Michalina | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.06.1997 |
9. | KRECZETOWSKA Monika | 10 | POLONIA 1912 LESZNO | 20.06.1997 |
10. | Walczyk-Klimaszyk Julia | 2 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
11. | MARCHEWKA Marta | 24 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.07.1997 |
12. | STRACHOWSKA Julia | 3 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
13. | ŚLEDZIŃSKA Paula | 30 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.04.1997 |
14. | WRÓBEL Kinga | 8 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.06.1997 |
15. | BARTNICKA Róża | 28 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.01.1997 |
16. | ŁUSZCZEWSKA Karolina | 16 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.1997 |
17. | ŻELECHOWSKA Sara | 6 | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
18. | Chrzanowska Julia | 4 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
19. | STRACHOWSKA Małgorzata | 20 | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
20. | SIWEK Karolina | 9 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 |
21. | ROPIAK Zuzanna | 7 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1998 |
22. | PRZYBOROWSKA Kamila | 5 | UKS ATENA GDAŃSK | 09.12.1997 |
23. | PONTEK Paulina | 17 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.09.1997 |
24. | BROŻYNA Laura | 15 | BUDOWLANI TORUŃ | 17.07.1997 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 | zakwalifikowano |
2. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 | zakwalifikowano |
3. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
4. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 | zakwalifikowano |
5. | SIWEK Karolina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 | zakwalifikowano |
5. | PRZYBOROWSKA Kamila | UKS ATENA GDAŃSK | 09.12.1997 | zakwalifikowano |
7. | SAWKO Michalina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.06.1997 | zakwalifikowano |
8. | WRÓBEL Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 10.06.1997 | zakwalifikowano |
9. | BROŻYNA Laura | BUDOWLANI TORUŃ | 17.07.1997 | zakwalifikowano |
10. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 | zakwalifikowano |
11. | BARTNICKA Róża | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.01.1997 | zakwalifikowano |
12. | MARCHEWKA Marta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.07.1997 | zakwalifikowano |
13. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 | zakwalifikowano |
14. | ROPIAK Zuzanna | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1998 | zakwalifikowano |
15. | PONTEK Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.09.1997 | zakwalifikowano |
16. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 | zakwalifikowano |
17. | KRECZETOWSKA Monika | POLONIA 1912 LESZNO | 20.06.1997 | zakwalifikowano |
18. | JURGA Malwina | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 | zakwalifikowano |
19. | MISIOR Edyta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.05.1997 | zakwalifikowano |
20. | ŚLEDZIŃSKA Paula | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.04.1997 | zakwalifikowano |
21. | SALAMON Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.07.1997 | zakwalifikowano |
22. | PIOTROWSKA Monika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.01.1997 | zakwalifikowano |
23. | KARCZEWSKA Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 10.10.1997 | zakwalifikowano |
24. | ŁUSZCZEWSKA Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.1997 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SZYMCZAK Anna | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 22.08.1997 |
2. | Walczyk-Klimaszyk Julia | KU AZS-UAM POZNAŃ | 28.10.1997 |
3. | STRACHOWSKA Julia | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
3. | Chrzanowska Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18.09.1997 |
5. | PRZYBOROWSKA Kamila | UKS ATENA GDAŃSK | 09.12.1997 |
5. | SIWEK Karolina | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.08.1997 |
7. | WRÓBEL Kinga | UKS ATENA GDAŃSK | 10.06.1997 |
8. | STANISŁAWSKA Luiza | AZS AWF POZNAŃ | 17.01.1998 |
9. | SAWKO Michalina | UKS ATENA GDAŃSK | 09.06.1997 |
10. | BROŻYNA Laura | BUDOWLANI TORUŃ | 17.07.1997 |
11. | BARTNICKA Róża | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 21.01.1997 |
12. | MARCHEWKA Marta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 09.07.1997 |
13. | ROPIAK Zuzanna | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 01.04.1998 |
14. | ŻELECHOWSKA Sara | KU AZS-UAM POZNAŃ | 14.12.1997 |
15. | JURGA Malwina | POLONIA 1912 LESZNO | 21.02.1998 |
16. | ŚLEDZIŃSKA Paula | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 09.04.1997 |
17. | STRACHOWSKA Małgorzata | UKS RIPOSTA OLSZTYN | 15.04.1998 |
18. | PONTEK Paulina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 02.09.1997 |
19. | KRECZETOWSKA Monika | POLONIA 1912 LESZNO | 20.06.1997 |
20. | MISIOR Edyta | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 18.05.1997 |
21. | SALAMON Aleksandra | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 16.07.1997 |
22. | PIOTROWSKA Monika | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 06.01.1997 |
23. | KARCZEWSKA Anna | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 10.10.1997 |
24. | ŁUSZCZEWSKA Karolina | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.1997 |