Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie mężczyzn 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 12.12.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Adam ANDRZEJEWSKI 35 IKS LESZNO 31.10.2005
2. Aleksander Antoniuk 25 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
3. Tomasz BARTOSZEK 58 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
4. Antoni Bem 18 AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
5. Aleksander BIEŃKOWSKI 54 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
6. Juliusz Chmielewski 65 UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006
7. Oliwier CIEPŁY 61 AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
8. Odyseusz CIESIELSKI 56 IKS LESZNO 24.01.2006
9. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 51 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
10. Idzi DURAJ 27 UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
11. Karol Fedorowicz 15 AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
12. Wiktor FINFANDO 60 AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004
13. Jakub Fogt 13 POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
14. Jan Jerzy GACZYŃSKI 55 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
15. Jan Gajc 66 D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
16. Patryk GAWENDA 12 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
17. Piotr Ginda 5 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
18. Cezary GINTER 47 IKS LESZNO 22.01.2007
19. Szymon Głowiński 68 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
20. Tomasz Gorczyca 6 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
21. Jakub GORCZYCA 42 UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
22. Cyprian GULIŃSKI 50 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
23. Filip HRYNIEWIECKI 36 WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
24. Mateusz JURCZAK 17 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
25. Tomasz Jurczak 41 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
26. Stanisław JURGA 30 ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
27. Maksymilian KANCI 19 POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
28. Dominik KANIA 28 WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
29. Alex Kardyś 67 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
30. Kacper Koniczek 26 AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
31. Jakub Kotek 3 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
32. Tymon Kowalski 31 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
33. Maksym KOWALSKI 52 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
34. Łukasz Kulpaczyński 32 UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
35. Aleksander Kuźmiński 48 D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
36. Karol KWIATKOWSKI 21 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
37. Franciszek Lewandowski 53 D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
38. Tymon Lewicki 8 D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
39. Jędrzej ŁOKAJ 33 AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
40. Krzysztof Łopatniuk 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
41. Miłosz MOŻEJKO 49 UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
42. Jan Nowak 9 POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
43. Mikołaj Olszewski 10 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
44. Szymon PACHOLCZYK 7 IKS LESZNO 17.10.2004
45. Jakub Parulski 57 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
46. Kacper PIASECKI 69 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2006
47. Dawid PIOSIK 4 IKS LESZNO 16.12.2004
48. Szymon PISAREWICZ 38 UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
49. Szymon PUCKOWSKI 43 UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
50. Bartosz Pyskło 39 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
51. Szymon PYSKŁO 40 UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
52. Marcin RADAJEWSKI 20 IKS LESZNO 18.06.2005
53. Bartosz SACHARCZUK 2 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
54. Maciej Skorupa 34 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
55. Maciej Surma 64 AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
56. Jan Szymczyk 59 AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
57. Tristan THRUN 46 UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
58. Kamil Tomeczek 11 UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
59. Łukasz Tomyślak 37 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
60. Stanisław Wasiak 63 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
61. Tobiasz WAŚCIŃSKI 16 IKS LESZNO 01.11.2004
62. Gracjan WAŚCIŃSKI 23 IKS LESZNO 19.10.2006
63. Michał Wieczorek 24 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
64. Filip WINKHOF 22 IKS LESZNO 25.11.2005
65. Leon WOJTACHNIA 44 UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
66. Igor Woźniak 1 AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
67. Jan WYSZYŃSKI 45 UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
68. Kacper Zadrożny 62 AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
69. Ksawery ZAPÓR 29 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004 zakwalifikowano
2. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004 zakwalifikowano
3. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004 zakwalifikowano
4. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004 zakwalifikowano
5. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004 zakwalifikowano
6. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
7. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005 zakwalifikowano
8. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004 zakwalifikowano
9. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005 zakwalifikowano
10. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004 zakwalifikowano
11. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005 zakwalifikowano
12. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004 zakwalifikowano
13. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005 zakwalifikowano
14. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006 zakwalifikowano
15. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004 zakwalifikowano
16. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004 zakwalifikowano
17. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005 zakwalifikowano
18. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004 zakwalifikowano
19. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004 zakwalifikowano
20. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
21. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006 zakwalifikowano
22. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004 zakwalifikowano
23. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
24. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006 zakwalifikowano
25. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006 zakwalifikowano
26. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007 zakwalifikowano
27. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005 zakwalifikowano
28. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007 zakwalifikowano
29. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004 zakwalifikowano
30. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007 zakwalifikowano
31. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006 zakwalifikowano
32. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006 zakwalifikowano
33. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004 zakwalifikowano
33. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007 zakwalifikowano
35. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004 zakwalifikowano
36. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006 zakwalifikowano
37. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006 zakwalifikowano
38. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005 zakwalifikowano
39. Wiktor FINFANDO AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004 zakwalifikowano
40. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006 zakwalifikowano
41. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008 zakwalifikowano
42. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005 zakwalifikowano
43. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006 zakwalifikowano
44. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005 zakwalifikowano
45. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006 zakwalifikowano
46. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005 zakwalifikowano
47. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006 zakwalifikowano
48. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006 zakwalifikowano
49. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005 zakwalifikowano
50. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007 zakwalifikowano
51. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007 zakwalifikowano
52. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005 zakwalifikowano
53. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005 zakwalifikowano
54. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005 zakwalifikowano
55. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007 zakwalifikowano
56. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006 zakwalifikowano
57. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006 wyeliminowano
58. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006 wyeliminowano
59. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007 wyeliminowano
60. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008 wyeliminowano
60. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006 wyeliminowano
62. Kacper PIASECKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2006 wyeliminowano
63. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006 wyeliminowano
64. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006 wyeliminowano
65. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007 wyeliminowano
66. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007 wyeliminowano
67. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006 wyeliminowano
68. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006 wyeliminowano
69. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Tomasz Gorczyca UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
2. Mikołaj Olszewski TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12.10.2004
3. Igor Woźniak AZS AWF POZNAŃ 04.04.2004
3. Dawid PIOSIK IKS LESZNO 16.12.2004
5. Szymon PACHOLCZYK IKS LESZNO 17.10.2004
6. Jakub Kotek FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 05.01.2004
7. Piotr Ginda WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 17.01.2005
8. Jakub Fogt POLONIA 1912 LESZNO 05.04.2006
9. Tymon Lewicki D' ARTAGNAN URSYNÓW 05.11.2004
10. Jan Nowak POLONIA 1912 LESZNO 28.09.2005
11. Filip WINKHOF IKS LESZNO 25.11.2005
12. Tobiasz WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 01.11.2004
13. Adam ANDRZEJEWSKI IKS LESZNO 31.10.2005
14. Krzysztof Łopatniuk KS AZS AWFIS GDAŃSK. 05.01.2004
15. Kamil Tomeczek UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 10.10.2004
16. Franciszek Lewandowski D' ARTAGNAN URSYNÓW 15.05.2007
17. Patryk GAWENDA FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 29.03.2005
18. Antoni Bem AZS AWF POZNAŃ 12.10.2004
19. Mateusz JURCZAK UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
20. Łukasz Tomyślak WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 13.06.2006
21. Stanisław JURGA ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.07.2006
22. Karol KWIATKOWSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 25.12.2006
23. Jakub GORCZYCA UKS ATENA GDAŃSK 05.02.2007
24. Filip HRYNIEWIECKI WROCŁAWIANIE. 18.04.2007
25. Idzi DURAJ UKS ATENA GDAŃSK 30.11.2006
26. Aleksander Antoniuk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24.04.2004
27. Jędrzej ŁOKAJ AZS AWF WARSZAWA 06.01.2004
28. Szymon PISAREWICZ UKS ATENA GDAŃSK 01.06.2006
29. Maksymilian KANCI POLONIA 1912 LESZNO 13.03.2005
30. Łukasz Kulpaczyński UKS ATENA GDAŃSK 18.04.2005
31. Bartosz Pyskło UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
32. Jan WYSZYŃSKI UKS ATENA GDAŃSK 25.06.2007
33. Michał Wieczorek WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 03.02.2004
34. Bartosz SACHARCZUK FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU. 06.02.2004
35. Kacper Koniczek AZS AWF WARSZAWA 24.09.2004
36. Szymon PYSKŁO UKS ATENA GDAŃSK 02.08.2006
37. Tomasz Jurczak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 05.09.2005
38. Dominik KANIA WROCŁAWIANIE. 14.11.2004
39. Cezary GINTER IKS LESZNO 22.01.2007
40. Tymon Kowalski UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 28.05.2006
41. Szymon Głowiński UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 20.07.2007
42. Kacper Zadrożny AZS AWF WARSZAWA 27.05.2006
43. Wiktor FINFANDO AZS AWF WARSZAWA 21.10.2004
44. Szymon PUCKOWSKI UKS ATENA GDAŃSK 21.03.2006
45. Alex Kardyś UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 04.06.2008
46. Karol Fedorowicz AZS AWF WARSZAWA 02.09.2005
47. Miłosz MOŻEJKO UKS ATENA GDAŃSK 10.02.2006
48. Ksawery ZAPÓR WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 26.08.2005
49. Odyseusz CIESIELSKI IKS LESZNO 24.01.2006
50. Maciej Surma AZS AWF WARSZAWA 01.06.2006
51. Marcin RADAJEWSKI IKS LESZNO 18.06.2005
52. Cyprian GULIŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 09.10.2007
53. Maciej Skorupa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 31.10.2005
54. Leon WOJTACHNIA UKS FENIKS JABŁONNA 03.11.2005
55. Oliwier CIEPŁY AZS AWF POZNAŃ 28.10.2005
56. Gracjan WAŚCIŃSKI IKS LESZNO 19.10.2006
57. Jan Jerzy GACZYŃSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 19.08.2006
58. Jakub Parulski WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ. 19.11.2006
59. Jan Gajc D' ARTAGNAN URSYNÓW 18.07.2007
60. Aleksander Kuźmiński D' ARTAGNAN URSYNÓW 25.10.2006
60. Aleksander BIEŃKOWSKI UKS 35 BIELAWY TORUŃ 31.01.2008
62. Kacper PIASECKI UKS MDK-5 BYDGOSZCZ 16.09.2006
63. Maksym KOWALSKI TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 26.09.2006
64. Jan Szymczyk AZS AWF WARSZAWA 14.08.2006
65. Maksymilian DOROSZKIEWICZ UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI. 09.03.2007
66. Tomasz BARTOSZEK ZJEDNOCZENI PABIANICE 05.03.2007
67. Tristan THRUN UKS ATENA GDAŃSK 01.01.2006
68. Stanisław Wasiak UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 20.08.2006
69. Juliusz Chmielewski UKS 35 BIELAWY TORUŃ 25.11.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy