Turniej

Nazwa: I Puchar Polski Juniorów Młodszych w szabli kobiet 2020/2021
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 12.12.2020


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Marta Aksamit 19 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
2. Marta BRANECKA 60 UKS RIPOSTA OLSZTYN 05.02.2006
3. Julia Borowik 30 UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
4. Zuzanna Buselt 8 KKSZ KONIN 06.05.2004
5. Zofia Cewe 56 KS KARABELA 14.05.2004
6. Zuzanna Cichoń 39 O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
7. Rozalia Czajkowska 31 O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
8. Zofia CZEREBIEJ 37 UKS SZABLA BRZOZA 27.12.2007
9. Małgorzata DERLATKA 48 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
10. Antonina DOBIES 47 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
11. Dominika Dojlido 22 UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
12. Ines GRABARKIEWICZ 53 UKS SZABLA BRZOZA 15.10.2006
13. Inez Graupen 49 KKSZ KONIN 18.03.2005
14. Julia Gwoździńska 33 UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
15. Emilia Habryn 7 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
16. Karolina HOFMAN 5 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
17. Julia Jakoniuk 17 UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
18. Anna Kaczorowska 28 KS KARABELA 10.01.2007
19. Maja Kirpsza 46 UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006
20. Małgorzata Kobać 45 UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
21. Maja Konecka 44 O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
22. Kalina Kordel 6 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
23. Aniela KOZŁOWSKA 4 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
24. Katarzyna KRZEWSKA 34 UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
25. Amelia KUKLA 23 UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
26. Zuzanna Lenkiewicz 1 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
27. Milena Lewandowska 51 KKSZ KONIN 11.06.2006
28. Natalia LIPIŃSKA 13 DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
29. Paulina LORENC 54 UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
30. Anna Lubecka 38 UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
31. Joanna Makowska 29 IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
32. Zofia Markowska 41 KKSZ KONIN 05.04.2007
33. Nela Maszewska 59 AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
34. Elżbieta Mejłun 43 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
35. Julia MIEDZIŃSKA 35 KKSZ KONIN 14.04.2006
36. Julia MIKULSKA-BĄK 25 UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
37. Anastazja Nagórska 12 O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
38. Marta Nowak 32 O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
39. Michaela Nowakowska 50 UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
40. Zofia Pieniążek 14 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
41. Iga Pilarska 36 KKSZ KONIN 23.01.2006
42. Julia Pilewska 11 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
43. Zuzanna Porada 2 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
44. Paulina Porada 3 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
45. Marta RETECKA 58 UKS SZABLA BRZOZA 26.04.2007
46. Marta Rozmus 55 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
47. Antonina Rymaszewska 20 O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
48. Agata Sajnóg 21 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
49. Lena Siemionow 42 UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
50. Hanna SKIBA 27 KKSZ KONIN 16.06.2007
51. Julia SZELĄGOWSKA 26 UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
52. Dominika SZYMANIAK 16 UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004
53. Lidia TABĘDZKA 18 GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
54. Natalia Troskowska 52 UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006
55. Ewa Wasilewska 15 UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
56. Sara WIERZCHOSŁAWSKA 40 UKS SZABLA BRZOZA 05.08.2007
57. Maria WIĘCKIEWICZ 10 UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
58. Natalia Witkowska 24 O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
59. Gabriela Wójcik 9 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004 zakwalifikowano
2. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005 zakwalifikowano
3. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006 zakwalifikowano
3. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
5. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006 zakwalifikowano
6. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006 zakwalifikowano
6. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004 zakwalifikowano
6. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005 zakwalifikowano
9. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004 zakwalifikowano
10. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007 zakwalifikowano
11. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006 zakwalifikowano
12. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004 zakwalifikowano
13. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005 zakwalifikowano
14. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005 zakwalifikowano
15. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007 zakwalifikowano
16. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005 zakwalifikowano
16. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006 zakwalifikowano
18. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007 zakwalifikowano
19. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007 zakwalifikowano
20. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007 zakwalifikowano
21. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006 zakwalifikowano
22. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006 zakwalifikowano
23. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005 zakwalifikowano
24. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007 zakwalifikowano
25. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004 zakwalifikowano
26. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007 zakwalifikowano
27. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007 zakwalifikowano
28. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007 zakwalifikowano
29. Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008 zakwalifikowano
31. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006 zakwalifikowano
32. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005 zakwalifikowano
33. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005 zakwalifikowano
34. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008 zakwalifikowano
35. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006 zakwalifikowano
36. Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004 zakwalifikowano
37. Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006 zakwalifikowano
38. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006 zakwalifikowano
39. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007 zakwalifikowano
40. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006 zakwalifikowano
41. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007 zakwalifikowano
42. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006 zakwalifikowano
43. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006 zakwalifikowano
44. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005 zakwalifikowano
45. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004 zakwalifikowano
46. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006 zakwalifikowano
47. Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006 zakwalifikowano
48. Marta BRANECKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 05.02.2006 zakwalifikowano
49. Sara WIERZCHOSŁAWSKA UKS SZABLA BRZOZA 05.08.2007 wyeliminowano
49. Zofia CZEREBIEJ UKS SZABLA BRZOZA 27.12.2007 wyeliminowano
51. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007 wyeliminowano
52. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006 wyeliminowano
53. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004 wyeliminowano
54. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007 wyeliminowano
55. Ines GRABARKIEWICZ UKS SZABLA BRZOZA 15.10.2006 wyeliminowano
56. Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006 wyeliminowano
57. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007 wyeliminowano
58. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007 wyeliminowano
58. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008 wyeliminowano
60. Marta RETECKA UKS SZABLA BRZOZA 26.04.2007 wyeliminowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Zuzanna Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
2. Aniela KOZŁOWSKA UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 04.05.2005
3. Ewa Wasilewska UKS 13 BIAŁYSTOK 19.07.2006
3. Paulina Porada TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25.04.2004
5. Zuzanna Lenkiewicz TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 22.08.2004
6. Karolina HOFMAN TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28.10.2006
7. Zuzanna Buselt KKSZ KONIN 06.05.2004
7. Julia Pilewska TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 07.07.2005
9. Gabriela Wójcik ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 13.01.2006
10. Zofia Pieniążek TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.08.2007
11. Julia Jakoniuk UKS 13 BIAŁYSTOK 27.05.2006
12. Kalina Kordel ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31.08.2004
13. Maria WIĘCKIEWICZ UKS SZABLA ZĄBKI 17.04.2005
14. Emilia Habryn TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24.01.2005
15. Natalia LIPIŃSKA DRAGON ŁÓDŹ 20.01.2005
16. Amelia KUKLA UKS SZABLA ZĄBKI 03.07.2007
17. Julia SZELĄGOWSKA UKS SZABLA ZĄBKI 23.03.2007
18. Marta Aksamit ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 14.03.2006
19. Elżbieta Mejłun UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.03.2007
20. Lidia TABĘDZKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 14.07.2007
21. Julia Borowik UKS 13 BIAŁYSTOK 01.03.2006
22. Antonina Rymaszewska O.Ś. AZS POZNAŃ 22.05.2006
23. Inez Graupen KKSZ KONIN 18.03.2005
24. Anastazja Nagórska O.Ś. AZS POZNAŃ 14.01.2004
25. Julia MIKULSKA-BĄK UKS RIPOSTA OLSZTYN 12.07.2007
26. Antonina DOBIES UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 15.01.2008
28. Agata Sajnóg ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 22.04.2005
29. Nela Maszewska AZS AWF WARSZAWA 28.10.2008
30. Maja Kirpsza UKS 13 BIAŁYSTOK 16.05.2006
31. Lena Siemionow UKS SZABLA BRZOZA 30.08.2006
32. Hanna SKIBA KKSZ KONIN 16.06.2007
33. Julia Gwoździńska UKS SZABLA BRZOZA 09.07.2007
34. Zofia Markowska KKSZ KONIN 05.04.2007
35. Maja Konecka O.Ś. AZS POZNAŃ 12.11.2007
36. Dominika Dojlido UKS 13 BIAŁYSTOK 08.11.2006
37. Natalia Witkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 23.01.2005
38. Julia MIEDZIŃSKA KKSZ KONIN 14.04.2006
39. Dominika SZYMANIAK UKS RIPOSTA OLSZTYN 08.03.2004
40. Marta Nowak O.Ś. AZS POZNAŃ 26.07.2007
41. Małgorzata DERLATKA GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY 09.07.2006
42. Milena Lewandowska KKSZ KONIN 11.06.2006
43. Iga Pilarska KKSZ KONIN 23.01.2006
44. Rozalia Czajkowska O.Ś. AZS POZNAŃ 31.08.2005
45. Katarzyna KRZEWSKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.12.2004
46. Marta Rozmus UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 02.04.2006
47. Natalia Troskowska UKS 13 BIAŁYSTOK 07.05.2006
48. Marta BRANECKA UKS RIPOSTA OLSZTYN 05.02.2006
49. Sara WIERZCHOSŁAWSKA UKS SZABLA BRZOZA 05.08.2007
49. Zofia CZEREBIEJ UKS SZABLA BRZOZA 27.12.2007
51. Anna Lubecka UKS 13 BIAŁYSTOK 09.07.2007
52. Paulina LORENC UKS RIPOSTA OLSZTYN 16.11.2006
53. Zofia Cewe KS KARABELA 14.05.2004
54. Anna Kaczorowska KS KARABELA 10.01.2007
55. Ines GRABARKIEWICZ UKS SZABLA BRZOZA 15.10.2006
56. Joanna Makowska IKS SZERMIERKA WOŁOMIN 16.02.2006
57. Małgorzata Kobać UKS 13 BIAŁYSTOK 24.01.2007
58. Zuzanna Cichoń O.Ś. AZS POZNAŃ 24.01.2007
58. Michaela Nowakowska UKS SZABLA BRZOZA 03.04.2008
60. Marta RETECKA UKS SZABLA BRZOZA 26.04.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy