Nazwa: Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.05.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CISOWSKA Zuzanna | 23 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
2. | OLSZEWSKA Amelia | 14 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
3. | LACHMAN Antonina | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
4. | KOWALSKA OLIWIA | 25 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
5. | BAN Zofia | 12 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
6. | OKLIŃSKA Marta | 2 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
7. | SZPEJNA Daniela | 11 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
8. | LEWANDOWSKA Karolina | 22 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
9. | STACHULAK Oliwia | 26 | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
10. | Woźniak Natalia | 15 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
11. | SZATARSKA Maja | 21 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
12. | Sroka Aleksandra | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
13. | ZACHAREWICZ Ewa | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
14. | Dębicka Oliwia | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
15. | MIĘTKA Gabriela | 27 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
16. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 4 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
17. | STELMACH Weronika | 33 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.04.2004 |
18. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 17 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
19. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 10 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
20. | PRAŁAT Klaudia | 24 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
21. | NEHRING Natalia | 30 | WROCŁAWIANIE | 06.08.2003 |
22. | SZMIT Laura | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
23. | KUBACZYK Klaudia | 20 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 |
24. | SOŁTYS Julia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
25. | Daniewska Michalina | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
26. | ANDERS Wiktoria | 32 | WROCŁAWIANIE | 14.01.2003 |
27. | MULAK Julia | 29 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 |
28. | GOŁEMBSKA Katarzyna | 19 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
29. | JAKIMIAK Iga | 33 | WROCŁAWIANIE | 17.09.2003 |
30. | KISIELEWSKA Alicja | 6 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
31. | ŻURAWSKA Karolina | 7 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
32. | KLÓJ Aleksandra | 18 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
2. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
3. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
4. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
5. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
6. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
7. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
9. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
10. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 | zakwalifikowano |
11. | KUBACZYK Klaudia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
12. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
13. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
14. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 | zakwalifikowano |
15. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
16. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
18. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
19. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 | zakwalifikowano |
20. | KLÓJ Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
21. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 | zakwalifikowano |
22. | NEHRING Natalia | WROCŁAWIANIE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
23. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 | zakwalifikowano |
24. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
25. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 | zakwalifikowano |
26. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
27. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 | zakwalifikowano |
28. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
29. | MULAK Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 | zakwalifikowano |
30. | JAKIMIAK Iga | WROCŁAWIANIE | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
31. | ANDERS Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
32. | STELMACH Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.04.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
2. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
3. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
3. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
5. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
6. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
7. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
8. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
9. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
10. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
11. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
12. | KUBACZYK Klaudia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 |
13. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
14. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
15. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
16. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
17. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
18. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
19. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
20. | KLÓJ Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 |
21. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
22. | NEHRING Natalia | WROCŁAWIANIE | 06.08.2003 |
23. | OLSZEWSKA Amelia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 20.12.2004 |
24. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
25. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
26. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
27. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
28. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
29. | MULAK Julia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.06.2004 |
30. | JAKIMIAK Iga | WROCŁAWIANIE | 17.09.2003 |
31. | ANDERS Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 14.01.2003 |
32. | STELMACH Weronika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.04.2004 |