Nazwa: Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.05.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | WASILCZUK Dominika | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
2. | Sobczak-Domańska Maja | 15 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |
3. | Kręc Emilia | 17 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
4. | KOZŁOWSKA Alicja | 7 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
5. | Kolibabka Julia | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
6. | WINIARSKA Katarzyna | 2 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
7. | WITKIEWICZ Joanna | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 |
8. | Brzezińska Zofia | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
9. | WYWIAŁ Zuzanna | 14 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
10. | Jabłonowska Kaja | 11 | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
11. | CZARKOWSKA Agata | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
12. | BORKOWSKA Anna | 8 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
13. | DARDA Paulina | 6 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
14. | Waligórska Maria | 19 | AZS AWF WARSZAWA | 24.11.2002 |
15. | ŁAWSKA Magdalena | 3 | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
16. | MURAWSKA Karolina | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
17. | TROJANOWSKA Hanna | 18 | WROCŁAWIANIE | 02.10.2001 |
18. | SADOWSKA Maria | 4 | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
19. | Wasilczuk Karolina | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
20. | SUCHOMSKA Zuzanna | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
2. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 | zakwalifikowano |
3. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 | zakwalifikowano |
4. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 | zakwalifikowano |
5. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 | zakwalifikowano |
6. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 | zakwalifikowano |
7. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
8. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 | zakwalifikowano |
9. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 | zakwalifikowano |
10. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 | zakwalifikowano |
11. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 | zakwalifikowano |
12. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 | zakwalifikowano |
13. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 | zakwalifikowano |
14. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 | zakwalifikowano |
15. | WITKIEWICZ Joanna | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 | zakwalifikowano |
16. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 | zakwalifikowano |
17. | Waligórska Maria | AZS AWF WARSZAWA | 24.11.2002 | zakwalifikowano |
18. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
19. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 | zakwalifikowano |
20. | TROJANOWSKA Hanna | WROCŁAWIANIE | 02.10.2001 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MURAWSKA Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.03.2001 |
2. | ŁAWSKA Magdalena | WROCŁAWIANIE | 01.10.2001 |
3. | WASILCZUK Dominika | AZS AWF WARSZAWA | 20.08.2000 |
3. | WINIARSKA Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2001 |
5. | Kolibabka Julia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 04.01.2001 |
6. | KOZŁOWSKA Alicja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 14.02.2000 |
7. | SUCHOMSKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 16.06.2000 |
8. | SADOWSKA Maria | POLONIA 1912 LESZNO | 04.01.2000 |
9. | Brzezińska Zofia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 21.05.2002 |
10. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
11. | BORKOWSKA Anna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 26.09.2000 |
12. | Jabłonowska Kaja | MKS KUSY SZCZECIN | 10.09.2002 |
13. | DARDA Paulina | MKS KUSY SZCZECIN | 28.03.2000 |
14. | CZARKOWSKA Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 25.03.2002 |
15. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
16. | TROJANOWSKA Hanna | WROCŁAWIANIE | 02.10.2001 |
17. | Kręc Emilia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 05.01.2002 |
18. | WITKIEWICZ Joanna | UKS ATENA GDAŃSK | 11.05.2002 |
19. | Waligórska Maria | AZS AWF WARSZAWA | 24.11.2002 |
20. | Sobczak-Domańska Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 25.01.2002 |