Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Zuchy (Z)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Tymoteusz KRYNICKI 1 RMKS RYBNIK 16.05.2007
2. SEWERYN GUSTA 1 PIAST GLIWICE 14.03.2007
3. Jeremi Kaczmarczyk 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
4. Jakub Narolewski 1 MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
5. Jan NOWAKOWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
6. Tymon Zarek 1 UKS START OPOLE 25.04.2007
7. Tomasz Legierski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007
8. Adam Cynar 1 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
9. Stanisław WIKTOR 1 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
10. Łukasz SŁAWIŃSKI 1 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
11. Ludomir Długokęcki 1 MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
12. Błażej Kurowski 1 PIAST GLIWICE 24.03.2007
13. Stefan KOC 1 T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
14. Szymon HODÓR 1 RMKS RYBNIK 19.09.2007
15. Piotr SPANDEL 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
16. Franciszek Drobczyk 1 PIAST GLIWICE 26.09.2007
17. Bartosz DADOK-GRABSKI 1 SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
18. Karol Niedziela 1 KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
19. Aleksander Gonet 1 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
20. Filip KROCHMALSKI 1 PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
21. Bartosz Wróblewski 1 T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
22. Antoni ZAKRZEWSKI 1 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
23. Franciszek HAPEK 1 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
24. Filip BANACHOWICZ 1 KKS KRAKÓW 14.01.2007
25. Tadeusz Wąsik 1 PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
26. Tymoteusz Huwer 1 RMKS RYBNIK 01.06.2007

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007 zakwalifikowano
2. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007 zakwalifikowano
3. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007 zakwalifikowano
4. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007 zakwalifikowano
5. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007 zakwalifikowano
6. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007 zakwalifikowano
7. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007 zakwalifikowano
8. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008 zakwalifikowano
9. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007 zakwalifikowano
10. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007 zakwalifikowano
11. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007 zakwalifikowano
12. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007 zakwalifikowano
13. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007 zakwalifikowano
14. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008 zakwalifikowano
15. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007 zakwalifikowano
16. Tymoteusz KRYNICKI RMKS RYBNIK 16.05.2007 zakwalifikowano
17. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007 zakwalifikowano
18. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007 zakwalifikowano
19. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007 zakwalifikowano
20. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007 zakwalifikowano
21. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008 zakwalifikowano
22. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007 zakwalifikowano
23. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008 zakwalifikowano
24. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008 zakwalifikowano
25. Filip BANACHOWICZ KKS KRAKÓW 14.01.2007 zakwalifikowano
26. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Filip KROCHMALSKI PKSZERM WARSZAWA 27.02.2007
2. Ludomir Długokęcki MKS KUSY SZCZECIN 08.06.2007
3. Stefan KOC T.S. WISŁA KRAKÓW 24.05.2007
3. Bartosz Wróblewski T.S. GÓRNIK RADLIN 05.01.2007
5. Tymon Zarek UKS START OPOLE 25.04.2007
6. SEWERYN GUSTA PIAST GLIWICE 14.03.2007
7. Tymoteusz Huwer RMKS RYBNIK 01.06.2007
8. Stanisław WIKTOR PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12.09.2007
9. Jeremi Kaczmarczyk BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.05.2008
10. Tadeusz Wąsik PKSZERM WARSZAWA 22.12.2007
11. Franciszek Drobczyk PIAST GLIWICE 26.09.2007
12. Franciszek HAPEK UKS TOPÓR KRZESZOWICE 02.02.2007
13. Antoni ZAKRZEWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 24.04.2008
14. Błażej Kurowski PIAST GLIWICE 24.03.2007
15. Adam Cynar UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 07.12.2007
16. Karol Niedziela KS SZPADA WADOWICE 09.10.2007
17. Bartosz DADOK-GRABSKI SPKS JAKUB WIĘCŁAWICE STARE 06.09.2007
18. Piotr SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.05.2007
19. Tymoteusz KRYNICKI RMKS RYBNIK 16.05.2007
20. Jan NOWAKOWSKI WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 03.12.2007
21. Szymon HODÓR RMKS RYBNIK 19.09.2007
22. Jakub Narolewski MKS KUSY SZCZECIN 09.06.2008
23. Aleksander Gonet DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 18.08.2008
24. Łukasz SŁAWIŃSKI BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 22.07.2008
25. Filip BANACHOWICZ KKS KRAKÓW 14.01.2007
26. Tomasz Legierski T.S. GÓRNIK RADLIN 04.12.2007

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy