Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2016

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. KOJS Emilia 15 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.06.2005
2. GARUS Oliwia 15 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
3. CIEŚLIK Natalia 12 RMKS RYBNIK 27.07.2005
4. Pelon Patrycja 1 UKS START OPOLE 21.02.2005
5. KWIECIŃSKA Alicja 13 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 31.03.2005
6. Reil Kaja 15 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
7. RUP Sonia 2 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
8. CZAJKA Emilia 11 T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
9. Brzuchalska Magdalena 15 MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
10. Halemba Antonina 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
11. Ślęzak Katarzyna 3 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
12. KWAPISZ Amelia 10 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
13. SZWED Małgorzata 15 UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
14. NIEZGODA Anna 15 PIAST GLIWICE 27.07.2005
15. GÓRSKA Julia 15 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.05.2005
16. Korduła Antonina 9 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
17. RONER Karolina 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
18. POGODA Aleksandra 15 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
19. URBANEK Lena 15 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
20. MĘŻYK Oliwia 15 RMKS RYBNIK 10.10.2006
21. 4
22. KOCUR Klaudia 15 UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006
23. Porwoł Liliana 15 RMKS RYBNIK 24.05.2006
24. WIESNER Zuzanna 8 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
25. Żychowska Roksana 15 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
26. BATÓG Dominika 5 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.02.2005
27. KOZDĘBA Weronika 15 PIAST GLIWICE 29.06.2006
28. LANGE Aleksandra 15 UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
29. Pasieka Lena 15 AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
30. OSTROWSKA Paulina 15 PIAST GLIWICE 12.04.2006
31. Środa Zuzanna 6 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
32. PIWOWARCZYK Amelia 7 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
2. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
3. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
4. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
5. PIWOWARCZYK Amelia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
5. zakwalifikowano
7. NIEZGODA Anna PIAST GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
8. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006 zakwalifikowano
9. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
9. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
11. Środa Zuzanna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005 zakwalifikowano
12. URBANEK Lena UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006 zakwalifikowano
13. KWIECIŃSKA Alicja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 31.03.2005 zakwalifikowano
14. KOJS Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.06.2005 zakwalifikowano
15. WIESNER Zuzanna MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
15. LANGE Aleksandra UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005 zakwalifikowano
17. BATÓG Dominika WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.02.2005 zakwalifikowano
18. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005 zakwalifikowano
19. GÓRSKA Julia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.05.2005 zakwalifikowano
20. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
21. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
22. CIEŚLIK Natalia RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
23. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
24. RONER Karolina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
25. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006 zakwalifikowano
26. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
27. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006 zakwalifikowano
28. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
29. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
30. POGODA Aleksandra BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005 zakwalifikowano
31. KOCUR Klaudia UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006 zakwalifikowano
32. SZWED Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
2. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
3. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
3. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
5. PIWOWARCZYK Amelia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
6. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
7. Środa Zuzanna UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 20.07.2005
8. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
9.
10. NIEZGODA Anna PIAST GLIWICE 27.07.2005
11. Brzuchalska Magdalena MKS KUSY SZCZECIN 27.10.2006
12. KOJS Emilia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.06.2005
13. LANGE Aleksandra UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
13. WIESNER Zuzanna MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
15. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
16. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
17. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
18. URBANEK Lena UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 18.03.2006
19. KWIECIŃSKA Alicja WKS KOLEJARZ WROCŁAW 31.03.2005
20. BATÓG Dominika WKS KOLEJARZ WROCŁAW 08.02.2005
21. CZAJKA Emilia T.S. GÓRNIK RADLIN 13.02.2005
22. GÓRSKA Julia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.05.2005
23. CIEŚLIK Natalia RMKS RYBNIK 27.07.2005
24. RONER Karolina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
25. Żychowska Roksana UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 21.12.2006
26. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006
27. Pasieka Lena AZS AWF KATOWICE 05.11.2006
28. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
29. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
30. POGODA Aleksandra BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 30.10.2005
31. KOCUR Klaudia UKS TRÓJKA RADLIN 12.09.2006
32. SZWED Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content