Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Szymon WALKOWIAK 24 AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
2. Maciej SZURLEJ 14 KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
3. Ireneusz FILEK 1 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
4. Igor Lewandowski 24 T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
5. Adam KOZŁOWSKI 24 MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
6. Marek CIASTEK 15 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
7. Paweł SPANDEL 13 T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
8. Adrian GAJDA 16 KKS KRAKÓW 09.06.2005
9. Adam Sojka 2 RMKS RYBNIK 20.12.2005
10. Dawid BAJ 24 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006
11. Nikodem KRZYWICKI 24 UKS KOSYNIER GLIWICE 14.11.2006
12. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 11 MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
13. Jerzy STANKIEWICZ 24 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
14. Jakub KURZYŃSKI 24 RMKS RYBNIK 19.02.2006
15. Dominik KWANIK 3 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
16. Bartłomiej KUROWSKI 17 PIAST GLIWICE 06.07.2005
17. Patryk CETNAR 18 UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
18. Mateusz EMILIANOWICZ 4 MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
19. Paweł KLYTTA 12 PIAST GLIWICE 28.01.2005
20. Maksymilian ZAKRZEWSKI 24 KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
21. Franciszek CHLUBEK 24 UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
22. Jan SYREK 24 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006
23. Jan Skalski 5 AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
24. Hubert KLUGHARDT 10 AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
25. Kajetan CIARKOWSKI 24 PIAST GLIWICE 21.08.2006
26. Paweł WOJAK 19 UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
27. Jan Zachorowski 20 MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
28. Oliwier MACHNIK 24 KKS KRAKÓW 31.01.2005
29. Tymon ROSS-ŻÓŁKIEWICZ 24 PIAST GLIWICE 14.11.2006
30. Mateusz WIKŁO 23 AZS AWF WROCŁAW 21.12.2005
31. Antoni ŚCIBICH 6 RMKS RYBNIK 17.03.2005
32. Hubert Łagan 9 AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
33. Jakub Szóstek 21 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
34. Czcibor Partyka 8 PIAST GLIWICE 30.05.2005
35. Patryk CZERW 24 UKS ZAWISZA KATOWICE 07.05.2005
36. Antoni NIECKARZ 7 UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005 zakwalifikowano
2. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006 zakwalifikowano
3. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005 zakwalifikowano
4. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005 zakwalifikowano
5. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006 zakwalifikowano
5. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005 zakwalifikowano
7. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005 zakwalifikowano
8. Dominik KWANIK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005 zakwalifikowano
9. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005 zakwalifikowano
10. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005 zakwalifikowano
11. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005 zakwalifikowano
12. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005 zakwalifikowano
13. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005 zakwalifikowano
14. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005 zakwalifikowano
15. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005 zakwalifikowano
16. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005 zakwalifikowano
17. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006 zakwalifikowano
18. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005 zakwalifikowano
19. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005 zakwalifikowano
20. Tymon ROSS-ŻÓŁKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2006 zakwalifikowano
21. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005 zakwalifikowano
22. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005 zakwalifikowano
23. Nikodem KRZYWICKI UKS KOSYNIER GLIWICE 14.11.2006 zakwalifikowano
24. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006 zakwalifikowano
24. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006 zakwalifikowano
26. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005 zakwalifikowano
27. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005 zakwalifikowano
28. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005 zakwalifikowano
29. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005 zakwalifikowano
30. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005 zakwalifikowano
31. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006 zakwalifikowano
32. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006 zakwalifikowano
33. Patryk CZERW UKS ZAWISZA KATOWICE 07.05.2005 zakwalifikowano
34. Mateusz WIKŁO AZS AWF WROCŁAW 21.12.2005 zakwalifikowano
35. Jan SYREK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006 zakwalifikowano
36. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Ireneusz FILEK SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 05.04.2005
2. Jan Skalski AZS AWF KRAKÓW 19.01.2005
3. Adam Sojka RMKS RYBNIK 20.12.2005
3. Bartłomiej KUROWSKI PIAST GLIWICE 06.07.2005
5. Dominik KWANIK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 14.03.2005
6. Adrian GAJDA KKS KRAKÓW 09.06.2005
7. Antoni ŚCIBICH RMKS RYBNIK 17.03.2005
8. Hubert Łagan AZS AWF KRAKÓW 01.06.2005
9. Czcibor Partyka PIAST GLIWICE 30.05.2005
10. Paweł SPANDEL T.S. GÓRNIK RADLIN 07.02.2005
11. Maciej SZURLEJ KS SZPADA WROCŁAW. 29.11.2005
12. Hubert KLUGHARDT AZS AWF KRAKÓW 20.06.2005
13. Antoni NIECKARZ UKS MUSZKIETER MOSINA 25.01.2005
14. Adam KOZŁOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 04.08.2006
15. Jan Zachorowski MUSZKIETER GLIWICE 23.08.2005
16. Igor Lewandowski T.S. GÓRNIK RADLIN 02.11.2006
17. Kajetan CIARKOWSKI PIAST GLIWICE 21.08.2006
18. Mateusz EMILIANOWICZ MKS KUSY SZCZECIN 26.05.2005
18. Jakub KURZYŃSKI RMKS RYBNIK 19.02.2006
20. Paweł KLYTTA PIAST GLIWICE 28.01.2005
21. Jerzy STANKIEWICZ SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 25.06.2005
22. Franciszek CHLUBEK UKS TRÓJKA RADLIN 19.02.2006
23. Oliwier MACHNIK KKS KRAKÓW 31.01.2005
24. Tymon ROSS-ŻÓŁKIEWICZ PIAST GLIWICE 14.11.2006
25. Patryk CETNAR UKS PIAST LEGNICA 15.11.2005
26. Jakub Szóstek T.S. GÓRNIK RADLIN 14.02.2005
27. Nikodem KRZYWICKI UKS KOSYNIER GLIWICE 14.11.2006
28. Szymon WALKOWIAK AZS AWF WROCŁAW 02.03.2006
29. Marek CIASTEK UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 10.09.2005
30. Paweł WOJAK UKS TRÓJKA RADLIN 02.05.2005
31. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 19.07.2005
32. Patryk CZERW UKS ZAWISZA KATOWICE 07.05.2005
33. Maksymilian ZAKRZEWSKI KS ZAWISZA CZARNY 11.09.2006
34. Mateusz WIKŁO AZS AWF WROCŁAW 21.12.2005
35. Jan SYREK UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 13.05.2006
36. Dawid BAJ UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 04.08.2006

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy