Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 23.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karolina MALCZOK 18 UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
2. Beata PĘKAŁA 1 RMKS RYBNIK 28.06.2002
3. Katarzyna KIRCHOF 20 UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
4. Zofia LACHOWICZ 32 UKS MUSZKIETER MOSINA 09.06.2004
5. Olga STYPIŃSKI 32 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
6. Oliwia OPOŃ 32 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
7. Aleksandra JAROSZEK 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
8. Julia Gwóźdź 2 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
9. Julia SAUER 19 UKS TRÓJKA RADLIN 22.12.2002
10. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 32 MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
11. Julia PALUCH 23 AKS MIKOŁÓW 11.03.2002
12. Emilia Korkus 3 PIAST GLIWICE 18.12.2004
13. Helena BRAWAŃSKA 16 RMKS RYBNIK 03.06.2002
14. Emilia MODRZEWSKA 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
15. Julia Pieszur 32 AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
16. Anna WIECZOREK 32 PIAST GLIWICE 20.05.2003
17. Patrycja Ziętek 3 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
18. Kaja Jabłonowska 32 MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
19. Zofia PIEJAK 14 RMKS RYBNIK 05.05.2003
20. Aleksandra KUŚKA 5 UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
21. Patrycja WIĘTY 25 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002
22. Martyna Adamska 32 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
23. Kinga STYPIŃSKI 32 AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
24. Zuzanna Zarek 32 UKS START OPOLE 06.11.2004
25. Aleksandra MACIEJAK 32 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
26. Oliwia JAWORSKA 32 UKS START OPOLE 05.07.2004
27. Paulina SADOWSKA 13 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
28. Aleksandra ZACHOROWSKA 32 PIAST GLIWICE 19.06.2002
29. Alicja JAWORSKA 31 UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
30. Kinga Zgryźniak 6 RMKS RYBNIK 22.06.2003
31. Maja Budzyń 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
32. Julia TROJANOWSKA 32 MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
33. Katarzyna Szklar 12 MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
34. Marta KRAUSE 22 UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
35. Patrycja Frystacka 7 RMKS RYBNIK 01.11.2003
36. Barbara LENCZEWSKA 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 09.10.2004
37. Anna ROSKOSZ 32 AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
38. Patrycja RYŚ 11 MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
39. Aleksandra NOWAK 8 MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
40. Maria CHMIELORZ 28 AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
41. Magdalena PIĄTEK 32 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
42. Patrycja WITA 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
43. Aniela NIZIO 26 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
44. Ewelina SABALSKA 9 MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
45. Weronika Wiktor 10 AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
46. Zuzanna WALCZAK 27 AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
47. Alicja KLASIK 32 RMKS RYBNIK 14.02.2004
48. Lena PIOR 32 T.S. GÓRNIK RADLIN 11.07.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002 zakwalifikowano
2. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002 zakwalifikowano
2. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002 zakwalifikowano
4. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003 zakwalifikowano
5. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003 zakwalifikowano
6. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002 zakwalifikowano
7. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003 zakwalifikowano
8. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002 zakwalifikowano
9. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004 zakwalifikowano
10. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
11. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002 zakwalifikowano
12. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002 zakwalifikowano
13. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
14. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001 zakwalifikowano
15. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002 zakwalifikowano
16. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004 zakwalifikowano
17. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003 zakwalifikowano
18. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003 zakwalifikowano
19. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002 zakwalifikowano
20. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004 zakwalifikowano
20. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003 zakwalifikowano
22. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003 zakwalifikowano
23. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004 zakwalifikowano
24. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004 zakwalifikowano
25. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003 zakwalifikowano
26. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003 zakwalifikowano
27. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003 zakwalifikowano
28. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002 zakwalifikowano
28. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002 zakwalifikowano
30. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003 zakwalifikowano
31. Julia SAUER UKS TRÓJKA RADLIN 22.12.2002 zakwalifikowano
32. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004 zakwalifikowano
33. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003 zakwalifikowano
34. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003 zakwalifikowano
35. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004 zakwalifikowano
36. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004 zakwalifikowano
37. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003 zakwalifikowano
38. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003 zakwalifikowano
39. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003 zakwalifikowano
40. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003 zakwalifikowano
41. Zofia LACHOWICZ UKS MUSZKIETER MOSINA 09.06.2004 zakwalifikowano
42. Patrycja WIĘTY T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002 zakwalifikowano
43. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004 zakwalifikowano
44. Barbara LENCZEWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.10.2004 zakwalifikowano
45. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002 zakwalifikowano
46. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002 zakwalifikowano
47. Lena PIOR T.S. GÓRNIK RADLIN 11.07.2003 zakwalifikowano
48. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Alicja KLASIK RMKS RYBNIK 14.02.2004
2. Julia Gwóźdź BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 29.08.2002
3. Weronika Wiktor AZS AWF KATOWICE 18.05.2002
3. Patrycja Ziętek BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 17.04.2002
5. Beata PĘKAŁA RMKS RYBNIK 28.06.2002
6. Helena BRAWAŃSKA RMKS RYBNIK 03.06.2002
7. Patrycja Frystacka RMKS RYBNIK 01.11.2003
8. Ewelina SABALSKA MKS KUSY SZCZECIN 04.04.2003
9. Kinga Zgryźniak RMKS RYBNIK 22.06.2003
10. Aleksandra ZACHOROWSKA PIAST GLIWICE 19.06.2002
11. Olga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
12. Aleksandra MACIEJAK PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 04.02.2002
13. Aniela NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
14. Aleksandra JAROSZEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 16.06.2001
15. Aleksandra KUŚKA UKS TRÓJKA RADLIN 30.04.2002
16. Martyna Adamska BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13.08.2004
17. Emilia Korkus PIAST GLIWICE 18.12.2004
18. Anna WIECZOREK PIAST GLIWICE 20.05.2003
19. Anna ROSKOSZ AZS AWF KATOWICE 08.12.2003
19. Zuzanna Zarek UKS START OPOLE 06.11.2004
21. Maria CHMIELORZ AKS MIKOŁÓW 30.10.2003
22. Maja Budzyń PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10.04.2003
23. Kaja Jabłonowska MKS KUSY SZCZECIN 10.09.2002
24. Zofia PIEJAK RMKS RYBNIK 05.05.2003
25. Julia SAUER UKS TRÓJKA RADLIN 22.12.2002
26. Aleksandra NOWAK MKS KUSY SZCZECIN 22.10.2004
27. Julia TROJANOWSKA MUSZKIETER GLIWICE 29.08.2003
28. Alicja JAWORSKA UKS PIAST LEGNICA 05.09.2003
29. Patrycja WIĘTY T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2002
30. Oliwia JAWORSKA UKS START OPOLE 05.07.2004
31. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA MKS KUSY SZCZECIN 25.01.2002
32. Katarzyna KIRCHOF UKS 46 ŁÓDŹ 18.01.2002
33. Emilia MODRZEWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 27.02.2003
34. Katarzyna Szklar MKS KUSY SZCZECIN 04.06.2002
35. Julia Pieszur AKS MIKOŁÓW 03.06.2003
36. Oliwia OPOŃ AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 03.10.2004
37. Marta KRAUSE UKS TRÓJKA RADLIN 08.12.2003
38. Julia PALUCH AKS MIKOŁÓW 11.03.2002
39. Zuzanna WALCZAK AKS MIKOŁÓW 25.10.2003
40. Magdalena PIĄTEK PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12.07.2003
41. Patrycja RYŚ MUSZKIETER GLIWICE 31.12.2004
42. Patrycja WITA T.S. GÓRNIK RADLIN 15.07.2004
43. Kinga STYPIŃSKI AZS AWF KATOWICE 17.03.2003
44. Karolina MALCZOK UKS TRÓJKA RADLIN 09.05.2003
45. Zofia LACHOWICZ UKS MUSZKIETER MOSINA 09.06.2004
46. Barbara LENCZEWSKA T.S. GÓRNIK RADLIN 09.10.2004
47. Paulina SADOWSKA BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 08.06.2002
48. Lena PIOR T.S. GÓRNIK RADLIN 11.07.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy