Turniej

Nazwa: Rybnik Cup - XVI Międzynarodowy Turniej Szermierczy
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 23.04.2016


Lista startowa

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. Karol PYSZNY 28 RMKS RYBNIK 22.04.2002
2. Kacper ŁUCKI 15 KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
3. Karol NIEMIEC 31 AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 09.01.2002
4. Wojciech MIEJA 14 UKS TRÓJKA RADLIN 18.08.2003
5. Mikołaj RADOSZ 1 AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
6. Bartłomiej GODLEWSKI 2 WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
7. Szymon Tarachanowicz 13 MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
8. Nikodem Kocełuch 30 UKS START OPOLE 28.11.2002
9. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI 31 MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
10. Radosław Jędrzejczyk 27 AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
11. Antoni Antoniak 31 MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
12. Jan Socha 3 PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
13. Paweł PŁOTCZYK 26 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
14. Kacper SOŁTYS 31 KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
15. Michał DURNAŚ 17 MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
16. Igor FORYŚ 12 MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
17. Jakub CHRZANOWSKI 31 UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
18. Jakub PELCZAR 31 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 27.06.2003
19. Michał DURCZAK 25 MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
20. Piotr Urban 4 MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
21. Kacper Morek 18 KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
22. Hubert STACHOWSKI 11 UKS MDK OLIMP LUBIN 28.07.2002
23. Przemysław Cnotalski 5 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
24. Mateusz PUCHAŁA 20 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
25. Dominik Sojka 10 RMKS RYBNIK 02.12.2002
26. Karol BRABAŃSKI 23 MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
27. Jakub GAŁECKI 31 UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
28. Bartłomiej NIZIO 21 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
29. Sebastian MANDRYSZ 6 RMKS RYBNIK 12.07.2002
30. Dominik GŁOWACKI 9 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
31. Wiktor Wałach 19 RMKS RYBNIK 13.09.2003
32. Jeremi Berestek 49 MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
33. Ryszard CHMIELEWSKI 8 MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
34. MACIEJ KAŹMIERSKI 7 MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
35. Kacper Frydrych 24 UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
36. Jakub Gonda 31 AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
37. Wojciech KIN 31 T.S. GÓRNIK RADLIN 14.08.2002
38. Filip BYTOMSKI 22 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003

Ranking grupowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002 zakwalifikowano
2. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002 zakwalifikowano
3. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002 zakwalifikowano
4. Hubert STACHOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 28.07.2002 zakwalifikowano
5. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002 zakwalifikowano
6. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003 zakwalifikowano
6. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003 zakwalifikowano
8. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002 zakwalifikowano
9. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002 zakwalifikowano
10. Karol NIEMIEC AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 09.01.2002 zakwalifikowano
11. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002 zakwalifikowano
12. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
13. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003 zakwalifikowano
14. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002 zakwalifikowano
15. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002 zakwalifikowano
16. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003 zakwalifikowano
17. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003 zakwalifikowano
18. Wojciech MIEJA UKS TRÓJKA RADLIN 18.08.2003 zakwalifikowano
19. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003 zakwalifikowano
20. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003 zakwalifikowano
21. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002 zakwalifikowano
22. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003 zakwalifikowano
23. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002 zakwalifikowano
24. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003 zakwalifikowano
25. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005 zakwalifikowano
26. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003 zakwalifikowano
27. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003 zakwalifikowano
28. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003 zakwalifikowano
29. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004 zakwalifikowano
30. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003 zakwalifikowano
31. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004 zakwalifikowano
32. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004 zakwalifikowano
33. Karol PYSZNY RMKS RYBNIK 22.04.2002 zakwalifikowano
34. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003 zakwalifikowano
34. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002 zakwalifikowano
36. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004 zakwalifikowano
37. Wojciech KIN T.S. GÓRNIK RADLIN 14.08.2002 zakwalifikowano
38. Jakub PELCZAR UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 27.06.2003 zakwalifikowano

Ranking końcowy

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. Bartłomiej GODLEWSKI WKS KOLEJARZ WROCŁAW. 02.06.2002
2. Piotr Urban MKS GRYF MIELEC 21.02.2003
3. Przemysław Cnotalski ZERWIKAPTUR KRAKÓW 18.04.2002
3. MACIEJ KAŹMIERSKI MKS GRYF MIELEC 28.06.2003
5. Jan Socha PKSZERM WARSZAWA 02.04.2002
6. Hubert STACHOWSKI UKS MDK OLIMP LUBIN 28.07.2002
7. Michał DURNAŚ MKS KUSY SZCZECIN 31.01.2002
8. Dominik GŁOWACKI UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25.07.2002
9. Mikołaj RADOSZ AZS AWF KRAKÓW 02.12.2002
10. Sebastian MANDRYSZ RMKS RYBNIK 12.07.2002
11. Radosław Jędrzejczyk AZS AWF KATOWICE 04.08.2002
12. Ryszard CHMIELEWSKI MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
13. Karol BRABAŃSKI MKS KUSY SZCZECIN 26.09.2003
14. Mateusz PUCHAŁA WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 05.01.2003
15. Kacper Morek KS SZPADA WADOWICE 24.02.2003
16. Kacper Frydrych UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 16.02.2002
17. Karol NIEMIEC AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT 09.01.2002
18. Dominik Sojka RMKS RYBNIK 02.12.2002
19. Paweł PŁOTCZYK T.S. GÓRNIK RADLIN 10.03.2003
20. Wiktor Wałach RMKS RYBNIK 13.09.2003
21. Wojciech MIEJA UKS TRÓJKA RADLIN 18.08.2003
22. Antoni Antoniak MUSZKIETER GLIWICE 12.10.2003
23. Jeremi Berestek MKS KUSY SZCZECIN 04.11.2002
24. Szymon Tarachanowicz MKS GRYF MIELEC 25.11.2003
25. Jakub Gonda AZS AWF POZNAŃ 27.02.2005
26. Kacper ŁUCKI KS OLIMP LUBIN 27.05.2003
27. Michał DURCZAK MKS KUSY SZCZECIN 30.04.2003
28. Filip BYTOMSKI ZERWIKAPTUR KRAKÓW 20.03.2003
29. Bartłomiej NIZIO MKS KUSY SZCZECIN 29.08.2003
30. Jakub GAŁECKI UKS PIAST LEGNICA 28.03.2004
31. Tymoteusz FERLAS-WOJCIECHOWSKI MKS KUSY SZCZECIN 05.05.2003
32. Jakub CHRZANOWSKI UKS TRÓJKA RADLIN 12.07.2004
33. Kacper SOŁTYS KSz WARSZAWIANKA 07.08.2004
34. Igor FORYŚ MDK NR 1 BYTOM 07.02.2004
35. Karol PYSZNY RMKS RYBNIK 22.04.2002
36. Nikodem Kocełuch UKS START OPOLE 28.11.2002
37. Wojciech KIN T.S. GÓRNIK RADLIN 14.08.2002
38. Jakub PELCZAR UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO 27.06.2003

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy