Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | Łęski Jacek | 127 | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
2. | Tomyślak Łukasz | 86 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
3. | LEBEDEV Andrej | 124 | 01.01.2006 | |
4. | Sowa Piotr | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
5. | BEDNER Filip | 2 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
6. | KHRYSTENKO Kyrylo | 83 | 01.01.2005 | |
7. | KASPAROV Grigorii | 128 | 01.01.2005 | |
8. | AMBARCUMJAN Grajer | 41 | 01.01.2006 | |
9. | NIKULIN Bogdan | 129 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
10. | Gorczyca Tomasz | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
11. | GAFE Aleks | 82 | ||
12. | CIEPŁY Oliwier | 40 | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
13. | TURKIEWICZ Szymon | 45 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
14. | BELOKOPYTOV Alexandre | 39 | 01.01.2006 | |
15. | JURCZAK Mateusz | 4 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
16. | LOO Keyon | 88 | 01.01.2006 | |
17. | DURAJ Idzi | 117 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
18. | SAPUNOV Mihail | 136 | 01.01.2005 | |
19. | FRICBERGS Marcis | 47 | ||
20. | WOLF Julien | 132 | ||
21. | BELL Alfie | 119 | 01.01.2005 | |
22. | Nowak Jan | 5 | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
23. | GEMES Adam | 89 | 01.01.2005 | |
24. | BENYUS Andras | 48 | 01.01.2005 | |
25. | TROIAN Ilia | 135 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
26. | Ginda Piotr | 6 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
27. | EBERT Tillmann | 79 | 01.01.2005 | |
28. | Kulpaczyński Łukasz | 7 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
29. | LIM Teng Jun | 50 | 01.01.2005 | |
30. | KROMM Lukas | 37 | 14.10.2006 | |
31. | POP Nicholas | 121 | 01.01.2005 | |
32. | BUDAHAZY Bernat | 91 | 01.01.2005 | |
33. | VICHA Ivan | 92 | 01.01.2005 | |
34. | GAWENDA Patryk | 8 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
35. | BECKMANN Otto | 51 | 27.03.2007 | |
36. | FAKHRETDINOV Amir | 35 | 01.01.2007 | |
37. | DIJKSTRA Michael | 78 | 01.01.2006 | |
38. | LIM Li Leo | 34 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
39. | Krawczyński Melchior | 9 | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
40. | KORNILOV Valerii | 93 | 01.01.2005 | |
41. | Fedorów Hubert | 130 | MKS Świt | 07.09.2006 |
42. | LOKOS Balint | 120 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
43. | CHLEBOUN Matyas | 52 | ||
44. | Prajzner Mikołaj | 10 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
45. | TIKHONOV Egor | 33 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
46. | SZUKAŁA Adam | 94 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.03.2006 |
47. | POMERANCEVS Milans | 137 | 01.01.2005 | |
48. | BUDAHAZY Ambrus | 53 | 01.01.2005 | |
49. | KAULAKANS Valters | 74 | ||
50. | LASKUS Filip | 95 | AZS AWF WARSZAWA | 26.01.2005 |
51. | KRUSZONA Bartosz | 11 | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
52. | MC CONELL Lino | 113 | 01.01.2005 | |
53. | TENGKU MU ADZAM Tengku Amir | 54 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
54. | COOK Jaimie | 76 | 01.01.2005 | |
55. | CHIN Chun Wai | 96 | 01.01.2005 | |
56. | KUL Michał | 12 | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
57. | HURINSKY Oliver | 139 | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
58. | PERERSONS Richards | 32 | 01.01.2005 | |
59. | Jurczak Tomasz | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
60. | SPREMBERG Paul | 55 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
61. | JĘDROSZKOWIAK Igor | 30 | POLONIA 1912 LESZNO | 18.04.2005 |
62. | JOHNSSON Ferdinant | 115 | 01.01.2005 | |
63. | SERGHIE Matei | 97 | 01.01.2005 | |
64. | SCHWARTZ Theo | 71 | 01.01.2006 | |
65. | BOGDAN Maksim | 138 | 01.01.2006 | |
66. | ZAKRZEWSKI Antoni | 56 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
67. | KANCI Maksymilian | 14 | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
68. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |
69. | HOLY Lev | 114 | 01.01.2005 | |
70. | WALLIN Xavier | 99 | 01.01.2005 | |
71. | HUBER Rocco Arcel | 57 | ||
72. | CHIN Julian Shing Joe | 70 | 01.01.2006 | |
73. | LARYS Matyas | 100 | ||
74. | ZBENGHECI Radu | 143 | 01.01.2005 | |
75. | LINDNER Ruben | 108 | 01.01.2005 | |
76. | RADAJEWSKI Marcin | 69 | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
77. | BUCZYŁO Konrad | 16 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.03.2005 |
78. | DE ROBERT HAUTEQUERE Francois | 103 | 01.01.2005 | |
79. | TESTOV Egor | 68 | ||
80. | Kruszona Adam | 27 | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
81. | HASIK Jachym | 112 | ||
82. | Fedorowicz Karol | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
83. | ROBACKI Borys | 18 | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 |
84. | FINLEY Dylan | 67 | 01.01.2005 | |
85. | VLASIKOV Maksim | 102 | 01.01.2005 | |
86. | Fogt Jakub | 25 | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
87. | LEOPOLD Hubert | 109 | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
88. | PETERSEN Bertil | 60 | ||
89. | WALTON Thomas | 65 | 01.01.2005 | |
90. | PETERSEN Ole | 61 | ||
91. | ANDRZEJEWSKI Adam | 19 | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
92. | KAPAŁA Adrian | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
93. | SHUMKO Mikita | 107 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
94. | SCHULZ Linus | 101 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 23.01.2006 |
95. | PENMAN Callum | 62 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
96. | SOROKIN Maksim | 105 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
97. | JANKOWSKI Jan | 21 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.12.2005 |
98. | DIJKSTRA Thomas | 106 | 01.01.2005 | |
99. | SOSNOV David | 64 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 | zakwalifikowano |
2. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 | zakwalifikowano |
2. | KORNILOV Valerii | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
4. | LIM Teng Jun | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
5. | FAKHRETDINOV Amir | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
6. | LOO Keyon | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
7. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
8. | PETERSEN Ole | zakwalifikowano | ||
9. | WALLIN Xavier | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
10. | WOLF Julien | zakwalifikowano | ||
11. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
12. | PENMAN Callum | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
13. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 | zakwalifikowano |
13. | CHIN Julian Shing Joe | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
15. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 | zakwalifikowano |
16. | CHIN Chun Wai | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
17. | SCHWARTZ Theo | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
18. | LIM Li Leo | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
19. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 | zakwalifikowano |
20. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 | zakwalifikowano |
21. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 | zakwalifikowano |
22. | BUDAHAZY Ambrus | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
23. | BOGDAN Maksim | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
23. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
25. | ZBENGHECI Radu | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
26. | BENYUS Andras | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
27. | FRICBERGS Marcis | zakwalifikowano | ||
28. | SERGHIE Matei | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
29. | LINDNER Ruben | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
30. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 | zakwalifikowano |
30. | KASPAROV Grigorii | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
32. | WALTON Thomas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
32. | SOSNOV David | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
34. | SCHULZ Linus | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 23.01.2006 | zakwalifikowano |
35. | DIJKSTRA Thomas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
36. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 | zakwalifikowano |
37. | NIKULIN Bogdan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
38. | CHLEBOUN Matyas | zakwalifikowano | ||
39. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 | zakwalifikowano |
39. | EBERT Tillmann | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
41. | TIKHONOV Egor | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
42. | DE ROBERT HAUTEQUERE Francois | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
43. | JOHNSSON Ferdinant | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
43. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 | zakwalifikowano |
45. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 | zakwalifikowano |
45. | AMBARCUMJAN Grajer | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
47. | COOK Jaimie | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
48. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
49. | LEBEDEV Andrej | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
50. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
51. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 | zakwalifikowano |
52. | BUDAHAZY Bernat | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
53. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 | zakwalifikowano |
54. | POMERANCEVS Milans | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
54. | GAFE Aleks | zakwalifikowano | ||
56. | MC CONELL Lino | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
57. | BECKMANN Otto | 27.03.2007 | zakwalifikowano | |
58. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 | zakwalifikowano |
59. | SOROKIN Maksim | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
60. | FINLEY Dylan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
61. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 | zakwalifikowano |
62. | VLASIKOV Maksim | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
63. | SHUMKO Mikita | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
64. | TESTOV Egor | zakwalifikowano | ||
65. | KROMM Lukas | 14.10.2006 | zakwalifikowano | |
66. | BUCZYŁO Konrad | UKS ATENA GDAŃSK | 16.03.2005 | zakwalifikowano |
67. | HUBER Rocco Arcel | zakwalifikowano | ||
68. | KAULAKANS Valters | zakwalifikowano | ||
69. | TROIAN Ilia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
70. | LASKUS Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.01.2005 | zakwalifikowano |
71. | JĘDROSZKOWIAK Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
72. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 | zakwalifikowano |
73. | POP Nicholas | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
74. | KHRYSTENKO Kyrylo | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
75. | SAPUNOV Mihail | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
75. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 | zakwalifikowano |
77. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
78. | TURKIEWICZ Szymon | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
79. | BELOKOPYTOV Alexandre | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
80. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 | zakwalifikowano |
81. | HOLY Lev | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
82. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 | zakwalifikowano |
83. | VICHA Ivan | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
84. | GEMES Adam | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
85. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
86. | ROBACKI Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 | zakwalifikowano |
87. | PETERSEN Bertil | zakwalifikowano | ||
88. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 | zakwalifikowano |
89. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 | zakwalifikowano |
89. | JANKOWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.12.2005 | zakwalifikowano |
91. | HASIK Jachym | zakwalifikowano | ||
92. | LARYS Matyas | zakwalifikowano | ||
93. | SPREMBERG Paul | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
94. | LOKOS Balint | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
95. | SZUKAŁA Adam | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.03.2006 | zakwalifikowano |
96. | TENGKU MU ADZAM Tengku Amir | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
97. | BELL Alfie | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
98. | PERERSONS Richards | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
99. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KORNILOV Valerii | 01.01.2005 | |
2. | KUL Michał | UKS ATENA GDAŃSK | 14.01.2005 |
3. | Sowa Piotr | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 12.07.2005 |
3. | Ginda Piotr | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 17.01.2005 |
5. | Jurczak Tomasz | AZS AWF WARSZAWA | 05.09.2005 |
6. | Gorczyca Tomasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
7. | Fedorowicz Karol | AZS AWF WARSZAWA | 02.09.2005 |
8. | EBERT Tillmann | 01.01.2005 | |
9. | FAKHRETDINOV Amir | 01.01.2007 | |
10. | CHIN Chun Wai | 01.01.2005 | |
11. | FRICBERGS Marcis | ||
12. | DIJKSTRA Thomas | 01.01.2005 | |
13. | Nowak Jan | AZS AWF POZNAŃ | 28.09.2005 |
14. | COOK Jaimie | 01.01.2005 | |
15. | GAFE Aleks | ||
16. | MC CONELL Lino | 01.01.2005 | |
17. | BEDNER Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 04.11.2005 |
18. | LIM Teng Jun | 01.01.2005 | |
19. | LOO Keyon | 01.01.2006 | |
20. | PETERSEN Ole | ||
21. | PENMAN Callum | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
22. | CHIN Julian Shing Joe | 01.01.2006 | |
23. | JURCZAK Mateusz | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 05.09.2005 |
24. | KANCI Maksymilian | POLONIA 1912 LESZNO | 13.03.2005 |
25. | BUDAHAZY Ambrus | 01.01.2005 | |
26. | Prajzner Mikołaj | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.04.2005 |
27. | BENYUS Andras | 01.01.2005 | |
28. | SOSNOV David | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
29. | SCHULZ Linus | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 23.01.2006 |
30. | NIKULIN Bogdan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
31. | TIKHONOV Egor | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
32. | Krawczyński Melchior | WROCŁAWIANIE | 18.08.2005 |
33. | WALLIN Xavier | 01.01.2005 | |
34. | WOLF Julien | ||
35. | SCHWARTZ Theo | 01.01.2006 | |
36. | LIM Li Leo | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
37. | KRUSZONA Bartosz | WROCŁAWIANIE | 31.01.2005 |
38. | BOGDAN Maksim | 01.01.2006 | |
39. | ZBENGHECI Radu | 01.01.2005 | |
40. | SERGHIE Matei | 01.01.2005 | |
41. | LINDNER Ruben | 01.01.2005 | |
42. | KASPAROV Grigorii | 01.01.2005 | |
43. | WALTON Thomas | 01.01.2005 | |
44. | DE ROBERT HAUTEQUERE Francois | 01.01.2005 | |
45. | Łęski Jacek | PKSZERM WARSZAWA | 16.05.2006 |
46. | AMBARCUMJAN Grajer | 01.01.2006 | |
47. | LEBEDEV Andrej | 01.01.2006 | |
48. | Kulpaczyński Łukasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
49. | Tomyślak Łukasz | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 13.06.2006 |
50. | BUDAHAZY Bernat | 01.01.2005 | |
51. | RADAJEWSKI Marcin | IKS LESZNO | 18.06.2005 |
52. | POMERANCEVS Milans | 01.01.2005 | |
53. | BECKMANN Otto | 27.03.2007 | |
54. | HURINSKY Oliver | AZS AWF WARSZAWA | 15.08.2006 |
55. | SOROKIN Maksim | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
56. | FINLEY Dylan | 01.01.2005 | |
57. | Fogt Jakub | POLONIA 1912 LESZNO | 05.04.2006 |
58. | VLASIKOV Maksim | 01.01.2005 | |
59. | TESTOV Egor | ||
60. | BUCZYŁO Konrad | UKS ATENA GDAŃSK | 16.03.2005 |
61. | ROBACKI Borys | MKS KUSY SZCZECIN | 17.04.2005 |
62. | KAPAŁA Adrian | AZS AWF POZNAŃ | 26.04.2005 |
63. | HASIK Jachym | ||
64. | PERERSONS Richards | 01.01.2005 | |
65. | Kruszona Adam | WROCŁAWIANIE | 11.04.2007 |
66. | CHLEBOUN Matyas | ||
67. | GAWENDA Patryk | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 29.03.2005 |
68. | JOHNSSON Ferdinant | 01.01.2005 | |
69. | SHUMKO Mikita | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
70. | KROMM Lukas | 14.10.2006 | |
71. | HUBER Rocco Arcel | ||
72. | KAULAKANS Valters | ||
73. | TROIAN Ilia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
74. | LASKUS Filip | AZS AWF WARSZAWA | 26.01.2005 |
75. | JĘDROSZKOWIAK Igor | POLONIA 1912 LESZNO | 18.04.2005 |
76. | CIEPŁY Oliwier | AZS AWF POZNAŃ | 28.10.2005 |
77. | POP Nicholas | 01.01.2005 | |
78. | KHRYSTENKO Kyrylo | 01.01.2005 | |
79. | SAPUNOV Mihail | 01.01.2005 | |
79. | DURAJ Idzi | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.11.2006 |
81. | DIJKSTRA Michael | 01.01.2006 | |
82. | TURKIEWICZ Szymon | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
83. | BELOKOPYTOV Alexandre | 01.01.2006 | |
84. | Fedorów Hubert | MKS Świt | 07.09.2006 |
85. | HOLY Lev | 01.01.2005 | |
86. | ZAKRZEWSKI Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2006 |
87. | VICHA Ivan | 01.01.2005 | |
88. | GEMES Adam | 01.01.2005 | |
89. | LEOPOLD Hubert | UKS ATENA GDAŃSK | 22.02.2006 |
90. | PETERSEN Bertil | ||
91. | ANDRZEJEWSKI Adam | IKS LESZNO | 31.10.2005 |
92. | JANKOWSKI Jan | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 15.12.2005 |
93. | LARYS Matyas | ||
94. | SPREMBERG Paul | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
95. | LOKOS Balint | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
96. | SZUKAŁA Adam | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.03.2006 |
97. | TENGKU MU ADZAM Tengku Amir | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
98. | BELL Alfie | 01.01.2005 | |
99. | KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 18.08.2005 |