Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 21.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | CZUCHRA Anna | 30 | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 |
2. | MARX Maja | 29 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 24.07.2006 |
3. | ABRAMOVA Valeria | 44 | 01.01.2005 | |
4. | TALLADA Karina | 42 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
5. | GOLOVKINA Sofiya | 1 | 01.01.2005 | |
6. | KOZŁOWSKA Aniela | 27 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
7. | KASHINA Polina | 46 | 01.01.2005 | |
8. | SCHNIEPP Celine | 13 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
9. | KOCER Ezgi | 40 | 01.01.2005 | |
10. | HOGEA Ilinca | 16 | ||
11. | WALTER Lilli Rosa | 32 | 01.01.2005 | |
12. | CERMEN Alara | 12 | 01.01.2006 | |
13. | LANDSLEITNER Teresa | 17 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 08.07.2005 |
14. | BELEHUZ Bianca | 26 | 01.01.2005 | |
15. | MITNACHT Emma | 43 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 16.09.2005 |
16. | STATIE Bianca | 31 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
17. | KRETEK Julia | 24 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.08.2005 |
18. | TREFFKORN Lea | 41 | 01.01.2005 | |
19. | ALEKSANDERSONE Emmanuella | 18 | 01.01.2006 | |
20. | NITSCHMANN Tiziana | 45 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
21. | HIRSCHFELD Anastasija | 5 | 22.04.2005 | |
22. | EZE Chidinma | 39 | 08.01.2005 | |
23. | ROŚ Alicja | 19 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 24.07.2006 |
24. | ALKAYA Begum | 34 | 01.01.2005 | |
25. | VASYLENKO Natalia | 10 | 01.01.2005 | |
26. | GRAUDINS Victoria | 20 | 13.01.2005 | |
27. | TOTH Kinga | 6 | 01.01.2005 | |
28. | SCHANBACHER Jana | 38 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
29. | CIZIC Jana | 9 | 01.01.2005 | |
30. | CRAZE Lexie | 7 | 01.01.2005 | |
31. | KOUNTOURA Markella | 21 | 22.09.2005 | |
32. | Pilewska Julia | 8 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
33. | POLONKA Sofiya | 36 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
34. | STEMPER Lena | 48 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | GOLOVKINA Sofiya | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
2. | POLONKA Sofiya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
3. | KASHINA Polina | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
4. | CERMEN Alara | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
5. | EZE Chidinma | 08.01.2005 | zakwalifikowano | |
6. | GRAUDINS Victoria | 13.01.2005 | zakwalifikowano | |
7. | ALKAYA Begum | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
8. | CZUCHRA Anna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 | zakwalifikowano |
9. | KOCER Ezgi | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
10. | NITSCHMANN Tiziana | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
11. | TREFFKORN Lea | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
12. | CIZIC Jana | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
13. | STATIE Bianca | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
14. | LANDSLEITNER Teresa | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 08.07.2005 | zakwalifikowano |
15. | HIRSCHFELD Anastasija | 22.04.2005 | zakwalifikowano | |
16. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 | zakwalifikowano |
17. | KRETEK Julia | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.08.2005 | zakwalifikowano |
18. | ABRAMOVA Valeria | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
19. | WALTER Lilli Rosa | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
20. | MITNACHT Emma | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 16.09.2005 | zakwalifikowano |
21. | SCHANBACHER Jana | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
22. | VASYLENKO Natalia | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
23. | KOUNTOURA Markella | 22.09.2005 | zakwalifikowano | |
24. | CRAZE Lexie | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
25. | STEMPER Lena | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
26. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 | zakwalifikowano |
27. | TALLADA Karina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
28. | TOTH Kinga | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
29. | ROŚ Alicja | IKS BUSHIDO RYBNIK | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
30. | BELEHUZ Bianca | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
31. | HOGEA Ilinca | zakwalifikowano | ||
32. | MARX Maja | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 24.07.2006 | zakwalifikowano |
33. | SCHNIEPP Celine | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
34. | ALEKSANDERSONE Emmanuella | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | EZE Chidinma | 08.01.2005 | |
2. | KASHINA Polina | 01.01.2005 | |
3. | GOLOVKINA Sofiya | 01.01.2005 | |
3. | ALKAYA Begum | 01.01.2005 | |
5. | POLONKA Sofiya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
6. | KOCER Ezgi | 01.01.2005 | |
7. | STATIE Bianca | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
8. | VASYLENKO Natalia | 01.01.2005 | |
9. | CERMEN Alara | 01.01.2006 | |
10. | GRAUDINS Victoria | 13.01.2005 | |
11. | CZUCHRA Anna | KOLEJARZ 24 KATOWICE | 17.03.2005 |
12. | NITSCHMANN Tiziana | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
13. | LANDSLEITNER Teresa | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 08.07.2005 |
14. | HIRSCHFELD Anastasija | 22.04.2005 | |
15. | KRETEK Julia | IKS BUSHIDO RYBNIK | 19.08.2005 |
16. | SCHANBACHER Jana | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
17. | TREFFKORN Lea | 01.01.2005 | |
18. | CIZIC Jana | 01.01.2005 | |
19. | KOZŁOWSKA Aniela | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 04.05.2005 |
20. | ABRAMOVA Valeria | 01.01.2005 | |
21. | WALTER Lilli Rosa | 01.01.2005 | |
22. | MITNACHT Emma | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 16.09.2005 |
23. | KOUNTOURA Markella | 22.09.2005 | |
24. | CRAZE Lexie | 01.01.2005 | |
25. | STEMPER Lena | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
26. | Pilewska Julia | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 07.07.2005 |
27. | TALLADA Karina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
28. | TOTH Kinga | 01.01.2005 | |
29. | ROŚ Alicja | IKS BUSHIDO RYBNIK | 24.07.2006 |
30. | BELEHUZ Bianca | 01.01.2005 | |
31. | HOGEA Ilinca | ||
32. | MARX Maja | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 24.07.2006 |
33. | SCHNIEPP Celine | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
34. | ALEKSANDERSONE Emmanuella | 01.01.2006 |