Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | OBORSKIS MARKS | 1 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
2. | NORAS Paweł | 50 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.10.2005 |
3. | LAMBE THOMPSON Frankie | 18 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
4. | SLASTIN Andriy | 16 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
5. | LISTER Alex | 44 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
6. | THUMM Tiberius | 2 | 01.01.2005 | |
7. | KALENDER Enes | 34 | 01.01.2006 | |
8. | SKWARK Antoni | 31 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.05.2005 |
9. | LUGOVSKIY Artemij | 17 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
10. | STASIAK Arkadiusz | 55 | KKSZ KONIN | 28.07.2006 |
11. | ABDULAEV Oleksandr | 54 | 01.01.2005 | |
12. | NISTORICA Victor | 49 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
13. | WOLF Julian | 13 | 01.01.2005 | |
14. | COX Sam | 3 | ||
15. | DENKIEWICZ Benedykt | 22 | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
16. | STRZECHOWSKI Antek | 37 | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.2005 |
17. | GEIGER Lars | 4 | 01.01.2005 | |
18. | NASENNIK Ivan | 48 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 18.11.2006 |
19. | PRICOP Bogdan | 52 | ||
20. | BOORE Rhodri | 19 | 01.01.2005 | |
21. | SEUBERT Iannis | 35 | 01.01.2005 | |
22. | EVANS REEVES Sebastian | 20 | 01.01.2005 | |
23. | ŁAWNICZAK Antoni | 42 | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.2005 |
24. | ERACHSHAW Cyrus | 56 | 01.01.2005 | |
25. | RADU Luca | 12 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
26. | KOLOBAEV Dymitri | 6 | 01.01.2005 | |
27. | KAISER Moric | 27 | 01.01.2005 | |
28. | GOLIASCH David | 38 | 17.06.2005 | |
29. | Kaczmarczyk Adam | 11 | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
30. | NADAR Omar | 10 | 01.01.2005 | |
31. | Pardela Michał | 39 | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
32. | ZBOROVSKIY Leon | 47 | 11.05.2006 | |
33. | PANTIS Matei | 23 | ||
34. | CAGLAYAN Kerem | 45 | 01.01.2005 | |
35. | Moczydłowski Kajetan | 8 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 18.03.2006 |
36. | OWENS Harrison | 43 | 01.01.2005 | |
37. | EDEL Kevin | 40 | 15.12.2005 | |
38. | YAILENKO Nikita | 24 | 01.01.2005 | |
39. | KUSAK Oskar | 9 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.03.2005 |
40. | Radoch Filip | 25 | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | KALENDER Enes | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
2. | SLASTIN Andriy | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
3. | GEIGER Lars | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
3. | OWENS Harrison | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
5. | PANTIS Matei | zakwalifikowano | ||
6. | KOLOBAEV Dymitri | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
7. | RADU Luca | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
8. | KAISER Moric | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
9. | CAGLAYAN Kerem | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
10. | NISTORICA Victor | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
11. | ERACHSHAW Cyrus | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
12. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 | zakwalifikowano |
13. | BOORE Rhodri | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
14. | YAILENKO Nikita | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
15. | ABDULAEV Oleksandr | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
16. | NORAS Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.10.2005 | zakwalifikowano |
17. | COX Sam | zakwalifikowano | ||
18. | LISTER Alex | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
19. | STRZECHOWSKI Antek | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.2005 | zakwalifikowano |
20. | THUMM Tiberius | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
20. | SEUBERT Iannis | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
22. | GOLIASCH David | 17.06.2005 | zakwalifikowano | |
23. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
24. | OBORSKIS MARKS | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 | zakwalifikowano |
25. | WOLF Julian | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
26. | EVANS REEVES Sebastian | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
27. | KUSAK Oskar | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.03.2005 | zakwalifikowano |
28. | LUGOVSKIY Artemij | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
29. | ŁAWNICZAK Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.2005 | zakwalifikowano |
30. | LAMBE THOMPSON Frankie | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 | zakwalifikowano |
31. | NADAR Omar | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
32. | Moczydłowski Kajetan | MUKS VICTOR WARSZAWA | 18.03.2006 | zakwalifikowano |
33. | PRICOP Bogdan | zakwalifikowano | ||
34. | SKWARK Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.05.2005 | zakwalifikowano |
35. | NASENNIK Ivan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 18.11.2006 | zakwalifikowano |
35. | EDEL Kevin | 15.12.2005 | zakwalifikowano | |
37. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 | zakwalifikowano |
38. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 | zakwalifikowano |
39. | ZBOROVSKIY Leon | 11.05.2006 | zakwalifikowano | |
40. | STASIAK Arkadiusz | KKSZ KONIN | 28.07.2006 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | CAGLAYAN Kerem | 01.01.2005 | |
2. | ERACHSHAW Cyrus | 01.01.2005 | |
3. | RADU Luca | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
3. | THUMM Tiberius | 01.01.2005 | |
5. | KALENDER Enes | 01.01.2006 | |
6. | SLASTIN Andriy | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
7. | PANTIS Matei | ||
8. | YAILENKO Nikita | 01.01.2005 | |
9. | OWENS Harrison | 01.01.2005 | |
9. | GEIGER Lars | 01.01.2005 | |
11. | NISTORICA Victor | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
12. | COX Sam | ||
13. | LISTER Alex | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
14. | SEUBERT Iannis | 01.01.2005 | |
15. | WOLF Julian | 01.01.2005 | |
16. | KUSAK Oskar | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 21.03.2005 |
17. | KOLOBAEV Dymitri | 01.01.2005 | |
18. | KAISER Moric | 01.01.2005 | |
19. | Pardela Michał | UKS SZABLA ZĄBKI | 09.07.2005 |
20. | BOORE Rhodri | 01.01.2005 | |
21. | ABDULAEV Oleksandr | 01.01.2005 | |
22. | NORAS Paweł | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 26.10.2005 |
23. | STRZECHOWSKI Antek | AZS AWF WARSZAWA | 22.01.2005 |
24. | GOLIASCH David | 17.06.2005 | |
25. | DENKIEWICZ Benedykt | UKS SZABLA ZĄBKI | 16.12.2006 |
26. | OBORSKIS MARKS | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2006 |
27. | EVANS REEVES Sebastian | 01.01.2005 | |
28. | ŁAWNICZAK Antoni | AZS AWF POZNAŃ | 07.01.2005 |
29. | LAMBE THOMPSON Frankie | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
30. | Moczydłowski Kajetan | MUKS VICTOR WARSZAWA | 18.03.2006 |
31. | SKWARK Antoni | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 17.05.2005 |
32. | Radoch Filip | KKSZ KONIN | 23.05.2006 |
33. | LUGOVSKIY Artemij | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2005 |
34. | NADAR Omar | 01.01.2005 | |
35. | PRICOP Bogdan | ||
36. | NASENNIK Ivan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 18.11.2006 |
36. | EDEL Kevin | 15.12.2005 | |
38. | Kaczmarczyk Adam | KKSZ KONIN | 17.05.2006 |
39. | ZBOROVSKIY Leon | 11.05.2006 | |
40. | STASIAK Arkadiusz | KKSZ KONIN | 28.07.2006 |