Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RUBASOVA Ema | 50 | 01.01.2003 | |
2. | VIG Henrietta | 145 | 01.01.2003 | |
3. | PETERSEN Jara Sophie | 151 | ||
4. | OKLIŃSKA Marta | 1 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
5. | HADALIN Henriette | 48 | 01.01.2003 | |
6. | SOFRAN Teodora | 96 | ||
7. | UGLANOVA Veronika | 95 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
8. | LACHMAN Antonina | 2 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
9. | HOLLAX Ira Kristin | 155 | ||
10. | LEWANDOWSKA Karolina | 141 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
11. | FARKAS Katalin | 47 | ||
12. | CLOUARD Ambre | 97 | 01.01.2003 | |
13. | ZACHAREWICZ Ewa | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
14. | FERRARI Carlotta | 100 | 01.01.2003 | |
15. | HYDE Bronwen | 142 | 01.01.2003 | |
16. | CZERWIŃSKA Lena | 51 | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.2004 |
17. | VASILE Karina | 94 | 01.01.2004 | |
18. | LEWIN Martha Elisabeth | 143 | 11.03.2004 | |
19. | STACHULAK Oliwia | 99 | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
20. | ZYRIANOVA Iryna | 149 | 01.01.2003 | |
21. | KAMALDINOVA Arina | 54 | 01.01.2003 | |
22. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 4 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
23. | BULMAN Imogen | 46 | 01.01.2003 | |
24. | SZMIT Laura | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
25. | POPA Crina | 45 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
26. | PERVUSHINA Elizaveta | 140 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
27. | QUELCH Abigail | 52 | 01.01.2003 | |
28. | KOWALSKA OLIWIA | 101 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
29. | WEMME Lina | 150 | ||
30. | WIERZCHOWSKA Barbara | 6 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
31. | TRAGER Lilli | 102 | 01.01.2003 | |
32. | OLSZÓWKA Jagoda | 139 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
33. | MACEY Charlotte | 53 | 01.01.2003 | |
34. | MYKHALOVA Maryna | 154 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
35. | Daniewska Michalina | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
36. | PARVA Anastazija | 55 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
37. | ŻURAWSKA Karolina | 158 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
38. | PAPADOPOULOS Keira | 103 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
39. | SEDLAKOVA Isabela | 42 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
40. | CISOWSKA Zuzanna | 135 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
41. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 8 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
42. | VELICA Denisa | 41 | 01.01.2004 | |
43. | CHABOT Capucine | 104 | 01.01.2003 | |
44. | ZADORA Milenka | 144 | 01.01.2004 | |
45. | Dębicka Oliwia | 9 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
46. | MEURISSE Scarlett | 137 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
47. | KRAUSE Angelina-Noelle | 40 | ||
48. | TERENTEVA Polina | 146 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
49. | VAKO Polina | 88 | 01.01.2004 | |
50. | SKLENAROVA Marketa | 152 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
51. | SCHALLER Cora | 58 | ||
52. | BAN Zofia | 10 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
53. | KOTHIERINGER Anna Sophie | 134 | 26.10.2003 | |
54. | BORODAENKO Alina | 39 | 01.01.2004 | |
55. | KISIELEWSKA Alicja | 11 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
56. | LEWUSZ Aleksandra | 86 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 |
57. | KRASNOPEROVA Irina | 136 | 01.01.2004 | |
58. | HASSINGER Liliane | 38 | 01.01.2004 | |
59. | RAMANE Karina | 159 | ||
60. | BORKOWSKA Zuzanna | 85 | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
61. | Liszka Aleksandra | 12 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
62. | REICH Nina | 153 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.01.2003 |
63. | GAISINA Diana | 133 | 01.01.2003 | |
64. | OLSTROEM Stine | 108 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
65. | BIRD Martha | 37 | 01.01.2004 | |
66. | FINKENSTAEDT Antonia | 36 | 12.03.2004 | |
67. | SOLOBAIEVA Elina | 161 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
68. | MALYSHEVA Daria | 122 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
69. | SOŁTYS Julia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
70. | TRZCIŃSKA Patrycja | 110 | AZS AWF WARSZAWA | 31.08.2003 |
71. | Woźniak Natalia | 83 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
72. | TIMCHENKA Yulia | 62 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
73. | TURDEAN Teodora | 147 | ||
74. | ROMPCZYK Sara | 132 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
75. | HAASE Leah | 109 | 27.04.2004 | |
76. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 14 | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
77. | BURSIKOVA Kristina | 63 | ||
78. | BULLAND Anne Sophie | 82 | 12.07.2004 | |
79. | ULASAVA Darya | 130 | 01.01.2004 | |
80. | JERZ Lena | 162 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
81. | Sroka Aleksandra | 15 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
82. | SIBILLA Hannah | 111 | 01.01.2003 | |
83. | VON SCHEVEN Tara | 112 | 01.01.2003 | |
84. | STOLTE Caitlin | 156 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.03.2004 |
85. | LEONTIEVA Zoya | 81 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
86. | NACHERJANE Helena | 33 | 01.01.2004 | |
87. | KLÓJ Aleksandra | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 |
88. | UCAR Duru | 64 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
89. | KUBACZYK Klaudia | 17 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 |
90. | BEKALARCZYK Katarzyna | 80 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
91. | MALNIECE Juta | 148 | ||
92. | SEMPER Nelly | 32 | ||
93. | SZPEJNA Daniela | 65 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
94. | CHAUSOVA Eva | 79 | 01.01.2003 | |
95. | CSEFALVAY Rebeka | 114 | ||
96. | MICHAŁEK Paulina | 126 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 |
97. | GINTER Anna | 18 | IKS LESZNO | 14.09.2003 |
98. | KRAUTER Karoline | 164 | 09.01.2004 | |
99. | MANESCU Denisa | 30 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
100. | TVARDOVSKA Anna | 117 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
101. | URAKCHIEVA Alina | 163 | 01.01.2004 | |
102. | GOŁEMBSKA Katarzyna | 19 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
103. | JUSZCZYK Dominika | 68 | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.05.2003 |
104. | HUNG Juliana | 127 | 01.01.2004 | |
105. | PRAŁAT Klaudia | 20 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
106. | ANDERS Wiktoria | 160 | WROCŁAWIANIE | 14.01.2003 |
107. | LIPPOLD Emma | 77 | 05.07.2003 | |
108. | GALE Madeleine | 29 | 01.01.2003 | |
109. | MIĘTKA Gabriela | 115 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
110. | BODA Barbara | 76 | ||
111. | SZALAI Zorka | 124 | 01.01.2003 | |
112. | SZATARSKA Maja | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
113. | LAVRENIUK Katerina | 165 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
114. | FEDOROVA Maria | 75 | 01.01.2003 | |
115. | HĂNNGER Isabelle Salome | 27 | 27.08.2003 | |
116. | SZCZEPANIAK Anna | 118 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2004 |
117. | SOLIWODA Oliwia | 123 | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 |
118. | HOFLER Marie | 70 | 01.01.2004 | |
119. | KOLOBEKOVA Alina | 23 | ||
120. | KANAS Konstancja | 131 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
121. | ADRIAN Maria | 74 | ||
122. | KĂPP Johanna | 71 | 30.10.2003 | |
123. | O'BRIEN Emily | 25 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
124. | ZIELIŃSKA Martyna | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 17.06.2003 |
125. | DEVANTIER Julia | 121 | ||
126. | BRICIU Anne Marie | 120 | 01.01.2003 | |
127. | KOKOSIŃSKA Nicola | 73 | UKS FLORET Ruda Śląska | 17.05.2003 |
128. | HAJITHOMAS Alani | 24 | 01.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | LEONTIEVA Zoya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
1. | CHAUSOVA Eva | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
1. | MALNIECE Juta | zakwalifikowano | ||
1. | VASILE Karina | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
5. | HUNG Juliana | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
5. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | MALYSHEVA Daria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
8. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
9. | TVARDOVSKA Anna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
10. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 | zakwalifikowano |
11. | KAMALDINOVA Arina | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
12. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
13. | MACEY Charlotte | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
14. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
15. | FEDOROVA Maria | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
16. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | BRICIU Anne Marie | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
18. | URAKCHIEVA Alina | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
18. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
20. | SOFRAN Teodora | zakwalifikowano | ||
21. | VELICA Denisa | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
21. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 | zakwalifikowano |
23. | TERENTEVA Polina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | KOTHIERINGER Anna Sophie | 26.10.2003 | zakwalifikowano | |
25. | BODA Barbara | zakwalifikowano | ||
26. | SCHALLER Cora | zakwalifikowano | ||
27. | POPA Crina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
28. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 | zakwalifikowano |
29. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
30. | GALE Madeleine | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
31. | BULLAND Anne Sophie | 12.07.2004 | zakwalifikowano | |
32. | UCAR Duru | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
33. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 | zakwalifikowano |
34. | HOFLER Marie | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
35. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 | zakwalifikowano |
36. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 | zakwalifikowano |
37. | RAMANE Karina | zakwalifikowano | ||
38. | ZIELIŃSKA Martyna | AZS AWF WARSZAWA | 17.06.2003 | zakwalifikowano |
38. | ADRIAN Maria | zakwalifikowano | ||
40. | KRAUSE Angelina-Noelle | zakwalifikowano | ||
41. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 | zakwalifikowano |
42. | MANESCU Denisa | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
43. | SEDLAKOVA Isabela | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
44. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
44. | BORODAENKO Alina | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
46. | ULASAVA Darya | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
47. | SZALAI Zorka | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
48. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
49. | STOLTE Caitlin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
50. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
51. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
52. | FERRARI Carlotta | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
53. | HADALIN Henriette | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
54. | GAISINA Diana | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
55. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
55. | KRAUTER Karoline | 09.01.2004 | zakwalifikowano | |
57. | OLSTROEM Stine | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
58. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 | zakwalifikowano |
59. | MICHAŁEK Paulina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 | zakwalifikowano |
60. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
61. | TURDEAN Teodora | zakwalifikowano | ||
62. | FINKENSTAEDT Antonia | 12.03.2004 | zakwalifikowano | |
63. | HAASE Leah | 27.04.2004 | zakwalifikowano | |
64. | KRASNOPEROVA Irina | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
65. | KOLOBEKOVA Alina | zakwalifikowano | ||
66. | DEVANTIER Julia | zakwalifikowano | ||
67. | UGLANOVA Veronika | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
68. | FARKAS Katalin | zakwalifikowano | ||
69. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
70. | CHABOT Capucine | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
71. | SOLOBAIEVA Elina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
71. | PAPADOPOULOS Keira | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
73. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 | zakwalifikowano |
74. | ZADORA Milenka | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
74. | LIPPOLD Emma | 05.07.2003 | zakwalifikowano | |
76. | HYDE Bronwen | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
76. | PETERSEN Jara Sophie | zakwalifikowano | ||
78. | REICH Nina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
79. | SEMPER Nelly | zakwalifikowano | ||
80. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 | zakwalifikowano |
81. | TRZCIŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 31.08.2003 | zakwalifikowano |
82. | TIMCHENKA Yulia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
83. | MEURISSE Scarlett | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
83. | VAKO Polina | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
83. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 | zakwalifikowano |
86. | PERVUSHINA Elizaveta | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
87. | PARVA Anastazija | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
88. | KUBACZYK Klaudia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
89. | BIRD Martha | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
90. | CSEFALVAY Rebeka | zakwalifikowano | ||
91. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 | zakwalifikowano |
92. | CZERWIŃSKA Lena | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.2004 | zakwalifikowano |
93. | LAVRENIUK Katerina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
94. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
95. | WEMME Lina | zakwalifikowano | ||
96. | KOKOSIŃSKA Nicola | UKS FLORET Ruda Śląska | 17.05.2003 | zakwalifikowano |
97. | HASSINGER Liliane | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
98. | HOLLAX Ira Kristin | zakwalifikowano | ||
99. | KĂPP Johanna | 30.10.2003 | zakwalifikowano | |
100. | SOLIWODA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 | zakwalifikowano |
101. | O'BRIEN Emily | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
102. | HĂNNGER Isabelle Salome | 27.08.2003 | zakwalifikowano | |
103. | ZYRIANOVA Iryna | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
104. | BULMAN Imogen | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
105. | SZCZEPANIAK Anna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2004 | zakwalifikowano |
106. | KLÓJ Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
107. | MYKHALOVA Maryna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
108. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 | zakwalifikowano |
109. | TRAGER Lilli | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
109. | SIBILLA Hannah | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
111. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
112. | VON SCHEVEN Tara | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
113. | GINTER Anna | IKS LESZNO | 14.09.2003 | zakwalifikowano |
114. | JUSZCZYK Dominika | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.05.2003 | zakwalifikowano |
114. | VIG Henrietta | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
116. | ANDERS Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
117. | BURSIKOVA Kristina | zakwalifikowano | ||
118. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
119. | QUELCH Abigail | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
120. | SKLENAROVA Marketa | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
121. | NACHERJANE Helena | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
122. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 | zakwalifikowano |
123. | HAJITHOMAS Alani | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
124. | CLOUARD Ambre | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
125. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 | zakwalifikowano |
126. | LEWIN Martha Elisabeth | 11.03.2004 | zakwalifikowano | |
127. | LEWUSZ Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
- | RUBASOVA Ema | 01.01.2003 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | RUBASOVA Ema | 01.01.2003 | |
1. | MALYSHEVA Daria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
2. | FERRARI Carlotta | 01.01.2003 | |
3. | MALNIECE Juta | ||
3. | KAMALDINOVA Arina | 01.01.2003 | |
5. | VASILE Karina | 01.01.2004 | |
5. | LEONTIEVA Zoya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
7. | HUNG Juliana | 01.01.2004 | |
8. | KOTHIERINGER Anna Sophie | 26.10.2003 | |
9. | OKLIŃSKA Marta | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 02.06.2003 |
10. | KISIELEWSKA Alicja | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.09.2003 |
11. | SZMIT Laura | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 27.06.2003 |
12. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
13. | BORODAENKO Alina | 01.01.2004 | |
14. | ULASAVA Darya | 01.01.2004 | |
15. | SZALAI Zorka | 01.01.2003 | |
16. | TURDEAN Teodora | ||
17. | TVARDOVSKA Anna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
18. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
19. | FEDOROVA Maria | 01.01.2003 | |
20. | POPA Crina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
21. | Dębicka Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 15.03.2003 |
22. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
23. | BULLAND Anne Sophie | 12.07.2004 | |
24. | SZPEJNA Daniela | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 05.12.2004 |
25. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.11.2003 |
26. | ADRIAN Maria | ||
27. | KRAUSE Angelina-Noelle | ||
28. | MANESCU Denisa | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
29. | SEDLAKOVA Isabela | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
30. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
31. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
32. | HADALIN Henriette | 01.01.2003 | |
33. | CHAUSOVA Eva | 01.01.2003 | |
34. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
35. | MACEY Charlotte | 01.01.2003 | |
36. | BRICIU Anne Marie | 01.01.2003 | |
37. | Woźniak Natalia | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 25.10.2004 |
37. | URAKCHIEVA Alina | 01.01.2004 | |
39. | SOFRAN Teodora | ||
40. | VELICA Denisa | 01.01.2004 | |
41. | TERENTEVA Polina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
42. | BODA Barbara | ||
43. | SCHALLER Cora | ||
44. | GALE Madeleine | 01.01.2003 | |
45. | UCAR Duru | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
46. | HOFLER Marie | 01.01.2004 | |
47. | KANAS Konstancja | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.03.2004 |
48. | RAMANE Karina | ||
49. | ZIELIŃSKA Martyna | AZS AWF WARSZAWA | 17.06.2003 |
50. | STOLTE Caitlin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.03.2004 |
51. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
52. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
53. | GAISINA Diana | 01.01.2003 | |
54. | KRAUTER Karoline | 09.01.2004 | |
54. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
56. | OLSTROEM Stine | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
57. | Sroka Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 16.12.2003 |
58. | MICHAŁEK Paulina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.01.2004 |
59. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
60. | HAASE Leah | 27.04.2004 | |
61. | KRASNOPEROVA Irina | 01.01.2004 | |
62. | UGLANOVA Veronika | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
63. | KUBACZYK Klaudia | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 27.05.2003 |
64. | MYKHALOVA Maryna | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
65. | SZATARSKA Maja | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 28.04.2004 |
66. | OLSZÓWKA Jagoda | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 17.12.2004 |
67. | FINKENSTAEDT Antonia | 12.03.2004 | |
68. | KOLOBEKOVA Alina | ||
69. | DEVANTIER Julia | ||
70. | FARKAS Katalin | ||
71. | BORKOWSKA Zuzanna | UKS 35 BIELAWY TORUŃ | 02.04.2004 |
72. | CHABOT Capucine | 01.01.2003 | |
73. | SOLOBAIEVA Elina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
73. | PAPADOPOULOS Keira | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
75. | ŻELECHOWSKA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 08.08.2003 |
76. | ZADORA Milenka | 01.01.2004 | |
76. | LIPPOLD Emma | 05.07.2003 | |
78. | HYDE Bronwen | 01.01.2003 | |
78. | PETERSEN Jara Sophie | ||
80. | REICH Nina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.01.2003 |
81. | SEMPER Nelly | ||
82. | CISOWSKA Zuzanna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.12.2004 |
83. | TRZCIŃSKA Patrycja | AZS AWF WARSZAWA | 31.08.2003 |
84. | TIMCHENKA Yulia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
85. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
85. | VAKO Polina | 01.01.2004 | |
85. | MEURISSE Scarlett | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
88. | PERVUSHINA Elizaveta | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
89. | PARVA Anastazija | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
90. | BIRD Martha | 01.01.2004 | |
91. | CSEFALVAY Rebeka | ||
92. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
93. | CZERWIŃSKA Lena | AZS AWF WARSZAWA | 21.10.2004 |
94. | LAVRENIUK Katerina | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
95. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
96. | WEMME Lina | ||
97. | KOKOSIŃSKA Nicola | UKS FLORET Ruda Śląska | 17.05.2003 |
98. | HASSINGER Liliane | 01.01.2004 | |
99. | HOLLAX Ira Kristin | ||
100. | KĂPP Johanna | 30.10.2003 | |
101. | SOLIWODA Oliwia | UKS ATENA GDAŃSK | 13.11.2004 |
102. | O'BRIEN Emily | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
103. | HĂNNGER Isabelle Salome | 27.08.2003 | |
104. | ZYRIANOVA Iryna | 01.01.2003 | |
105. | BULMAN Imogen | 01.01.2003 | |
106. | SZCZEPANIAK Anna | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.02.2004 |
107. | KLÓJ Aleksandra | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.03.2003 |
108. | ROMPCZYK Sara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 31.05.2004 |
109. | SIBILLA Hannah | 01.01.2003 | |
109. | TRAGER Lilli | 01.01.2003 | |
111. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
112. | VON SCHEVEN Tara | 01.01.2003 | |
113. | GINTER Anna | IKS LESZNO | 14.09.2003 |
114. | JUSZCZYK Dominika | UKS FLORET Ruda Śląska | 16.05.2003 |
114. | VIG Henrietta | 01.01.2003 | |
116. | ANDERS Wiktoria | WROCŁAWIANIE | 14.01.2003 |
117. | BURSIKOVA Kristina | ||
118. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
119. | QUELCH Abigail | 01.01.2003 | |
120. | SKLENAROVA Marketa | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
121. | NACHERJANE Helena | 01.01.2004 | |
122. | LEWANDOWSKA Karolina | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 11.01.2004 |
123. | HAJITHOMAS Alani | 01.01.2003 | |
124. | CLOUARD Ambre | 01.01.2003 | |
125. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
126. | LEWIN Martha Elisabeth | 11.03.2004 | |
127. | LEWUSZ Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 |