Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | REUREKAS Gijs | 123 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
2. | ONDRUSEK Martin | 61 | ||
3. | NEUBAUER Aaron | 60 | ||
4. | RYKARV Daniel | 182 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
5. | Frącek Maciej | 1 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
6. | ROGACKI Piotr | 152 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 |
7. | JAKUBOWSKI Adam | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
8. | LAZARENKO Ievgen | 59 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
9. | KARLSEN Jonas | 119 | 01.01.2004 | |
10. | GROTEKE Sebastiano | 181 | ||
11. | MAKK Balazs | 121 | 01.01.2004 | |
12. | CHEN James | 64 | 01.01.2004 | |
13. | KATONA Csego | 122 | 01.01.2003 | |
14. | Tomeczek Kamil | 165 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
15. | CHMIELEWSKI Ryszard | 3 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
16. | BURCEA Radu | 176 | 01.01.2003 | |
17. | RUGE Arthus | 201 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
18. | SREBNIAK Tomasz | 4 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
19. | NAWAR Suhayl | 144 | ||
20. | ROZBECK Bruno | 116 | 01.01.2003 | |
21. | BRIGGS Jamie | 56 | 01.01.2003 | |
22. | GERLACH Hannes | 127 | ||
23. | BROBERG Marcus | 65 | 01.01.2003 | |
24. | CHTIOUI Adam | 5 | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
25. | GRUND Toni | 126 | ||
26. | CHRAMOSTA Tomas | 115 | 01.01.2004 | |
27. | OLSHANSKIY Ivan | 55 | ||
28. | MANZ THORBEK Julius | 66 | 01.01.2004 | |
29. | ŚWIERZYŃSKI Adam | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
30. | FAĂźMANN Moritz | 67 | 16.07.2003 | |
31. | TAKLE Douglas | 174 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
32. | SLEZAK Martin | 114 | 01.01.2003 | |
33. | IONITA Luca | 125 | 01.01.2003 | |
34. | SURMA Jakub | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
35. | Mach Oskar | 54 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
36. | KUBA Vencel | 113 | 01.01.2003 | |
37. | NIZIO Bartłomiej | 8 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
38. | MOSKVIN Kirill | 188 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
39. | LESKOVAC Janko | 53 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
40. | LECOUR Iren | 112 | 01.01.2003 | |
41. | Płaszczewski Mikołaj | 9 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
42. | BENYUS Attila | 172 | 01.01.2003 | |
43. | RHYS POLLITT Rafael | 189 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
44. | FUSCHILLO Rocco | 51 | 01.01.2004 | |
45. | PIRK Akos | 111 | ||
46. | MAJEWSKI Błażej | 10 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
47. | KULSKI Karol | 70 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
48. | TENGKU MU ADZAM Tengku Amran | 130 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
49. | KAPPUS Bastian | 164 | ||
50. | FARKAS Matyas | 131 | 01.01.2003 | |
51. | WĄSOWICZ Maksymilian | 11 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 |
52. | HUCKLE Ben | 191 | 01.01.2003 | |
53. | BALLA Nikita | 71 | ||
54. | KORZENIEWSKI Stanisław | 12 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
55. | FAZEKAS Arpad | 72 | ||
56. | JARVIE Lachlan | 49 | 01.01.2003 | |
57. | PROKOPENKO Andrei | 168 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
58. | SEMBACH Philipp | 132 | ||
59. | BOHDAN Bartosz | 13 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
60. | BARBOUR Rhys | 48 | 01.01.2003 | |
61. | SURCEL Petru | 133 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
62. | OSIPOV Dmitry | 73 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
63. | MAJEWSKI Filip | 14 | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
64. | Lewicki Tymon | 171 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
65. | FISCHER Friedemann | 107 | ||
66. | BAGROV Boris | 134 | 01.01.2003 | |
67. | IVANCSICS Ambrus | 195 | 01.01.2003 | |
68. | SEGAL Artur | 106 | 01.01.2003 | |
69. | Woźniak Igor | 153 | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
70. | BARBIER Anthon | 46 | 01.01.2003 | |
71. | OSSENTOWSKI Mikołaj | 15 | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
72. | DOWNAR Wiktor | 16 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
73. | ZAGORNIK Lucas | 136 | ||
74. | BAUMANN Noah | 45 | 01.01.2003 | |
75. | FOURNIER Jean Marcel | 105 | 01.01.2003 | |
76. | LOPATIN Egor | 194 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
77. | MACHETANZ Jasper | 77 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.07.2003 |
78. | KOWALSKI Jakub | 17 | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
79. | GJALDBAEK Mikkel | 44 | 01.01.2004 | |
80. | SUCHODOLSKI Wojciech | 103 | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
81. | WALET Koen | 170 | 01.01.2004 | |
82. | CHIN Jason Yiu Joe | 43 | 01.01.2003 | |
83. | KAŚKÓW Piotr | 18 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
84. | Olszewski Mikołaj | 142 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
85. | ZACHER Niklas | 160 | 05.08.2003 | |
86. | PAVEL Gabriel | 78 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
87. | ENGFER Friedrch | 42 | 13.08.2004 | |
88. | Gajda Arkadiusz | 19 | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
89. | SACHEE Hassan | 102 | 01.01.2003 | |
90. | KISELEV Egor | 140 | 01.01.2004 | |
91. | NERLING Hannes | 79 | ||
92. | GYORGY Bendeguz | 101 | ||
93. | BOVICHEV Andrei | 80 | 01.01.2004 | |
94. | SCHMITZ HUBSCH Gregor | 141 | 01.01.2003 | |
95. | KANIA Dominik | 204 | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
96. | GRUFIK Michal | 162 | 01.01.2003 | |
97. | BAUKNECHT Maurice Leon | 41 | ||
98. | TUNCER Poyraz | 138 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
99. | PIOSIK Dawid | 82 | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
100. | SZUMODALSKY Emil | 156 | 26.03.2003 | |
101. | HORN NIELSEN Christopher | 100 | 01.01.2004 | |
102. | VOBORIL Martin | 200 | ||
103. | WALTHER Lennard | 139 | 01.01.2003 | |
104. | REHDA Felix | 98 | ||
105. | DAPKUNS Rudolfs | 161 | ||
106. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | 22 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
107. | LANGA Emil | 39 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
108. | KUCHTA Leopold | 157 | 01.01.2003 | |
109. | Firch Paweł | 23 | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
110. | DONAGHUE Joe | 83 | 01.01.2003 | |
111. | DROZDOVS Daniels | 38 | ||
112. | SACHARCZUK Bartosz | 148 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
113. | ROCCATO Francesco | 159 | 01.01.2003 | |
114. | WOLF Patrick | 84 | 01.01.2003 | |
115. | Kwiatkowski Mateusz | 24 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
116. | HARMS Tyler | 37 | 01.01.2004 | |
117. | PAZOŁA Wiktor | 25 | IKS LESZNO | 18.05.2003 |
118. | HELM Leander | 96 | 24.02.2003 | |
119. | DĂRFER Laurenz | 36 | 28.08.2004 | |
120. | Wieczorek Michał | 147 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
121. | RABL Martin | 155 | 01.01.2004 | |
122. | GHRAIRI Tarek | 145 | ||
123. | Napieralski Marcin | 110 | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
124. | HUMIENNY Stanisław | 26 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 |
125. | PERSHKO Fedir | 86 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
126. | BLAIR Joseph | 35 | 01.01.2004 | |
127. | BIELCIK Dominik | 187 | ||
128. | ROSU Vlad | 154 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
129. | GRUN Nils | 94 | ||
130. | PANDER Tymoteusz | 27 | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
131. | WILMONT JEINER Ruben | 33 | 01.01.2003 | |
132. | BAAR Laurin | 202 | 02.12.2004 | |
133. | LISOVYI Bogdan | 93 | 01.01.2003 | |
134. | MAURIS Sebastian | 151 | ||
135. | Smuda Jakub | 28 | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
136. | STRANGE Oliver | 92 | 01.01.2003 | |
137. | SHIBAEV Aleksej | 89 | ||
138. | HĂĂźLER Arwed | 149 | 28.04.2003 | |
139. | SŁOMIŃSKI Kacper | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
140. | GREGORI Nathan | 150 | 01.01.2003 | |
141. | BRABAŃSKI Karol | 30 | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
142. | DANIEL Dylan Jacek | 179 | 01.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | OSIPOV Dmitry | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
2. | PAVEL Gabriel | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
2. | STRANGE Oliver | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
4. | KISELEV Egor | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
5. | LESKOVAC Janko | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
5. | ROSU Vlad | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 | zakwalifikowano |
8. | RHYS POLLITT Rafael | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | ROCCATO Francesco | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
10. | SEMBACH Philipp | zakwalifikowano | ||
10. | RYKARV Daniel | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
12. | KATONA Csego | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
13. | TUNCER Poyraz | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
14. | BURCEA Radu | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
15. | BAUKNECHT Maurice Leon | zakwalifikowano | ||
16. | DĂRFER Laurenz | 28.08.2004 | zakwalifikowano | |
17. | DANIEL Dylan Jacek | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
18. | KUCHTA Leopold | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
19. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 | zakwalifikowano |
19. | CHEN James | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
21. | PIRK Akos | zakwalifikowano | ||
22. | GRUN Nils | zakwalifikowano | ||
23. | MOSKVIN Kirill | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
23. | FARKAS Matyas | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
23. | BAGROV Boris | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
26. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 | zakwalifikowano |
26. | BROBERG Marcus | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
26. | SEGAL Artur | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
29. | KAPPUS Bastian | zakwalifikowano | ||
29. | SURCEL Petru | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
31. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
31. | OLSHANSKIY Ivan | zakwalifikowano | ||
33. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 | zakwalifikowano |
34. | WALET Koen | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
34. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
36. | CHIN Jason Yiu Joe | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
36. | NAWAR Suhayl | zakwalifikowano | ||
38. | FISCHER Friedemann | zakwalifikowano | ||
39. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 | zakwalifikowano |
39. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 | zakwalifikowano |
41. | WALTHER Lennard | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
42. | WILMONT JEINER Ruben | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
44. | WOLF Patrick | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
45. | GREGORI Nathan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
45. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 | zakwalifikowano |
47. | BLAIR Joseph | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
48. | PROKOPENKO Andrei | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
49. | LAZARENKO Ievgen | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
49. | LISOVYI Bogdan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
51. | BENYUS Attila | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
52. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
53. | HĂĂźLER Arwed | 28.04.2003 | zakwalifikowano | |
53. | REUREKAS Gijs | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
55. | BIELCIK Dominik | zakwalifikowano | ||
56. | WĄSOWICZ Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 | zakwalifikowano |
57. | ZAGORNIK Lucas | zakwalifikowano | ||
57. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
59. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 | zakwalifikowano |
59. | KUBA Vencel | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
61. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
62. | TENGKU MU ADZAM Tengku Amran | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
63. | IVANCSICS Ambrus | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
63. | RUGE Arthus | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
65. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
66. | JARVIE Lachlan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
67. | MAURIS Sebastian | zakwalifikowano | ||
69. | DAPKUNS Rudolfs | zakwalifikowano | ||
69. | LECOUR Iren | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
71. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 | zakwalifikowano |
72. | GJALDBAEK Mikkel | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
73. | ROZBECK Bruno | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
74. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 | zakwalifikowano |
74. | BRIGGS Jamie | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
76. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
76. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 | zakwalifikowano |
78. | ENGFER Friedrch | 13.08.2004 | zakwalifikowano | |
79. | BARBIER Anthon | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
80. | FOURNIER Jean Marcel | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
81. | BAUMANN Noah | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
82. | BALLA Nikita | zakwalifikowano | ||
83. | HELM Leander | 24.02.2003 | zakwalifikowano | |
84. | HORN NIELSEN Christopher | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
85. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 | zakwalifikowano |
86. | GHRAIRI Tarek | zakwalifikowano | ||
87. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 | zakwalifikowano |
88. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 | zakwalifikowano |
89. | LOPATIN Egor | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
90. | MACHETANZ Jasper | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.07.2003 | zakwalifikowano |
91. | GROTEKE Sebastiano | zakwalifikowano | ||
92. | SLEZAK Martin | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
93. | GYORGY Bendeguz | zakwalifikowano | ||
94. | BARBOUR Rhys | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
95. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 | zakwalifikowano |
96. | SCHMITZ HUBSCH Gregor | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
97. | SHIBAEV Aleksej | zakwalifikowano | ||
97. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 | zakwalifikowano |
99. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
100. | REHDA Felix | zakwalifikowano | ||
101. | IONITA Luca | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
101. | GRUND Toni | zakwalifikowano | ||
103. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
104. | NERLING Hannes | zakwalifikowano | ||
105. | DONAGHUE Joe | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
106. | DROZDOVS Daniels | zakwalifikowano | ||
107. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 | zakwalifikowano |
108. | TAKLE Douglas | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
109. | MANZ THORBEK Julius | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
110. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
110. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 | zakwalifikowano |
112. | FUSCHILLO Rocco | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
113. | BAAR Laurin | 02.12.2004 | zakwalifikowano | |
114. | BOVICHEV Andrei | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
114. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 | zakwalifikowano |
116. | SACHEE Hassan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
117. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
118. | MAKK Balazs | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
119. | ROGACKI Piotr | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 | zakwalifikowano |
120. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
121. | KARLSEN Jonas | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
122. | PERSHKO Fedir | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
123. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 | zakwalifikowano |
124. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
124. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 | zakwalifikowano |
126. | PAZOŁA Wiktor | IKS LESZNO | 18.05.2003 | zakwalifikowano |
127. | HARMS Tyler | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
128. | SZUMODALSKY Emil | 26.03.2003 | zakwalifikowano | |
129. | HUMIENNY Stanisław | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
130. | VOBORIL Martin | zakwalifikowano | ||
130. | RABL Martin | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
132. | HUCKLE Ben | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
133. | CHRAMOSTA Tomas | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
134. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 | zakwalifikowano |
135. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 | zakwalifikowano |
136. | GERLACH Hannes | zakwalifikowano | ||
137. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 | zakwalifikowano |
138. | ONDRUSEK Martin | zakwalifikowano | ||
139. | ZACHER Niklas | 05.08.2003 | zakwalifikowano | |
140. | FAZEKAS Arpad | zakwalifikowano | ||
141. | NEUBAUER Aaron | zakwalifikowano | ||
142. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 | zakwalifikowano |
143. | FAĂźMANN Moritz | 16.07.2003 | zakwalifikowano | |
144. | GRUFIK Michal | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | OSIPOV Dmitry | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
2. | KAPPUS Bastian | ||
3. | SEMBACH Philipp | ||
3. | LESKOVAC Janko | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
5. | KISELEV Egor | 01.01.2004 | |
6. | RHYS POLLITT Rafael | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
7. | BAUKNECHT Maurice Leon | ||
8. | SEGAL Artur | 01.01.2003 | |
9. | PAVEL Gabriel | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
10. | SURMA Jakub | AZS AWF WARSZAWA | 27.08.2003 |
11. | TUNCER Poyraz | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
12. | BAGROV Boris | 01.01.2003 | |
13. | PROKOPENKO Andrei | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
14. | MAJEWSKI Filip | NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 30.07.2003 |
15. | HELM Leander | 24.02.2003 | |
16. | GHRAIRI Tarek | ||
17. | STRANGE Oliver | 01.01.2003 | |
18. | ROSU Vlad | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
19. | ROCCATO Francesco | 01.01.2003 | |
20. | KUCHTA Leopold | 01.01.2003 | |
21. | CHEN James | 01.01.2004 | |
22. | PIRK Akos | ||
23. | FARKAS Matyas | 01.01.2003 | |
24. | BROBERG Marcus | 01.01.2003 | |
25. | JAKUBOWSKI Adam | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 14.01.2003 |
26. | NAWAR Suhayl | ||
27. | WILMONT JEINER Ruben | 01.01.2003 | |
28. | LISOVYI Bogdan | 01.01.2003 | |
29. | BENYUS Attila | 01.01.2003 | |
30. | HĂĂźLER Arwed | 28.04.2003 | |
31. | SHIBAEV Aleksej | ||
32. | GRUND Toni | ||
33. | DĂRFER Laurenz | 28.08.2004 | |
34. | GRUN Nils | ||
35. | MOSKVIN Kirill | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
36. | SURCEL Petru | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
37. | OLSHANSKIY Ivan | ||
38. | CHTIOUI Adam | BUDOWLANI TORUŃ | 18.05.2003 |
39. | CHIN Jason Yiu Joe | 01.01.2003 | |
40. | Frącek Maciej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 20.09.2003 |
41. | WALTHER Lennard | 01.01.2003 | |
42. | WOLF Patrick | 01.01.2003 | |
43. | BLAIR Joseph | 01.01.2004 | |
44. | LAZARENKO Ievgen | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
45. | Płaszczewski Mikołaj | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 02.01.2003 |
46. | BIELCIK Dominik | ||
47. | WĄSOWICZ Maksymilian | UKS ATENA GDAŃSK | 01.07.2003 |
48. | KAŚKÓW Piotr | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 12.07.2003 |
49. | Tomeczek Kamil | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.10.2004 |
50. | TENGKU MU ADZAM Tengku Amran | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
51. | BOHDAN Bartosz | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 03.03.2003 |
52. | JARVIE Lachlan | 01.01.2003 | |
54. | DAPKUNS Rudolfs | ||
55. | GJALDBAEK Mikkel | 01.01.2004 | |
56. | HORN NIELSEN Christopher | 01.01.2004 | |
57. | LOPATIN Egor | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
58. | GROTEKE Sebastiano | ||
59. | BARBOUR Rhys | 01.01.2003 | |
60. | Gajda Arkadiusz | IKS LESZNO | 20.08.2003 |
61. | FUSCHILLO Rocco | 01.01.2004 | |
62. | ZACHER Niklas | 05.08.2003 | |
63. | FAZEKAS Arpad | ||
64. | Smuda Jakub | AZS AWF POZNAŃ | 28.05.2003 |
65. | RYKARV Daniel | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
66. | KATONA Csego | 01.01.2003 | |
67. | BURCEA Radu | 01.01.2003 | |
68. | DANIEL Dylan Jacek | 01.01.2003 | |
69. | ŚWIERZYŃSKI Adam | UKS ATENA GDAŃSK | 21.08.2003 |
70. | OSSENTOWSKI Mikołaj | IKS LESZNO | 14.05.2003 |
71. | FIJAŁKOWSKI Krzysztof | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 23.08.2003 |
72. | WALET Koen | 01.01.2004 | |
73. | FISCHER Friedemann | ||
74. | KOWALSKI Jakub | WROCŁAWIANIE | 03.01.2003 |
76. | Wieczorek Michał | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 03.02.2004 |
76. | GREGORI Nathan | 01.01.2003 | |
78. | REUREKAS Gijs | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
79. | ZAGORNIK Lucas | ||
80. | KUBA Vencel | 01.01.2003 | |
81. | KULSKI Karol | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 10.02.2003 |
82. | RUGE Arthus | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
82. | IVANCSICS Ambrus | 01.01.2003 | |
84. | MAURIS Sebastian | ||
85. | LECOUR Iren | 01.01.2003 | |
86. | KANIA Dominik | WROCŁAWIANIE | 14.11.2004 |
87. | ROZBECK Bruno | 01.01.2003 | |
88. | BRIGGS Jamie | 01.01.2003 | |
88. | Mach Oskar | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 25.01.2004 |
90. | Woźniak Igor | AZS AWF POZNAŃ | 04.04.2004 |
91. | ENGFER Friedrch | 13.08.2004 | |
92. | BARBIER Anthon | 01.01.2003 | |
93. | FOURNIER Jean Marcel | 01.01.2003 | |
94. | BAUMANN Noah | 01.01.2003 | |
95. | BALLA Nikita | ||
96. | Kwiatkowski Mateusz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 06.06.2003 |
97. | BRABAŃSKI Karol | MKS KUSY SZCZECIN | 26.09.2003 |
98. | DOWNAR Wiktor | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 09.09.2003 |
99. | MACHETANZ Jasper | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.07.2003 |
100. | SLEZAK Martin | 01.01.2003 | |
101. | GYORGY Bendeguz | ||
102. | MAJEWSKI Błażej | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 19.11.2003 |
103. | SCHMITZ HUBSCH Gregor | 01.01.2003 | |
104. | SUCHODOLSKI Wojciech | UKS ATENA GDAŃSK | 11.03.2003 |
105. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
106. | REHDA Felix | ||
107. | IONITA Luca | 01.01.2003 | |
108. | PANDER Tymoteusz | WROCŁAWIANIE | 18.01.2003 |
109. | NERLING Hannes | ||
110. | DONAGHUE Joe | 01.01.2003 | |
111. | DROZDOVS Daniels | ||
112. | SACHARCZUK Bartosz | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 06.02.2004 |
113. | TAKLE Douglas | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
114. | MANZ THORBEK Julius | 01.01.2004 | |
115. | NIZIO Bartłomiej | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
116. | SACHEE Hassan | 01.01.2003 | |
117. | ROGACKI Piotr | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 25.11.2004 |
118. | KARLSEN Jonas | 01.01.2004 | |
119. | PERSHKO Fedir | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
120. | HARMS Tyler | 01.01.2004 | |
121. | SZUMODALSKY Emil | 26.03.2003 | |
122. | VOBORIL Martin | ||
123. | HUCKLE Ben | 01.01.2003 | |
124. | CHRAMOSTA Tomas | 01.01.2004 | |
125. | SREBNIAK Tomasz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 29.01.2003 |
126. | Olszewski Mikołaj | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 12.10.2004 |
127. | FAĂźMANN Moritz | 16.07.2003 | |
128. | GRUFIK Michal | 01.01.2003 | |
129. | BAAR Laurin | 02.12.2004 | |
130. | LANGA Emil | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 23.04.2004 |
130. | BOVICHEV Andrei | 01.01.2004 | |
132. | Firch Paweł | UKS MDK-5 BYDGOSZCZ | 06.02.2003 |
133. | MAKK Balazs | 01.01.2004 | |
134. | KORZENIEWSKI Stanisław | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 04.04.2003 |
135. | SŁOMIŃSKI Kacper | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 31.01.2003 |
136. | Napieralski Marcin | AZS AWF POZNAŃ | 20.05.2003 |
136. | PIOSIK Dawid | IKS LESZNO | 16.12.2004 |
138. | PAZOŁA Wiktor | IKS LESZNO | 18.05.2003 |
139. | HUMIENNY Stanisław | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 20.03.2003 |
140. | RABL Martin | 01.01.2004 | |
141. | Lewicki Tymon | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 05.11.2004 |
142. | GERLACH Hannes | ||
143. | ONDRUSEK Martin | ||
144. | NEUBAUER Aaron |