Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 21.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | RZEPNIEWSKI Jan | 43 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 28.07.2004 |
2. | CORCORAN Ryan | 82 | 01.01.2003 | |
3. | SOWULA Rafał | 88 | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14.02.2003 |
4. | FUNKE Timon | 42 | 01.01.2003 | |
5. | DROŻDŻEWICZ Czarek | 1 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2003 |
6. | DICU Rares | 45 | 01.01.2003 | |
7. | BURBULA Wojciech | 2 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.08.2003 |
8. | GALAZKA Dylan Jacek | 80 | 01.01.2004 | |
9. | COSAR Gabriel | 41 | 01.01.2003 | |
10. | JACKOWSKI Antoni | 91 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.09.2004 |
11. | ROGLER Moritz | 44 | ||
12. | SALE Cormac | 40 | 01.01.2003 | |
13. | JASNOCH Patryk | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.2004 |
14. | ALDGATE Daniel | 39 | 01.01.2003 | |
15. | VANNIEUWENBORGH Gijs | 120 | 01.01.2003 | |
16. | ENGEL Jan | 47 | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 15.06.2003 |
17. | CZARNIECKI Łukasz | 4 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.02.2003 |
18. | NEUHAUSER Marc | 84 | 01.01.2004 | |
19. | MATRAS Mateusz | 5 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.03.2003 |
20. | BUSH Eli | 46 | 01.01.2004 | |
21. | HUNYADY Daniel | 38 | ||
22. | RAUT Thomas | 48 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
23. | JASINSKI Gregor | 79 | 01.01.2004 | |
24. | ONDRIK Konrad | 37 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
25. | Nowinowski Kacper | 6 | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
26. | PEROV Andrey | 78 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
27. | ALLEN Sam | 86 | ||
28. | ROSHCHIN Maksym | 36 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
29. | JUNGHAUSS Carl | 123 | 01.01.2004 | |
30. | LYDKA Leonhard | 87 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 24.10.2004 |
31. | PAR Sinan | 51 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
32. | HADAJ BAHIR Sofien | 8 | KKSZ KONIN | 25.08.2003 |
33. | ADAMUS Maciej | 112 | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.05.2003 |
34. | ABBUD Daniel | 77 | 01.01.2004 | |
35. | FIDLER Nathaniel | 89 | 01.01.2003 | |
36. | TSIARESCHANKA Aliaksei | 76 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
37. | MUNIS Evren Ayberk | 116 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
38. | Kajor Krzysztof | 9 | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
39. | SZABO Marton | 93 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
40. | Kozłowski Piotr | 10 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13.12.2003 |
41. | KALENDER Furkan | 75 | 01.01.2003 | |
42. | BEDFORD Louis | 52 | ||
43. | SHI Andrew | 115 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
44. | HOLDSWORTH Darcy | 32 | 01.01.2003 | |
45. | Broniszewski Marcel | 11 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
46. | SENECZKO Bartosz | 12 | DRAGON ŁÓDŹ | 22.09.2003 |
47. | CERMEN Cinar | 74 | 01.01.2003 | |
48. | OWENS William | 31 | ||
49. | NIKIFOROV Alexandr | 96 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
50. | KRAKOWSKI Eryk | 54 | KKSZ KONIN | 22.09.2004 |
51. | ZAGAWA Wiktor | 13 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.10.2003 |
52. | AFANASEV Andrei | 114 | 01.01.2003 | |
53. | VON BUCH Simon | 30 | 01.01.2003 | |
54. | CROMIE Max | 72 | 01.01.2003 | |
55. | SEMENOV Maksym | 56 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
56. | KUSAK Filip | 14 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 |
57. | KRAL Krystof | 29 | 01.01.2004 | |
58. | ERACHSHAW Taras | 71 | 01.01.2003 | |
59. | CHORLTON Nathan | 99 | 01.01.2003 | |
60. | Dzierniejko Jakub | 15 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
61. | GRANER Simon | 57 | 01.01.2003 | |
62. | TERZI Tymur | 113 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
63. | GREISHKANS Valts | 58 | 01.01.2004 | |
64. | GIL Krzysztof | 16 | AZS AWF WARSZAWA | 22.07.2003 |
65. | STOLIARCHUK Glib | 110 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
66. | WAGNER Lucas | 100 | 01.01.2004 | |
67. | Rekiel Miłosz | 69 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 |
68. | BARSZCZAK Wiktor | 25 | KKSZ KONIN | 22.10.2003 |
69. | OZIĘBŁO Antoni | 17 | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2003 |
70. | LILOV Neil | 111 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
71. | STANISHEVSKI Volodymer | 68 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
72. | NITU Radu | 102 | ||
73. | RURKA Mateusz | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2004 |
74. | BONDAR Samuel | 60 | ||
75. | KOVAL Stephan | 67 | 03.09.2003 | |
76. | BISTROV Andrey | 103 | 01.01.2004 | |
77. | KRAJNC Peter | 66 | 01.01.2003 | |
78. | KOSTKA Dawid | 19 | IKS BUSHIDO RYBNIK | 30.12.2003 |
79. | HALAIDZENKA Artur | 119 | 01.01.2004 | |
80. | ZAICEV Egor | 62 | 01.01.2003 | |
81. | Józefowski Filip | 24 | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
82. | MYNORS George | 104 | 01.01.2003 | |
83. | KOHOUTEK Jakub | 65 | 01.01.2003 | |
84. | OSTROWSKI Grzegorz | 20 | KKSZ KONIN | 19.07.2003 |
85. | MCLELLAN Rory | 63 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
86. | NAZARUK Bazyl | 21 | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 16.02.2004 |
87. | GLADILIN Michail | 105 | 01.01.2004 | |
88. | GHAZIRI Jad | 108 | 01.01.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | LILOV Neil | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
1. | KALENDER Furkan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
3. | OWENS William | zakwalifikowano | ||
4. | HOLDSWORTH Darcy | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
4. | GLADILIN Michail | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
4. | PAR Sinan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | VANNIEUWENBORGH Gijs | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
7. | MUNIS Evren Ayberk | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | ROSHCHIN Maksym | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
7. | ERACHSHAW Taras | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
11. | TERZI Tymur | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
12. | KOVAL Stephan | 03.09.2003 | zakwalifikowano | |
12. | HUNYADY Daniel | zakwalifikowano | ||
14. | CROMIE Max | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
15. | FUNKE Timon | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
15. | DICU Rares | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
17. | GREISHKANS Valts | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
18. | AFANASEV Andrei | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
19. | NITU Radu | zakwalifikowano | ||
20. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 | zakwalifikowano |
21. | CZARNIECKI Łukasz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.02.2003 | zakwalifikowano |
22. | MCLELLAN Rory | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
23. | KUSAK Filip | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 | zakwalifikowano |
24. | JUNGHAUSS Carl | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
25. | NEUHAUSER Marc | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
25. | KRAJNC Peter | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
27. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
28. | RAUT Thomas | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
28. | BISTROV Andrey | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
30. | ZAICEV Egor | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
30. | JASINSKI Gregor | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
32. | STOLIARCHUK Glib | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
33. | SHI Andrew | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
33. | SZABO Marton | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
35. | MYNORS George | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
36. | BURBULA Wojciech | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.08.2003 | zakwalifikowano |
37. | ROGLER Moritz | zakwalifikowano | ||
38. | DROŻDŻEWICZ Czarek | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
39. | SALE Cormac | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
40. | JASNOCH Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.2004 | zakwalifikowano |
41. | BONDAR Samuel | zakwalifikowano | ||
42. | SEMENOV Maksym | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
43. | GHAZIRI Jad | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
44. | ALDGATE Daniel | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
45. | KOSTKA Dawid | IKS BUSHIDO RYBNIK | 30.12.2003 | zakwalifikowano |
46. | TSIARESCHANKA Aliaksei | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
47. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 | zakwalifikowano |
48. | GRANER Simon | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
48. | PEROV Andrey | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
50. | ONDRIK Konrad | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
51. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 | zakwalifikowano |
51. | HADAJ BAHIR Sofien | KKSZ KONIN | 25.08.2003 | zakwalifikowano |
53. | MATRAS Mateusz | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.03.2003 | zakwalifikowano |
54. | KOHOUTEK Jakub | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
55. | STANISHEVSKI Volodymer | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
56. | ZAGAWA Wiktor | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
57. | OZIĘBŁO Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2003 | zakwalifikowano |
58. | CERMEN Cinar | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
59. | Kozłowski Piotr | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13.12.2003 | zakwalifikowano |
60. | COSAR Gabriel | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
61. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 | zakwalifikowano |
62. | BEDFORD Louis | zakwalifikowano | ||
63. | GIL Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 22.07.2003 | zakwalifikowano |
64. | WAGNER Lucas | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
65. | Rekiel Miłosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 | zakwalifikowano |
66. | SENECZKO Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 22.09.2003 | zakwalifikowano |
67. | LYDKA Leonhard | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 24.10.2004 | zakwalifikowano |
67. | VON BUCH Simon | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
69. | CHORLTON Nathan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
69. | ALLEN Sam | zakwalifikowano | ||
71. | BUSH Eli | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
72. | ADAMUS Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.05.2003 | zakwalifikowano |
73. | KRAKOWSKI Eryk | KKSZ KONIN | 22.09.2004 | zakwalifikowano |
74. | ENGEL Jan | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 15.06.2003 | zakwalifikowano |
75. | OSTROWSKI Grzegorz | KKSZ KONIN | 19.07.2003 | zakwalifikowano |
76. | BARSZCZAK Wiktor | KKSZ KONIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
77. | HALAIDZENKA Artur | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
78. | RURKA Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2004 | zakwalifikowano |
79. | FIDLER Nathaniel | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
79. | NAZARUK Bazyl | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 16.02.2004 | zakwalifikowano |
81. | KRAL Krystof | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
82. | ABBUD Daniel | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
83. | NIKIFOROV Alexandr | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
84. | RZEPNIEWSKI Jan | MUKS VICTOR WARSZAWA | 28.07.2004 | zakwalifikowano |
85. | SOWULA Rafał | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14.02.2003 | zakwalifikowano |
86. | JACKOWSKI Antoni | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.09.2004 | zakwalifikowano |
87. | CORCORAN Ryan | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
87. | GALAZKA Dylan Jacek | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | KALENDER Furkan | 01.01.2003 | |
2. | OWENS William | ||
3. | Kajor Krzysztof | AZS AWF KATOWICE | 06.02.2003 |
3. | LILOV Neil | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
5. | ERACHSHAW Taras | 01.01.2003 | |
6. | MCLELLAN Rory | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
7. | BISTROV Andrey | 01.01.2004 | |
8. | SEMENOV Maksym | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
9. | VANNIEUWENBORGH Gijs | 01.01.2003 | |
9. | MUNIS Evren Ayberk | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
11. | KOVAL Stephan | 03.09.2003 | |
12. | CROMIE Max | 01.01.2003 | |
13. | Dzierniejko Jakub | UKS 13 BIAŁYSTOK | 30.04.2003 |
14. | BURBULA Wojciech | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 13.08.2003 |
15. | GRANER Simon | 01.01.2003 | |
16. | ONDRIK Konrad | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
17. | HOLDSWORTH Darcy | 01.01.2003 | |
17. | GLADILIN Michail | 01.01.2004 | |
17. | PAR Sinan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
20. | ROSHCHIN Maksym | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
21. | TERZI Tymur | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
22. | HUNYADY Daniel | ||
23. | FUNKE Timon | 01.01.2003 | |
24. | AFANASEV Andrei | 01.01.2003 | |
25. | NITU Radu | ||
26. | KRAJNC Peter | 01.01.2003 | |
27. | ZAICEV Egor | 01.01.2003 | |
28. | SZABO Marton | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
28. | SHI Andrew | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
30. | SALE Cormac | 01.01.2003 | |
31. | BONDAR Samuel | ||
32. | ALDGATE Daniel | 01.01.2003 | |
33. | DICU Rares | 01.01.2003 | |
34. | GREISHKANS Valts | 01.01.2004 | |
35. | CZARNIECKI Łukasz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 19.02.2003 |
36. | KUSAK Filip | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 |
37. | JUNGHAUSS Carl | 01.01.2004 | |
38. | NEUHAUSER Marc | 01.01.2004 | |
39. | RAUT Thomas | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
40. | JASINSKI Gregor | 01.01.2004 | |
41. | STOLIARCHUK Glib | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
42. | MYNORS George | 01.01.2003 | |
43. | ROGLER Moritz | ||
44. | DROŻDŻEWICZ Czarek | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2003 |
45. | JASNOCH Patryk | AZS AWF WARSZAWA | 28.08.2004 |
46. | GHAZIRI Jad | 01.01.2003 | |
47. | KOSTKA Dawid | IKS BUSHIDO RYBNIK | 30.12.2003 |
48. | TSIARESCHANKA Aliaksei | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
49. | Nowinowski Kacper | KKSZ KONIN | 03.02.2003 |
50. | Broniszewski Marcel | MUKS VICTOR WARSZAWA | 07.10.2004 |
51. | MATRAS Mateusz | IKS BUSHIDO RYBNIK | 25.03.2003 |
52. | STANISHEVSKI Volodymer | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
53. | ZAGAWA Wiktor | O.Ś. AZS POZNAŃ | 30.10.2003 |
54. | CERMEN Cinar | 01.01.2003 | |
55. | BEDFORD Louis | ||
56. | GIL Krzysztof | AZS AWF WARSZAWA | 22.07.2003 |
57. | WAGNER Lucas | 01.01.2004 | |
58. | VON BUCH Simon | 01.01.2003 | |
59. | CHORLTON Nathan | 01.01.2003 | |
59. | ALLEN Sam | ||
61. | ADAMUS Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.05.2003 |
62. | OSTROWSKI Grzegorz | KKSZ KONIN | 19.07.2003 |
63. | HALAIDZENKA Artur | 01.01.2004 | |
64. | FIDLER Nathaniel | 01.01.2003 | |
65. | PEROV Andrey | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
66. | HADAJ BAHIR Sofien | KKSZ KONIN | 25.08.2003 |
67. | KOHOUTEK Jakub | 01.01.2003 | |
68. | OZIĘBŁO Antoni | AZS AWF WARSZAWA | 17.08.2003 |
69. | Kozłowski Piotr | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 13.12.2003 |
70. | COSAR Gabriel | 01.01.2003 | |
71. | Józefowski Filip | AZS AWF KATOWICE | 16.02.2004 |
72. | Rekiel Miłosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 |
73. | SENECZKO Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 22.09.2003 |
74. | LYDKA Leonhard | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 24.10.2004 |
75. | BUSH Eli | 01.01.2004 | |
76. | KRAKOWSKI Eryk | KKSZ KONIN | 22.09.2004 |
77. | ENGEL Jan | GRODZISKI KLUB SZERMIERCZY | 15.06.2003 |
78. | BARSZCZAK Wiktor | KKSZ KONIN | 22.10.2003 |
79. | RURKA Mateusz | AZS AWF WARSZAWA | 02.12.2004 |
80. | NAZARUK Bazyl | PTS JAGIELLOŃCZYK BIAŁYSTOK | 16.02.2004 |
81. | KRAL Krystof | 01.01.2004 | |
82. | ABBUD Daniel | 01.01.2004 | |
83. | NIKIFOROV Alexandr | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
84. | RZEPNIEWSKI Jan | MUKS VICTOR WARSZAWA | 28.07.2004 |
85. | SOWULA Rafał | TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC | 14.02.2003 |
86. | JACKOWSKI Antoni | UKS 13 BIAŁYSTOK | 16.09.2004 |
87. | CORCORAN Ryan | 01.01.2003 | |
87. | GALAZKA Dylan Jacek | 01.01.2004 |