Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 17.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | STYPIŃSKI Kinga | 40 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
2. | MURY Julia | 81 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
3. | PIEJAK Zofia | 80 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
4. | HADALIN Henriette | 120 | 01.01.2003 | |
5. | SOLTYSOVA Berta | 79 | ||
6. | KUNYSZ Zofia | 119 | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 05.01.2004 |
7. | Makowska Agnieszka | 2 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
8. | TOMASZEWSKA Natalia | 82 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
9. | STUMPF Celine | 125 | ||
10. | KLASIK Alicja | 39 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
11. | Czajkowska Róża | 43 | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
12. | DEVINCENZO Francesca | 78 | 01.01.2003 | |
13. | CHYTROWSKA Maria | 122 | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
14. | Budzyń Maja | 3 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
15. | STEHNEJOVA Tereza | 37 | 01.01.2003 | |
16. | GRABOVSKYTE Lurde | 97 | 01.01.2003 | |
17. | MUSZER Marta | 124 | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 |
18. | JAWORSKA Alicja | 77 | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
19. | KOTULSKA Agata | 44 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
20. | PIOTROWSKA Aleksandra | 116 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
21. | MYLENKA Anastasiya | 36 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
22. | Zgryźniak Kinga | 76 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
23. | SZYMANOWSKA Karolina | 47 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
24. | MAZUR Eva | 35 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
25. | Osadnik Maja | 6 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
26. | DROBIŃSKA Hanna | 115 | AZS AWF WROCŁAW | 13.10.2003 |
27. | AXINTE Renata Maria | 126 | 01.01.2004 | |
28. | SYNYTSIA Olena | 45 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
29. | SABALSKA Ewelina | 114 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
30. | STEPANOVA Eva | 7 | ||
31. | KOBYLNICKA Michalina | 34 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
32. | STOLTE Caitlin | 65 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.03.2004 |
33. | LUDWICZAK Alicja | 8 | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 |
34. | KALIMTGIS Sophia | 33 | 01.01.2003 | |
35. | DRAGHICI Ioana Maria | 72 | 01.01.2004 | |
36. | OLCHOWIK Michalina | 127 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
37. | TATARU Georgiana | 32 | 01.01.2003 | |
38. | SCHULENBURG Patricia Vera | 113 | ||
39. | ROSKOSZ Anna | 49 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
40. | SUMMERS Isabella | 129 | 01.01.2003 | |
41. | OCHAŁ Amelia | 9 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
42. | MELINTESCU Ana Maria | 10 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
43. | Świstuń Karolina | 90 | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
44. | OSTROWSKA Alicja | 31 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
45. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | 50 | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 |
46. | HAAS Chiara | 91 | 05.01.2004 | |
47. | Olejnicka Dominika | 51 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
48. | ŁAPKIEWICZ Julia | 132 | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
49. | GOLDEN Eve | 30 | ||
50. | ZENS Anna | 68 | 26.04.2003 | |
51. | Frystacka Patrycja | 29 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
52. | Korkus Emilia | 53 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
53. | MATHE Csenge | 92 | 01.01.2003 | |
54. | BULLAND Anne Sophie | 67 | 12.07.2004 | |
55. | PAPADOPOULOS Keira | 95 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
56. | KUCZYŃSKA Zofia | 52 | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2004 |
57. | VAISOVA Klaudie | 133 | ||
58. | STRYJSKA Weronika | 108 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
59. | BOURRETTE Eugenie | 54 | ||
60. | BERNIGAUD Emilie | 66 | 01.01.2004 | |
61. | GHICA Andrada Ioana | 106 | 01.01.2003 | |
62. | JENDRZEJ Hanna | 27 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
63. | JAROSZEK Emilia | 94 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
64. | PAWŁOWSKA Oliwia | 69 | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 21.10.2004 |
65. | Adamczyk Anna | 26 | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
66. | PIRSZTUK Barbara | 93 | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
67. | LAZARENKO Oleksandra | 56 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
68. | PETERSEN Jara Sophie | 15 | ||
69. | STĘPIŃSKA Wiktoria | 107 | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 |
70. | MICHALCZYK Marta | 16 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
71. | Nowak Aleksandra | 25 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
72. | CHUNG HALPERN Gisela | 135 | 01.01.2003 | |
73. | MUSZER Maria | 64 | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 |
74. | IPEKTEN Selen Sude | 99 | 01.01.2003 | |
75. | ZINGERMAN Daniel | 105 | 01.01.2004 | |
76. | JANKOVICOVA Tereza | 57 | 01.01.2003 | |
77. | FARBICKA Hanna | 24 | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 |
78. | RAUKTYTE Egle | 17 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
79. | NOWAK Zuzanna | 96 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
80. | BLACK Abagael | 63 | 01.01.2003 | |
81. | MAJEWSKA Karolina | 85 | UKS START OPOLE | 11.07.2003 |
82. | STYPIŃSKI Olga | 18 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
83. | MIROVSKA Eliska | 58 | ||
84. | Adamska Martyna | 62 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
85. | COUROUBLE Joelle | 19 | ||
86. | WIECZOREK Anna | 59 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
87. | Pieszur Julia | 98 | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
88. | KRZYZANIAK Patrycja | 22 | 01.01.2003 | |
89. | Zarek Zuzanna | 20 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
90. | NOWAK Maja | 100 | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 20.01.2003 |
91. | SIMKUTE Ausrine | 61 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
92. | TROJANOWSKA Julia | 21 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
93. | MIADZVEDZIAVA Sofiya | 102 | 01.01.2004 | |
94. | JÓRASZ Oliwia | 60 | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
2. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 | zakwalifikowano |
2. | MATHE Csenge | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
4. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
5. | MELINTESCU Ana Maria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
7. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
8. | KALIMTGIS Sophia | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
9. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
10. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 | zakwalifikowano |
11. | MAJEWSKA Karolina | UKS START OPOLE | 11.07.2003 | zakwalifikowano |
12. | BERNIGAUD Emilie | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
13. | SUMMERS Isabella | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
14. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
15. | ZENS Anna | 26.04.2003 | zakwalifikowano | |
16. | MAZUR Eva | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
17. | HADALIN Henriette | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
18. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
18. | SYNYTSIA Olena | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
20. | DRAGHICI Ioana Maria | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
21. | GHICA Andrada Ioana | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
22. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
23. | MYLENKA Anastasiya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 | zakwalifikowano |
25. | VAISOVA Klaudie | zakwalifikowano | ||
26. | BLACK Abagael | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
27. | FARBICKA Hanna | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 | zakwalifikowano |
27. | KRZYZANIAK Patrycja | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
29. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
30. | LAZARENKO Oleksandra | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
32. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
33. | STEPANOVA Eva | zakwalifikowano | ||
34. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
35. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
35. | BULLAND Anne Sophie | 12.07.2004 | zakwalifikowano | |
35. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
38. | TATARU Georgiana | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
39. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 | zakwalifikowano |
40. | GRABOVSKYTE Lurde | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
41. | DROBIŃSKA Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 13.10.2003 | zakwalifikowano |
42. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
43. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
44. | HAAS Chiara | 05.01.2004 | zakwalifikowano | |
45. | ZINGERMAN Daniel | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
46. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
46. | STEHNEJOVA Tereza | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
48. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
49. | PETERSEN Jara Sophie | zakwalifikowano | ||
50. | JANKOVICOVA Tereza | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
51. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
52. | MIROVSKA Eliska | zakwalifikowano | ||
53. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
54. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
55. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
56. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
56. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
58. | PAPADOPOULOS Keira | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
58. | IPEKTEN Selen Sude | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
60. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
61. | DEVINCENZO Francesca | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
62. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
64. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
65. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
66. | AXINTE Renata Maria | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
67. | MUSZER Marta | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
68. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
69. | KUNYSZ Zofia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 05.01.2004 | zakwalifikowano |
70. | STOLTE Caitlin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
70. | CHUNG HALPERN Gisela | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
72. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
73. | SCHULENBURG Patricia Vera | zakwalifikowano | ||
74. | BOURRETTE Eugenie | zakwalifikowano | ||
75. | GOLDEN Eve | zakwalifikowano | ||
76. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
77. | SIMKUTE Ausrine | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 | zakwalifikowano |
78. | NOWAK Maja | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 20.01.2003 | zakwalifikowano |
79. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
79. | RAUKTYTE Egle | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 | zakwalifikowano |
81. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
82. | PAWŁOWSKA Oliwia | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 21.10.2004 | zakwalifikowano |
82. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
84. | MIADZVEDZIAVA Sofiya | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
84. | JÓRASZ Oliwia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 | zakwalifikowano |
86. | COUROUBLE Joelle | zakwalifikowano | ||
87. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 | zakwalifikowano |
88. | STĘPIŃSKA Wiktoria | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 | zakwalifikowano |
89. | SOLTYSOVA Berta | zakwalifikowano | ||
90. | LUDWICZAK Alicja | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 | zakwalifikowano |
91. | MUSZER Maria | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
92. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
93. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
94. | STUMPF Celine | zakwalifikowano | ||
95. | KUCZYŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | MATHE Csenge | 01.01.2003 | |
2. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
3. | ZENS Anna | 26.04.2003 | |
3. | PETERSEN Jara Sophie | ||
5. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
6. | BERNIGAUD Emilie | 01.01.2004 | |
7. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
8. | GRABOVSKYTE Lurde | 01.01.2003 | |
9. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
10. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
11. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
12. | SYNYTSIA Olena | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
13. | DRAGHICI Ioana Maria | 01.01.2004 | |
14. | Czajkowska Róża | AZS AWF WARSZAWA | 10.05.2004 |
15. | KRZYZANIAK Patrycja | 01.01.2003 | |
17. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
18. | MELINTESCU Ana Maria | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
19. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
20. | MAJEWSKA Karolina | UKS START OPOLE | 11.07.2003 |
21. | SUMMERS Isabella | 01.01.2003 | |
22. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
23. | HADALIN Henriette | 01.01.2003 | |
24. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
25. | GHICA Andrada Ioana | 01.01.2003 | |
26. | MYLENKA Anastasiya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
27. | BLACK Abagael | 01.01.2003 | |
28. | LAZARENKO Oleksandra | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
29. | STEPANOVA Eva | ||
30. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
31. | TATARU Georgiana | 01.01.2003 | |
32. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
33. | ŁAPKIEWICZ Julia | AZS AWF WARSZAWA | 29.07.2003 |
34. | KALIMTGIS Sophia | 01.01.2003 | |
35. | MAZUR Eva | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
36. | VAISOVA Klaudie | ||
37. | FARBICKA Hanna | AKS MIKOŁÓW | 16.05.2003 |
38. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
39. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
40. | Świstuń Karolina | AZS AWF KRAKÓW | 19.06.2003 |
41. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
42. | DROBIŃSKA Hanna | AZS AWF WROCŁAW | 13.10.2003 |
43. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
44. | HAAS Chiara | 05.01.2004 | |
45. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
45. | STEHNEJOVA Tereza | 01.01.2003 | |
47. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
48. | MIROVSKA Eliska | ||
49. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
50. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
51. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
52. | PAPADOPOULOS Keira | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
53. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
54. | DEVINCENZO Francesca | 01.01.2003 | |
55. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
56. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
57. | STOLTE Caitlin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 11.03.2004 |
58. | KĄDZIOŁKA Katarzyna | AZS AWF WARSZAWA | 22.06.2003 |
59. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
60. | STYPIŃSKI Olga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
61. | MIADZVEDZIAVA Sofiya | 01.01.2004 | |
62. | COUROUBLE Joelle | ||
63. | LUDWICZAK Alicja | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 |
64. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
65. | BULLAND Anne Sophie | 12.07.2004 | |
66. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
67. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
68. | ZINGERMAN Daniel | 01.01.2004 | |
69. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
70. | JANKOVICOVA Tereza | 01.01.2003 | |
71. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
72. | IPEKTEN Selen Sude | 01.01.2003 | |
73. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
74. | AXINTE Renata Maria | 01.01.2004 | |
75. | MUSZER Marta | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 |
76. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
77. | KUNYSZ Zofia | UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE | 05.01.2004 |
78. | CHUNG HALPERN Gisela | 01.01.2003 | |
79. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
80. | SCHULENBURG Patricia Vera | ||
81. | BOURRETTE Eugenie | ||
82. | GOLDEN Eve | ||
83. | SIMKUTE Ausrine | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2003 |
84. | NOWAK Maja | MUKS 11 ZIELONA GÓRA | 20.01.2003 |
85. | RAUKTYTE Egle | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2004 |
86. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
86. | PAWŁOWSKA Oliwia | UKS PGK ŚREM MRÓZ MANIECZKI | 21.10.2004 |
88. | JÓRASZ Oliwia | UKS SOKOLIK MOSiR KROSNO | 15.05.2004 |
89. | Adamczyk Anna | KS SZPADA WROCŁAW | 27.01.2004 |
90. | STĘPIŃSKA Wiktoria | BUDOWLANI TORUŃ | 20.03.2003 |
91. | SOLTYSOVA Berta | ||
92. | MUSZER Maria | AKS MIKOŁÓW | 05.09.2003 |
93. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
94. | STUMPF Celine | ||
95. | KUCZYŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2004 |