Nazwa: Challenge Wratislavia
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 18.03.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MELICHAR Ondrej | 48 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
2. | PFANDER Emil | 95 | ||
3. | Cnotalski Przemysław | 146 | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
4. | DUDA Gaweł | 97 | AZS AWF KATOWICE | 16.07.2001 |
5. | NOGANOWICZ Karol | 1 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
6. | ANDREWS Benjamin | 98 | ||
7. | Kardaszewicz Jan | 51 | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
8. | RECLO Michal | 47 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
9. | MARCZAK Jan | 2 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
10. | KLIEM Lennart | 93 | 12.03.2002 | |
11. | WILLCOX Joshua | 152 | ||
12. | SOPOLIGA Michal | 50 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
13. | JINDRA Jakub | 96 | 01.01.2002 | |
14. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | 3 | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
15. | ADAMKA Matej | 94 | ||
16. | HENRIK Norrman | 153 | 01.01.2001 | |
17. | HAAS Luca | 45 | 04.09.2001 | |
18. | YARINOVSKY Tomer | 101 | 01.01.2001 | |
19. | KALUS Jonas | 52 | 01.01.2002 | |
20. | MUSIOLIK Bartłomiej | 4 | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
21. | Migas Piotr | 44 | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
22. | Huwer Kamil | 5 | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
23. | MORRISON Dylan | 142 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
24. | SPISAK Martin | 150 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
25. | JANSA Martin | 100 | ||
26. | Cieślik Jakub | 154 | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
27. | ZDANCHUK Mikalai | 43 | 01.01.2001 | |
28. | Januszewski Kuba | 102 | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
29. | Adamczyk Patryk | 6 | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
30. | PELIKUS Krystof | 90 | 01.01.2002 | |
31. | GÓRSKI Max | 91 | PKSZERM WARSZAWA | 12.02.2002 |
32. | ZAGÓRNY Mateusz | 57 | IKS WARSZAWA | 01.10.2001 |
33. | FOSKETT Alexandre | 137 | ||
34. | KORZENIEWSKI Stanisław | 7 | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
35. | ALIAKSEEV Fedor | 42 | 01.01.2001 | |
36. | ASHFORTH Myles | 56 | ||
37. | KREBS Cornelius | 41 | ||
38. | AUDZEI Daniil | 139 | 01.01.2001 | |
39. | CHLEBIEJ Ivo | 8 | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
40. | PAZERA Jakub | 157 | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
41. | KAPLAN Lukas | 104 | 01.01.2001 | |
42. | MALINEVSKI Aliaksei | 105 | 01.01.2001 | |
43. | STEPANIAN Vaclav | 55 | 01.01.2002 | |
44. | ARIE Gidon | 40 | 01.01.2001 | |
45. | RUTZ Stanisław | 9 | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
46. | ROACH Tarriq | 135 | 01.01.2001 | |
47. | DĘBICKI Dawid | 10 | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
48. | ZENTKO Matej | 87 | 01.01.2001 | |
49. | FORMANEK Matej | 147 | ||
50. | SMRCEK Simon | 148 | ||
51. | SUSHKEVICH Ilya | 38 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
52. | BULANDRA Jan | 11 | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
53. | PALLUD Matthieu | 59 | 01.01.2002 | |
54. | HAŁADUDA Kacper | 106 | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
55. | TRUUVERT Alexander | 158 | 01.01.2002 | |
56. | PAKUŁA Jan | 85 | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
57. | GODLEWSKI Bartłomiej | 12 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
58. | MENSCHIK Paul | 108 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 04.07.2002 |
59. | LACHKY Martin | 133 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
60. | KEW Ethan | 109 | 01.01.2002 | |
61. | KESZTHELYI Zsombor | 84 | 01.01.2002 | |
62. | ROLICH Kerill | 36 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
63. | STACHOWSKI Hubert | 61 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 |
64. | Buśko Robert | 13 | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
65. | TRUUMAA Jaron | 111 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
66. | WOLDEYES Grzegorz | 62 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.01.2001 |
67. | FOULSHAM Jacob | 127 | 01.01.2002 | |
68. | Bołąkowski Mateusz | 14 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
69. | KROUZECKY Tomas | 63 | ||
70. | LEWANOWICZ Jan | 34 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
71. | LEMBERG Ilia | 82 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
72. | SROKA Patryk | 159 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
73. | SALZER Matej | 83 | 01.01.2001 | |
74. | HINWOOD James | 64 | 01.01.2001 | |
75. | KRZYŻYŃSKI Artur | 16 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
76. | TUMAS Marcin | 160 | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
77. | BIERZYŃSKI Kacper | 65 | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.2002 |
78. | GIBSON Harry | 32 | 01.01.2002 | |
79. | CSIZMADIA Oliver | 113 | 01.01.2001 | |
80. | Gramza Maciej | 17 | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
81. | PEACEFIELD Luka | 31 | 01.01.2002 | |
82. | OGONOWSKI Szymon | 66 | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
83. | PALTZ Simon | 78 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 16.01.2002 |
84. | WESOŁOWSKI Michał | 114 | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
85. | MANDRYSZ Sebastian | 18 | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
86. | Cygański Miłosz | 19 | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 |
87. | BRYKNER Matyas | 115 | 01.01.2001 | |
88. | JEAL James | 121 | 01.01.2002 | |
89. | DUTKIEWICZ Kamil | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.2001 |
90. | ZENS Philipp | 30 | 23.01.2001 | |
91. | PONCE HENRICH Sebastian | 29 | 08.05.2001 | |
92. | FRANTA Ondrej | 77 | 01.01.2002 | |
93. | MARCOL Maciej | 20 | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
94. | FILIPOVIC Daniel | 117 | 01.01.2002 | |
95. | STOKŁOSA Franciszek | 118 | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 |
96. | KLIER Matej | 126 | 01.01.2001 | |
97. | MARZOCH Filip | 21 | MKS KUSY SZCZECIN | 03.12.2001 |
98. | PENVERNE Arthur | 75 | 02.03.2001 | |
99. | Krupa Kacper | 22 | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
100. | BORISOV Igor | 119 | ||
101. | O'BRIEN Fraser | 27 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
102. | LUCOVIC Matej | 124 | 01.01.2001 | |
103. | GŁOWACKI Dominik | 70 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
104. | SALZER Jiri | 23 | 01.01.2001 | |
105. | AMITZI Ohad | 26 | 01.01.2001 | |
106. | HEINĂMAA Akseli | 71 | 28.01.2002 | |
107. | MACPHERSON Steven | 116 | 01.01.2001 | |
108. | BROWN Robbie | 24 | 01.01.2001 | |
109. | NOVOROLNIK Adam | 73 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
110. | DURNAŚ Michał | 125 | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
111. | MYKYTENKO Dmytro | 72 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | ANDREWS Benjamin | zakwalifikowano | ||
2. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 | zakwalifikowano |
3. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 | zakwalifikowano |
4. | WILLCOX Joshua | zakwalifikowano | ||
5. | MARZOCH Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 03.12.2001 | zakwalifikowano |
6. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 | zakwalifikowano |
7. | MALINEVSKI Aliaksei | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
8. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 | zakwalifikowano |
8. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 | zakwalifikowano |
10. | AUDZEI Daniil | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
11. | BROWN Robbie | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
12. | HEINĂMAA Akseli | 28.01.2002 | zakwalifikowano | |
13. | GIBSON Harry | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
14. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 | zakwalifikowano |
15. | BORISOV Igor | zakwalifikowano | ||
16. | ROACH Tarriq | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
17. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 | zakwalifikowano |
18. | SOPOLIGA Michal | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
19. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 | zakwalifikowano |
20. | MORRISON Dylan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
20. | SROKA Patryk | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
22. | HINWOOD James | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
23. | FOULSHAM Jacob | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
24. | TRUUVERT Alexander | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
25. | RECLO Michal | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
26. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 | zakwalifikowano |
27. | SPISAK Martin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
28. | YARINOVSKY Tomer | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
29. | GÓRSKI Max | PKSZERM WARSZAWA | 12.02.2002 | zakwalifikowano |
30. | MACPHERSON Steven | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
31. | ZENS Philipp | 23.01.2001 | zakwalifikowano | |
32. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 | zakwalifikowano |
33. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 | zakwalifikowano |
34. | MYKYTENKO Dmytro | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
35. | PENVERNE Arthur | 02.03.2001 | zakwalifikowano | |
36. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 | zakwalifikowano |
37. | FILIPOVIC Daniel | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
38. | BRYKNER Matyas | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
39. | SUSHKEVICH Ilya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
40. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 | zakwalifikowano |
41. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 | zakwalifikowano |
41. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 | zakwalifikowano |
43. | SALZER Matej | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
44. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 | zakwalifikowano |
45. | TRUUMAA Jaron | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 | zakwalifikowano |
45. | KEW Ethan | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
47. | KROUZECKY Tomas | zakwalifikowano | ||
48. | ALIAKSEEV Fedor | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
49. | KREBS Cornelius | zakwalifikowano | ||
50. | KESZTHELYI Zsombor | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
51. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 | zakwalifikowano |
52. | ROLICH Kerill | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
53. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 | zakwalifikowano |
54. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 | zakwalifikowano |
55. | LEMBERG Ilia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
56. | HAAS Luca | 04.09.2001 | zakwalifikowano | |
57. | STEPANIAN Vaclav | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
58. | PALLUD Matthieu | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
59. | KLIER Matej | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
60. | NOVOROLNIK Adam | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
60. | PONCE HENRICH Sebastian | 08.05.2001 | zakwalifikowano | |
62. | CSIZMADIA Oliver | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
63. | PEACEFIELD Luka | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
64. | FRANTA Ondrej | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
65. | Cygański Miłosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 | zakwalifikowano |
66. | AMITZI Ohad | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
67. | PALTZ Simon | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 16.01.2002 | zakwalifikowano |
68. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
69. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 | zakwalifikowano |
70. | ARIE Gidon | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
71. | ADAMKA Matej | zakwalifikowano | ||
72. | LACHKY Martin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
73. | PELIKUS Krystof | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
74. | KALUS Jonas | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
75. | FOSKETT Alexandre | zakwalifikowano | ||
76. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 | zakwalifikowano |
77. | ASHFORTH Myles | zakwalifikowano | ||
78. | DUDA Gaweł | AZS AWF KATOWICE | 16.07.2001 | zakwalifikowano |
79. | KAPLAN Lukas | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
80. | HENRIK Norrman | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
81. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 | zakwalifikowano |
81. | FORMANEK Matej | zakwalifikowano | ||
81. | JANSA Martin | zakwalifikowano | ||
84. | JINDRA Jakub | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
84. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 | zakwalifikowano |
86. | ZDANCHUK Mikalai | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
87. | PFANDER Emil | zakwalifikowano | ||
88. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 | zakwalifikowano |
89. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 | zakwalifikowano |
90. | STACHOWSKI Hubert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 | zakwalifikowano |
91. | ZENTKO Matej | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
92. | ZAGÓRNY Mateusz | IKS WARSZAWA | 01.10.2001 | zakwalifikowano |
93. | MELICHAR Ondrej | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
93. | MENSCHIK Paul | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 04.07.2002 | zakwalifikowano |
95. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 | zakwalifikowano |
96. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 | zakwalifikowano |
97. | LUCOVIC Matej | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
98. | O'BRIEN Fraser | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 | zakwalifikowano |
99. | SALZER Jiri | 01.01.2001 | zakwalifikowano | |
99. | DUTKIEWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.2001 | zakwalifikowano |
99. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 | zakwalifikowano |
102. | JEAL James | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
103. | BIERZYŃSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.2002 | zakwalifikowano |
104. | STOKŁOSA Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 | zakwalifikowano |
105. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 | zakwalifikowano |
106. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 | zakwalifikowano |
107. | WOLDEYES Grzegorz | MUSZKIETER GLIWICE | 12.01.2001 | zakwalifikowano |
108. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 | zakwalifikowano |
108. | KLIEM Lennart | 12.03.2002 | zakwalifikowano | |
110. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 | zakwalifikowano |
111. | SMRCEK Simon | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | YARINOVSKY Tomer | 01.01.2001 | |
2. | HAŁADUDA Kacper | MKS KUSY SZCZECIN | 25.07.2002 |
3. | CHLEBIEJ Ivo | PIAST GLIWICE | 04.06.2001 |
3. | ROACH Tarriq | 01.01.2001 | |
5. | WILLCOX Joshua | ||
6. | BORISOV Igor | ||
7. | BRYKNER Matyas | 01.01.2001 | |
8. | KAŁUZIŃSKI Tomasz | AZS AWF KATOWICE | 11.01.2001 |
9. | ANDREWS Benjamin | ||
10. | NOGANOWICZ Karol | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 17.10.2001 |
11. | HEINĂMAA Akseli | 28.01.2002 | |
12. | MORRISON Dylan | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
13. | HINWOOD James | 01.01.2001 | |
14. | RECLO Michal | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
15. | ZENS Philipp | 23.01.2001 | |
16. | ADAMKA Matej | ||
17. | GODLEWSKI Bartłomiej | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.06.2002 |
18. | MARZOCH Filip | MKS KUSY SZCZECIN | 03.12.2001 |
19. | DĘBICKI Dawid | T.S. WISŁA KRAKÓW | 19.02.2001 |
20. | BROWN Robbie | 01.01.2001 | |
21. | GIBSON Harry | 01.01.2002 | |
22. | RUTZ Stanisław | AZS WRATISLAVIA WROCŁAW | 07.03.2001 |
23. | SROKA Patryk | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
24. | Buśko Robert | AZS AWF KATOWICE | 07.04.2002 |
25. | GÓRSKI Max | PKSZERM WARSZAWA | 12.02.2002 |
26. | MACPHERSON Steven | 01.01.2001 | |
27. | Januszewski Kuba | MKS KUSY SZCZECIN | 28.07.2001 |
28. | ARIE Gidon | 01.01.2001 | |
29. | LACHKY Martin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
30. | KALUS Jonas | 01.01.2002 | |
31. | FORMANEK Matej | ||
32. | LUCOVIC Matej | 01.01.2001 | |
33. | Bołąkowski Mateusz | MKS KUSY SZCZECIN | 24.07.2001 |
34. | MALINEVSKI Aliaksei | 01.01.2001 | |
35. | BULANDRA Jan | AZS AWF KATOWICE | 26.06.2002 |
36. | AUDZEI Daniil | 01.01.2001 | |
37. | Adamczyk Patryk | AZS AWF KATOWICE | 24.05.2001 |
38. | SOPOLIGA Michal | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
39. | Cnotalski Przemysław | ZERWIKAPTUR KRAKÓW | 18.04.2002 |
40. | TRUUVERT Alexander | 01.01.2002 | |
41. | SPISAK Martin | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
42. | MANDRYSZ Sebastian | RMKS RYBNIK | 12.07.2002 |
43. | FILIPOVIC Daniel | 01.01.2002 | |
44. | SUSHKEVICH Ilya | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
45. | Huwer Kamil | AZS AWF KATOWICE | 25.07.2001 |
46. | TUMAS Marcin | RMKS RYBNIK | 09.03.2001 |
47. | KEW Ethan | 01.01.2002 | |
48. | ALIAKSEEV Fedor | 01.01.2001 | |
49. | KREBS Cornelius | ||
50. | KESZTHELYI Zsombor | 01.01.2002 | |
51. | MARCZAK Jan | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 28.03.2001 |
52. | KRZYŻYŃSKI Artur | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 11.05.2001 |
53. | NOVOROLNIK Adam | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
53. | PONCE HENRICH Sebastian | 08.05.2001 | |
55. | Cygański Miłosz | SKS FLESZ ŚWIDNICA | 05.06.2001 |
56. | AMITZI Ohad | 01.01.2001 | |
57. | PALTZ Simon | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 16.01.2002 |
58. | PELIKUS Krystof | 01.01.2002 | |
59. | ASHFORTH Myles | ||
60. | JINDRA Jakub | 01.01.2002 | |
61. | ZDANCHUK Mikalai | 01.01.2001 | |
62. | MENSCHIK Paul | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 04.07.2002 |
63. | Krupa Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 13.01.2001 |
64. | OGONOWSKI Szymon | PKSZERM WARSZAWA | 29.05.2002 |
65. | FOULSHAM Jacob | 01.01.2002 | |
66. | MARCOL Maciej | AZS AWF KATOWICE | 25.06.2001 |
67. | Gramza Maciej | KS SZPADA WROCŁAW | 21.02.2002 |
68. | MYKYTENKO Dmytro | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
69. | PENVERNE Arthur | 02.03.2001 | |
70. | SALZER Matej | 01.01.2001 | |
71. | KORZENIEWSKI Stanisław | PKSZERM WARSZAWA | 12.09.2001 |
72. | TRUUMAA Jaron | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2002 |
73. | KROUZECKY Tomas | ||
74. | ROLICH Kerill | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
75. | LEMBERG Ilia | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
76. | HAAS Luca | 04.09.2001 | |
77. | STEPANIAN Vaclav | 01.01.2002 | |
78. | PALLUD Matthieu | 01.01.2002 | |
79. | KLIER Matej | 01.01.2001 | |
80. | CSIZMADIA Oliver | 01.01.2001 | |
81. | PEACEFIELD Luka | 01.01.2002 | |
82. | FRANTA Ondrej | 01.01.2002 | |
83. | GŁOWACKI Dominik | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 25.07.2002 |
84. | Cieślik Jakub | PKSZERM WARSZAWA | 12.03.2002 |
85. | FOSKETT Alexandre | ||
86. | MUSIOLIK Bartłomiej | RMKS RYBNIK | 25.08.2001 |
87. | DUDA Gaweł | AZS AWF KATOWICE | 16.07.2001 |
88. | KAPLAN Lukas | 01.01.2001 | |
89. | HENRIK Norrman | 01.01.2001 | |
90. | JANSA Martin | ||
91. | Migas Piotr | PIAST GLIWICE | 13.04.2002 |
92. | PFANDER Emil | ||
93. | PAKUŁA Jan | KSz WARSZAWIANKA | 22.01.2002 |
94. | Kardaszewicz Jan | KS AGH Kraków | 23.09.2001 |
95. | STACHOWSKI Hubert | UKS MDK OLIMP LUBIN | 28.07.2002 |
96. | ZENTKO Matej | 01.01.2001 | |
97. | ZAGÓRNY Mateusz | IKS WARSZAWA | 01.10.2001 |
98. | MELICHAR Ondrej | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
99. | O'BRIEN Fraser | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | 01.01.2001 |
100. | SALZER Jiri | 01.01.2001 | |
100. | DUTKIEWICZ Kamil | KSz WARSZAWIANKA | 25.11.2001 |
100. | WESOŁOWSKI Michał | PIAST GLIWICE | 18.06.2001 |
103. | JEAL James | 01.01.2002 | |
104. | BIERZYŃSKI Kacper | KSz WARSZAWIANKA | 22.04.2002 |
105. | STOKŁOSA Franciszek | KSz WARSZAWIANKA | 28.05.2002 |
106. | DURNAŚ Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 31.01.2002 |
107. | WOLDEYES Grzegorz | MUSZKIETER GLIWICE | 12.01.2001 |
108. | PAZERA Jakub | KKS KRAKÓW | 30.09.2001 |
108. | KLIEM Lennart | 12.03.2002 | |
110. | LEWANOWICZ Jan | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 28.10.2002 |
111. | SMRCEK Simon |