Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.12.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | HAŁUSZKIEWICZ Dominika | 30 | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.2005 |
2. | WILKE Laura | 20 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
3. | PIĄTKOWSKA Lena | 1 | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
4. | ILLEKOWA Michala | 41 | 01.01.2005 | |
5. | WRÓBEL Emilia | 62 | UKS FLORET Ruda Śląska | 01.11.2005 |
6. | BESSMAN Gabriela | 21 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
7. | Kulpaczyńska Oliwia | 2 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
8. | PUTNINA Patricija | 42 | 01.01.2005 | |
9. | SKORA Victoria | 19 | IKS LESZNO | 16.12.2006 |
10. | POLAK Paulina | 44 | UKS FLORET Ruda Śląska | 21.10.2005 |
11. | CIEŚLICKA Amelia | 22 | WROCŁAWIANIE | 17.08.2005 |
12. | LACHMAN Barbara | 58 | AZS AWF POZNAŃ | 01.12.2007 |
13. | BAJKÓW Agata | 18 | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 |
14. | KWAŚNIEWSKA Julia | 43 | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 |
15. | MAJOREK Zofia | 23 | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 |
16. | SZAFRAN Helena | 61 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.09.2007 |
17. | Nowakowska Aleksandra | 3 | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
18. | PROKESOVA Daniela | 65 | 01.01.2007 | |
19. | ROMPCZYK Karolina | 17 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 |
20. | LIEPNIECE Hera | 37 | 01.01.2006 | |
21. | DUDZIC Nina | 64 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |
22. | SKOCZYLAS Weronika | 4 | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
23. | GAWEŁ Karina | 59 | WROCŁAWIANIE | 09.02.2005 |
24. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | 24 | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
25. | KOLASA Pola | 36 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 |
26. | SZEFERA Emilia | 25 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
27. | Bartol Antonina | 5 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
28. | WYTYK Dominika | 16 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
29. | PROKESOVA Barbora | 45 | 01.01.2006 | |
30. | Telatyńska Bianka | 55 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 |
31. | JAROSIEWICZ Natalia | 15 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
32. | KOWALCZYK Amelia | 46 | UKS ATENA GDAŃSK | 15.08.2007 |
33. | WYKLAND Róża | 6 | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
34. | TAUCHKELE Patricija | 66 | 01.01.2005 | |
35. | Góralczyk Zuzanna | 26 | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
36. | SZAFRAN Wiktoria | 34 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.01.2006 |
37. | JAKUBOWSKA Marta | 27 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
38. | KOWALEWSKA Ewa | 50 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.01.2007 |
39. | WIERZCHOWSKA Adrianna | 7 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
40. | WALCZYK Zuzanna | 35 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 17.08.2007 |
41. | BINKO Aleksandra | 14 | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
42. | KĘDZIORA Zuzanna | 8 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
43. | BEKALARCZYK Monika | 32 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
44. | KOC Wiktoria | 28 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 16.02.2005 |
45. | DERKACZ Vanessa | 48 | 01.01.2005 | |
46. | NIKITINA Natalia | 53 | 01.01.2005 | |
47. | Wiśniewska Julia | 13 | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
48. | KAPAŁA Emilia | 31 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
49. | FILIPOWICZ Daria | 9 | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
50. | LAURENTOWICZ Alina | 29 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 |
51. | TRACZ Weronika | 12 | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 |
52. | PIELA Julia | 54 | UKS FLORET Ruda Śląska | 19.10.2005 |
53. | FUDALA Karolina | 11 | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
54. | MICHALSKA Barbara | 10 | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
55. | SHEMAROVA Juliana | 51 | 01.01.2006 | |
56. | NILEK Nel | 33 | POLONIA 1912 LESZNO | 29.04.2005 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 | zakwalifikowano |
2. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 | zakwalifikowano |
3. | ILLEKOWA Michala | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
3. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 | zakwalifikowano |
5. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 | zakwalifikowano |
6. | TRACZ Weronika | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 | zakwalifikowano |
7. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 | zakwalifikowano |
8. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 | zakwalifikowano |
9. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 | zakwalifikowano |
10. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 | zakwalifikowano |
11. | ROMPCZYK Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 | zakwalifikowano |
12. | SKORA Victoria | IKS LESZNO | 16.12.2006 | zakwalifikowano |
13. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 | zakwalifikowano |
14. | LAURENTOWICZ Alina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 | zakwalifikowano |
15. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 | zakwalifikowano |
15. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 | zakwalifikowano |
17. | WALCZYK Zuzanna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 17.08.2007 | zakwalifikowano |
18. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 | zakwalifikowano |
19. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 | zakwalifikowano |
20. | PROKESOVA Barbora | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
21. | PROKESOVA Daniela | 01.01.2007 | zakwalifikowano | |
22. | BAJKÓW Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 | zakwalifikowano |
23. | LIEPNIECE Hera | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
23. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 | zakwalifikowano |
25. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 | zakwalifikowano |
26. | TAUCHKELE Patricija | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
27. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 | zakwalifikowano |
28. | KOC Wiktoria | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 16.02.2005 | zakwalifikowano |
29. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 | zakwalifikowano |
30. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 | zakwalifikowano |
31. | SHEMAROVA Juliana | 01.01.2006 | zakwalifikowano | |
32. | Telatyńska Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 | zakwalifikowano |
33. | PUTNINA Patricija | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
34. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 | zakwalifikowano |
35. | MAJOREK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 | zakwalifikowano |
36. | SZAFRAN Helena | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.09.2007 | zakwalifikowano |
37. | CIEŚLICKA Amelia | WROCŁAWIANIE | 17.08.2005 | zakwalifikowano |
38. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 | zakwalifikowano |
39. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 | zakwalifikowano |
40. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 | zakwalifikowano |
41. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 | zakwalifikowano |
42. | LACHMAN Barbara | AZS AWF POZNAŃ | 01.12.2007 | zakwalifikowano |
43. | WRÓBEL Emilia | UKS FLORET Ruda Śląska | 01.11.2005 | zakwalifikowano |
44. | POLAK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 21.10.2005 | zakwalifikowano |
45. | KWAŚNIEWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 | zakwalifikowano |
46. | SZAFRAN Wiktoria | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.01.2006 | zakwalifikowano |
47. | NILEK Nel | POLONIA 1912 LESZNO | 29.04.2005 | zakwalifikowano |
48. | NIKITINA Natalia | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
49. | PIELA Julia | UKS FLORET Ruda Śląska | 19.10.2005 | zakwalifikowano |
50. | KOWALEWSKA Ewa | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.01.2007 | zakwalifikowano |
51. | DERKACZ Vanessa | 01.01.2005 | zakwalifikowano | |
52. | KOWALCZYK Amelia | UKS ATENA GDAŃSK | 15.08.2007 | zakwalifikowano |
53. | GAWEŁ Karina | WROCŁAWIANIE | 09.02.2005 | zakwalifikowano |
54. | KOLASA Pola | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 | zakwalifikowano |
55. | DUDZIC Nina | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 | zakwalifikowano |
- | HAŁUSZKIEWICZ Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.2005 | wyeliminowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
- | HAŁUSZKIEWICZ Dominika | UKS ATENA GDAŃSK | 16.10.2005 |
1. | TRACZ Weronika | WROCŁAWIANIE | 05.10.2005 |
2. | WIERZCHOWSKA Adrianna | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 25.11.2005 |
3. | WYKLAND Róża | UKS ATENA GDAŃSK | 19.03.2005 |
3. | KĘDZIORA Zuzanna | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 05.04.2005 |
5. | ILLEKOWA Michala | 01.01.2005 | |
5. | Kulpaczyńska Oliwia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 18.04.2005 |
7. | Nowakowska Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 24.01.2005 |
8. | Bartol Antonina | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 10.11.2005 |
9. | SKOCZYLAS Weronika | AZS AWF WARSZAWA | 13.01.2006 |
10. | MICHALSKA Barbara | UKS ATENA GDAŃSK | 21.01.2005 |
11. | PIĄTKOWSKA Lena | UKS ATENA GDAŃSK | 02.05.2005 |
12. | ROMPCZYK Karolina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 12.03.2006 |
13. | JAROSIEWICZ Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22.03.2006 |
14. | LAURENTOWICZ Alina | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 13.12.2005 |
15. | Wiśniewska Julia | AZS AWF WARSZAWA | 22.02.2006 |
16. | PROKESOVA Daniela | 01.01.2007 | |
17. | FUDALA Karolina | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 08.03.2005 |
18. | WYTYK Dominika | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 11.07.2005 |
19. | BAJKÓW Agata | UKS ATENA GDAŃSK | 10.10.2005 |
20. | WILKE Laura | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 24.08.2006 |
21. | TAUCHKELE Patricija | 01.01.2005 | |
22. | BINKO Aleksandra | IKS LESZNO | 20.06.2006 |
23. | KOC Wiktoria | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 16.02.2005 |
24. | KAPAŁA Emilia | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 21.09.2006 |
25. | SHEMAROVA Juliana | 01.01.2006 | |
26. | PUTNINA Patricija | 01.01.2005 | |
27. | MAJOREK Zofia | UKS ATENA GDAŃSK | 01.03.2006 |
28. | FILIPOWICZ Daria | UKS ATENA GDAŃSK | 24.05.2005 |
29. | LACHMAN Barbara | AZS AWF POZNAŃ | 01.12.2007 |
30. | KWAŚNIEWSKA Julia | UKS ATENA GDAŃSK | 30.03.2006 |
31. | NIKITINA Natalia | 01.01.2005 | |
32. | GAWEŁ Karina | WROCŁAWIANIE | 09.02.2005 |
33. | SKORA Victoria | IKS LESZNO | 16.12.2006 |
34. | WALCZYK Zuzanna | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 17.08.2007 |
35. | PROKESOVA Barbora | 01.01.2006 | |
36. | LIEPNIECE Hera | 01.01.2006 | |
37. | SZEFERA Emilia | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 01.01.2007 |
38. | WOJEWÓDZKA Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 24.10.2007 |
39. | Telatyńska Bianka | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 16.01.2007 |
40. | Góralczyk Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 04.06.2006 |
41. | SZAFRAN Helena | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 03.09.2007 |
42. | CIEŚLICKA Amelia | WROCŁAWIANIE | 17.08.2005 |
43. | BESSMAN Gabriela | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 28.03.2006 |
44. | JAKUBOWSKA Marta | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 30.10.2006 |
45. | BEKALARCZYK Monika | UKS ATENA GDAŃSK | 21.12.2006 |
46. | WRÓBEL Emilia | UKS FLORET Ruda Śląska | 01.11.2005 |
47. | POLAK Paulina | UKS FLORET Ruda Śląska | 21.10.2005 |
48. | SZAFRAN Wiktoria | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 07.01.2006 |
49. | NILEK Nel | POLONIA 1912 LESZNO | 29.04.2005 |
50. | PIELA Julia | UKS FLORET Ruda Śląska | 19.10.2005 |
51. | KOWALEWSKA Ewa | UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 15.01.2007 |
52. | DERKACZ Vanessa | 01.01.2005 | |
53. | KOWALCZYK Amelia | UKS ATENA GDAŃSK | 15.08.2007 |
54. | KOLASA Pola | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 21.11.2006 |
55. | DUDZIC Nina | UKS ATENA GDAŃSK | 24.09.2006 |