Nazwa: Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Floret (Fl)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 04.12.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | HYŻYK Oliwia | 31 | IKS LESZNO | 25.06.2002 |
2. | MUSLIKOVA Veronika | 33 | 01.01.2002 | |
3. | CICHOROWSKA Lena | 17 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.12.2004 |
4. | LACHMAN Antonina | 1 | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
5. | MIĘTKA Gabriela | 14 | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
6. | RAMANE Karina | 42 | 01.01.2003 | |
7. | GOŁEMBSKA Katarzyna | 13 | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
8. | ŻURAWSKA Karolina | 2 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
9. | JAKIMIAK Iga | 18 | WROCŁAWIANIE | 17.09.2003 |
10. | NACHERJANE Helena | 30 | 01.01.2004 | |
11. | HANUSOVA Karolina | 28 | 01.01.2003 | |
12. | Urban Maja | 45 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
13. | SITOVA Olga | 40 | 01.01.2003 | |
14. | PRAŁAT Klaudia | 15 | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
15. | Dejczer Natasza | 26 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
16. | ZIOBROWSKA Natalia | 43 | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
17. | ZACHAREWICZ Ewa | 3 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
18. | STACHULAK Oliwia | 12 | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
19. | LEWUSZ Aleksandra | 16 | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 |
20. | SOLODKIHA Jekaterina | 25 | 01.01.2002 | |
21. | Liszka Aleksandra | 11 | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
22. | ROLSKA Helena | 29 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.08.2004 |
23. | WIERZCHOWSKA Barbara | 4 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
24. | MALNIECE Juta | 32 | 01.01.2003 | |
25. | WIECZOREK Aleksandra | 44 | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
26. | SOŁTYS Julia | 8 | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
27. | KRYSHYNA Alena | 39 | 01.01.2002 | |
28. | BEKALARCZYK Katarzyna | 19 | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
29. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 5 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
30. | KOWALSKA OLIWIA | 10 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
31. | BAN Zofia | 6 | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
32. | CECOT Julia | 22 | WROCŁAWIANIE | 29.10.2004 |
33. | PARHOMENKO Anastasija | 38 | 01.01.2002 | |
34. | KWIATKOWSKA Julita | 34 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.08.2003 |
35. | WYWIAŁ Zuzanna | 21 | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
36. | JÓŹWIAK Zuzanna | 46 | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
37. | Daniewska Michalina | 7 | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
38. | Wasilczuk Karolina | 35 | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
39. | KOCUROVA Adela | 36 | 01.01.2002 | |
40. | JERZ Lena | 9 | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | MALNIECE Juta | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
2. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 | zakwalifikowano |
3. | SOLODKIHA Jekaterina | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
4. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 | zakwalifikowano |
5. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 | zakwalifikowano |
6. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 | zakwalifikowano |
7. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 | zakwalifikowano |
8. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 | zakwalifikowano |
9. | NACHERJANE Helena | 01.01.2004 | zakwalifikowano | |
10. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 | zakwalifikowano |
11. | KWIATKOWSKA Julita | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.08.2003 | zakwalifikowano |
12. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 | zakwalifikowano |
13. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 | zakwalifikowano |
13. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 | zakwalifikowano |
15. | MUSLIKOVA Veronika | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
16. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 | zakwalifikowano |
17. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 | zakwalifikowano |
18. | LEWUSZ Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 | zakwalifikowano |
19. | HYŻYK Oliwia | IKS LESZNO | 25.06.2002 | zakwalifikowano |
20. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
21. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 | zakwalifikowano |
21. | CICHOROWSKA Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.12.2004 | zakwalifikowano |
23. | KRYSHYNA Alena | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
24. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 | zakwalifikowano |
25. | PARHOMENKO Anastasija | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
26. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
27. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 | zakwalifikowano |
28. | SITOVA Olga | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
29. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 | zakwalifikowano |
30. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 | zakwalifikowano |
31. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 | zakwalifikowano |
32. | KOCUROVA Adela | 01.01.2002 | zakwalifikowano | |
33. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 | zakwalifikowano |
34. | RAMANE Karina | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
35. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 | zakwalifikowano |
36. | JAKIMIAK Iga | WROCŁAWIANIE | 17.09.2003 | zakwalifikowano |
37. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 | zakwalifikowano |
37. | CECOT Julia | WROCŁAWIANIE | 29.10.2004 | zakwalifikowano |
39. | HANUSOVA Karolina | 01.01.2003 | zakwalifikowano | |
40. | ROLSKA Helena | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.08.2004 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | SOLODKIHA Jekaterina | 01.01.2002 | |
2. | MALNIECE Juta | 01.01.2003 | |
3. | LACHMAN Antonina | AZS AWF POZNAŃ | 18.01.2003 |
3. | ŻURAWSKA Karolina | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 09.09.2004 |
5. | Wasilczuk Karolina | AZS AWF WARSZAWA | 16.07.2002 |
6. | Dejczer Natasza | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 30.03.2002 |
7. | SZEMPLIŃSKA Natalia | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 15.01.2003 |
8. | ZACHAREWICZ Ewa | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 17.02.2003 |
9. | BAN Zofia | AZS AWF WARSZAWA | 07.02.2003 |
10. | JÓŹWIAK Zuzanna | AZS AWF POZNAŃ | 29.07.2002 |
11. | MUSLIKOVA Veronika | 01.01.2002 | |
12. | WYWIAŁ Zuzanna | WROCŁAWIANIE | 13.03.2002 |
13. | CICHOROWSKA Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 22.12.2004 |
13. | SOŁTYS Julia | AZS AWF WARSZAWA | 12.01.2003 |
15. | KRYSHYNA Alena | 01.01.2002 | |
16. | JERZ Lena | D' ARTAGNAN URSYNÓW | 15.07.2004 |
17. | WIERZCHOWSKA Barbara | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 08.04.2003 |
18. | NACHERJANE Helena | 01.01.2004 | |
19. | STACHULAK Oliwia | BUDOWLANI TORUŃ | 24.07.2004 |
20. | KWIATKOWSKA Julita | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 30.08.2003 |
21. | MIĘTKA Gabriela | POLONIA 1912 LESZNO | 26.02.2004 |
22. | WIECZOREK Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 31.08.2002 |
23. | KOWALSKA OLIWIA | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 04.09.2004 |
24. | LEWUSZ Aleksandra | POLONIA 1912 LESZNO | 02.04.2004 |
25. | HYŻYK Oliwia | IKS LESZNO | 25.06.2002 |
26. | PARHOMENKO Anastasija | 01.01.2002 | |
27. | Liszka Aleksandra | AZS AWF POZNAŃ | 06.09.2003 |
28. | SITOVA Olga | 01.01.2003 | |
29. | Urban Maja | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 23.10.2004 |
30. | PRAŁAT Klaudia | POLONIA 1912 LESZNO | 15.10.2003 |
31. | GOŁEMBSKA Katarzyna | POLONIA 1912 LESZNO | 16.11.2003 |
32. | Daniewska Michalina | AZS AWF WARSZAWA | 21.09.2003 |
33. | KOCUROVA Adela | 01.01.2002 | |
34. | RAMANE Karina | 01.01.2003 | |
35. | BEKALARCZYK Katarzyna | UKS ATENA GDAŃSK | 25.10.2004 |
36. | JAKIMIAK Iga | WROCŁAWIANIE | 17.09.2003 |
37. | ZIOBROWSKA Natalia | WROCŁAWIANIE | 21.04.2002 |
37. | CECOT Julia | WROCŁAWIANIE | 29.10.2004 |
39. | HANUSOVA Karolina | 01.01.2003 | |
40. | ROLSKA Helena | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.08.2004 |