Nazwa: Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Broń: Szabla (Szb)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 14.05.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | JEDWABNY Gracjan | 22 | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
2. | JAMRÓZ Szymon | 20 | KKSZ KONIN | 23.10.2000 |
3. | Rekiel Miłosz | 44 | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 |
4. | JURKIEWICZ Mikołaj | 21 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 |
5. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | 3 | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
6. | LICHENIAK Maciej | 47 | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
7. | PELIŃSKI Oskar | 13 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
8. | POTUCEK Tomas | 19 | ||
9. | CHOJNACKI Jakub | 27 | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
10. | Broniszewski Jakub | 7 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
11. | ADAMUS Maciej | 57 | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.05.2003 |
12. | KOZANECKI Tymon | 12 | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 |
13. | KTLAN Petr | 43 | ||
14. | TOMASZEK Maciej | 40 | KKSZ KONIN | 15.04.2000 |
15. | MICHALAK Paweł | 33 | UKS SZABLA BRZOZA | 23.06.2003 |
16. | BATOGOWSKI Michał | 1 | KS KARABELA | 27.03.2000 |
17. | Glasner Hubert | 1 | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
18. | SADOWSKI Juliusz | 42 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.02.2002 |
19. | PACHLA Filip | 29 | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 |
20. | Stasiak Olaf | 28 | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
21. | Gałecki Rafał | 32 | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
22. | RUSZCZYK Bartosz | 41 | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
23. | VONKA Adam | 46 | ||
24. | PŁUSA Dominik | 11 | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
25. | KOPTAS Krzysztof | 4 | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
26. | SANURA Mirolslav | 47 | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
27. | WOŹNIAK Miłosz | 30 | KKSZ KONIN | 02.05.2001 |
28. | JELSKI Jan | 56 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.12.2000 |
29. | FOJT Aleksander | 31 | ||
30. | WASZAK Krystian | 9 | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
31. | KUĆ Janusz | 15 | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 |
32. | KUSAK Filip | 38 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 |
33. | NOWIK Rafał | 37 | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2001 |
34. | Szreder Michał | 16 | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
35. | KVETOSLAV Reinhard | 36 | ||
36. | NOWAK Kacper | 49 | UKS SZABLA BRZOZA | 29.01.2002 |
37. | DROŻDŻEWICZ Czarek | 26 | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2003 |
38. | RYCZKOWSKI Michał | 5 | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
39. | JANTAC Dawid | 35 | 16.09.2001 | |
40. | Rychta Krzysztof | 25 | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
41. | ZIELIŃSKI Bartosz | 54 | UKS SZABLA BRZOZA | 17.02.2003 |
42. | WOŹNIAK Dominik | 5 | KKSZ KONIN | 13.04.2000 |
43. | KLUGE Bartłomiej | 17 | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 |
44. | ADAMUS Jakub | 52 | AKADEMIA INTEGRACJI | 27.03.2001 |
45. | SYKULSKI Wiktor | 39 | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
46. | IGNACZEWSKI Ignacy | 23 | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17.03.2001 |
47. | Nowak Franciszek | 14 | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
48. | WOJTASIK Szymon | 8 | KKSZ KONIN | 27.06.2000 |
49. | LANG Vojtech | 34 | ||
50. | BIELAWSKI Maciej | 24 | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
51. | HADERA Ditmar | 18 | ||
52. | WEISS Marek | 10 | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 | zakwalifikowano |
1. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 | zakwalifikowano |
3. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 | zakwalifikowano |
4. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 | zakwalifikowano |
5. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 | zakwalifikowano |
5. | WOŹNIAK Dominik | KKSZ KONIN | 13.04.2000 | zakwalifikowano |
7. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 | zakwalifikowano |
8. | WOJTASIK Szymon | KKSZ KONIN | 27.06.2000 | zakwalifikowano |
9. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 | zakwalifikowano |
10. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 | zakwalifikowano |
11. | PŁUSA Dominik | KKSZ KONIN | 06.11.2001 | zakwalifikowano |
12. | KOZANECKI Tymon | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 | zakwalifikowano |
13. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 | zakwalifikowano |
14. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 | zakwalifikowano |
15. | KUĆ Janusz | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 | zakwalifikowano |
16. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 | zakwalifikowano |
17. | KLUGE Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 | zakwalifikowano |
18. | HADERA Ditmar | zakwalifikowano | ||
19. | POTUCEK Tomas | zakwalifikowano | ||
20. | JAMRÓZ Szymon | KKSZ KONIN | 23.10.2000 | zakwalifikowano |
21. | JURKIEWICZ Mikołaj | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 | zakwalifikowano |
22. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 | zakwalifikowano |
23. | IGNACZEWSKI Ignacy | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17.03.2001 | zakwalifikowano |
24. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 | zakwalifikowano |
25. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 | zakwalifikowano |
26. | DROŻDŻEWICZ Czarek | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2003 | zakwalifikowano |
27. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 | zakwalifikowano |
28. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 | zakwalifikowano |
29. | PACHLA Filip | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 | zakwalifikowano |
30. | WOŹNIAK Miłosz | KKSZ KONIN | 02.05.2001 | zakwalifikowano |
31. | FOJT Aleksander | zakwalifikowano | ||
32. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 | zakwalifikowano |
33. | MICHALAK Paweł | UKS SZABLA BRZOZA | 23.06.2003 | zakwalifikowano |
34. | LANG Vojtech | zakwalifikowano | ||
35. | JANTAC Dawid | 16.09.2001 | zakwalifikowano | |
36. | KVETOSLAV Reinhard | zakwalifikowano | ||
37. | NOWIK Rafał | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2001 | zakwalifikowano |
38. | KUSAK Filip | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 | zakwalifikowano |
39. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 | zakwalifikowano |
40. | TOMASZEK Maciej | KKSZ KONIN | 15.04.2000 | zakwalifikowano |
41. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 | zakwalifikowano |
42. | SADOWSKI Juliusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.02.2002 | zakwalifikowano |
43. | KTLAN Petr | zakwalifikowano | ||
44. | Rekiel Miłosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 | zakwalifikowano |
46. | VONKA Adam | zakwalifikowano | ||
47. | LICHENIAK Maciej | KKSZ KONIN | 06.11.2001 | zakwalifikowano |
47. | SANURA Mirolslav | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | zakwalifikowano | |
49. | NOWAK Kacper | UKS SZABLA BRZOZA | 29.01.2002 | zakwalifikowano |
52. | ADAMUS Jakub | AKADEMIA INTEGRACJI | 27.03.2001 | zakwalifikowano |
54. | ZIELIŃSKI Bartosz | UKS SZABLA BRZOZA | 17.02.2003 | zakwalifikowano |
56. | JELSKI Jan | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.12.2000 | zakwalifikowano |
57. | ADAMUS Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.05.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Glasner Hubert | KKSZ KONIN | 18.07.2000 |
2. | DŁUŻNIEWSKI Jędrzej | AZS AWF WARSZAWA | 23.11.2000 |
3. | RYCZKOWSKI Michał | DRAGON ŁÓDŹ | 25.02.2000 |
3. | BATOGOWSKI Michał | KS KARABELA | 27.03.2000 |
5. | Broniszewski Jakub | MUKS VICTOR WARSZAWA | 05.05.2001 |
6. | WASZAK Krystian | KKSZ KONIN | 15.01.2000 |
7. | KOPTAS Krzysztof | DRAGON ŁÓDŹ | 12.06.2000 |
8. | PŁUSA Dominik | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
9. | WOŹNIAK Dominik | KKSZ KONIN | 13.04.2000 |
10. | WOJTASIK Szymon | KKSZ KONIN | 27.06.2000 |
11. | WEISS Marek | KKSZ KONIN | 10.05.2001 |
12. | Szreder Michał | KKSZ KONIN | 04.10.2001 |
13. | KOZANECKI Tymon | DRAGON ŁÓDŹ | 17.03.2002 |
14. | Nowak Franciszek | AZS AWF WARSZAWA | 06.05.2001 |
15. | JURKIEWICZ Mikołaj | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 26.11.2001 |
16. | PELIŃSKI Oskar | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 19.02.2002 |
17. | KLUGE Bartłomiej | DRAGON ŁÓDŹ | 15.05.2001 |
18. | KUĆ Janusz | DRAGON ŁÓDŹ | 13.01.2000 |
19. | HADERA Ditmar | ||
20. | Rychta Krzysztof | MUKS VICTOR WARSZAWA | 14.07.2002 |
21. | POTUCEK Tomas | ||
22. | CHOJNACKI Jakub | KKSZ KONIN | 17.10.2000 |
23. | WOŹNIAK Miłosz | KKSZ KONIN | 02.05.2001 |
24. | Gałecki Rafał | AZS AWF WARSZAWA | 03.01.2002 |
25. | JEDWABNY Gracjan | KKSZ KONIN | 12.01.2002 |
26. | JAMRÓZ Szymon | KKSZ KONIN | 23.10.2000 |
27. | KVETOSLAV Reinhard | ||
28. | SYKULSKI Wiktor | DRAGON ŁÓDŹ | 05.03.2002 |
29. | Stasiak Olaf | KKSZ KONIN | 18.07.2002 |
30. | RUSZCZYK Bartosz | DRAGON ŁÓDŹ | 04.10.2002 |
31. | PACHLA Filip | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY | 30.09.2002 |
32. | LANG Vojtech | ||
33. | BIELAWSKI Maciej | DRAGON ŁÓDŹ | 24.10.2000 |
34. | IGNACZEWSKI Ignacy | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 17.03.2001 |
35. | KUSAK Filip | UKS HAJDUCZEK OLSZTYN | 15.07.2003 |
36. | DROŻDŻEWICZ Czarek | AZS AWF WARSZAWA | 10.02.2003 |
37. | TOMASZEK Maciej | KKSZ KONIN | 15.04.2000 |
38. | KTLAN Petr | ||
39. | JANTAC Dawid | 16.09.2001 | |
40. | LICHENIAK Maciej | KKSZ KONIN | 06.11.2001 |
41. | MICHALAK Paweł | UKS SZABLA BRZOZA | 23.06.2003 |
42. | SADOWSKI Juliusz | UKS 13 BIAŁYSTOK | 05.02.2002 |
43. | SANURA Mirolslav | AKADEMIA SZERMIERCZA TALENT | |
44. | Rekiel Miłosz | O.Ś. AZS POZNAŃ | 05.06.2003 |
45. | NOWAK Kacper | UKS SZABLA BRZOZA | 29.01.2002 |
46. | ADAMUS Jakub | AKADEMIA INTEGRACJI | 27.03.2001 |
47. | JELSKI Jan | UKS 13 BIAŁYSTOK | 23.12.2000 |
48. | FOJT Aleksander | ||
49. | ADAMUS Maciej | UKS SZABLA ZĄBKI | 07.05.2003 |
50. | VONKA Adam | ||
51. | ZIELIŃSKI Bartosz | UKS SZABLA BRZOZA | 17.02.2003 |
52. | NOWIK Rafał | UKS 13 BIAŁYSTOK | 03.04.2001 |