Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Mężczyzna
Data rozpoczęcia: 19.11.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | GOŃDA Mirosław | 19 | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
2. | FRANKOUSKI Ignatsii | 47 | ||
3. | BUKSAR Valeriy | 47 | ||
4. | Urban Piotr | 1 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
5. | ŚLIWA Kacper | 37 | PIAST GLIWICE | 13.01.2004 |
6. | ŁUSZCZEK Marcel | 17 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
7. | Urban Paweł | 2 | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
8. | ŁABĘDA Marcin | 20 | WARTA ŚREM | 10.04.2003 |
9. | DURLIK Stanisław | 38 | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
10. | SVABY Jakub | 47 | ||
11. | KUREK Jakub | 35 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
12. | SIKORA Patryk | 40 | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
13. | BURDZY Cyprian | 47 | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 |
14. | DUMA Danyło | 47 | ||
15. | DURCZAK Michał | 16 | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
16. | KAŹMIERSKI MACIEJ | 3 | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
17. | PŁOTCZYK Paweł | 21 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
18. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | 47 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 |
19. | CEMPA Michał | 22 | AZS AWF WROCŁAW | 08.03.2003 |
20. | CHRZANOWSKI Jakub | 39 | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
21. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | 15 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
22. | CHMIELEWSKI Ryszard | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
23. | FORYŚ Igor | 33 | MDK NR 1 BYTOM | 07.02.2004 |
24. | POPOVICH Valeslav | 47 | ||
25. | KRZYWICKI Igor | 42 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.01.2004 |
26. | KITLIŃSKI Bartosz | 5 | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
27. | Antoniak Antoni | 14 | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
28. | KONIECZNY Dariusz | 23 | UKS START OPOLE | 22.06.2003 |
29. | YARMAK Yaraslau | 47 | ||
30. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | 24 | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
31. | Tarachanowicz Szymon | 6 | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
32. | Żelazny Marcin | 31 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
33. | FILON Demjan | 47 | ||
34. | Jakubowski Olaf | 13 | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
35. | WOŁKOW Antoni | 30 | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
36. | BIAŁY Artur | 12 | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.09.2003 |
37. | MUCHA Maciej | 46 | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
38. | ŚMIEJA Wojciech | 7 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
39. | GAŁECKI Jakub | 41 | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
40. | KLAMUT Stanisław | 25 | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 |
41. | WESOŁOWSKI Mikołaj | 26 | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
42. | GASZTOLD Jan | 47 | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.2003 |
43. | KRAUTER Daniel | 47 | ||
44. | Łucki Kacper | 8 | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
45. | PUCHAŁA Mateusz | 11 | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
46. | Bezuch Krzysztof | 27 | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
47. | Morek Kacper | 9 | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
48. | Rzyczniak Wojciech | 28 | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
49. | Wałach Wiktor | 10 | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
50. | SPIERZAK Lorenz | 47 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
2. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 | zakwalifikowano |
3. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 | zakwalifikowano |
4. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 | zakwalifikowano |
5. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
6. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 | zakwalifikowano |
7. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 | zakwalifikowano |
8. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 | zakwalifikowano |
9. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 | zakwalifikowano |
10. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 | zakwalifikowano |
11. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 | zakwalifikowano |
12. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 | zakwalifikowano |
13. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 | zakwalifikowano |
14. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 | zakwalifikowano |
15. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
16. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 | zakwalifikowano |
17. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 | zakwalifikowano |
18. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 | zakwalifikowano |
19. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 | zakwalifikowano |
20. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 | zakwalifikowano |
20. | KONIECZNY Dariusz | UKS START OPOLE | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
22. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 | zakwalifikowano |
23. | ŚLIWA Kacper | PIAST GLIWICE | 13.01.2004 | zakwalifikowano |
24. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 | zakwalifikowano |
25. | SPIERZAK Lorenz | zakwalifikowano | ||
26. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 | zakwalifikowano |
27. | KRAUTER Daniel | zakwalifikowano | ||
27. | FORYŚ Igor | MDK NR 1 BYTOM | 07.02.2004 | zakwalifikowano |
29. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
30. | KLAMUT Stanisław | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
31. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 | zakwalifikowano |
32. | BIAŁY Artur | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.09.2003 | zakwalifikowano |
33. | DUMA Danyło | zakwalifikowano | ||
34. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 | zakwalifikowano |
34. | YARMAK Yaraslau | zakwalifikowano | ||
36. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 | zakwalifikowano |
37. | FILON Demjan | zakwalifikowano | ||
38. | BUKSAR Valeriy | zakwalifikowano | ||
39. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 | zakwalifikowano |
40. | POPOVICH Valeslav | zakwalifikowano | ||
41. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 | zakwalifikowano |
42. | FRANKOUSKI Ignatsii | zakwalifikowano | ||
43. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 | zakwalifikowano |
43. | KRZYWICKI Igor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.01.2004 | zakwalifikowano |
45. | ŁABĘDA Marcin | WARTA ŚREM | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
46. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 | zakwalifikowano |
47. | SVABY Jakub | zakwalifikowano | ||
48. | BURDZY Cyprian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 | zakwalifikowano |
49. | GASZTOLD Jan | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.2003 | zakwalifikowano |
50. | CEMPA Michał | AZS AWF WROCŁAW | 08.03.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Urban Paweł | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
2. | KITLIŃSKI Bartosz | KS OLIMP LUBIN | 13.01.2003 |
3. | KAŹMIERSKI MACIEJ | MKS GRYF MIELEC | 28.06.2003 |
3. | ŚMIEJA Wojciech | T.S. GÓRNIK RADLIN | 18.08.2003 |
5. | Urban Piotr | AZS AWF KRAKÓW | 21.02.2003 |
6. | Morek Kacper | KS SZPADA WADOWICE | 24.02.2003 |
7. | Żelazny Marcin | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 19.12.2004 |
8. | MIKOŁAJCZAK Miłosz | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 02.01.2003 |
9. | Tarachanowicz Szymon | AZS AWF KRAKÓW | 25.11.2003 |
10. | Rzyczniak Wojciech | PIAST GLIWICE | 26.05.2004 |
11. | Łucki Kacper | AZS AWF KRAKÓW | 27.05.2003 |
12. | PŁOTCZYK Paweł | T.S. GÓRNIK RADLIN | 10.03.2003 |
13. | Wałach Wiktor | AZS AWF KATOWICE | 13.09.2003 |
14. | WESOŁOWSKI Mikołaj | PIAST GLIWICE | 23.09.2004 |
15. | GOŃDA Mirosław | MDK NR 1 BYTOM | 08.10.2003 |
16. | KRAUTER Daniel | ||
17. | CHMIELEWSKI Ryszard | MKS KUSY SZCZECIN | 29.08.2003 |
18. | ŁUSZCZEK Marcel | UKS MDK OLIMP LUBIN | 17.04.2003 |
19. | KUREK Jakub | T.S. GÓRNIK RADLIN | 05.06.2004 |
20. | PUCHAŁA Mateusz | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 05.01.2003 |
21. | WOŁKOW Antoni | KKS KRAKÓW | 15.10.2004 |
22. | KRZEMIŃSKI Jędrzej | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 13.09.2003 |
23. | FORYŚ Igor | MDK NR 1 BYTOM | 07.02.2004 |
24. | KOZŁOWSKI Arkadiusz | GTS Zielona Góra | 02.10.2003 |
25. | Bezuch Krzysztof | RMKS RYBNIK | 18.05.2004 |
26. | BIAŁY Artur | UKS KOSYNIER GLIWICE | 04.09.2003 |
27. | Jakubowski Olaf | KS OLIMP LUBIN | 12.12.2003 |
28. | POPOVICH Valeslav | ||
29. | DURCZAK Michał | MKS KUSY SZCZECIN | 30.04.2003 |
30. | FRANKOUSKI Ignatsii | ||
31. | SIKORA Patryk | KS SZPADA WADOWICE | 22.03.2004 |
32. | BURDZY Cyprian | UKS MDK OLIMP LUBIN | 12.09.2004 |
33. | MUCHA Maciej | PIAST GLIWICE | 01.05.2004 |
34. | KONIECZNY Dariusz | UKS START OPOLE | 22.06.2003 |
35. | ŚLIWA Kacper | PIAST GLIWICE | 13.01.2004 |
36. | CHRZANOWSKI Jakub | UKS TRÓJKA RADLIN | 12.07.2004 |
37. | SPIERZAK Lorenz | ||
38. | KLAMUT Stanisław | MKS GRYF MIELEC | 03.01.2004 |
39. | DUMA Danyło | ||
40. | YARMAK Yaraslau | ||
41. | DURLIK Stanisław | KKS KRAKÓW | 11.03.2004 |
42. | FILON Demjan | ||
43. | BUKSAR Valeriy | ||
44. | Antoniak Antoni | MUSZKIETER GLIWICE | 12.10.2003 |
45. | KRZYWICKI Igor | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 22.01.2004 |
46. | ŁABĘDA Marcin | WARTA ŚREM | 10.04.2003 |
47. | GAŁECKI Jakub | UKS PIAST LEGNICA | 28.03.2004 |
48. | SVABY Jakub | ||
49. | GASZTOLD Jan | UKS TRÓJKA RADLIN | 03.03.2003 |
50. | CEMPA Michał | AZS AWF WROCŁAW | 08.03.2003 |