Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Młodzicy (MŁ)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.11.2016
Turniej
L. p. | Imię i Nazwisko | Rozstawienie | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|---|
1. | MODRZEWSKA Emilia | 48 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
2. | Tatoj Anna | 24 | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
3. | Zgryźniak Kinga | 1 | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
4. | GRABOVSKIJE Lurde | 67 | ||
5. | KOTULSKA Agata | 25 | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
6. | MAJGIER Klara | 26 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
7. | KLASIK Alicja | 2 | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
8. | Olejnicka Dominika | 23 | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
9. | JADCZAK Dominika | 67 | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
10. | RADECKA Agata | 67 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 11.12.2003 |
11. | STYPIŃSKI Kinga | 27 | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
12. | PAZGAN Dominika | 67 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
13. | Zarek Zuzanna | 22 | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
14. | OLCHOWIK Michalina | 46 | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
15. | Frystacka Patrycja | 3 | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
16. | CHMIELORZ Maria | 52 | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
17. | TROJANOWSKA Julia | 45 | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
18. | SABALSKA Ewelina | 4 | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
19. | SZYMANOWSKA Karolina | 28 | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
20. | JAWORSKA Alicja | 21 | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
21. | KLUCZEWSKA Zofia | 51 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.07.2003 |
22. | Adamska Martyna | 29 | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
23. | Osadnik Maja | 5 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
24. | KUBIŃSKA Weronika | 67 | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
25. | Nowak Aleksandra | 44 | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
26. | JAROSZEK Emilia | 20 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
27. | ROSKOSZ Anna | 19 | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
28. | MURY Julia | 6 | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
29. | HAŁADUDA Maja | 30 | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 |
30. | PIEJAK Zofia | 42 | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
31. | LACHOWICZ Zofia | 54 | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 |
32. | STRYJSKA Weronika | 32 | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
33. | KRAUSE Marta | 18 | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
34. | MIADZVIEDZIAVA Sofiya | 67 | ||
35. | KOBYLNICKA Michalina | 43 | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
36. | CHYTROWSKA Maria | 7 | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
37. | PIRSZTUK Barbara | 57 | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
38. | KLUGHARDT Gloria | 17 | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
39. | ANTCZAK Tatiana | 65 | KSz WARSZAWIANKA | 03.12.2003 |
40. | Korkus Emilia | 40 | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
41. | MIESZAŁA Wiktoria | 8 | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
42. | LUDWICZAK Alicja | 31 | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 |
43. | Budzyń Maja | 9 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
44. | WIECZOREK Anna | 16 | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
45. | JAJKO Oliwia | 41 | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
46. | WERONIECKA Julia | 55 | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
47. | MALCZOK Karolina | 35 | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
48. | KUCZYŃSKA Zofia | 64 | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2004 |
49. | OSTROWSKA Alicja | 15 | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
50. | JAWORSKA Oliwia | 39 | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
51. | PIOTROWSKA Aleksandra | 10 | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
52. | Pieszur Julia | 63 | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
53. | Makowska Agnieszka | 58 | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
54. | TOMASZEWSKA Natalia | 14 | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
55. | PIĄTEK Magdalena | 34 | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
56. | MAJGIER Bernadeta | 37 | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
57. | DZIEDZIC Gabriela | 59 | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 |
58. | OCHAŁ Amelia | 62 | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
59. | MICHALCZYK Marta | 11 | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
60. | MALINOWSKA Kornelia | 61 | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 10.10.2003 |
61. | JENDRZEJ Hanna | 12 | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
62. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | 36 | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
63. | BARNAŚ Anna | 38 | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
64. | NOWAK Zuzanna | 13 | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
Brak grup.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia | Status |
---|---|---|---|---|
1. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 | zakwalifikowano |
2. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 | zakwalifikowano |
3. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 | zakwalifikowano |
4. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 | zakwalifikowano |
5. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 | zakwalifikowano |
5. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
7. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
8. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
9. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
10. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 | zakwalifikowano |
11. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 | zakwalifikowano |
12. | GRABOVSKIJE Lurde | zakwalifikowano | ||
13. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 | zakwalifikowano |
14. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 | zakwalifikowano |
15. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 | zakwalifikowano |
16. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 | zakwalifikowano |
17. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
18. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 | zakwalifikowano |
19. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 | zakwalifikowano |
20. | MIADZVIEDZIAVA Sofiya | zakwalifikowano | ||
21. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 | zakwalifikowano |
22. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 | zakwalifikowano |
23. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 | zakwalifikowano |
23. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 | zakwalifikowano |
25. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 | zakwalifikowano |
26. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 | zakwalifikowano |
27. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 | zakwalifikowano |
28. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 | zakwalifikowano |
29. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 | zakwalifikowano |
30. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 | zakwalifikowano |
31. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 | zakwalifikowano |
32. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 | zakwalifikowano |
33. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 | zakwalifikowano |
34. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 | zakwalifikowano |
35. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 | zakwalifikowano |
36. | LACHOWICZ Zofia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 | zakwalifikowano |
36. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
38. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 | zakwalifikowano |
39. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 | zakwalifikowano |
40. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 | zakwalifikowano |
41. | HAŁADUDA Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 | zakwalifikowano |
42. | ANTCZAK Tatiana | KSz WARSZAWIANKA | 03.12.2003 | zakwalifikowano |
42. | RADECKA Agata | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 11.12.2003 | zakwalifikowano |
44. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 | zakwalifikowano |
45. | LUDWICZAK Alicja | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 | zakwalifikowano |
46. | KUCZYŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2004 | zakwalifikowano |
47. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 | zakwalifikowano |
48. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 | zakwalifikowano |
49. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 | zakwalifikowano |
50. | MALINOWSKA Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 10.10.2003 | zakwalifikowano |
51. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 | zakwalifikowano |
52. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 | zakwalifikowano |
53. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 | zakwalifikowano |
54. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 | zakwalifikowano |
55. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 | zakwalifikowano |
56. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 | zakwalifikowano |
57. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 | zakwalifikowano |
58. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 | zakwalifikowano |
59. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 | zakwalifikowano |
60. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 | zakwalifikowano |
61. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 | zakwalifikowano |
62. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 | zakwalifikowano |
63. | DZIEDZIC Gabriela | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 | zakwalifikowano |
64. | KLUCZEWSKA Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.07.2003 | zakwalifikowano |
Brak starć do wygenerowania drabinki.
Miejsce | Imię i Nazwisko | Klub | Data urodzenia |
---|---|---|---|
1. | Zgryźniak Kinga | RMKS RYBNIK | 22.06.2003 |
2. | KLASIK Alicja | RMKS RYBNIK | 14.02.2004 |
3. | SABALSKA Ewelina | MKS KUSY SZCZECIN | 04.04.2003 |
3. | MICHALCZYK Marta | KSz WARSZAWIANKA | 30.08.2004 |
5. | Osadnik Maja | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 27.03.2004 |
6. | CHYTROWSKA Maria | BUDOWLANI TORUŃ | 27.02.2003 |
7. | MAJGIER Bernadeta | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
8. | GRABOVSKIJE Lurde | ||
9. | Budzyń Maja | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 10.04.2003 |
10. | KLUGHARDT Gloria | RMKS RYBNIK | 21.01.2003 |
11. | Frystacka Patrycja | RMKS RYBNIK | 01.11.2003 |
12. | WIECZOREK Anna | PIAST GLIWICE | 20.05.2003 |
13. | PIOTROWSKA Aleksandra | AZS AWF KRAKÓW | 11.01.2003 |
14. | PIEJAK Zofia | RMKS RYBNIK | 05.05.2003 |
15. | SZYMANOWSKA Karolina | KSz WARSZAWIANKA | 02.10.2003 |
16. | MAJGIER Klara | PIAST GLIWICE | 19.06.2003 |
17. | MURY Julia | BUDOWLANI TORUŃ | 26.06.2003 |
18. | OSTROWSKA Alicja | PIAST GLIWICE | 06.08.2003 |
19. | OLCHOWIK Michalina | KSz WARSZAWIANKA | 03.10.2003 |
20. | NOWAK Zuzanna | BUDOWLANI TORUŃ | 02.10.2003 |
21. | JAROSZEK Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 21.09.2004 |
22. | Korkus Emilia | PIAST GLIWICE | 18.12.2004 |
23. | KOBYLNICKA Michalina | PIAST GLIWICE | 08.01.2004 |
24. | JAWORSKA Oliwia | UKS START OPOLE | 05.07.2004 |
25. | STYPIŃSKI Kinga | AZS AWF KATOWICE | 17.03.2003 |
26. | TOMASZEWSKA Natalia | MKS KUSY SZCZECIN | 18.10.2003 |
27. | BARNAŚ Anna | MKS KUSY SZCZECIN | 13.10.2004 |
28. | ROSKOSZ Anna | AZS AWF KATOWICE | 08.12.2003 |
29. | Pieszur Julia | AKS MIKOŁÓW | 03.06.2003 |
30. | KRAUSE Marta | UKS TRÓJKA RADLIN | 08.12.2003 |
31. | HAŁADUDA Maja | MKS KUSY SZCZECIN | 24.12.2003 |
32. | LUDWICZAK Alicja | BUDOWLANI TORUŃ | 01.05.2003 |
33. | MIADZVIEDZIAVA Sofiya | ||
34. | Nowak Aleksandra | MKS KUSY SZCZECIN | 22.10.2004 |
35. | KOTULSKA Agata | T.S. GÓRNIK RADLIN | 22.10.2003 |
36. | Olejnicka Dominika | IKS WARSZAWA | 20.12.2003 |
37. | JEZIORAŃSKA Jadwiga | PIAST GLIWICE | 28.04.2003 |
38. | JAWORSKA Alicja | UKS PIAST LEGNICA | 05.09.2003 |
39. | JENDRZEJ Hanna | UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. | 23.08.2003 |
40. | JADCZAK Dominika | KSz WARSZAWIANKA | 21.01.2003 |
41. | LACHOWICZ Zofia | UKS MUSZKIETER MOSINA | 09.06.2004 |
42. | STRYJSKA Weronika | KS SZPADA WROCŁAW | 20.03.2004 |
43. | ANTCZAK Tatiana | KSz WARSZAWIANKA | 03.12.2003 |
43. | RADECKA Agata | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 11.12.2003 |
45. | KUBIŃSKA Weronika | AZS AWF KRAKÓW | 07.04.2003 |
46. | KUCZYŃSKA Zofia | KSz WARSZAWIANKA | 14.02.2004 |
47. | Zarek Zuzanna | UKS START OPOLE | 06.11.2004 |
48. | MODRZEWSKA Emilia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 27.02.2003 |
49. | MALCZOK Karolina | UKS TRÓJKA RADLIN | 09.05.2003 |
50. | MALINOWSKA Kornelia | UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA | 10.10.2003 |
51. | TROJANOWSKA Julia | MUSZKIETER GLIWICE | 29.08.2003 |
52. | OCHAŁ Amelia | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 03.01.2004 |
53. | PAZGAN Dominika | MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW | 08.06.2004 |
54. | MIESZAŁA Wiktoria | WARTA ŚREM | 15.01.2003 |
55. | Tatoj Anna | AZS AWF KATOWICE | 14.06.2004 |
56. | CHMIELORZ Maria | AKS MIKOŁÓW | 30.10.2003 |
57. | PIRSZTUK Barbara | IKS WARSZAWA | 30.07.2003 |
58. | Makowska Agnieszka | AZS AWF KATOWICE | 24.02.2004 |
59. | WERONIECKA Julia | TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI | 19.11.2004 |
60. | JAJKO Oliwia | KS OLIMP LUBIN | 07.03.2004 |
61. | Adamska Martyna | BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE | 13.08.2004 |
62. | PIĄTEK Magdalena | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 12.07.2003 |
63. | DZIEDZIC Gabriela | AZS AWF KRAKÓW | 11.04.2003 |
64. | KLUCZEWSKA Zofia | PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE | 25.07.2003 |