Turniej

Nazwa: Gwiazdka ze szpadą
Typ: Indywidualny
Kategoria wiekowa: Dzieci (D)
Broń: Szpada (Szp)
Płeć: Kobieta
Data rozpoczęcia: 20.11.2016

L. p. Imię i Nazwisko Rozstawienie Klub Data urodzenia
1. GAWROŃSKA Emilia 25 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
2. GARUS Oliwia 24 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
3. Prina Cerai Melania 46 KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
4. VASILYEVA Vavara 46
5. Tercjak Oliwia 1 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
6. Podsiadło Julia 46 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
7. ZAMECKA Zuzanna 46 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
8. Siergiej Zofia 46 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
9. MĄDEL Kalina 26 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
10. KRYWALSKA Kinga 46 PIAST GLIWICE 02.07.2007
11. SZYMCZYK Michalina 46 PIAST GLIWICE 10.09.2007
12. Ślęzak Katarzyna 2 AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
13. Reil Kaja 23 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
14. JĘDRZEJEC Wiktoria 46 PIAST GLIWICE 04.01.2007
15. CIEŚLIK Cecylia 3 AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
16. KWAPISZ Amelia 28 T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
17. CECOT Amelia 46 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 14.02.2006
18. LUBERA Weronika 46 UKS MDK OLIMP LUBIN 14.09.2005
19. HOLC Apolonia 22 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
20. Wolny Alicja 21 BTS BYTOM 07.11.2005
21. Gęsińska Weronika 27 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
22. Mielniczek Blanka 46 PIAST GLIWICE 09.07.2007
23. RUP Sonia 4 UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
24. LENCZEWSKA Anna 45 T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006
25. Danek Kamila 46 KKS KRAKÓW 04.10.2007
26. SZYMAŃSKA Aleksandra 29 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
27. Porwoł Liliana 5 RMKS RYBNIK 24.05.2006
28. Jarosz Zuzanna 44 T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
29. PAUL Dominika 20 UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006
30. JANECZEK Oliwia 46 PIAST GLIWICE 28.01.2008
31. Chorosińska Matylda 46 KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
32. PRZESTAŃSKA Iga 46 MDK NR 1 BYTOM 23.03.2006
33. Dawidowicz Anna 30 KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
34. Pelon Patrycja 6 UKS START OPOLE 21.02.2005
35. BANACH Oliwia 43 MUSZKIETER GLIWICE 28.03.2006
36. OSTROWSKA Paulina 19 PIAST GLIWICE 12.04.2006
37. MAŁOZIĘĆ Maria 46 UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
38. IZDEBSKA Wiktoria 7 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
39. Ratyna Magda 46 PIAST GLIWICE 01.03.2007
40. BARTOSZEK Otylia 42 UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
41. STASIUKIEWICZ Julia 18 SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
42. MILIŃSKA MARTYNA 46 UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
43. GÓRSKA Julia 31 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.05.2005
44. SĄCIŃSKA Julia 46 KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
45. KAWULOK Martyna 46 UKS START OPOLE 12.07.2007
46. LANGE Aleksandra 17 UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
47. Halemba Antonina 8 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
48. Kraczla Zuzanna 41 UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
49. KOZDĘBA Weronika 32 PIAST GLIWICE 29.06.2006
50. Sadowska Amelia 46 BTS BYTOM 16.06.2008
51. KONOPKA Julia 46 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005
52. WIESNER Zuzanna 9 MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
53. RONER Karolina 33 UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
54. PIWOWARCZYK Amelia 16 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
55. CIEŚLIK Natalia 39 RMKS RYBNIK 27.07.2005
56. RADWAN Patrycja 15 KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
57. SZPRUCH Milena 46 PIAST GLIWICE 19.09.2007
58. 10
59. SZWED Małgorzata 40 UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
60. MĘŻYK Oliwia 34 RMKS RYBNIK 10.10.2006
61. POLNIK Malwina 46 T.S. GÓRNIK RADLIN 15.02.2007
62. MALEC Karolina 46 UKS START OPOLE 04.07.2007
63. POPIELA Marta 35 BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
64. KOŁPA Joanna 14 KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
65. POGODA Aleksandra 38 BTS BYTOM 30.10.2005
66. GRUCZMAN Amelia 11 SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.04.2005
67. MISIAK Laura 46 RMKS RYBNIK 11.09.2007
68. BOGUCKA Patrycja 37 MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006
69. MARUSENKA Maryana 46
70. MUCHA Agata 36 PIAST GLIWICE 27.10.2006
71. Korduła Antonina 13 AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
72. GOCZAŁ Alicja 46 SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
73. NIEWADZI Zofia 12 KS OLIMP LUBIN 24.03.2005

Brak grup.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia Status
1. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005 zakwalifikowano
2. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006 zakwalifikowano
2. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005 zakwalifikowano
4. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005 zakwalifikowano
4. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005 zakwalifikowano
6. zakwalifikowano
7. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005 zakwalifikowano
7. WIESNER Zuzanna MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005 zakwalifikowano
9. KOŁPA Joanna KS OLIMP LUBIN 06.03.2005 zakwalifikowano
10. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007 zakwalifikowano
11. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006 zakwalifikowano
12. GRUCZMAN Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.04.2005 zakwalifikowano
13. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006 zakwalifikowano
14. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007 zakwalifikowano
15. NIEWADZI Zofia KS OLIMP LUBIN 24.03.2005 zakwalifikowano
16. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005 zakwalifikowano
17. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005 zakwalifikowano
17. STASIUKIEWICZ Julia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005 zakwalifikowano
19. Chorosińska Matylda KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005 zakwalifikowano
20. Wolny Alicja BTS BYTOM 07.11.2005 zakwalifikowano
21. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006 zakwalifikowano
22. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005 zakwalifikowano
23. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005 zakwalifikowano
24. MĄDEL Kalina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005 zakwalifikowano
25. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006 zakwalifikowano
25. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007 zakwalifikowano
27. CIEŚLIK Natalia RMKS RYBNIK 27.07.2005 zakwalifikowano
27. SĄCIŃSKA Julia KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005 zakwalifikowano
29. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007 zakwalifikowano
30. RONER Karolina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006 zakwalifikowano
31. SZWED Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005 zakwalifikowano
31. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006 zakwalifikowano
33. PRZESTAŃSKA Iga MDK NR 1 BYTOM 23.03.2006 zakwalifikowano
34. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007 zakwalifikowano
35. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007 zakwalifikowano
36. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006 zakwalifikowano
37. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006 zakwalifikowano
38. Podsiadło Julia ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006 zakwalifikowano
39. GAWROŃSKA Emilia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005 zakwalifikowano
40. PIWOWARCZYK Amelia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005 zakwalifikowano
41. POGODA Aleksandra BTS BYTOM 30.10.2005 zakwalifikowano
42. LANGE Aleksandra UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005 zakwalifikowano
43. PAUL Dominika UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006 zakwalifikowano
44. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006 zakwalifikowano
45. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006 zakwalifikowano
46. HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006 zakwalifikowano
47. ZAMECKA Zuzanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006 zakwalifikowano
48. BANACH Oliwia MUSZKIETER GLIWICE 28.03.2006 zakwalifikowano
49. MAŁOZIĘĆ Maria UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006 zakwalifikowano
50. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007 zakwalifikowano
51. LENCZEWSKA Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006 zakwalifikowano
52. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005 zakwalifikowano
53. GÓRSKA Julia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.05.2005 zakwalifikowano
54. SZPRUCH Milena PIAST GLIWICE 19.09.2007 zakwalifikowano
55. MUCHA Agata PIAST GLIWICE 27.10.2006 zakwalifikowano
56. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006 zakwalifikowano
57. BOGUCKA Patrycja MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006 zakwalifikowano
57. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006 zakwalifikowano
59. POPIELA Marta BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005 zakwalifikowano
59. KONOPKA Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005 zakwalifikowano
59. MARUSENKA Maryana zakwalifikowano
62. Kraczla Zuzanna UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006 zakwalifikowano
63. CECOT Amelia MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 14.02.2006 zakwalifikowano
64. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008 zakwalifikowano
65. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008 zakwalifikowano
66. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008 zakwalifikowano
66. MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008 zakwalifikowano
68. LUBERA Weronika UKS MDK OLIMP LUBIN 14.09.2005 zakwalifikowano
69. VASILYEVA Vavara zakwalifikowano
70. KAWULOK Martyna UKS START OPOLE 12.07.2007 zakwalifikowano
71. KRYWALSKA Kinga PIAST GLIWICE 02.07.2007 zakwalifikowano
72. POLNIK Malwina T.S. GÓRNIK RADLIN 15.02.2007 zakwalifikowano
72. MALEC Karolina UKS START OPOLE 04.07.2007 zakwalifikowano

Brak starć do wygenerowania drabinki.

Miejsce Imię i Nazwisko Klub Data urodzenia
1. KOŁPA Joanna KS OLIMP LUBIN 06.03.2005
2. RUP Sonia UKS PIAST LEGNICA 06.12.2005
3. GOCZAŁ Alicja SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 17.03.2007
3. CIEŚLIK Cecylia AZS AWF KATOWICE 19.09.2005
5. Porwoł Liliana RMKS RYBNIK 24.05.2006
6. IZDEBSKA Wiktoria TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 03.05.2005
7. Ślęzak Katarzyna AZS AWF KATOWICE 23.03.2005
8. Korduła Antonina AZS AWF KATOWICE 18.11.2005
9. Tercjak Oliwia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11.07.2005
10.
11. Pelon Patrycja UKS START OPOLE 21.02.2005
11. WIESNER Zuzanna MUSZKIETER GLIWICE 27.07.2005
13. GRUCZMAN Amelia SKS FLESZ ŚWIDNICA 30.04.2005
14. SZYMCZYK Michalina PIAST GLIWICE 10.09.2007
15. KWAPISZ Amelia T.S. GÓRNIK RADLIN 20.03.2005
16. Wolny Alicja BTS BYTOM 07.11.2005
17. KOZDĘBA Weronika PIAST GLIWICE 29.06.2006
18. Halemba Antonina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 24.10.2006
19. STASIUKIEWICZ Julia SKS FLESZ ŚWIDNICA 20.10.2005
20. Chorosińska Matylda KSz WARSZAWIANKA 26.02.2005
21. Prina Cerai Melania KSz WARSZAWIANKA 02.04.2006
22. RADWAN Patrycja KSz WARSZAWIANKA 04.03.2005
23. MĄDEL Kalina MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 21.01.2005
24. Ratyna Magda PIAST GLIWICE 01.03.2007
25. CIEŚLIK Natalia RMKS RYBNIK 27.07.2005
26. RONER Karolina UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL. 28.01.2006
27. SZWED Małgorzata UKS TRÓJKA RADLIN 12.11.2005
27. MĘŻYK Oliwia RMKS RYBNIK 10.10.2006
29. Dawidowicz Anna KS OLIMP LUBIN 24.07.2006
30. GARUS Oliwia SKS GRASS-HOPPER KALWARIA 08.07.2006
31. GAWROŃSKA Emilia UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 26.09.2005
32. Danek Kamila KKS KRAKÓW 04.10.2007
33. NIEWADZI Zofia KS OLIMP LUBIN 24.03.2005
34. Reil Kaja T.S. GÓRNIK RADLIN 21.06.2006
35. SĄCIŃSKA Julia KS ZAWISZA CZARNY 06.12.2005
36. JĘDRZEJEC Wiktoria PIAST GLIWICE 04.01.2007
37. PRZESTAŃSKA Iga MDK NR 1 BYTOM 23.03.2006
38. MISIAK Laura RMKS RYBNIK 11.09.2007
39. Mielniczek Blanka PIAST GLIWICE 09.07.2007
40. Podsiadło Julia ZERWIKAPTUR KRAKÓW 26.10.2006
41. PIWOWARCZYK Amelia UKS TOPÓR KRZESZOWICE 27.08.2005
42. POGODA Aleksandra BTS BYTOM 30.10.2005
43. LANGE Aleksandra UKS MUSZKIETER MOSINA 02.03.2005
44. PAUL Dominika UKS MDK OLIMP LUBIN 30.06.2006
45. OSTROWSKA Paulina PIAST GLIWICE 12.04.2006
46. Jarosz Zuzanna T.S. GÓRNIK RADLIN 21.11.2006
47. HOLC Apolonia TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 16.12.2006
48. ZAMECKA Zuzanna PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 02.09.2006
49. BANACH Oliwia MUSZKIETER GLIWICE 28.03.2006
50. MAŁOZIĘĆ Maria UKS TRÓJKA RADLIN 16.08.2006
51. LENCZEWSKA Anna T.S. GÓRNIK RADLIN 10.10.2006
52. Gęsińska Weronika TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 14.01.2005
53. GÓRSKA Julia WKS KOLEJARZ WROCŁAW 29.05.2005
54. SZPRUCH Milena PIAST GLIWICE 19.09.2007
55. MUCHA Agata PIAST GLIWICE 27.10.2006
56. BARTOSZEK Otylia UKS ZAWISZA KATOWICE 22.02.2006
57. BOGUCKA Patrycja MUSZKIETER GLIWICE 29.05.2006
57. SZYMAŃSKA Aleksandra TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 27.11.2006
59. MARUSENKA Maryana
60. CECOT Amelia MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 14.02.2006
61. JANECZEK Oliwia PIAST GLIWICE 28.01.2008
62. Siergiej Zofia AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 14.11.2008
63. VASILYEVA Vavara
64. KAWULOK Martyna UKS START OPOLE 12.07.2007
65. POPIELA Marta BUDOWLANI TORUŃ 08.10.2005
65. KONOPKA Julia PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30.08.2005
67. Kraczla Zuzanna UKS ZAWISZA KATOWICE 21.06.2006
68. Sadowska Amelia BTS BYTOM 16.06.2008
69. MILIŃSKA MARTYNA UKS GRYFEK SZCZECIN 06.05.2008
70. LUBERA Weronika UKS MDK OLIMP LUBIN 14.09.2005
71. KRYWALSKA Kinga PIAST GLIWICE 02.07.2007
72. POLNIK Malwina T.S. GÓRNIK RADLIN 15.02.2007
72. MALEC Karolina UKS START OPOLE 04.07.2007

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content